Dny Marianne 2022 – kupóny, slevy, obchody

Dny Marianne 2022 – kupóny, slevy, obchody

Dny Marianne se dlouhodobě řadí mezi největší slevové akce celého roku. Pořadatelem této akce je stejnojmenný časopis, který si ve spolupráci s více jak 3 000 obchody připravil pro své čtenáře slevy až 50 %. Kdy budou Dny Marianne probíhat? A jak si zajistit kupóny Dny Marianne?

Letošní slevová horečka se bude odehrávat hned ve dvou vlnách. V datu od 16. dubna až do 18. dubna se akce bude konat v českých e-shopech, zatímco od 14. května do 16. května proběhnou Dny Marianne čistě v kamenných prodejnách, jež jsou do akce zapojeny.

Časopis Marianne tuto slevovou mánii pořádá již od roku 2000 a v loňském roce se do ní zapojilo dokonce více jak 6 000 obchodů. V letošním ročníku na zákazníky čeká 463 exkluzivních nabídek a mimo slevy zde mohou obdržet i cenné dárky.

Jedná se o první jarní akci, ve které lze v oblíbených e-shopech narazit na skutečně výhodné nabídky. Kde tedy sehnat kupóny Dny Marianne 2022?

Kupóny Dny Marianne 2022

Jednou z cest, jak se ke slevovým kupónům dostat, je nákup magazínu Marianne. Poslední vydání tohoto časopisu obsahuje kupónovou knížku, ve které čtenáři získají veškeré dostupné slevy. Nákupem tohoto magazínu navíc člověk získá pořádnou dávku inspirace.

Kupóny Dny Marianne 2022 jsou dostupné jak v klasickém vydání časopisu Marianne, tak ve speciální edici Marianne Bydlení. Právě i pro takové e-shopy lze najít v magazínu zajímavé slevy a výprodeje.

Další cestu, jak získat ty nejzajímavější slevy Dny Marianne 2022, představuje stažení stejnojmenné aplikace.

Díky Dny Marianne slevy ve vybraných e-shopech dosahují až 50 %.

Aplikace Dny Marianne

Stažením oficiální aplikace lze získat kompletní nabídku slev přímo na jednom místě pomocí několika kliknutí. Dny Marianne nabízí aplikaci ke stažení zdarma, avšak následně musí zákazníci provést nákup kupónů za 110 Kč.

Není třeba zoufat, jedná se o jedinou částku, kterou je nutné uhradit. Zakoupenou kuponovou knížku z tištěného magazínu lze rovněž pomocí kódu vložit i do aplikace, což může být pro někoho příjemnější cesta, jak procházet jednotlivé slevy Dny Marianne.

Po zaplacení zmiňované částky se uživatelům v aplikaci Dny Marianne zobrazí seznam všech zapojených obchodů, včetně jejich adres a slev. Na přehledné mapě si lze dokonce vyhledat nejbližší obchody v okolí.

Jaké slevy Dny Marianne letos přinášejí?

Slevy Dny Marianne 2022

Marianne dny patří ke každoročním nákupním rituálům, na něž čeká bezpočet nakupujících. Pro mnohé tato slevová akce představuje skvělý způsob, jak ušetřit na výdajích, jelikož se do ní zapojuje skutečně velké množství obchodů.

Dny Marianne 2022 slevy nabízí hned v několika různých kategoriích:

 • móda a doplňky
 • kosmetika a krása
 • služby a dekor
 • maminky a děti
 • elektronika
 • předplatné

Ať už prostřednictvím aplikace nebo tištěné kupónové knížky, Dny Marianne 2022 své zákazníky provedou světem nákupů tím nejpohodlnějším způsobem.

Jednotlivé slevy Dny Marianne pak stačí při nákupu zadat do příslušných políček na e-shopu, případně předložit při placení v kamenném obchodě. Jaké obchody se letos zapojují do akce a nabízejí tak kupóny Dny Marianne?

V mobilní aplikaci Dny Marianne jsou všechny kupóny přehledně na jednom místě.

Obchody Dny Marianne

Jak již bylo řečeno, v minulosti se do slevové akce Dny Marianne zapojilo přes 6 000 obchodů. První jarní vlna nákupů se sice obejde s polovičním počtem účastníků, to však neznamená, že akce není nadále výhodnou.

Na zákazníky je připraveno přes 3 000 obchodů z různých oblastí, které nabízejí slevy až 50 %. Obchody Dny Marianne využívají jako skvělý způsob, jak se dostat do povědomí nových zákazníků a zajistit si tak jejich přízeň i po celý rok.

Jaké obchody Dny Marianne tedy využívají? Zákazníci mají skutečně z čeho vybírat.

Móda a doplňky – Dny Marianne 2022

Pro seznam všech obchodů Dny Marianne je nutné zakoupit tištěné vydání nebo stáhnou mobilní aplikace, nicméně určité tipy na nákup módy a doplňků přináší právě i tento článek. Slevy Dny Marianne 2022 v oblasti módy lze využít právě v následujících e-shopech:

 • Trenýrkárna – Tento český prodejce spodního prádla se do akce zapojuje se slevou až 25 %, a tak je možná právě teď ten správný čas, kdy v obchodu nakoupit.
 • Sinsay – Nejnovější trendy kousky pro dámy za ty nejlepší ceny, a to díky akci Dny Marianne 2022. Při objednávce nad 499 Kč mají zákazníci navíc dopravu zdarma.
 • S.Oliver – Také obchod S.Oliver si pro své zákazníky připravil slevové akce. Díky akci Dny Marianne zde mohou nakupit s 25% slevami, což již není zanedbatelná částka.
 • Modivo – Dámská, pánská i dětská móda na jednom místě a nyní i s těmi nejlepšími cenami. Na e-shopu Modivo lze navíc pořídit oblečení i doplňky od všech světových značek.
 • Dedoles – Obchod Dedoles, jenž se v poslední době těší čím dál větští oblibě, se do akce Dny Marianne zapojuje také. Na zákazníky zde čekají až 25% slevy. Tak rychle nakupovat.

V kategorii módy je zapojeno opravdu velké množství e-shopů, mimo výše uvedené například CCC, eObuv nebo Astratex. Stačí si najít svůj oblíbený obchod a slevy Dny Marianne mohou celý nákup zpříjemnit.

Nákup nové jarní kolekce díky kupónům Dny Marianne nebyl nikdy jednodušší.

Kosmetika a krása – Dny Marianne 2022

Kupóny Dny Marianne je možné využít i na péči o svůj vzhled. V kupónové knížce jsou k dispozici všechny slevy. Slevy Dny Marianne však podporují i tyto obchody:

 • Yves RocherPřírodní kosmetika přímo z francouzské Bretani. Oblíbené produkty nejen pro krásu si mohou zákazníci dopřát právě díky slevě od Marianne, a to v hodnotě až 25 %.
 • Dr. Max – Známá lékárna se do akce zapojuje taktéž. Široký sortiment zboží se nezaobírá pouze léky, nýbrž také kosmetikou či vitamíny od rozličných značek. Slevový kupón Dr. Max případně poskytuje také po celý rok.
 • Sephora – Co se krásy týče, kompletní by nikdy nebyla bez správné vůně. V parfumerii Sephora si každý najde oblíbený parfém, jenž může být díky slevám Dny Marianne ještě dostupnější.

Obchody Dny Marianne zabývající se kosmetikou se do akce zapojují každoročně. Přírodní kosmetika nebo oblíbený parfém, to je nyní k dispozici za ty nejlepší ceny. Pro kompletní nabídku zdravých doplňků pak v akci nechybí ani Wavita Klub zdraví.

Elektronika – Dny Marianne 2022 slevy

Ačkoliv se časopis Marianne často zabývá právě módou, obchody s elektronikou nikdy v této nákupní horečce nechybí. Do akce se zapojují dokonce ti největší internetoví prodejci. Jací to jsou a jaké slevy nabízejí?

 • Alza – Alza Dny Marianne podporuje již několik let a patří mezi e-shopy, které v této nabídce přinášejí skutečné nepřeberné množství slev. V tomto obchodě je možné po celý rok čerpat různé slevy, například pomocí ISIC Alza slevy. Nyní se však jedná o 40% slevy.
 • Datart – Ačkoliv se loňského ročníku Dny Marianne Datart účastnil, v první vlně slev v tomto obchodu s elektronikou zákaznici na slevy bohužel nenarazí. Datart slevový kupón však lze získat i jinými cestami.

Marianne dny podporují i další značky ve spotřební elektronice, jmenovitě se jedná například o Whirlpool, Samsung nebo Okay. Nejsnadnější cestou, jak zjistit dostupnost slev Dny Marianne v oblíbeném obchodě, je kontaktování přímo konkrétních značek.

S kartou MasterCard lze v akci Dny Marianne ušetřit dodatečných 5 % z nákupu.

Dny Marianne – jak ušetřit ještě víc?

Pokud zákazníci již tak výhodné slevy Dny Marianne zkombinují i s cashbackem, celkový nákup se může skutečně vyplatit. Cashback portály totiž u některých obchodů poskytují část peněz z nákupu zpět. Jedním z nich je například Tipli.

Dalším způsobem, jak získat z nákupů co nejvíce, je užití platební karty MasterCard. Dny Marianne slevy navýší u vybraných e-shopů o dalších 5 %, a to právě klientům MasterCard, kteří tuto kartu využijí k nákupu.

Druhá vlna slevové mánie pak proběhne pouze v kamenných obchodech od 14. května do 16. května. Dny Marianne 2022 jsou jedinečnou příležitostí, jak jarní nákupy provést za ty nejdostupnější ceny.

Ti, kteří tuto slevovou akci nestihnou využít, mohou zvolit dostupnější varianty i během roku, a to prostřednictvím nakupování v zahraničí. Čínské e-shopy stoupají na kvalitě, což se projevuje v jejich oblíbenosti.

Prozkoumat nabídku stojí za uváženou například u LightInTheBox, MiniInTheBox, Zaful, BangGood, Geekbuying, Shein nebo DHgate.

Publikováno: 16. 04. 2021

Štítky:

Jak nakupovatSlevový kupón

Copyright © 2022 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang