Carsharing Beast v České republice

Carsharing Beast v České republice

V otázce udržitelnosti a využívání přírodních obnovitelných zdrojů jsou ekologická vozidla vysokou prioritou. Nelze se donekonečna spoléhat na zásoby ropy a plynu. Elektromobily jsou budoucnost. Ví to jejich přední výrobce Tesla a ví to také Beast. Carsharingová společnost, která již dorazila i do ČR.

Globální oteplování, výši uhlíkové stopy a celkovou ekologii planety nezachrání pouze udržitelnější forma automobilů. Je nutné snížit celkový počet vozidel, s čímž pomáhá stále se rozvíjející průmysl sdílení aut. Lidé žijící ve velkých městech s propracovaným systémem hromadné dopravy zdaleka nepotřebují používat osobní vůz každý den.

Slyšeli jste o pronájmu Beast? Můžete si pronajmout Teslu přímo na ulici. Neváhejte použít slevový kód RU1RW5CPUU a stáhnout aplikaci zde >

Uleví tím nejen přeplněným dopravním tepnám, nýbrž také vlastní peněžence. Sdílením aut odpadá starost o jejich údržbu, technickou kontrolu, emise, opravy, servis, výměnu pneumatik a oleje, aktualizaci pojištění a další činnosti.

Carsharing není na českém dopravním poli nováčkem. Systém sdílení jednoho vozu více uživateli funguje na českých silnicích již slušnou řádku let. Novinkou je však carsharing Beast, který na trh přichází se špičkovými elektrovozy Tesla, které jsou šetrné k životnímu prostředí a nabízejí vysoký jízdní komfort.

Jak Beast funguje

Carsharingová služba Beast funguje na jednoduchém principu online rezervace. Prostřednictvím webových stránek nebo ještě lépe mobilní aplikace Beast Rent je možné si pronajmout ekologický vůz Tesla dle vlastního výběru. Aplikace funguje pro Android i pro iOS.

Beast sází na ultramoderní technologie s propracovanými bezpečnostními prvky, které řidičům přinášejí nejen jedinečný požitek z jízdy, nýbrž také nadstandardní zajištění bezpečnosti.

Elektromobily jsou vybaveny celou řadou užitečných prvků, autopilotem, vyhříváním i chlazením sedaček, možností panoramatické střechy, zapínání klimatizace na dálku, automatickým bržděním, připojením k internetu a GPS. A to zdaleka není všechno.

Chcete ušetřit za zapůjčení Tesly? Využijte kód RU1RW5CPUU a získejte slevu na první jízdu.
Kód jednoduše uplatníte v aplikaci Beast, která je ke stažení zde >

V čem spočívá oblíbenost carsharingové služby Beast

Sdílení aut skrze aplikaci Beast je přístupné kdykoliv. Nezáleží, zda je noc, či den, automobily Tesla si lze půjčit v kteroukoliv denní i noční hodinu, bez ohledu na svátky či víkendy. Rezervace vozu je velmi jednoduchá a zabere jen zhruba 5 minut času.

Získání vozu je navíc absolutně bezkontaktní. Neexistuje žádné předání klíčů, žádná administrativa či ověřování platných dokladů. Není potřeba se osobně stýkat s žádným obchodním zástupcem či pověřeným pracovníkem autopůjčovny. Vše probíhá online.

Výhody carsharingu Beast

Největší devízou carsharingové služby Beast je bezpochyby její ekologická šetrnost. Tvrdit, že Beast proto volí především motoristé, kterým záleží na udržitelnosti životního prostředí, by však nebylo zcela fér. Vozy Tesla, kterými disponuje vozový park Beast, jsou lahůdkou pro všechny automobilové nadšence.

Vynikají totiž nadstandardní moderní výbavou, efektivním zrychlením z nuly na 100 km, rychlostí, výkonem a v neposlední řadě atraktivním luxusním designem. Elektromobily mají na řadě míst republiky navíc umožněno bezplatné parkování.

S pronajatými vozy Tesla od společnosti Beast lze brázdit Českou republiku i zahraničí, čímž se Beast stává lákavou alternativou i na rodinnou dovolenou. V ceně pronájmu jsou k této příležitosti zahrnuty i asistenční služby a již zmíněná navigace. Samozřejmostí obsaženou v ceně je dobíjení auta a pojištění. Uživatelům tak odpadá povinnost mít uzavřené povinné ručení.

Chcete si pronajmout Teslu za skvělou cenu? Neváhejte použít slevový kód RU1RW5CPUU a stáhnout aplikaci zde >

Jaké vozy Tesla si lze u Beast půjčit?

Modelů automobilů Tesla jsou u Beast vybírány s ohledem na jejich design, komfort a bezpečnost. V nabídce tak nechybí modely:

Model Y
Long Range
Pearl White
Model 3
Performance
Pearl White
Model 3
Long Range
Midnight Silver

U všech dostupných modelů má řidič možnost využít bezplatného zapůjčení dětské autosedačky nebo přepravky pro domácí zvířata ve dvou velikostech.

Poplatky za půjčení vozu Tesla přes Beast

Denní limit najetých kilometrů Beast omezuje na celkem 300. Za každý ujetý kilometr navíc společnost Beast účtuje od 4,50 Kč do 5,63 korun v závislosti na vybraném modelu auta.

Samotné půjčení vozů Tesla se pohybuje v řádu 3249 až 4499 korun za den. Přičemž v ceně půjčovného je zahrnuto dobíjení a pojištění.

Beast zatím funguje jen v Praze. Auta je možné půjčit i vracet na čtyřech pražských adresách:

  • Italská 753/27
  • Mělnická 576/1
  • U Dejvického rybníčku 1892/13
  • U Průhonu 1138/28

Do budoucna se počítá jak s rozšířením půjčovacích míst v České republice, tak i vozového parku.

Publikováno: 01. 02. 2023

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang