eBay Deutschland: Auta, hudební nástroje i sběratelské předměty

eBay Deutschland: Auta, hudební nástroje i sběratelské předměty

Na známém internetovém tržišti eBay seženeme téměř cokoliv. Příkladem je značkové i neznačkové oblečení, elektronika, sběratelské předměty, doplňky do domácnosti či sportovní vybavení. Českým zákazníkům se z mnoha důvodů vyplatí nakupovat na německé mutaci eBay.de, jejíž nabídka zahrnuje i zboží, které na mezinárodní verzi eBay.com nenajdeme. Jaké jsou další výhody portálu eBay.de?

Stejně jako na celosvětové verzi eBay najdeme i na portálu eBay Deutschland oblečení a módní doplňky, kosmetiku, sběratelské předměty jako např. mince, vybavení do domácnosti a na zahradu, sportovní potřeby nebo například elektroniku a příslušenství k ní. Kromě toho lze opravdu výhodně nakoupit zboží od dalších uživatelů v online bazaru eBay Kleinanzeigen.

Velmi výhodné ceny nabízí i e-shop iOffer. Ten funguje na podobné bázi jako eBay, je ale více benevolentní a to zejména k prodeji padělaného zboží.

Nákupy na eBay Deutschland ocení především zákazníci, kteří preferují němčinu před angličtinou. Do češtiny web přeložen dosud nebyl, využívat eBay v češtině je však možné díky automatickým překladačům, které internetové prohlížeče nabízejí automaticky při vstupu na cizojazyčné stránky. Stejným způsobem si lze přepnout i AliExpress česky.

Výhodou eBay.de je dostupnost zboží, které bychom v našich e-shopech či kamenných obchodech třeba ani nesehnali, a poštovné zdarma u většiny prodejců. Platby na eBay probíhají buď přes PayPal nebo platební kartou. Samozřejmostí je kratší doba dodání, než na kterou jsme zvyklí při nakupování na eBay.com nebo například na čínských e-shopech. A jelikož jsou zásilky odesílány z členského státu EU, neplatí se při nákupu na eBay clo a DPH.

Levnější nákupy na eBay Kleinanzeigen

Jak funguje eBay již mnoho zákazníků ví. Co ale tento bazar? V nabídce tohoto internetového bazaru najdeme běžné artikly, jako je nábytek, elektronika, knihy či sběratelské předměty.

Nachází se tu však i méně tradiční zboží, kupříkladu zvířata všech velikostí či lístky do divadla nebo na sportovní utkaní. Důvodem, proč se sem mnoho uživatelů rádo vrací, je také možnost zakoupit na portálu eBay Deutschland auta, lodě, motorky nebo jízdní kola za velmi příznivé ceny.

Výhodou je možnost zakoupit v bazaru eBay Deutschland auta, motocykly a další motorová vozidla.
Výhodou je možnost zakoupit v bazaru eBay Deutschland auta, motocykly a další motorová vozidla.

Každý uživatel si na eBay Kleinanzeigen může zdarma zadat vlastní inzerát s prodávaným zbožím a obchody s nakupujícími domlouvat individuálně. Výhodou jsou detailní popisy a reálné fotografie u každého produktu.

Bezpečné nákupy na eBay.de

Stejně jako u všech ostatních zahraničních e-shopů je nutné na portálu eBay Deutschland platit předem, což by mohlo některé nové zákazníky odradit. Případné ztráty peněz se však není třeba obávat, protože lze využít transakčního systému PayPal, který je považován za nejbezpečnější na světě. Kdo k PayPal přístup nemá, může samozřejmě zaplatit kartou.

Výhodou je také hodnocení od samotných uživatelů, které nalezneme u každého produktu. Díky němu se lze o kvalitě zboží přesvědčit ještě před odesláním platby.

eBay umožňuje nejen nákup, ale i prodej zboží. Jak prodávat na eBay popisuje samostatný článek, ve kterém je k nalezení podrobný návod.