Dámské lodičky – klasické, nebo barevné?

Dámské lodičky – klasické, nebo barevné?

Lodičky – obuv, která je klasikou dámského botníku již desítky let. Málokterá obuv je tak dokonale flexibilní a můžete ji vynést téměř k jakékoli příležitosti. Formální akce, party, rande, ale i kancelář – tady všude vám udělají skvělou společnost!

Klasicka, která neomrzí

Dámské lodičky patří mezi jeden z nejrozšířenějších typů obuvi, který lze v dámském botníku najít. Každá žena by měla mít pro formální události alespoň jedny. A pak jsou samozřejmě ženy, které mají i několik desítek párů různých typů a barev. Mezi takové patří například i vévodkyně Catherine, manželka prince Williama. Má svou oblíbenou značku a od ní hned několik kusů v různých barvách. A o její nádherný úsměv jí nepřipraví ani výška podpatku, která je přes 10 centimetrů. 

Vy samozřejmě nemusíte za své nové lodičky utratit desetitisíce. V online i klasických obchodech CCC najdete neuvěřitelnou nabídku všech možných značek, stylů, barev i velikostí. Zavítejte do CCC a odneste si domů nový kousek do svého botníku, který se stane vaším věrným partnerem!

S čím je kombinovat

Prakticky s čímkoli! Módní guru je dokáží zkombinovat skutečně s čímkoli – s teplákovou soupravou, plavkami, ale třeba i sportovní péřovou bundou. Vy samozřejmě nemusíte vymýšlet žádné extrémní kombinace. Ve svém šatníku ale jistě najdete kombinace, ke kterým jsou lodičky perfektní volba!

Naprosto dokonale vypadají k formálnějšímu oblečení, například do kanceláře. Pokud je vaším „domácím hřištěm“ business casual styl, určitě nesmí ve vašem botníku chybět lodičky v černé, čokoládové a tmavě modré barvě. Budou se vám dokonale kombinovat téměř s každým vaším outfitem. Ať už se jedná o střízlivé šaty v letním období, nebo kostýmek v pánském stylu pro chladnější dny. 

Na nohách vypadají nádherně také lodičky v nude odstínu. Ty vás zachrání vždy, když budete stát před botníkem a nebudete vědět, co si obout. Hodí se naprosto ke všemu, nejsou rušivé a vynést je můžete při jakékoli příležitosti. Alespoň jedny nude lodičky jsou v botníku každé ženy naprostý základ! 

Výraznější barvy lodiček ale nemusíte zatratit ani v případě, že jdete právě do kanceláře. Jediné, na co myslete je, že čeho je moc, toho je příliš. Výrazné barvy proto kombinujte s jednoduššími a základními barevnými kombinacemi. Dokonale budete vypadat například v monochromatickém tmavě modrém oblečení, které rozzáříte oranžovými lodičkami. A perfektní kombinace je na světě! To vše je možné pořídit na e-shopu Wish za přijatelné ceny.

I jinam, než do kanceláře

Dámské lodičky ale rozhodně nejsou jen boty do kanceláře. Obujte je na rande, víno s kamarádkou nebo třeba při sobotní razii po obchodech. Pokud nejste na podpatky příliš zvyklé, volte raději ty s méně centimetry a klidně sáhněte i po jeho širší variantě. Ta je nyní navíc nesmírně trendy!

Jarní a letní období hrají barvami, nebojte se je pustit i do svého botníku. Červená, modrá nebo jedovatá zelená – ty všechny budou skvěle vypadat s obyčejnými vyhrnutými džínami a bílou košilí. Klasická kombinace díky těm správným botám ožije a dostane úplně nový rozměr! 

Kapitolu samu pro sebe pak tvoří kategorie lakovaných lodiček. Ty černé jsou dokonalou volbou na večerní párty. Společně s „malými černými“ vytvoří nezapomenutelnou kompozici a okamžitě vás promění v královnu večera. Své party botky ale klidně nechte i zazářit! V odstínech zlaté, stříbrné nebo bronzové budou vaše nohy naprosto neodolatelné. 

Publikováno: 21. 06. 2022

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang