Alza studentská sleva – ISIC slevy

Alza studentská sleva – ISIC slevy

Alza.cz je online obchod, který je známý především prodejem elektroniky. Ve svém sortimentu má ovšem také širokou nabídku potřeb pro hobby a zahradu, na sport, či z drogerie a beauty produktů. Mohou ovšem na Alza.cz nakupovat se slevou studenti? A lze na Alza.cz využít karta ISIC? A jaké slevy se dají s kartou ISIC na Alza.cz využít?

S kartou ISIC mohou její držitelé z řad studentů získat mnoho slev nejen na různé produkty a do různých obchodů, avšak také třeba na dopravu, či různé kulturní akce. Jedním z prodejců, který na kartu ISIC poskytuje slevy, je také Alza.cz. A jak nákup na Alza.cz s ISIC kartou funguje?

Na jaký sortiment na Alza.cz se slevy s ISIC kartou vztahují?

Alza.cz poskytuje pro držitele karty ISIC dva druhy slev. Slevy z první kategorie mohou dosahovat až 30 % a jedná se o krátkodobé slevy. Tyto slevy jsou určeny speciálně pro studenty a vztahují se pouze na vybrané produkty.

Studenti mohou na Alza.cz nakupovat za studentské ceny.

Další kategorie slev se vztahuje téměř na celý sortiment, který je na Alza.cz dostupný. Slevy pro držitele ISIC karty mohou dosahovat až 10 %. Pro využití slev z obou kategorií je třeba se na Alza.cz zaregistrovat pod studentským účtem. Jak na to?

TIP: Karta ISIC nabízí studentům také výhodné ISIC pojištění.

Jak zaregistrovat kartu ISIC na Alza.cz?

Registrace karty ISIC na Alza.cz není nic složitého. Stačí si otevřít registrační formulář a vyplnit zde požadované údaje. Poté je třeba rozkliknout kolonku na Alza „Studentské slevy“, která se nachází vespod registračního formuláře.

Zaregistrovat kartu ISIC lze v poslední kolonce registračního formuláře.

Zde je potřeba vyplnit jméno a číslo studentského průkazu ISIC. Číslo průkazu je k nalezení pod fotografií studenta. Po zadání údajů stačí kliknout na „Ověřit“ a pokud byly údaje zadány správně, může se student přihlásit do svého nového účtu.

Jak nakupovat na Alza.cz s ISIC kartou?

Pokud chce zákazník nakupovat zboží za studentské ceny, je třeba se nejdříve přihlásit do svého účtu. V něm musí být zaregistrovaná také karta ISIC.

TIP: Další způsob, jak při nákupu na Alza.cz ušetřit, je využití Alza slevového kupónu.

Aktuální studentské slevy Alza, které mohou dosáhnout až 30 %, lze najít po vyhledání „ISIC slevy“. Tyto slevy jsou dostupné na různý sortiment a obměňují se v čase. Proto je dobré seznam těchto slev sledovat v případě, že zákazník uvažuje o koupi určitého produktu.

Některé produkty mohou studenti nakoupit se slevou až 30 %.

Na ostatní sortiment, který není v nabídce slev ve výši až 30 %, se vztahují studentské ceny. Ty jsou automaticky zobrazovány u všech produktů v případě, že je zákazník přihlášen ke studentskému účtu. Se studentským ISIC účtem lze nakupovat levněji také na Datart. S Datart slevovým kupónem nakoupí levněji také ti, kteří ISIC kartu nevlastní.

TIP: Nakupovat výhodně na Alza.cz mohou také zákazníci, kteří ISIC kartu nemají. Stačí si zařídit Alza kartu a čerpat z jejích výhod. Alza karta mimo jiné vrací část utracených peněz zpět.

Zda se zákazníkovi opravdu zobrazují studentské ceny lze ověřit také tak, že se pod vyhledávacím panelem zobrazí červeným písmem „Studentské akční slevy a ceny aktivní“.

Jaké zboží vhodné pro studenty lze na Alza.cz pořídit?

Na Alza.cz si mohou studenti mimo jiné pořídit produkty, které jim mohou pomoci při studiu. Nejen z oblasti elektroniky, jako jsou například notebooky, doplňky k počítačům, či různá sluchátka, pak také například různé knihy a časopisy.

TIP: Mezi další prodejce elektroniky patří například Geekbuying nebo Lunzo.

Studenti si mohou na Alza.cz vybrat z různých druhů zboží.

Samozřejmě zde mohou studenti koupit také produkty, které využijí spíše ve volném čase. Se slevou na ISIC kartu lze koupit na Alza.cz levněji například telefony, počítačové hry či produkty na sport. Na výběr je opravdu mnoho zboží z různých kategorií.

TIP: Mezi specializované prodejce se sportovním vybavením se řadí například Sportisimo, Insportline nebo Nessi sport.

Jakým způsobem lze za zboží na Alza.cz zaplatit?

Na Alza.cz lze platit několika způsoby:

  • hotově nebo kartou na prodejně
  • kartou online
  • dobírkou

Alza.cz ovšem nabízí mnoho dalších způsobů, jak za zboží zaplatit, včetně takzvaného Alza kreditu. Více informací o všech možnostech platby je na internetových stránkách obchodu.

Jak funguje doprava na Alza.cz?

Způsobů dopravy nabízí Alza.cz také celou řadu. Zdarma je možné si zboží osobně vyzvednout na prodejně nebo v Alza boxu. Alza využívá také služeb Zásilkovny a České pošty, kde je možné si vyzvednout balík na pobočce.

Alza.cz nabízí různé možnosti dopravy zboží.

Nesmí chybět ani způsoby doručení na konkrétní adresu. Opět je zde na výběr z mnoha různých dopravců. Alza.cz doručuje také objemnější zásilky.

Publikováno: 20. 03. 2021

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang