O nás

Internetový portál Slevove.cz tvoří několik redaktorů, kteří se již dlouhodobě věnují psaní článků na nejrůznější témata. Pro Slevove.cz se zejména jedná o články:

  • o nakupování
  • s recenzemi internetových obchodů
  • o aspektech nakupování na různých českých a zahraničních e-shopech
  • s tipy na nákupy
  • s radami, jak ušetřit na nákupech
  • o aktualitách ze světa nákupů

Za cíl si klademe informovat uživatele o různých internetových obchodech, o průběhu nákupu nebo o nabídce těchto e-shopů. Zejména však informujeme o způsobech, jak při svých nákupech ušetřit.

Články píšeme co nejsrozumitelnější formou, aby všichni návštěvníci webu pochytili maximum informací o daném tématu. Vyhýbáme se zbytečně dlouhým a nepřehledným odstavcům a snažíme se způsoby, jak na nákupech ušetřit, co nejvíce v textu zvýraznit.

Přední doménou portálu Slevove.cz jsou články o čínských e-shopech a postupu, jak v těchto obchodech nakoupit zboží, jak na nákupu ušetřit, jak probíhá doručení a celní řízení, či jak řešit případné potíže. Píšeme však také články o jiných zahraničních e-shopech (např. Amazon) nebo o českých obchodech (např. eObuv).

Jak na svůj provoz vyděláváme?

Přístup na Slevove.cz je zcela zdarma – veškeré informace, které sepisujeme do rozsáhlých článků, jsou a vždy budou dostupné všem bez jakéhokoliv poplatku. V redakci jsme naopak rádi, když díky této stránce ušetříte peníze na svém nákupu.

Web na svůj provoz získává prostředky ze zobrazovaných reklam, které se uživatelům zobrazují zejména mezi textovými odstavci v článcích. Tyto reklamy provozuje a vybírá společnost Google, která za jejich obsah rovněž ručí.

Dalším zdrojem příjmů tohoto portálu jsou provize od internetových e-shopů, které web získává, pokud se uživatel tzv. „proklikne“ přes náš unikátní odkaz a následně provede na e-shopu svůj nákup.

Těmto odkazům se říká „affiliate odkazy“ a svou podobou se liší od ostatních odkazů na tomto webu. Affiliate odkazy mají vždy ve své adrese URL sekci „/o/“ – např.:

Odkaz klasického článku pak vypadá takto:

Návštěvníci webu se přes affiliate odkazy dostanou přímo na stránku daného internetového prodejce a mohou svůj nákup provést stejně, jako kdyby se na web dostali jakýmkoliv jiným způsobem. Pokud nákup proběhne úspěšně, internetový e-shop nám přizná drobnou provizi (většinou se jedná o nižší jednotky procent z nákupu po odečtení DPH).

Pokud uživatel např. provede nákup zboží za 500 Kč a daný e-shop nabízí provizi 3 %, po odečtení 21% DPH nám e-shop přizná provizi 11,85 Kč. Tuto sumu e-shop vnímá jako hodnotu a službu za přivedení informovaného zákazníka.

Podmínky užívání

Konkrétní informace a podmínky užívání jsou dostupné na stránce Podmínky užívání, ochrana soukromí a soubory cookies.

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang