B2B partner – recenze, slevový kupon

B2B partner – recenze, slevový kupon

B2B partner je e-shop, na kterém je na jednom místě k dostání veškeré zboží potřebné k vybavení firmy. Recenze na B2P Partner mluví samy za sebe – jedná se o velmi spolehlivý a kvalitní internetový obchod. Jak na e-shopu nakupovat? Lze získat B2B slevový kupón?

B2B partner hraje na českém trhu významnou roli v oblasti B2B obchodu již od roku 2008. V následujících letech se mu také povedlo expandovat k českým sousedům, a tak nyní operuje i v Německu, Polsku a na Slovensku.

45% slevy na nábytek nyní probíhají na e-shopu Asko Nábytek.
Prohlédnout si zlevněné zboží >

Zboží od tohoto internetového obchodu odebírají slavné firmy, jako je Rossman, CineStar, Commerzbank nebo KFC.

Cílem e-shopu B2B partner je stát se ideálním partnerem pro každou firmu, která v jeho sortimentu nalezne veškeré nezbytnosti k zařízení firemních prostor, a to od kancelářských židlí po plošiny nebo regály. B2B partner navíc zboží doručí již do 24 hodin.

Jak nakupovat na e-shopu B2B partner?

E-shop B2B partner je, jak již z názvu vyplývá, určen pro firmy a je tak šitý na míru jejich potřebám. Nákup na e-shopu je intuitivní a internetové prostředí e-shopu velmi přehledné.

Na e-shopu se člověk snadno zorientuje.

Sortiment B2B partner činí až neuvěřitelných 15 000 kusů zboží, zákazníci v něm seženou vše od žebříků přes vybavení dílny až po sedačku. B2B partner s tak velkým výběrem zboží vyniká mezi příbuznými e-shopy.

V pravém postranním panelu jsou vypsané všechny kategorie, ve kterých lze na B2B partner vybírat. Konkrétně to jsou:

  • kancelář – kancelářský nábytek, vybavení
  • dílna a sklad – vybavení dílny, bedny a regály B2B partner
  • zázemí – gastro nábytek, šatny, úklid, sedačky B2B partner
  • provoz – transport, váhy, žebříky, balící stroje

V menu také uživatele naleznou kategorii Akční nabídky, výprodeje a slevy. B2B partner obvykle poskytuje velké množství produktů v mimořádných slevách.

Slevu až 40 % na obývací pokoje a jídelny lze získat na e-shopu Sconto.
Prohlédnout si nabídku zboží na Sconto >

Po rozkliknutí určité sekce se zobrazí další podkategorie a několik podstatných informací o produktech a značkách z vybrané sekce. Poté lze zboží filtrovat pomocí ceny, značky a dalších atributů.

Přístupné je samozřejmě také vyhledávací políčko v horní části e-shopu, které usnadní cestu ke konkrétnímu produktu.

V detailu produktu zákaznici naleznou veškeré podrobné informace a fotografie zboží. Pokud má jeden typ produktu více variant, udávají se společné i rozdílné parametry.

Všechny dostupné produkty si zájemci mohou prohlédnout v aktuálním katalogu B2B partner.

TIP: Dekorace, nábytek i doplňky jsou dostupné na mnohých českých e-shopech, namátkou Westwing, Bighome nebo 4home. Velký výběr kvalitních svítidel je zase k dostání na Svět-svíditel.cz.

Registrace na B2B partner

Registrace předem není pro nákup na B2B partner s.r.o. nutná, bez problému tak lze nakupovat, aniž by se člověk registroval.

Nicméně pokud zákazníci nakupují na e-shopu častěji, je registrace rozhodně na místě. Po přihlášení ke svému účtu lze sledovat zásilky, nahlížet do dokladů k objednávkám nebo opakovaně využít zadané fakturační a doručovací údaje.

V rámci svého účtu si lze vytvářet seznamy oblíbených produktů. Ať už tyto produkty zákazník kupuje opakovaně, nebo si je chce uložit do budoucna, vyplatí se mít vše pohromadě v jedné složce. Své wishlisty lze navíc snadno sdílet s kolegy.

Proces registrace je snadný a nezabere více než pár minut.

Sleva B2B partner – slevový kupón

Se slevovým kupónem B2B partner lze ušetřit nemalou částku. Kupóny jsou k dostání na slevových portálech.

Slevový kupón lze jednoduše zadat do k tomu určené kolonky při dokončování objednávky, jak je vidět na obrázku níže.

V detailu objednávky se zobrazí cena bez a s DPH a cena po slevě.

B2B partner slevový kupón se poté automaticky odečte z ceny objednávky.

Slevové kódy ovšem nejsou jedinou možností, jak na e-shopu ušetřit. Slevy na B2B partner jsou velmi časté a velké množství produktů se dennodenně nachází ve výprodejích.

Slevy jsou dostupné také v modulu online poptávky nebo v aktuálním katalogu B2B partner.

Mimo to lze ušetřit také díky cashbackovým portálům. Například Tipli.cz nabízí pro tento e-shop čas od času zajímavé slevy.

Nábytek do kanceláře i domů lze také sehnat v sortimentu jiných český e-shopů, jmenovitě Asko, Sconto nebo Vivre. Nákupy v opravdu mimořádných slevách nejsou na těchto e-shopech výjimkou. Ve slevě tak lze získat téměř vše od Asko sedaček až po Sconto nabytek.

Proč nakupovat na B2B partner?

B2B partner patří mezi ověřené, bezpečné a spolehlivé české e-shopy. Toto tvrzení dokládá i velké množství pozitivních recenzí na B2B partner, které jsou k dohledání na hodnotících portálech.

Nelze si nevšimnout, jak se B2B partner stará o komfort a spokojenost svých partnerů. Nejen, že zde mají zákazníci nárok až na 7letou záruku, mohou se navíc spolehnout na rychlé doručení, a to již do 24 hodin.

Na veškeré objednávky se navíc vztahuje doprava zdarma.

Důkazem, že se jedná opravdu o solidní a důvěryhodný e-shop, je několik ocenění, které B2B partner za své působí na českém trhu stihl získat. Mezi nevýraznější patří vítězství v anketě ShopRoku 2019 v kategorii nábytek.

B2B partner má na kontě hned několik certifikátů a ocenění.

B2B partner samozřejmě disponuje také certifikátem APEK a Ověřeno zákazníky Heuréka, kde dosahuje až 97% spokojenosti svých klientů.

Doprava na B2B partner

Jednou z největších předností e-shopu B2B partner je jednoznačně doprava zdarma na veškeré zboží. Doručení je navíc velmi rychlé, jelikož 98 % produktů je naskladněno a připraveno k odeslání.

Zásilky doručují tito dopravci:

  • DPD kurýr
  • TOPTRANS
  • DACHSER

Volba dopravce probíhá automaticky dle typu objednaného zboží. Všichni tři dopravci doručují na adresu kamkoliv v celé České republice.

V rámci dopravy nabízí B2B partner s.r.o. také nadstandardní služby, kam se řadí například výnos do patra nebo doručení v předem zvolený čas. O tyto služby je však nutné žádat již během objednávky a počítat s poplatkem v řádu několika stovek korun.

Platba na B2B partner

Objednávku u B2B partner lze uhradit klasickými platebními metodami. Samozřejmostí je platba debetní kartou skrze platební bránu GoPay, která zajišťuje bezpečnost celého platebního procesu.

Přijímány jsou karty Visa a MasterCard. Platit lze také pomocí Google Pay a Apple Pay.

Platební brána GoPay umožňuje také zaplatit pomocí:

Nechybí ani možnost úhrady zboží bankovním převodem s variabilním symbolem jako číslem faktury.

V neposlední řadě B2B partner poskytuje také možnost platby na dobírku, tedy úhradu objednávky až kurýrovi při doručení zboží.

B2B partner – reklamace a vrácení zboží

B2B partner s.r.o. se může právem pyšnit vysokou kvalitou svého zboží, za kterou již obdržel několik ocenění. I proto si může dovolit nabídnout zákazníkům 7 letou záruční lhůtu.

Z této lhůty je vyjmutý pouze spotřební materiál, akumulátory a podobné typy zboží, jinak do ní spadá opravdu celý sortiment.

Vyměnit nebo vrátit zboží je ze zákona možné do 14 dní od doručení zásilky, a to i bez udání důvodu.

Zboží musí být samozřejmě nepoškozené a v originálním obalu. Po informování společnosti si balík vyzvedne dopravce, zákazník tak opět nic neplatí.

V případě výskytu problémů se zbožím se klienti mohou obrátit na bezplatnou zákaznickou linku na čísle 800 700 700, případně se ozvat na e-mailovou adresu zákaznického servisu.

Reklamační formulář je dostupný přímo na e-shopu. Po jeho vyplnění bude zákazníkovi na e-mail zasláno potvrzení a provedení reklamace a e-shop začne co nejrychleji jednat.

B2B partner – aktuální katalog

Aktuální katalog B2B partner si lze prolistovat zdarma online. Ti, kteří by si katalogovou nabídku raději prohlídli v papírové formě, mohou si ji nechat zaslat domů, a to také bezplatně.

V základním katalogu pro rok 2023 objeví zákazníci přes 15 000 produktů na 1 008 stránkách. Kompletní nabídku e-shopu doplňují praktické rady a průvodce katalogem.

Katalog je dostupný také online.

Mimo hlavního katalogu lze také nahlédnout do méně obsáhlých propagačních katalogů, ve kterých čeká velké množství produktů ve slevě. B2B partner uveřejňuje na svém webu i tyto katalogy.

B2B partner – recenze

Podle hodnocení na Heuréce je B2B partner hvězdou mezi sobě rovnými. Drtivá většina všech zákazníků je nadmíru spokojena a e-shop si velmi chválí.

Nejčastěji zákazníci vyzdvihují rychlost doručení, která se v průměru pohybuje okolo 2,3 dne, přičemž jen 3 % zákazníků museli na balík čekat déle než 10 dní.

Slovy chvály nešetří recenzenti ani co se týče kvality zboží, cen a komunikace s e-shopem. Celkově B2B partner dosahuje průměrného hodnocení 4,8 hvězdiček z 5.

E-shop by doporučilo až 97 % zákazníků.

Žádnému e-shopu se však nevyhýbají ojedinělé stížnosti, a je tomu tak i v případě B2B partner. E-shop však na všechny negativní recenze reaguje, omlouvá se a navrhuje řešení.

Zkrátka a jednoduše, ti, kteří shání kvalitní a cenově dostupné vybavení kanceláře či firemních prostorů, nemohou při výběru B2B partner udělat chybu. E-shop B2B partner je mezi zákazníky velmi oblíben a za svou činnost a přístup získal již několik ocenění.

Tou největší trofejí pro každý obchod jsou však spokojení zákazníci, a o ty není mezi nakupujícími na B2B partner nouze.

Publikováno: 12. 05. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang