Cigabuy – recenze, jak nakupovat

Cigabuy je mezinárodní obchod, který shromažďuje všechny oblíbené e-cigarety, které mají zvláštní vlastnosti nebo unikátní návrhy. Všechny produkty na webových stránkách se prodávají za bezkonkurenční ceny. Nabízí několik způsobů dopravy a doručení je do pár dnů. Co všechno e-shop Cigabuy nabízí?

Jak již bylo zmíněno, e-shop Cigabuy.com je zaměřený na elektronické cigarety téměr všeho druhu a jejich příslušenství. Díky obrovskému výběru si vybere každý.

Je nutné zmínit, že celý e-shop je v angličtině, a částky lze vidět buď v amerických dolarech či eurech. Pokud není člověk v angličtině zrovna zdatný, je možné použít překladač z angličtiny, který mu celý proces nákupu usnadní.

Cigabuy – nabídka

Cigabuy má v nabídce elektronické cigarety více než 30 různých značek. Na jejich hlavní stránce lze v horním panelu zvolit „Shop by brand,“ tedy nakupovat dle značky.

Pokud má člověk již nějaké vyzkoušené a osvědčené značky, nákupy se mu tímto značně usnadní.

Další nabídkou, kterou mají i na hlavním panelu, jsou tzv. „Starter kits“ neboli startovací balíčky. Znamená to tedy, že po kliknutí na tuto ikonku se na stránce zobrazí veškeré vybavení, které člověk do začátku potřebuje.

Mezi další, velice potřebné věci, které člověk k elektronickým cigaretám využije, jsou náplně. Cigabuy nabízí například klasické, sladké, ovocné, mintové a další příchutě.

Jak již bylo zmíněno, na e-shopu Cigabuy.com lze nakoupit i veškeré příslušenství k elektronickým cigaretám. Cigabuy má i sekci se slevami, kde se dá zboží najít s ještě výhodnější cenou.

Doprava a platba

  • Platba

Vzhledem k tomu, že se jedná o firmu s působením v Číně, stejně tak jako u dalších čínských e-shopů, i zde je vyžadována platba předem.

Na Cigabuy lze platit kartou. Nyní nově se dá platit i pomocí platební brány PayPal.

Nově nabízí Cigabuy i možnost platit přes PayPal.
  • Doprava

Cigabuy zásilky posílá do 3 dnů od přijetí objednávky, a zasílá je do celého světa. Standardní doba dodání je 15–30 dnů. Je to tedy o něco rychlejší, než dodání z ostatních čínských e-shopů.

Mezi nejznámější čínské e-shopy patří například AliExpress, Wish či Zaful.

Ke každé zásilce pošle Cigabuy i sledovací číslo, díky kterému je pak snadné sledování zásilky a člověk má přehled, kde se jeho zásilka zrovna nachází.

Pokud se jedná o dopravu zboží, část výrobků se posílá z Číny. Je tedy nutné si ohlídat clo a DPH z Číny, aby se tak zásilka značně neprodražila.

Tento e-shop má také sklady v Evropě, díky tomu mohou některé výrobky přijít značně rychleji. Pokud si zákazník na horním panelu zvolí „Local shipping“ a dále „EU Express“, získá tak nabídku zboží, které se nachází v evropském skladu, a jeho dodání je do 7 dnů.

Cigabuy – recenze

Dle recenzí uživatelů, které jsou volně dostupné na internetu, je zřejmé, že se jedná o kvalitní a ověřený e-shop.

Mnoho uživatelů píše, že jim zboží přišlo mnohem rychleji, než e-shop udává. Jako minimální lhůtu uvádí na e-shopu 15 dní, některým lidem zboží přišlo už dokonce za 10 dní.

Lidé chválí i způsob, jakým jsou balíčky zabaleny. Vše je zabaleno důkladně tak, aby se nic nerozbilo, což dle recenzí perfektně funguje.

Dále lidé kladně hodnotí i zákaznický servis. E-shop skvěle komunikuje, lidé na odpovědi nečekají dlouho a vše je vyřízeno rychle.

A poslední, také velmi důležitý bod, je cena. Jak je uvedeno v mnoha recenzích, Cigabuy má bezkonkurenční ceny. Pokud se zákazníkovi zrovna poštěstí, může své zboží zrovna najít i ve slevě, a ušetří o to více.

Publikováno: 30. 06. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang