Takko fashion e-shop – slevy, leták, prodejny

Takko fashion e-shop – slevy, leták, prodejny

Módní řetězec Takko je ideální pro rodinné nákupy. Na jednom místě může nakoupit oblečení a doplňky doslova celá rodina, bez ohledu na věk, pohlaví či velikost. Takko e-shop má vše. Jak zde nakupovat? Jaké jsou Takko slevy a co říkají recenze?

Historie německé značky Takko spadá až do roku 1982, kdy byl otevřen první obchod, tenkrát ještě pod názvem Modea. Roku 1999 se Modea změnila na Takko, které o pět let později zavítalo i na český trh, kde se drží dodnes.

Na Zoot.cz probíhají výprodeje dámské i pánské módy.
Nakoupit na Zoot se slevou >

Takko e-shop si drží status antidiskriminační značky, protože nabízí zboží pro každou věkovou skupinu, pro všechna pohlaví a v co nejširším velikostním spektru. Nadměrné šatstvo je k sehnání až do konfekční velikosti 54.

Takko fashion je stylová a elegantní pro každou příležitost a každého rodinného příslušníka.

Takko fashion je synonymem módního oblečení ve vyváženém poměru ceny a kvality. Sortiment počítá s oblečením pro všechna roční období a pro většinu příležitostí. Tudíž trička, svetry, kalhoty, či bundy v nabídce určitě nechybějí.

Takko oblečení lze využít jak do práce a do školy, tak na trávení volného času i na domácí užití. Výběr barev, stylů a střihů nezná mezí a vybere si každý. Ne nadarmo se Takko pyšní téměř 650 tisíci fanoušky na sociálních sítích.

Prodejny a online shop Takko

Takko Fashion je populární evropský prodejce módy a provozuje online platformu nazvanou Takko Fashion e-shop. Webové stránky umožňují zákazníkům snadné prohlížení a nákup oblečení, doplňků a obuvi pro muže, ženy a děti.

Takko Fashion e-shop nabízí širokou škálu stylového a cenově dostupného oblečení, které vyhovuje různým vkusům a velikostem. Platforma nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které zákazníkům umožňuje filtrovat produkty podle různých kritérií, jako je kategorie, velikost, barva a cenové rozpětí.

Kromě toho se na stránkách často objevují speciální nabídky, propagační akce a zlevněné zboží, což z nich činí atraktivní nákupní destinaci pro zákazníky, kteří dbají na svůj rozpočet. Díky rozsáhlé kolekci, konkurenceschopným cenám a pohodlnému nakupování online se e-shop Takko Fashion stal oblíbenou volbou pro mnoho módně uvědomělých jedinců v Evropě.

VIP Takko

Takko založilo VIP klub pro věrné zákazníky, v němž pravidelně inzeruje Takko slevy, akce, soutěže a rozdává narozeninová překvapení. Po Takko registraci do programu zákazník získává poukázku na 125 Kč, kterou lze uplatnit na nákup nad 500 korun.

Chce-li se člověk přihlásit do programu VIP Takko, postupuje podle následujících kroků:

 1. Otevřít webový prohlížeč a navštivit webové stránky Takko Fashion.
 2. Kliknout na možnost „VIP klub“ nebo „Přihlásit se“.
 3. Člověk bude přesměrován na Takko přihlášení na stránku VIP Takko klubu.
 4. Pokud je nový uživatel, klikne na tlačítko „Zaregistrovat se“ nebo „Registrovat“ a vyplní požadované údaje, jako je jméno, e-mailová adresa a heslo.
 5. Pokud již členem člověk je, zadá do příslušných polí svou registrovanou e-mailovou adresu a heslo.
 6. Kliknutím na tlačítko „Přihlásit“ nebo „Odeslat“ se přihlásí ke svému účtu VIP Takko.
 7. Po úspěšném Takko přihlášení získá přístup k funkcím a výhodám programu VIP Takko, jako jsou exkluzivní slevy, nabídky a další členské výhody.

Vstupem do VIP Takko klubu každý zákazník automaticky začíná odebírat i pokaždé aktuální Takko leták, jakožto prvotní zdroj informací o výhodných nákupech a slevách.

Luxusní módní kousky Gant jsou nyní ve výprodeji s až 50% slevou.
Nakupovat ve výprodeji na Gant.cz >

Na webových stránkách se nachází také otevírací doby Takko prodejen nebo stálá sekce Výprodej (Sale), kde jsou nabízeny kousky ve velkých sezónních i příležitostných slevách Takko. Ty se často pohybují až kolem 25%.

Kdo chce někomu udělat radost, může pořídit i dárkový poukaz Takko, respektive dárkovou kartu, kterou lze dobít libovolnou částkou. Karta má platnost 3 roky od vydání.

Takko – registrace, přihlášení

Takko registrace přináší následující výhody:

 • výhodné akce: jedinečné akce, u kterých lze získat slevy na své oblíbené artikly.
 • informační servis: díky e-mailovému newsletteru se zákazník dozví o speciálních akcích, soutěžích a dalších nabídkách jako první.
 • letáky Takko: s předstihem Takko informuje e-mailovým newsletterem o nadcházejících nabídkách a nových trendech.
 • narozeninové překvapení: k narozeninám zákazník od Takko e-mailem obdrží překvapení.

K využití výše uvedených výhod je nutné se registrovat do Takko VIP klubu a při nakupování vždy provést Takko přihlášení do svého účtu. Při registraci Takko je nutné vyplnit jméno, příjmení, datum narození a email.

Zákaznická karta Takko

Zákaznická karta Takko je věrnostní program nabízený maloobchodním řetězcem Takko Fashion. Umožňuje zákazníkům získávat body za každý nákup v prodejnách Takko. Tyto body pak lze vyměnit za slevy, speciální nabídky a exkluzivní akce.

Zákaznická karta Takko rovněž poskytuje přístup k personalizovaným doporučením, nákupním privilegiím a včasnému přístupu k výprodejům. Jejím cílem je zlepšit zážitek z nakupování a odměnit věrnost zákazníků.

Takko online shop

Takko také provozuje vlastní e-shop a prodává oblečení online. Na svých webových stránkách, které jsou pro české uživatele pohodlně vedené v mateřštině, inzeruje veškeré zboží jako ve virtuálním katalogu.

Dětská móda je v Takko velmi vyhledávaná a kladně hodnocená.

Jednotlivé kousky lze na Takko online shopu prohlížet v klidu domova, na počítačové obrazovce, přičemž zákazník ihned ví, v jakých barvách a velikostech je zboží vyrobeno, a za jakou cenu.

Díky propracovanému a propojenému prodejnímu systému může klient okamžitě zjistit dostupnost na jednotlivých prodejnách Takko, otevírací dobu Takko prodejen a stavit se nakoupit cestou z práce.

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 50style slevový kupón v hodnotě 10 %.
Získat slevový kód na 50style >

Takko nabízí službu Call and Collect, kdy je možné do vybrané pobočky zavolat předem, rezervovat zvolené produkty a v příhodný čas podle otevírací doby Takko prodejny vyzvednout.

Takko – prodejny, otevírací doba

Síť Takko prodejen je v ČR bohatě rozvětvená a zahrnuje celkem 50 poboček. Jen Takko prodejny Praha jsou rovnou čtyři. Takko celkově provozuje 1 900 obchodů v sedmnácti zemích.

V Takko je samozřejmě prostor i pro reklamace. Ne vždy se podaří zakoupit bezchybné a perfektně padnoucí ošacení a je potřeba ho obchodu vrátit.

Letní šaty Takko nesmějí v nabídce chybět. Romantický styl podtrhne ženskou krásu za příznivou cenu.

Proto je možné zakoupené zboží vyměnit do 30 dní a reklamaci uplatnit do 24 měsíců od nákupu. Týká se také zlevněných kusů a na všech pobočkách v rámci České republiky.

Otevírací doba Takko prodejen je různá. U většiny Takko prodejen je však od 9 do 20 hodin každý den. Aktuální otevírací dobu Takko prodejny je však dobré si ověřit na Takko e-shopu.

Takko leták

Aktuální leták Takko je pravidelná komunikace, kterou společnost Takko Fashion zasílá svým zákazníkům. Poskytuje aktuální informace o nejnovějších módních trendech, uvedení nových výrobků na trh, exkluzivních nabídkách a propagačních akcích.

Cílem aktuálního letáku Takko je informovat zákazníky o značce a podporovat je v tom, aby navštěvovali prodejny Takko Fashion nebo nakupovali oblečení online.

Takko recenze

Mezi recenzemi Takko se objevují nejrůznější komentáře, kladné i záporné. Co zákazník, to názor. Lidé si chválí zejména vyváženost mezi kvalitou a cenou. Což se týká zejména dětského zboží.

Z oblečení děti rychle rostou a nejsou tolik kladené nároky na kvalitu oblečení. Důležitější je nízká cena a to Takko pro mnohé splňuje.

Nejvíce si zákazníci cení širokého sortimentu, přehledného webu, komunikace ze strany obchodu a zaměstnanců a příznivých cen.

U oblečení pro dospělé už jsou hodnocení horší. Objevují se názory, že Takko móda postrádá nápad, jsou to nezajímavé kousky, nemastné neslané, ani ryba ani rak.

Cena neodpovídá kvalitě, po prvním vyprání se objevily žmolky a celkově lidé Takko přirovnávají spíše k „hadrárně“ rovnající se second handu.

Takko kariéra

Takko je firma otevřená spolupráci. Na svých webových stránkách inzeruje možná místa a oddělení buď v přímém prodeji na pobočkách, v logistice či na centrále v Německu.

Kdo miluje módu a zákaznický servis, jistě si v Takku přijde na své a najde uplatnění podle svých představ. Stačí si na webových stránkách pohlídat aktuálně volné pozice a poslat životopis – vzor zdarma ke stažení.

Maskáčové vzory jsou stálicí, která nevychází z módy. Dobře to ví i Takko.

Pracovat u Takko je skvělou příležitostí, jak získat zkušenosti v módním průmyslu, v komunikaci se zákazníky a především se oblékat podle svých představ.

Takko kupóny

Slevové kupóny Takko nabízejí zákazníkům možnost získat slevy z ceny nebo speciální nabídky na vybrané zboží nebo na celý nákup. Tyto kupóny obvykle nabízejí procentuální slevu, například 10 % nebo 20 %, nebo slevu v pevné výši, například 5 EUR při určitém minimálním nákupu.

Zákazníci mohou najít slevové kupóny Takko prostřednictvím různých kanálů. Jedním z běžných způsobů je přihlášení k odběru letáku Takko, kde jsou odběratelé často odměňováni exkluzivními kupóny a akcemi. Společnost Takko také distribuuje kupony v rámci svých marketingových kampaní nebo během speciálních akcí, a to jak online, tak v obchodech.

Pro uplatnění slevového kupónu Takko musí zákazníci obvykle zadat jedinečný kód buď během procesu online objednávky, nebo předložit fyzický kupón u pokladny v obchodě. Sleva se pak uplatní na celkovou částku nákupu, čímž zákazník ušetří.

Je důležité si uvědomit, že slevové kupóny Takko jsou často spojeny s určitými podmínkami. Ty mohou zahrnovat datum vypršení platnosti, omezení položek, které lze zlevnit, omezení počtu použití kupónu nebo vyloučení již zlevněného nebo akčního zboží.

Proč nakupovat v Takko online shopu?

Existuje několik důvodů, proč nakupovat v e-shopu Takko Fashion:

 1. Široká nabídka produktů: E-shop Takko Fashion nabízí širokou škálu módních a cenově dostupných produktů pro muže, ženy i děti.
 2. Pohodlí: Nakupování online shopu Takko Fashion je pohodlné, protože si výrobky lze prohlížet a nakupovat z pohodlí domova a kdykoliv.
 3. Konkurenční ceny: Takko Fashion je známá tím, že nabízí cenově dostupné módní doplňky. Jejich e-shop často nabízí speciální Takko slevy, akce a výprodeje.
 4. Snadné vrácení a výměna zboží: Takko Fashion poskytuje bezproblémové podmínky pro vrácení a výměnu zboží.
 5. Recenze a hodnocení zákazníků: E-shop často obsahuje recenze a hodnocení zákazníků k produktům, které mohou pomoci při rozhodování o nákupu.
 6. Bezpečné možnosti platby: Takko online shop nabízí bezpečné a spolehlivé platební možnosti, které zajišťují bezpečnost osobních a finančních údajů.
 7. Průvodce velikostí a střihem: V e-shopu jsou k dispozici podrobné tabulky velikostí a průvodce střihem, které pomohou vybrat správnou velikost oblečení.
 8. Pravidelné nové přírůstky: Takko Fashion často aktualizuje svůj e-shop o nové přírůstky, čímž zajišťuje, že zákazník má přístup k nejnovějším módním trendům.

Celkově lze říci, že e-shop Takko Fashion nabízí pohodlnou, cenově dostupnou a spolehlivou možnost nakupování módního zboží online.

Publikováno: 02. 02. 2024

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang