Pandora eshop – náušnice, prstýnky, prsteny, náramky, korálky – katalog

Pandora eshop – náušnice, prstýnky, prsteny, náramky, korálky – katalog

Ačkoliv se na první pohled obchod se šperky Pandora může jevit jako určený jen pro ženy, zbystřit by měli i pánové. Téměř každou ženu potěší náušnice, náramek, prsten, prstýnek nebo přívěšek této značky a jedná se tak o naprosto ideální dárek. Šperky Pandora se prodávají ve více než 100 zemích světa. A to samo o sobě vypovídá dost o tom, jak jsou populární. Co činí Pandora šperky tak výjimečnými? A kde je lze zakoupit?

Společnost Pandora byla založena v roce 1982 v Dánsku, sídlo má v Kodani, výroba ale v současnosti probíhá v Thajsku. Společnost Pandora zaměstnává více než 26 000 lidí po celém světě. V roce 2018 činil celkový příjem společnosti 3,1 miliardy eur.

Společnost Pandora navrhuje, vyrábí a prodává ručně dokončované šperky. K výrobě se používají vysoce kvalitní materiály – sterlingové stříbro, 14tikarátové zlato, směs kovů Pandora Rose s nádechem do růžova nebo sklo Murano od italských sklářů.

A o jaké druhy šperků se jedná?

 • přívěsky Pandora
 • prsteny a prstýnky Pandora
 • náramky Pandora
 • náhrdelníky Pandora
 • náušnice Pandora

Asi nejznámějším produktem je náramek Pandora, který si každá žena může vyzdobit podle svého. A to prostřednictvím mnoha druhů klipů, přívěsků a korálků. Každá tím může vyjádřit svoji individualitu, fantazii, kreativitu a vkus. Příslušenství, které lze na náramek připnout, nabízí nespočet tvarů, materiálů a variací.

Pandora díky možnosti upravovat si celkový vzhled šperku spojuje luxus a originalitu. A právě to ženy na této značce kvitují. Řadě žen zvyšují šperky s odrazem své fantazie sebevědomí. Pandora byla vůbec první společnost, která s podobným konceptem „dotvoření“ šperku přišla na trh.

Nutno dodat, že zákazníci Pandory oceňují nejen kvalitu a originalitu šperků, ale také vstřícný přístup k zákazníkovi. Dvakrát za rok má každý možnost si zajít do obchodu Pandora a nechat si šperky vyčistit, a to zcela zdarma. Není k tomu zapotřebí ani účtenka.

Co nabízí Pandora?

Nabídka Pandory zahrnuje nejen samotné šperky, ale také jejich sady nebo limitované kolekce. Hodí se ke každé příležitosti. Velice často jsou šperky Pandora darovány k nějaké významné životní události.

Náramky Pandora

Náramky Pandora jde nosit samotně nebo v kombinaci s korálky, přívěsky, prstýnky, klipy a dalším „příslušenstvím“. Originální vzhled propůjčí i vrstvení několika náramků, ať už stejných nebo různorodých, vedle sebe na zápěstí. Náramky Pandora se vyrábí nejen z výše zmíněných materiálů, ale také z kůže nebo textilie.

TIP: Široká nabídka náramků z různých druhů materiálů je k dispozici také na e-shopu Šperky.cz.

K oblíbeným náramkům v nabídce Alzy patří dámský náramek Pandora 590713 ve velikosti 23 cm. Ideální pro dozdobení přívěsky dle vlastní fantazie.

Základní náramek od Pandory přímo vyzývá k dozdobení.

Přívěsky a korálky Pandora

Přívěsky a korálky Pandora vynikají svými motivy a tvary. Jsou natolik různorodé, že všechny ženy najdou přesně to, co si představují. V nabídce se nachází také Pandora korálky s krystaly Swarovski nebo speciální kolekce vytvořené k některé zvláštní příležitosti – například k premiéře filmu nebo významnému výročí oblíbených značek. A tak se není čemu divit, že některé dámy si z obchodu Pandora odnášejí přívěsek Mickey Mouse nebo Harry Potter. Celkově se v nabídce Pandora nachází cca 700 přívěsků a klipů.

Na Alza.cz zájemce zakoupí i tento netradiční, přesto vkusný přívěsek Pandora 797583CZ ze stříbra a se zirkony.

Zirkony propůjčují stříbrnému šperku lesk.

Náušnice Pandora

Velké množství náušnic dovoluje výběr pro téměř všechny situace. Pro společenské události se hodí visací náušnice s kamínky, pro neformální setkání třeba klasické peckové náušnice. Stejně jako vrstvení náramků, i kombinace několika náušnic od Pandory vytvoří osobitý vzhled šperku a dodá ženě na jedinečnosti.

Výběr náušnic Pandora na Alza.cz není příliš široký, i tak se zde ale dají zakoupit pěkné kousky. Co třeba tyto náušnice Pandora 298311CZ také ze stříbra a se zirkony?

Elegantní, čisté, jednoduché – i takové mohou být šperky Pandora.

Prsteny a prstýnky Pandora

Prsteny Pandora patří k oblíbeným šperkům mnoha žen. Pandora je nabízí v mnoha provedeních z lesklých kovů, zdobené kameny i krystaly. Některé prsteny a prstýnky Pandora zdobí také uměle vypěstované perly. V nabídce jsou elegantní jednoduché prsteny, ale také šperky s výraznějším designem. Inspirovány jsou nejen geometrickými tvary, ale také přírodou a mnoha nadčasovými prvky. Každá žena si v nabídce prstenů Pandora najde ten nejlepší, ať již pro běžné denní nošení nebo pro slavnostnější okamžiky.

Sestavu šperků je možné doplnit také prstenem Pandora z nabídky Alza.cz. Jednoduchost a eleganci nabízí například tento prsten Pandora 198289CZ-50. Jedná se o perfektní tip na dárek pro ženu, na které člověku opravdu záleží.

Kromě samotných šperků se dá sehnat také Pandora šperkovnice. Není ale ve stálé nabídce, obvykle ji společnost prodává v některé ze svých limitovaných edicích. Díky ní budou všechny šperky Pandora bezpečně uloženy.

E-shop Pandora

Pandora spravuje webové stránky www.pandora.net/cs-cz. Ačkoliv na první pohled tento portál vypadá jako klasický e-shop, není tomu tak. Jedná se v podstatě „jen“ o elektronický katalog všech šperků od Pandory. Uvádí se zde veškeré informace ke šperku včetně jeho ceny. Vybraný náramek, přívěšek nebo náhrdelník však nelze vložit do elektronického košíku. Taková funkce tu jednoduše chybí. Místo toho se zde objeví pouze možnost vyhledání nejbližší prodejny.

To, že nemá Pandora e-shop, ovšem neznamená, že její šperky nelze koupit na internetu. Pandora spolupracuje s téměř 10 000 autorizovanými prodejci a mnoho z nich e-shop má a šperky Pandora skrze ně prodává. Stačí si do vyhledávače zadat „šperky Pandora“ a objeví se velké množství odkazů. Jak z textu již vyplývá, nabízí je například i v Česku velmi známá Alza.cz.

Při nákupu přes internet, ale také v mnoha kamenných obchodech, by si měl nakupující dávat pozor na pravost šperků. Pandora se velice často stává terčem padělatelů. Nezbývá než doporučit nakupovat především v oficiálních kamenných prodejnách a u ověřených autorizovaných prodejců.

Klub Pandora

Webové stránky Pandory slouží kromě představení sortimentu také jako registrační portál. Kdokoliv se může stát členem Klubu Pandora a získat tak řadu výhod, například:

 • dárek k narozeninám
 • exkluzivní nabídky
 • přednostní poodhalení nových kolekcí
 • vytváření seznamů Moje šperky, Moje prodejny, Můj seznam přání či Moje velikosti

Registrace do klubu Pandora zabere jen pár minut. Jak postupovat? Stačí kliknout na ikonu v pravém horním rohu zobrazující osobu. Otevře se následující nabídka, jejíž součástí je kromě přihlášení ke stávajícímu účtu i možnost se nově registrovat.

Základní tabulka registrace umožňuje buď přihlášení ke stávajícímu účtu nebo vytvoření účtu nového.

Poté, co si zájemce o registraci zvolí možnost vytvoření nového účtu, nevyhne se zadání několika důležitých údajů. Vyžaduje se jméno, příjmení, e-mail a zvolení hesla tak, jak ukazuje následující obrázek. Tím ovšem registrace nekončí.

Jednoduchý registrační formulář zvládne vyplnit opravdu každý.

Po vyplnění základních informací má klient ještě možnost vyplnit data důležitých událostí. Může sem vepsat například datum svatby nebo seznámení. Pandora následně před těmito daty zasílá upozornění a nabídky pro připomenutí výročí.

Pro zapomnětlivé se tato funkce obzvláště hodí.

Tím registrace končí a člověk si už může užívat vlastního profilu. Velice užitečnou funkcí je také to, že vytvořený seznam přání lze sdílet se svými blízkými. Ty pak mají jednoduchou volbu při hledání dárku k narozeninám či Vánocům.

Takto vypadá uživatelský profil u Pandory.

Opakované přihlášení k uživatelskému profilu Pandora lze kromě zadání e-mailu a hesla uskutečnit prostřednictvím facebookového profilu.

Obchody Pandora

Řada lidí si raději než v elektronickém katalogu vybírá osobně. Kde všude se lze podívat osobně na nabídku šperků Pandora? Kde má zastoupení? Dalo by se říct, že ve všech velkých městech:

 • Pandora Ostrava
 • Pandora Karlovy Vary
 • Pandora Zlín
 • Pandora Plzeň
 • Pandora Olomouc
 • Pandora Brno
 • Pandora Liberec
 • Pandora Hradec Králové
 • Pandora Jihlava
 • Pandora Pardubice
 • Pandora Mladá Boleslav

A nechybí pochopitelně Praha, kde má Pandora obchody v mnoha obchodních centrech. To nejdůležitější k jednotlivým pobočkám Pandory v Praze obsahuje následující tabulka:

PANDORA: Concept store nebo Outlet storePodrobné informace
Pandora Na příkopě 13
Concept Store
Adresa:
Na Příkopě 13, 110 00 Praha 1
Otevírací doba:
pondělí až sobota 10:00 – 20:00 hod.
neděle 11:00 – 19:00 hod.
Pandora Palladium
Concept Store
Adresa:
Náměstí Republiky 1, 110 00 Praha 1
Otevírací doba:
pondělí až středa 9:00 – 21:00 hod.
čtvrtek až sobota 9:00 – 22:00 hod.
neděle 9:00 – 21:00 hod.
Pandora Nový Smíchov
Concept Store
Adresa:
Plzeňská 8, 150 00 Praha 5
Otevírací doba:
pondělí až neděle 9:00 – 21:00 hod.
Pandora Centrum Chodov (nyní Westfield Chodov)
Concept Store
Adresa:
Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4
Otevírací doba:
pondělí až neděle 9:00 – 21:00 hod.
Pandora Metropole Zličín
Concept Store
Adresa:
Řevnická 1, 155 21 Praha 5
Otevírací doba:
pondělí až neděle 9:00 – 21:00 hod.
Pandora Centrum Černý Most
Concept Store
Adresa:
Chlumecká 765/6 , 198 19 Praha 9
Otevírací doba:
pondělí až neděle 9:00 – 21:00 hod.
Pandora Fashion Arena Prague Outlet
Outlet Store
Adresa:
Zamenhofova 440, 108 00 Praha 10
Otevírací doba:
pondělí až neděle 10:00 – 20:00 hod.

V každém obchodě se zájemci o šperky Pandora věnuje vyškolený personál. A jak se pohybují cenové úrovně šperků Pandora? Jsou pochopitelně různé a odvíjejí se především od materiálu.

V nabídce Pandory se nacházejí přívěsky za několik stovek korun, ale také za mnoho tisíc. Nejlevnější přívěsek na ikonický náramek Pandora stojí pouhých 299 Kč. A nejedná se o pouhý jeden typ, k dispozici je za tuto cenu podle katalogu Pandora hned třináct různých přívěsků.

Naopak nejdražší přívěsek stojí 2 899 Kč, je vyrobený z pozlaceného stříbra a zdobí ho několik kamenů kubické zirkonie. Obecně lze říct, že šperky Pandora jsou cenově dostupné.

Valentýnská akce Pandora.

Kdo chce ušetřit, může si počkat na některou ze slevových akcí Pandora. Například v době vzniku tohoto článku šlo v rámci valentýnské akce získat tři šperky za cenu dvou. Stačilo si zakoupit dva šperky a třetí, nejlevnější, získával nakupující zcela zdarma.

Komu ceny šperků Pandora nevyhovují, může se poohlédnout po podstatně levnějších špercích na mnoha čínských e-shopech (AliExpress, Wish, Alibaba, CNDirect, BuyinCoins aj.), na Amazonu, ale také například v nákupní galerii Lunzo. E-shop přímo zaměřený na šperky Italo Jewelry dokonce nabízí i snubní prsteny. U čínských e-shopů ovšem u dražšího zboží nakupující musí počítat s platbou cla a DPH na zboží z Číny.

TIP: Kdo dává přednost českým obchodům a značkám může vyzkoušet zlatnictví Klenota.

Výběr šperků Pandora

Katalog Pandora čítá neuvěřitelné množství různých produktů. Není přitom jednoduché si vybrat a společnost Pandora to moc dobře ví. Vypracovala tak různé „pomocníky“, které ženám (ale pochopitelně i mužům) s výběrem vhodné velikosti či kombinace poradí.

Na již zmiňovaných webových stránkách se nachází Průvodce velikostmi náramků a také Průvodce stylovým skládáním. K dispozici má každý zákazník také tipy k nošení náramků. Nabídka „Vytvořte Dokonalou kombinaci“ zase každému umožní zvolit šperky, které se perfektně doplňují.

Recenze Pandora

Značku Pandora vnímají lidé obvykle pozitivně. V mnoha recenzích na internetu se kladně hodnotí především to, že si lze do jisté míry šperk vytvořit podle vlastního vkusu a fantazie. Originalita je to, co se zákazníkům na Pandoře líbí nejvíce.

V některých komentářích se zmiňuje vyšší cena šperků, obvykle ale bývá tento komentář doplněn právě konstatováním, že za originalitu jsou zákazníci ochotni si připlatit, přestože originální šperky nabízí i levnější obchody, jako je například Etsy.

Kromě kladných hodnocení se najdou i komentáře, že šperkům chybí nadčasovost. Některé ženy v internetových diskuzích zmiňují, že se jim sice šperky Pandora líbí, ale bojí se, aby se jim za nějaký čas neokoukaly. To už si ale musí skutečně každá žena promyslet sama a případně podle toho vybírat.

Publikováno: 15. 02. 2021

Štítky:

ČeskyJak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang