Floryday – recenze – šaty, plavky

Floryday – recenze – šaty, plavky

Floryday je internetový prodejce dámské módy, oblečení a doplňků. Sídlí v Hongkongu a Velké Británii, přičemž objednávky rozesílá ze svých skladů v několika zemích světa. Moderní střihy a ženské vzory lákavých cen poutají pozornost dívek a dam po celé planetě. Jak Floryday hodnotí zákazníci? Mají dobré nebo špatné zkušenosti? A nakupovali by na e-shopu znovu?

E-shop Floryday se chlubí distribucí svého šatstva do více než 100 zemí po celém světě ze skladů v USA, Velké Británii, Belgie, Norska, Austrálie a Číny.

Za registraci na e-shopu Floryday lze získat 5% slevu.

Získat slevu na nákup oblečení Floryday >

Na výběr jsou klasické Floryday šaty, halenky, maxišaty, malé černé, kabáty, svetry, trička, plavky, pyžama, spodní prádlo, kabelky, šperky, šátky a boty. Kompletní nabídka na tomto odkazu.

Floryday – recenze a diskuze

Zkušenosti s obchodem Floryday jsou rozporuplné. Protikladné názory jsou na různých hodnotících webech značně vyostřené. Možná překvapení jsou negativní recenze Floryday shopu, kterých není zrovna málo.

Vzorované šaty jsou na Floryday zastoupeny ve všech barvách a velikostech.

Zákazníkům nejvíce vadí, že zboží nevypadá tak, jak je inzerováno na fotografiích. Rovněž nesedí velikosti, což bývá způsobeno rozdílnými velikostními standardy evropských a asijských zemí. Veškeré ošacení pochází z Číny.

Objednané zboží je často doručeno ve velikostech několikanásobně překračujících evropské konfekční tabulky a je nutné takové oblečení vracet.

Z pozitivních ohlasů a recenzí na obchod Floryday převažují ty, které si pochvalují rychlé dodání a shodu výrobků s popisem a fotografií.

Výsledky ankety se přiklánějí k zápornému hodnocení Floryday.

Přestože má každý druh zboží na webových stránkách uveden podrobný popis, fotografii, použitý materiál a tabulku velikostí, zákazníci mají často pocit, že koupili zajíce v pytli.

Pozitivní zkušenosti s Floryday

Kladné recenze na Floryday jsou zastoupeny minimálně. Kupující velmi kvitují přehledný web přeložený do bezchybné češtiny, čímž se nákupy pro mnohé stávají jednoduššími a příjemnějšími.

S Floryday slevovým kupónem FBC1 lze ušetřit $5 při nákupu nad $69.

Využít slevový kód FBC1 >

Najdou se i tací, kteří si přes e-shop objednali svatební šaty a Floryday zkušenosti mají dobré. Róba dorazila včas a ve vynikající kvalitě. Stačilo trochu upravit velikost u krejčové, s čímž kupující kvůli své drobné postavě počítala již při nákupu.

Najdou se spokojení zákazníci s dobrými zkušenostmi.

Určité procento zákazníků vyhledalo Floryday shopping recenze až po objednávce, a přestože očekávali zboží nevalné kvality, byli nakonec s dodávkou spokojeni. Ale shodují se, že už napodruhé štěstí pokoušet nebudou.

Častokrát vítězí originalita oděvů nad kvalitou a zákazníci neváhají nechat si takové zboží za malý obnos upravit u profesionála.

Negativní hodnocení obchodu Floryday

Při zadání do vyhledávače heslo „Floryday recenze zkušenosti“ se na obrazovce počítače objeví záplava špatných hodnocení. Slova typu podvod, šmejd, zmetek, či okrádání lidí nejsou vůbec sporadická. Podobné zkušenosti názory se objevují i v recenzích Vova, recenzích IVRose a recenzích Boutiqufeel.

Zákazníkům se nelíbí, že oblečení vypadá, jako by bylo šito horkou jehlou, trčí z něj nitě a střih šatů není symetrický. Oděvy jsou přirovnávány ke zboží z AliExpressu nebo Wishe. Stejná (ne)kvalita, ale cena dvakrát vyšší.

Stížnosti se hojně snášejí na kvalitu materiálu. Místo bavlny dorazí silon, nebo se látka rychle žmolkuje. Navíc postavě nelichotí ani střih ani objednaná velikost.

Vrácení zboží je komplikované, drahé a zdlouhavé.

S obchodováním na Floryday nejsou spokojeni ani zákazníci z ciziny, což dokazují početné negativní reakce na zahraničních webech.

Floryday – recenze bot

Na boty se recenze Floryday příliš nevztahují. Zákazníci jsou naučení si boty před nákupem nejdříve vyzkoušet a proto jsou s nákupem bot přes internet spíše opatrní.

U bot ani oblečení nelze dohledat výrobce.

Ti, kteří zariskovali nákup bot přes e-shop, nyní litují. Na první pohled bylo znát, že boty nejsou kvalitní, což se potvrdilo odlepenou podrážkou po pouhých několika nošeních.

Nakupovat na Floryday – ano nebo ne?

Nakupovat na Floryday se vyplatí těm, kdo příliš nehledí na kvalitu oděvů, ale upřednostňují jedinečnost oblečení. Na Floryday je možné najít jak extravagantní šaty, tak unikátní vzory a střihy.

Originální slušivé boty jsou lákadlem. Kvalita je sázkou do loterie.

Floryday nedoporučuje Česká obchodní inspekce a zákazníky na základě nesčetných stížností před neuváženými nákupy varuje. Zejména proto, že není uveden nikdo jako provozovatel webu. E-shop je tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva.

Vrácení a reklamace Floryday

Nespokojení klienti, kteří se rozhodli zboží vrátit a požadují refundaci, častokrát žehrají na zdlouhavou komunikaci a obstrukce při pokusu oblečení poslat zpět.

Pro vrácení zboží je určena lhůta 14 dnů. Do té doby musí zákazník vyplnit kontaktní formulář, uvést důvod nespokojenosti a fotku produktu. Kvůli početným skladům módy Floryday po celém světě musí zákazník nejprve vyčkat na pokyn prodejce, kam přesně balíček odeslat.

Proces vrácení oblečení je během na dlouhou trať.

TIP: Dámskou módu a doplňky nabízejí také e-shopy Bibloo, Spartoo, Zoot, nebo Bonprix.

Bez potvrzení zákaznického servisu, že vratku akceptují, nelze zboží vracet. Vrácené oděvy nesmí vykazovat známky nošení, musejí být nepoužité, nepoškozené a v původním obalu. Toto potvrzení zpravidla dojde do 24 hodin.

Pro kontakt s reklamačním oddělením lze použít e-mailovou adresu service@floryday.com.

Oblečení Floryday je ve výprodeji až 85 %.

Prohlédnout slevy Floryday >

Zákaznické zkušenosti s vracením zboží nebývají příznivé. Jako problematické mnoho ze zákazníků vidí drahé poštovné zpět z důvodu odesílání zboží do zahraničních skladů. Ve prospěch Floryday v tomto případě nehraje ani fakt, že při uznané reklamaci nevrací náklady na dopravu.

Mnoho zákazníků obchod místo vrácení peněz odbyl kupónem v hodnotě 70 % vráceného zboží na nákup jiného oblečení. Jiným byla vrácena hotovost, ovšem pouze ve výši poloviny hodnoty objednaného zboží.

ČOI v případě reklamací radí kontaktovat svoji banku s žádostí o takzvaný charge back, neboli rozporování platby. Banka obchod kontaktuje s informací, že doško k neoprávněné platbě a vyzve shop k refundování peněz.

Publikováno: 10. 03. 2021

Štítky:

Recenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang