Skryté odkazy na AliExpressu + slevový kupón

Skryté odkazy na AliExpressu + slevový kupón

Kdo ještě nemá zkušenosti s nákupem na AliExpressu, obvykle zde zkusí do vyhledávání zadat například kabelku Louis Vuitton nebo hodinky Armani. Vyhledávač mu ovšem nic nenajde nebo zobrazí nabídky originálních produktů za velmi vysoké ceny. Prodej napodobenin značkového zboží totiž AliExpress zakazuje. Přesto však existuje způsob, jak „značkové zboží“ na AliExpressu nakoupit. Je to možné prostřednictvím tzv. skrytých odkazů. O co se jedná?

Jak nakupovat na AliExpresu ví už skoro každý. O skrytých odkazech se ale tolik nemluví. A to i přesto, že ačkoliv skrytý prodej AliExpress.com zakazuje, má neoficiálně oficiální status.

AliExpress.com - TOP produkty s dopravou zdarma

Více než 100 milionů výrobků na jednom místě, spolehlivá zákaznická podpora, atraktivní slevy i doprava zdarma. To vše jsou důvody, proč je AliExpress jedním z nejoblíbenějších e-shopů současnosti.

Začít nakupovat

Pro skrytý prodej značkového zboží na AliExpressu, resp. jejich padělků, platí přitom stejná pravidla, jako pro standardní prodej, pouze s několika výjimkami. O tom však ale o něco níže. Prodej napodobenin značkového zboží umožňuje i obchod iOffer. Obecně v rámci čínských e-shopů je prodej fake značkového oblečení celkem populární.

Jinak zcela standardně funguje sledování zásilky z Číny, pro zboží objednané skrze skryté odkazy platí také stejná pravidla ohledně cla a DPH. Skrytý prodej na AliExpressu není nic, z čeho by pro spotřebitele plynuly nějaké nepříjemnosti.

Co jsou skryté odkazy?

Skryté odkazy na AliExpress.com je taková nabídka zboží, která zobrazuje třeba obyčejné triko nebo kabel k počítači, ale po objednání přijde domů kupujícímu třeba značková obuv nebo značkové hodinky.

Objednavatel však dopředu ví, co si objednal. Měl totiž k dispozici informaci, že prezentované obyčejné triko je skrytý odkaz pro boty Puma a kabel k počítači pro hodinky Armani.

Jak poznat skryté odkazy na AliExpressu?

Alfa a omega nakupování zboží u AliExpressu přes skryté odkazy je mít povědomí o tom, jak je najít. Běžný uživatel stránek totiž skryté odkazy nepozná. K tomuto účelu existují různé webové stránky nebo FB skupiny, kde se skryté odkazy „odkrývají“ .

Skryté odkazy na fake značkové zboží z AliExpressu je možné dohledat například v různých facebookových skupinách nebo na různých webových stránkách, které jsou určeny k odkrývání těchto odkazů.
Prohlédnout nabídku produktů z AliExpressu je možné zde >

Češi mohou využít například stránku Yupoo.info nebo facebookovou skupinu Skryté odkazy AliExpress či AliExpress Česko – zkušenosti, rady a tipy, jak nakupovat.

Výhodou těchto možností je, že jsou kompletně v češtině! Prostřednictvím Yupoo.info lze ukázat, jak to celé funguje.

Takto vypadá prezentace zboží na yupoo.info. Jak je vidět, jde o mikinu Vans. Modře vyznačený odkaz na AliExpress kupujícího nasměruje na stránky čínského e-shopu.

Jak je vidět, objednání značkových věcí z tohoto čínského e-shopu není až takový problém, jaký možná pojmenování „skrytý prodej“ vytváří dojem.

A takto vypadá stránka zboží na AliExpressu. Lze si vybrat velikost a veškeré další kroky se shodují s běžným nákupem. Nakupujícímu domů ale nepřijde vyobrazené šedé triko s potiskem, ale opravdu mikina Vans.

Pravidla pro skrytý prodej na AliExpressu

Nepsaným pravidlem pro využití skrytých odkazů Aliexpressu je, že se nepíší prodejci žádné zprávy ani hodnocení. Tím by se provozovatel AliExpressu o skrytém prodeji dozvěděl a zakázal ho.

Nákupů se však není potřeba obávat. AliExpress posílá peníze za vybrané zboží prodejci až ve chvíli, kdy objednatel potvrdí, že je vše v pořádku, resp. po vypršení ochranné lhůty. I v tomto ohledu se vše shoduje s běžným nákupem na AliExpressu. Rychle a snadno nakupovat na AliExpressu je možné díky tomuto odkazu.

Zaregistrujte se na AliExpressu a získejte tak slevu $2 na první objednávku.
Využít slevový kupon AliExpress >

Jak napsat recenzi na AliExpressu ke zboží, které není součástí skrytého prodeje? Stačí mít účet na stránce a následovat pár jednoduchých kroků.

Publikováno: 06. 04. 2020

Štítky:

Jak nakupovatSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang