Bontia – recenze – fotokniha, doprava zdarma, slevový kód

Bontia – recenze – fotokniha, doprava zdarma, slevový kód

Bontia je portál, který zákazníkům přináší ty nejkrásnější knihy, kalendáře a obrazy z vlastních fotografií. Vybírat lze z velkého množství formátů a provedení. Díky jednoduchému online programu si zákazníci produkty mohou navrhnout sami zcela dle vlastního vkusu.

Krásně vypadající fotoprodukty vysoké kvality i vyvolání fotografií za příznivé ceny. To je český e-shop Bontia, jeden z nejoblíbenějších svého druhu, který za dobu svého působení uspokojil již více než 200 tisíc klientů. V případě vadného plnění Bontia garantuje vrácení peněz.

Originální, moderní a hlavně funkční dárky za skvělé ceny lze zakoupit v e-shopu Giftlab.

Nakupovat bytové doplňky a lifestylové pomůcky na Giftlab.cz >

Dalším vyhlášeným portálem podobného druhu je Belabel. Ten se však specializuje na praktický sortiment, jako je oblečení, flash disky či lahve na vodu, který si lze nechat potisknout libovolným motivem či vlastní fotografií. Jedná se o skvělý tip na dárek pro muže.

Bontia fotoknihy

Fotoknihy Bontia představují jedinečnou formu uchování vzpomínek a významných životních momentů a tím i jednu z nejoblíbenějších služeb portálu. Díky kvalitním materiálům a vazbě nití, jako je tomu u běžných knih, vydrží dlouhá léta.

Každý si může vybrat formát, který bude nejvíce odpovídat jeho vkusu a požadavkům.

Jejím obsahem nejsou jen fotografie, nýbrž i texty, které popisují jednotlivé události a přispívají k ještě autentičtějšímu zážitku. Fotoknihy mohou posloužit jako nástroj pro zaznamenání vlastních zážitků, třeba i jako tip na dárek pro maminku.

TIP: Originální dárek pro ženy, který nemá obdoby přináší Frutiko. Jedná se o ovocné kytice s nádechem belgické čokolády v bezkonkurenční podobě.

Zájemci o fotoknihu Bontia se mohou rozhodovat mezi 3 druhy provedení:

Popis Počet stranCena
TVRDÁ KNIŽNÍ VAZBA HARDCOVERFotokniha s tvrdými deskami a vazbou šitou nití32 až 160od 999 Kč
PLOCHÁ VAZBA LAYFLATPrémiová fotokniha s tvrdými deskami a extra silnými listy20 až 48od 2299 Kč
MĚKKÁ KNIŽNÍ VAZBA SOFTCOVER Fotokniha s měkkými deskami a vazbou šitou nití32 až 80od 449 Kč

Každá varianta se hodí na jinou příležitost. Například pro uchování fotografií z výletů nebo víkendových akcí stačí měkká fotokniha, umělecké rodinné fotografie či momenty ze svatby lépe vyniknou ve větší knize a na kvalitnějším papíru.

Fotoknihy nestačí? Belabel umožňuje vytvořit si vlastní potisk třeba hrnku, tričku nebo krytu na mobil.

Přejít na Belabel.cz >

U každé varianty je na výběr ze 3 formátů – na šířku, na výšku nebo čtverec –⁠  a z různých velikostí. Stejně tak se zákazník může rozhodnout, zda mají být desky matné nebo lesklé. Lesklý povrch je rozzáří, matný jim dodá eleganci a odolnost vůči poškrábání.

Ceny se odvíjejí od konkrétního výběru. Platí, že čím větší, pevnější a kvalitnější varianta, tím vyšší cena. Ovšem v akci fotoknihy Bontia zlevňují o 30 až 50 %. Takové slevy lze získat i díky oblíbeným voucherům Bontia ze Slevomatu. Někdy v rámci svých akcí nabízí Bontia dopravu zdarma.

Varianta Layflat disponuje plochou vazbou, díky níž nejsou fotografie narušeny ohybem ve hřbetu.

Zákazník si fotoknihu může vytvořit zcela sám –⁠ navrhnout desky, umístění a velikost fotografií a textů, zvolit si barvy. Vše probíhá online bez nutnosti cokoliv instalovat. Méně nápaditým jedincům Bontia přináší tematické šablony, do nichž stačí nahrát vlastní fotografie a texty a je hotovo.

A které e-shopy prodávají ty nejlepší běžné knihy? Jedničkou jsou Knihy Dobrovský, za zmínku stojí i Palmknihy, které kromě papírových výtisků nabízejí třeba i audioknihy pro děti.

Bontia fotokalendáře

Jednou z nejoblíbenějších služeb nabízenou společností Bontia je výroba kalendářů s vlastními fotografiemi. Tisknou se oboustranně na silný neprůhledný papír. Rodinný fotokalendář třeba do kanceláře je skvělým tipem na dárek pro tatínky. S výběrem dárku pro muže pomůže i Butlers či Giftlab.

Fotokalendáře Bontia zaručují dostatečně velký prostor pro fotografie.

V nabídce jsou 3 typy kalendářů Bontia:

ProvedeníVelikostDalší vlastnostiCena
STOLNÍměsíční, čtrnáctidenní nebo týdenní běžný (30 x 18 cm)
velký (30 x 24 cm)
číselné nebo poznámkové kalendárium,
předtištěné svátky, prostor na poznámky
od 479 Kč
NÁSTĚNNÝ na výšku nebo na šířku,
polomatný nebo lesklý povrch listů
velký (46 x 30 cm)
extra velký (62 x 30 cm)
až 4 fotky na jedné straněod 499 Kč
POZNÁMKOVÝnástěnný poznámkový kalendář
velký (30 × 46 cm)
extra velký (30 × 60 cm)
snadné psaní poznámek pro celou rodinuod 449 Kč

Bontia kalendáře si zákazníci navrhují sami v jednoduchém online programu. Zde je připravena řada tematických šablon, do kterých stačí nahrát fotky a objednat. Každá šablona byla pečlivě navržena designérem tak, aby kombinace fontů, rámečků a rozvržení tvořila sladěný celek.

TIP: Colorland fotokalendáře z vlastních fotografií jsou také skvělým dárkem.

Bontia fotografie

Na Bontia.cz si lze nechat vyvolat a následně zaslat samostatné fotografie.

Klasické fotografie jsou nabízeny ve 2 variantách:

FotopapírCena
FOTOGRAFIE STANDARDFujicolor Crystal Archive, 200 g/m2
Lesk nebo Mat
od 3,59 Kč/ks
FOTOGRAFIE PREMIUMSilnější Fujicolor Supreme, 235 g/m2
Lesk nebo Mat
od 4,29 Kč/ks

Ceny se liší u konkrétních formátů, které začínají na 9 × 13 cm a končí na 30 × 60 cm. Kromě obdélníkových fotografií se nabízí možnost fotografií čtvercových. Mohou být i ozdobeny rámečkem. Velkoformátové fotografie se tisknou na silnější fotopapír Fujicolor Supreme.

V poslední době se těší oblibě rámeček ve stylu Instant Foto.

Klasické fotografie od formátu 9 x 13 až do 25 x 50 cm si uživatel vytvoří online ve svém počítači. Vybere si velikost pro tisk, kteroukoliv z připravených šablon a objedná. Celý proces nákupu nezabere více než pár minut, samotná výroba pak několik dní.

Oblíbené rozměry 9 x 13 či 10 x 13 si lze nechat doručit i v jedinečné krabičce. Její design Bontia průběžně mění, a tak je každý kus originální. Slouží jako praktický pomocník pro bezpečné uchování i jako vzhledný bytový doplněk. Osvědčila se i jako tip na dárek pro ženy.

Bontia fotky v krabičce zákazníci hojně nakupují jako nápaditý dárek pro blízké.

Fotky v krabičce jsou nabízeny ve 2 variantách:

 • 32 fotek v krabičce za 349 Kč
 • 50 fotek v krabičce za 399 Kč

V tomto případě jsou fotografie tištěny výhradně na silný a pevný fotopapír Premium. Na přání mohou být ozdobeny rámečkem.

Bontia fotoobrazy

Na Bontia.cz si zákazníci mohou nechat vytvořit i fotoobraz, který poslouží jako jedinečná vzpomínka i jako hezký doplněk do domácnosti. Stačí vybrat libovolnou fotografii, zpracovat přes online program a objednat. Celý proces zabere pár minut.

Fotografie jsou vytisknuté ekologickými latexovými barvami bez zápachu a hygienické závadnosti.

Bontia nabízí fotoobrazy ve 3 velikostech:

 • malý fotoobraz za 999 Kč
 • střední fotoobraz za 1399 Kč
 • velký fotoobraz za 2199 Kč

Fotografie se tisknou na plátno Ritmo Canvas Semi-Matt 340 g v barvě slonové kosti. Jeho jemný strukturovaný povrch dodává obrazu umělecký efekt. Potisknuté plátno je natažené na rám z dobře rostlého dřeva, který se díky tloušťce 1,9 cm a šířce lišt 4,5 cm neohýbá a nehrozí zkroucení.

Obrazy udělají z každé domácnosti domov a nemusí být jen s vlastními fotografiemi. Krásné a nápadité motivy přináší například Bonami, Vemzu, Bighome, Asko nábytek a nábytek Sconto.

Bontia fotoplakáty

Zájemci si u Bontie mohou objednat i prosté plakáty s oblíbenou fotografií. Tisknou se ekologickými barvami bez zápachu na hladký bílý polomatný papír 240 g/m2.

Bontia nabízí 3 formáty fotoplakátů:

 • 50 x 70 cm za 549 Kč
 • 70 x 100 cm za 749 Kč
 • 95 x 135 cm za 999 Kč

Fotoplakát si zákazníci vyrábějí sami v jednoduchém online programu. K dispozici jsou i připravené šablony, které umožňují na jeden papír umístit hned několik fotografií.

Na jeden plakát je možné vložit až 35 fotografií.

Před odesláním se plakáty balí do papírových krabic se zdvojenými stěnami, které brání poškození. Součástí balení jsou oboustranné samolepky pro uchycení na zeď či na jiný libovolný povrch.

Bontia slevový kód a doprava zdarma

Výše uvedené ceny nemusejí být finální. Pravidelně nabízí Bontia dopravu zdarma nebo pořádá slevy a výprodeje, které se týkají všech produktů a pohybují se v rozmezí 30 až 60 %.

Během slev Bontie lze zakoupit například nástěnný fotokalendář Bontia místo za 499 Kč jen za 199 Kč. Pevná fotokniha Bontia v akci stojí i 499 Kč namísto původních 999 Kč, zákazník tak ušetří polovinu ceny. K lepším cenám pomůže od Bontia slevový kód.

Zákazníci si oblíbili také vouchery Bontia ze Slevomatu a jiných slevových portálů, s nimiž fotoprodukty stojí o desítky procent méně. Vouchery se nejčastěji týkají fotoknih, fotokalendářů a vyvolání fotografií. Stejným způsobem lze získat třeba i slevový kupon Pilulka nebo voucher do e-shopu Prozdravi.

Vytvoření fotoknihy Bontia klientům usnadňuje množstvím připravených šablon.

Kromě akcí a voucherů přináší Bontia slevové kódy, které zákazníkům zasílá na e-mail jako odměnu za nákup. Jsou časově omezené a lze je uplatnit pouze na produkt, na které jsou vystaveny.

Slevový kupón na první objednávku je možné získat také pouhým přihlášením do věrnostního programu. Stejným způsobem lze dosáhnout i na slevový kupón Dedoles nebo na slevový kupón Zalando.

Slevový kód Bontia se zadává během prvního kroku objednání do příslušného pole v košíku.

Bontia recenze

Bontia patří mezi nejoblíbenější společnosti ve svém oboru. Recenze jich služeb jsou k dohledání například na Slevomatu, kde zákazníci udělují 4,4 hvězdiček z 5, nebo na Skrz.cz, kde Bontia disponuje hodnocením 89 %.

Kladné recenze Bontia nejčastěji zmiňují:

 • rychlost vyřízení a dodání
 • vysokou kvalitu produktů
 • příznivé ceny
 • jednoduchý postup provedení objednávky

Zákazníci vychvalují zejména provedení produktu, kvalitní tisk a barvy a celkově hezký vzhled. Oceňují i online program pro jejich výrobu, který je jednoduchý a intuitivní. Uvádějí, že zásilka dorazila rychle a bez jakýchkoliv komplikací.

Jen zlomek z více než 15 tisíců zákazníků nebyl se službami Bontie spokojen.

Pozitivní recenze Bontia se týkají i cen. Hodnotitelé se těší častým akcím, díky nimž lze na fotoproduktech ušetřit stovky korun. Jmenovitě se jedná o dopravu zdarma, slevové kódy Bontia a vouchery Bontia na Slevomatu.

Výjimečně si recenzenti stěžují na chybný tisk, nekvalitní fotografie a neochotu ze strany prodejce. Nelíbí se jim, že na Bontia.cz není uvedený telefonní kontakt a na písemnou odpověď se čeká i několik dní. Jedná se však o ojedinělé příspěvky staré několik let. Aktuální recenze Bontia jsou téměř výhradně pozitivní.

Publikováno: 07. 05. 2021

Štítky:

ČeskyJak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang