Dny Marianne – obchody, kódy, kupóny, slevy

Dny Marianne – obchody, kódy, kupóny, slevy

Dny Marianne neboli Marianne Days se dlouhodobě řadí mezi největší slevové akce celého roku. Pořadatelem této akce je společnost Burda International CZ s.r.o., která zároveň provozuje časopis Marianne. Magazín Marianne si ve spolupráci s více jak 3 000 obchody připravil pro své čtenáře slevy až 50 %. Kdy budou Dny Marianne probíhat? Jak získat kupóny Dny Marianne online? A jak vypadá seznam obchodů Dny Marianne 2024?

Časopis Marianne tuto slevovou mánii pořádá již od roku 2000 a v loňském roce se do ní zapojilo dokonce více jak 6 000 obchodů. V letošním ročníku na zákazníky čeká přes 330 exkluzivních nabídek a mimo slevy, jež se využívají prostřednictvím slevových kuponů Dny Marianne, mohou obdržet i cenné dárky.

Klíčové informace článku:

Dny Marianne představují roční slevovou akci, která nabízí širokou škálu výhodných nabídek na produkty a služby pro domácnost.

Kupóny a slevové kódy jsou dostupné prostřednictvím tištěného časopisu Marianne, speciálních edicí zaměřených na bydlení a styl, mobilní aplikace a také online nákupu na webu dnymarianne.cz.

Tato akce je oblíbená pro svou schopnost spojit kvalitní produkty s atraktivními cenami a poskytnout zákazníkům inspiraci pro úpravu jejich domova.

Kde získat slevové kódy do obchodů Marianne?

Existuje několik možností, kde slevové kódy Dny Marianne získat. Časopis Marianne s kupony je k dostání během dubna a září, a to jak na stáncích, tak online. Cena časopisu Marianne je 109,90 Kč, poštovné je pro ČR zdarma. Kupony a kódy lze zakoupit také na webu dnymarianne.cz a v mobilní aplikaci Dny Marianne.

Kdy se budou konat dny Marianne? 

Dny Marianne jsou slevové akce, které se konají i v roce 2023, přinášející zákazníkům výhodné nabídky na široký sortiment produktů. Tato akce obvykle láká zákazníky svými atraktivními cenami a speciálními nabídkami na různé zboží a služby, a je oblíbená pro svou schopnost spojit kvalitu s příznivými cenami.

Kdy se tedy budou konat dny Marianne 2023? Jejich slevové akce v minulosti přinesly výhodné nabídky na širokou škálu produktů a byly oblíbené mezi zákazníky. Níže jsou uvedeny informace o termínech této události.

Dny Marianne 2023 – jaro (duben)

Dny Marianne probíhají tradičně již na jaře, letos tomu bylo v dubnu, konkrétně od 14. dubna do 16. dubna 2023. Jarní Dny Marianne 2023 představují první jarní akci, ve které lze v oblíbených obchodech a českých e-shopech narazit na skutečně výhodné nabídky.

Dny Marianne proběhly na jaře 2023 velmi úspěšně, protože velké množství lidí využilo akci k jarním nákupům a také přípravám na léto. Kdo by si také nechal ujít tak velké slevy? 

Dny Marianne 2023 – podzim (září)

Slevová horečka však jarními Dny Marianne 2023 nekončí, nýbrž pokračuje s Dny Marianne v září 2023, konkrétně od 15. září do 17. září 2023. Podzimní Dny Marianne 2023 pak představují první podzimní slevovou akci, díky které lze získat nejrůznější zboží s výraznou slevou, která navíc v posledních letech bývá dokonce vyšší než pozdější podzimní slevové akce (jako např. Black Friday).

Zářijové Dny Marianne 2023 jsou mezi uživateli velmi oblíbené, protože spousta čtenářů časopisu je využije i jako přípravu na Vánoce. Oblíbenou součástí Dnů Marianne je také možnost nakupování přes internet, ne pouze v kamenných obchodech.

Kupóny Dny Marianne 2023

Kupóny Dny Marianne 2023 jsou dostupné několika způsoby, které umožní využít výhodných nabídek a slevových kódů:

 • Kupóny v časopise Marianne: Slevové kódy Marianne jsou obsaženy v dubnovém a zářijovém vydání časopisu Marianne, které navíc nabízejí inspiraci pro domácnost.
 • Speciální edice časopisu: Kromě klasického vydání jsou kupóny k dispozici i ve speciálních edicích Marianne Bydlení a Marianne Venkov a styl, které jsou zaměřené na bytové doplňky a vybavení do domácnosti. Právě i pro e-shopy jsou v magazínu zajímavé slevy a výprodeje.
 • Mobilní aplikace Dny Marianne: Stažením mobilní aplikace Dny Marianne lze získat přístup ke slevovým kupónům a přehledu nejvýhodnějších nabídek přímo na vašem telefonu.
 • Online nákup na webu: Na oficiálních webových stránkách dnymarianne.cz si lze slevové kupony snadno zakoupit slevové kódy Dny Marianne 2023 po registraci za 110 Kč

Kupóny Dny Marianne 2023 jsou skvělým způsobem, jak si zajistit výhodné nákupy na různé produkty a služby pro váš. Díky různým dostupným formátům, včetně tištěných kupónů v časopise, mobilní aplikace a online nákupu, existují široké možnosti, jak využít atraktivních slevových akcí.

Během Dní Marianne slevy ve vybraných e-shopech dosahují až 50 %.

Aplikace Dny Marianne

Stažením oficiální aplikace Dny Marianne lze získat kompletní nabídku slev přímo na jednom místě pomocí několika kliknutí. Aplikaci je možné stáhnout zdarma v Apple Store, Google Play a na webových stránkách dnymarianne.cz

Podmínkou pro použití aplikace Dny Marianne je registrace uživatele dle podmínek, které se nachází na webových stránkách. Po registraci získá uživatel možnost zakoupit elektronické slevové kupóny, které lze posléze uplatnit ve vybraných obchodech a e-shopech během Dnů Marianne. Výhodou aplikace Dnů Marianne je, že nabídne uživateli kupony Marianne do obchodů v blízkosti jeho bydliště.  

Jak získat a uplatnit kupony na Dny Marianne 2023

Jakmile je uživatel registrován v aplikaci Dny Marianne, může si zakoupit kupony na Dny Marianne 2023 do všech vybraných obchodů a e-shopů. 

Cena za nákup kuponů je 110 Kč a jedná se o jednorázový nákup, se kterým uživatel získá slevy v daných obchodech. Platba za kupony Marianne probíhá online platební kartou a kupony jsou k použití ihned po platbě. 

Pokud má uživatel kupony Marianne z tištěného magazínu a chtěl by zároveň využít Aplikaci Dny Marianne, tak stačí pouze nahrát kód kuponové knížky do aplikace a aplikace poté funguje jako při zakoupení kuponů online. 

Po zaplacení 110 Kč se uživatelům v aplikaci Dny Marianne zobrazí seznam všech zapojených obchodů, včetně jejich adres a slev. Na přehledné mapě si lze dokonce vyhledat nejbližší obchody v okolí.

Výhodou aplikace Dny Marianne je také přístup uživatele i ke kuponům partnerů, kteří se do akce zapojili později a nejsou tak uvedeni v příloze periodik Marianne. 

Aktivace kuponů Dny Marianne 2023

Slevový kupon je nutné před použitím aktivovat, přičemž sleva je aktivní pouze 15 minut. Je tedy důležité kupon aktivovat až těsně před nákupem zlevněného zboží, jinak sleva propadne. 

Pokud uživatel kupon aktivuje a slevu nevyužije, nemá již na danou slevu nárok a nemůže ani získat peníze zpět za zakoupené slevové Dny Marienne kupony. 

Na slevovém kuponu je rovněž uvedena výše slevy nebo dárek, který uživatel získá při aktivaci kuponu. 

Slevy Dny Marianne 2023

Marianne dny patří ke každoročním nákupním rituálům, na něž čeká bezpočet milovníků nákupů. Pro řadu lidí představují slevy Marianne skvělý způsob, jak ušetřit na výdajích, jelikož se do této akce zapojuje skutečně velké množství obchodů.

Slevy Dny Marianne bývají nabízeny hned v několika různých kategoriích:

 • móda a doplňky
 • kosmetika a krása
 • služby a dekor
 • maminky a děti
 • elektronika
 • předplatné

Dny Marianne 2023 své zákazníky provedou světem nákupů tím nejpohodlnějším způsobem – prostřednictvím kuponové knížky nebo intuitivní mobilní aplikace Dny Marianne.

Jednotlivé slevy Marianne stačí při nákupu zadat do příslušných políček na e-shopu, případně předložit při placení v kamenném obchodě. Které obchody se letos zapojují do akce a nabízejí tak kupony Dny Marianne 2023  ?

Ve Dnech Marianne lze nakupovat i online.

Jaké poctí obchody Dny Marianne 2023? Seznam obchodů

Jak již bylo řečeno, v minulosti se do slevové akce Dny Marianne zapojilo přes 6 000 obchodů. První jarní vlna nákupů se sice ponese ve znamená polovičního počtu účastníků, to však neznamená, že akce není nadále výhodná.

Pro zákazníky je připraveno přes 3 000 obchodů z různých oblastí, které nabízejí slevy až 50 %. Obchody Dny Marianne využívají jako skvělý způsob, jak se dostat do povědomí nových zákazníků a zajistit si tak jejich přízeň i po zbytek roku.

Jaký je tedy seznam obchodů pro Dny Marianne 2023? Zákazníci mají skutečně z čeho vybírat.

Móda a doplňky – Dny Marianne 2023

Pro seznam všech obchodů Dny Marianne je nutné zakoupit tištěné vydání nebo stáhnout mobilní aplikaci, nicméně určité tipy na nákup módy a doplňků přináší právě i tento článek. Slevy Dny Marianne 2023 v oblasti módy lze využít v následujících e-shopech:

 • Trenýrkárna – Tento český prodejce spodního prádla se do akce zapojuje se slevou až 25 %, a tak je možná právě teď ten správný čas, kdy v obchodu nakoupit.
 • S.Oliver – Také obchod S.Oliver si pro své zákazníky připravil slevové akce. Díky akci Dny Marianne zde mohou nakupit s 25% slevami, což již není zanedbatelná částka.
 • Modivo – Dámská, pánská i dětská móda na jednom místě a nyní i s těmi nejlepšími cenami. Na e-shopu Modivo lze navíc pořídit oblečení i doplňky od všech světových značek.
 • Dedoles – Obchod Dedoles, jenž se v poslední době těší čím dál větší oblibě, se do akce Dny Marianne zapojuje také. Na zákazníky zde čekají až 25% slevy. Tak rychle nakupovat.
 • GAP – Značka GAP je mnoha zákazníkům sympatická především díky svému zodpovědnému postoji vůči životnímu prostředí. Během akce Dny Marianne je v kamenných prodejnách GAP možné nakoupit s 25% slevou.
 • ZOOT – Módní e-shop ZOOT není třeba nijak zvlášť představovat. I zde je možné v rámci Dní Marianne ušetřit příjemné částky.
 • BIBLOO – Tento e-shop s obrovskou nabídkou zboží pro ženy, muže a děti je dalším ze seznamu obchodů Dny Marianne 2023. Během jarní slevové akce je zde možné ušetřit 25 % z ceny.

V kategorii módy je do Dnů Marianne zapojeno opravdu velké množství e-shopů, mimo výše uvedené například CCC, eObuv nebo Astratex. Stačí si na dnymarianne.cz najít svůj oblíbený obchod a slevy Dny Marianne 2023 mohou celý nákup zpříjemnit.

Velký zájem bývá o Dny Marianne kupony do H&M. Během jarních Dnů Marianne 2023 je v tomto obchodě možné ušetřit 20 %. Dobrou zprávou je, že součástí akce Dny Marianne je H&M e-shop a stejně tak i H&M kamenné prodejny.

Nákup nové jarní kolekce díky kupónům Dny Marianne nebyl nikdy jednodušší.

Kosmetika a krása – Dny Marianne 2023

Kódy Dny Marianne je možné využít i na péči o svůj vzhled. V kupónové knížce jsou k dispozici všechny slevy.

Slevy Dny Marianne podporují například tyto obchody:

 • Yves RocherPřírodní kosmetika přímo z francouzské Bretani. Oblíbené produkty nejen pro krásu si mohou zákazníci dopřát právě díky slevě od Marianne. Pro rok 2023 je připravena sleva 300 Kč.
 • Dr. Max – Známá lékárna se do akce zapojuje taktéž. Široký sortiment zboží nezahrnuje pouze léky, nýbrž také kosmetiku či vitamíny od rozličných značek. Slevový kupón Dr. Max je případně k dispozici po celý rok.
 • Sephora – Dny Marianne nezapomínají ani na zákazníky oblíbené parfumerie Sephora. Zde si každý najde oblíbenou kosmetiku nebo parfém, který může být díky slevám Dny Marianne ještě dostupnější. Slevy Dny Marianne v Sephora dosahují 25 %, a to jak v e-shopu, tak v kamenných prodejnách.
 • Dermacol – Dobře známá značka, jež se specializuje na výrobu dekorativní i pečující kosmetiky. Během akce Dny Marianne jsou v kamenných prodejnách nabízeny slevy 20 %.
 • Notino – Dnů Marianne se účastní celá řada e-shopů s kosmetikou, nicméně Notino mezi ně bohužel nepatří. Namísto slev Dny Marianne Notino nabízí vlastní slevové kupony.

Obchody zabývající se kosmetikou se do akce Dny Marianne zapojují každoročně. Přírodní kosmetika nebo oblíbený parfém, to vše je nyní k dispozici za ty nejlepší ceny. Pro kompletní nabídku zdravých doplňků je pak možné využít také slevové kupony pro nákup ve Wavita Klub zdraví.

Elektronika – Dny Marianne 2023 – slevy

Ačkoliv se časopis Marianne zabývá převážně módou a kosmetikou, obchody s elektronikou v této nákupní horečce obvykle nechybí. Do akce se zapojují dokonce ti největší internetoví prodejci. Jací to jsou a jaké slevy nabízejí?

 • Alza – Alza.cz Dny Marianne podporuje již několik let a patří mezi e-shopy, které v této nabídce přinášejí skutečné nepřeberné množství slev. Na Alza.cz je možné po celý rok čerpat různé slevy, například pomocí ISIC Alza slevy. Během Dnů Marianne Alza nabízela 40% slevy, na jaře v roce 2023 se však Alza Dnů Marianne neúčastní.
 • Datart – Datart se Dnů Marianne v minulosti účastnil, nicméně součástí první vlny slev Dnů Marianne 2023 Datart slevy bohužel nejsou. Datart slevový kupón je však možné získat i jinými cestami.

Marianne dny v minulých letech podporovali i další značky a prodejci spotřební elektroniky. S jakými dalšími slevami se zákazníci mohli setkat?

 • Dny Marianne Whirlpool
 • Dny Marianne Samsung
 • Dny Marianne Okay

Akce se účastní i obchody nabízející kuchyňské potřeby či doplňky do domácnosti. Příkladem jsou slevy Dny Marianne na Tescoma produkty, přičemž se do akce zapojil jak Tescoma e-shop, tak Tescoma kamenné prodejny.

Nejsnadnější cestou, jak zjistit dostupnost slev Dny Marianne v oblíbeném obchodě, je kontaktování přímo konkrétních značek.

Seznam obchodů jarních i podzimních Dnů Marianne bývá v dostatečném předstihu uveden také na webových stránkách dnymarianne.cz.

S kartou MasterCard lze v akci Dny Marianne ušetřit dodatečných 5 % z nákupu.

Dny Marianne – jak ušetřit ještě více?

Pokud zákazníci již tak výhodné slevy Dny Marianne zkombinují i s cashbackem, celkový nákup se může skutečně vyplatit. Cashback portály totiž u některých obchodů vracejí část peněz z nákupu zpět. Mezi české cashback portály patří například Tipli.

Dalším způsobem, jak získat z online nákupů co nejvíce, je užití platební karty MasterCard. Dny Marianne slevy navýší u vybraných e-shopů o další 3 %, a to právě zákazníkům, kteří kartu MasterCard využijí k nákupu. Kromě dodatečné slevy je díky MasterCard možné získat také blíže nespecifikovaný dárek.

Druhá vlna slevové mánie proběhne pravděpodobně na podzim. Dny Marianne 2023 v dubnu jsou jedinečnou příležitostí, jak provést jarní nákupy za ty nejdostupnější ceny.

Ti, kteří tuto slevovou akci nestihnou využít, mohou ušetřit i během roku, a to díky nakupování v zahraničí. Například zboží z čínských e-shopů stoupá na kvalitě, což se projevuje v jeho narůstající oblíbenosti.

Určitě stojí za to prozkoumat například nabídku e-shopů LightInTheBox, MiniInTheBox, Zaful, BangGood, Geekbuying, Shein nebo DHgate.

Výhody Dnů Marianne je potřeba využít naplno

Dny Marianne 2023 představují skvělou příležitost pro každého, kdo hledá inspiraci a výhodné nákupy pro svůj domov. S nabídkou kupónů dostupných prostřednictvím tištěného časopisu, speciálních edicí, mobilní aplikace i online platformy, je snadné najít produkty a služby za zvýhodněné ceny. Je však potřeba sledovat termíny a příležitosti, které Dny Marianne nabízejí, a využít jejich výhod pro úpravu a zdokonalení bydlení na 100 %.

Publikováno: 03. 06. 2024

Štítky:

Jak nakupovatSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang