Takko fashion e-shop – slevy, leták, prodejny

Takko fashion e-shop – slevy, leták, prodejny

Módní řetězec Takko těží ze skutečnosti, že je ideální pro rodinné nákupy. Na jednom místě může nakoupit oblečení a doplňky doslova celá rodina, bez ohledu na věk, pohlaví či velikost. Takko má vše. Jak zde nakupovat? Jaké jsou slevy a co říkají recenze?

Původ německé značky Takko spadá až do roku 1982, kdy byl otevřen první obchod, tenkrát ještě pod názvem Modea. Roku 1999 se Modea změnila na Takko, které o pět let později zavítalo i na český trh, kde se drží dodnes.

Na Zoot.cz probíhají výprodeje dámské i pánské módy.

Nakoupit na Zoot se slevou >

Takko shop si drží status antidiskriminační značky, protože nabízí zboží pro každou věkovou skupinu, pro všechna pohlaví a v co nejširším velikostním spektru. Nadměrné šatstvo je k sehnání až do konfekční velikosti 54.

Takko fashion je stylová a elegantní pro každou příležitost a každého rodinného příslušníka.

Takko fashion je synonymem módního oblečení ve vyváženém poměru ceny a kvality. Sortiment počítá s oblečením pro všechna roční období a pro většinu příležitostí. Tudíž trička, svetry, kalhoty, či bundy v nabídce určitě nechybějí.

Takko oblečení lze využít jak do práce a do školy, tak na trávení volného času i na domácí užití. Výběr barev, stylů a střihů nezná mezí a vybere si každý. Ne nadarmo se Takko pyšní téměř 650 tisíci fanoušky na sociálních sítích.

Takko akce

Takko založilo VIP klub pro věrné zákazníky, v němž pravidelně inzeruje slevy, akce, soutěže a rozdává narozeninová překvapení. Registrací do programu zákazník získává poukázku na 125 Kč, kterou lze uplatnit na nákup nad 500 korun.

Vstupem do klubu každý zákazník automaticky začíná odebírat i Takko leták, jakožto prvotní zdroj informací o výhodných nákupech a slevách.

Luxusní módní kousky Gant jsou nyní ve výprodeji s až 50% slevou.

Nakupovat ve výprodeji na Gant.cz >

Na webových stránkách se nachází stálá sekce Výprodej (Sale), kde jsou nabízeny kousky ve velkých sezónních i příležitostných slevách. Ty se často pohybují až kolem 25%.

Kdo chce druhému udělat radost, může pořídit i dárkový poukaz Takko, respektive dárkovou kartu, kterou lze dobít libovolnou částkou. Karta má platnost 3 roky od vydání.

Takko e-shop online

Ačkoli je to v dnešní době velmi sporadické, Takko neprovozuje vlastní e-shop a neprodává oblečení online. Na svých webových stránkách, které jsou pro české uživatele pohodlně vedené v mateřštině, inzeruje veškeré zboží jako ve virtuálním katalogu.

Dětská móda je v Takko velmi vyhledávaná a kladně hodnocená.

Jednotlivé kousky lze na Takko online shopu prohlížet v bezpečí domova, na počítačové obrazovce, přičemž zákazník ihned ví, v jakých barvách a velikostech je zboží vyrobeno, a za jakou cenu.

Díky propracovanému a propojenému prodejnímu systému může klient okamžitě zjistit dostupnost na jednotlivých filiálkách a stavit se nakoupit cestou z práce.

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 50style slevový kupón v hodnotě 10 %.

Získat slevový kód na 50style >

Takko nabízí službu Call and Collect, kdy je možné do vybrané pobočky zavolat předem, rezervovat zvolené produkty a v příhodný čas vyzvednout.

Takko prodejny

Síť Takko prodejen je v ČR bohatě rozvětvená a zahrnuje celkem 50 poboček. Jen Takko prodejny Praha jsou rovnou čtyři. Takko celkově provozuje 1 900 obchodů v sedmnácti zemích.

V Takko je samozřejmě prostor i pro reklamace. Ne vždy se podaří zakoupit bezchybné a perfektně padnoucí ošacení a je potřeba ho obchodu vrátit.

Letní šaty Takko nesmějí v nabídce chybět. Romantický styl podtrhne ženskou krásu za příznivou cenu.

Proto je možné zakoupené zboží vyměnit do 30 dní a reklamaci uplatnit do 24 měsíců od nákupu. Týká se také zlevněných kusů a na všech pobočkách v rámci České republiky.

Takko recenze

Mezi recenzemi se objevují nejrůznější komentáře, kladné i záporné. Co zákazník, to názor. Lidé si chválí zejména vyváženost mezi kvalitou a cenou. Což se týká zejména dětského zboží.

Z oblečení děti rychle rostou a nejsou tolik kladené nároky na kvalitu oblečení. Důležitější je nízká cena a to Takko pro mnohé splňuje.

Nejvíce si zákazníci cení širokého sortimentu, přehledného webu, komunikace ze strany obchodu a zaměstnanců a příznivých cen.

U oblečení pro dospělé už jsou hodnocení horší. Objevují se názory, že Takko móda postrádá nápad, jsou to nezajímavé kousky, nemastné neslané, ani ryba ani rak.

Cena neodpovídá kvalitě, po prvním vyprání se objevily žmolky a celkově lidé Takko přirovnávají spíše k „hadrárně“ rovnající se second handu.

Takko kariéra

Takko je firma otevřená spolupráci. Na svých webových stránkách inzeruje možná místa a oddělení buď v přímém prodeji na pobočkách, v logistice či na centrále v Německu.

„Super kolektiv. Pohodová práce, pokud narazíte na slušného a férového vedoucího.“

Bývalá zaměstnankyně

Kdo miluje módu a zákaznický servis, jistě si v Takku přijde na své a najde uplatnění podle svých představ. Stačí si na webových stárnkách pohlídat aktuálně volné pozice a poslat životopis.

Maskáčové vzory jsou stálicí, která nevychází z módy. Dobře to ví i Takko.

Pracovat u Takko je skvělou příležitostí, jak získat zkušenosti v módním průmyslu, v komunikaci se zákazníky a především se oblékat podle svých představ.

Publikováno: 24. 04. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang