Originální Fusakle – recenze, slevový kód

Originální Fusakle – recenze, slevový kód

Na originalitu a veselé barvy vsadila firma Fusakle. Navrhuje, vyrábí a prodává především designové ponožky, které svým způsobem vyjadřují náladu, nadhled i názory jejich nositelů. Podle vlastní prezentace jsou Fusakle pro všechny, kteří se chtějí bavit životem, mají chuť pomáhat a odvahu být jiní – sami sebou. Jak nakupovat Fusakle? Je k dispozici e-shop?

Značka Fusakle vznikla do jisté míry náhodně, souhrou několika zajímavých náhod. Jednou z nejdůležitějších je fakt, že zakladatel společnosti Jan Angus rád cestuje. Ale také nemá rád klasické suvenýry, na které se dřív nebo později jen na poličkách práší. Ze svých cest si proto přivážel něco ryze praktického – ponožky.

Jeho snem bylo zároveň podnikání, které by přinášelo radost a optimismus, které by lidem na Slovensku dalo práci, podporovalo domácí výrobu, a které by bylo jasným důkazem toho, že podnikat se dá i v místních podmínkách – není nutné cestovat do zahraničí.

Přišel proto s nápadem oživit textilní průmysl, který má na Slovensku dlouholetou tradici, a založil značku na výrobu originálních, veselých i stylových ponožek. A proč svůj nový projekt pojmenoval Fusakle? Protože takto ponožkám říkala jeho babička. Došlo tak k milému propojení mezi minulostí a současností. Do Čech se Fusakle rozšířily v roce 2017.

Ponožky Fusakle – originalita pro muže, ženy i děti

Ponožky Fusakle se vyrábějí v mnoha různých kolekcích. Ty se rozlišují nejen podle sezóny na jaro/léto a podzim/zima, ale také podle příležitosti, ke které byla kolekce vyrobena, nebo podle tématu.

V nabídce se tak nacházejí například ponožky ke 100. výročí vzniku Československa, ponožky s lidovými motivy, sportovní kolekce, ponožky kotníkové, ponožky s motivem večerníčkových příběhů (k oblíbeným například patří Fusakle Pat a Mat) a mnoho dalšího. Nabídku doplňují trika, mikiny, tašky.

V době vzniku tohoto článku se navíc sortiment rozrostl o roušky, a to v souvislosti s šířením koronaviru. Kromě nich ale e-shop nabízí vše tak, jak byli zákazníci doposud zvyklí.

Originální kolekce ponožek ke 100. výročí založení Československa.

Většina nabízených ponožek má stejné složení, které postupně procházelo vývojem. Jako nejlepší se osvědčil 90% podíl bavlny, 8% podíl polyamidu a 2% podíl elastanu. Bavlna má na svědomí pohodlí a příjemný pocit při nošení, polyamid drží tvar a formu ponožky a elastan zajišťuje stahování ponožky, aby správně přiléhala na nohu.

U Fusaklí neplatí, že jsou obě ponožky totožné. Naopak, velice často je každá jiná, vzájemně se však doplňují barevně nebo motivem. Střih Fusaklí bývá užší, aby lépe obepínaly nohu. A jsou také vyšší než běžné ponožky.

Jak nakupovat veselé Fusakle?

Pro milovníky nápaditosti mají Fusakle vlastní e-shop. Přímo na jeho homepage se nacházejí jednotlivé kategorienovinky, ženy, muži, děti a dárky. Mnohé maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené jistě nabídka dětských veselých vzorů potěší. Co je podstatné, nabídka nezapomíná ani na malá miminka. Barevné, hravé ponožky tak mohou hrdě nosit i ti nejmenší.

Ponožky Fusakle pro dospělé lze sehnat ve třech velikostech: S (vel. 35-38), M (39-42) a L (43-46). Na webu jsou k dispozici velikostní tabulky, výběr je tak velice pohodlný. V detailu každé Fusakle si nakupující volí kromě velikosti také množství. Následně má několik možností – buď rovnou vložit do elektronického nákupního košíku, nebo přidat do oblíbených produktů nebo přidat k porovnání.

K čemu složí poslední zmíněná možnost? Fusakle nabízí tolik různých vzorů, že může být těžké se rozhodnout jen pro některý z nich. Aby je měl uživatel hezky seřazené vedle sebe a měl rozhodování jednodušší, může využít přehledného porovnání.

Registrace a uživatelský účet na Fusakle.cz

Stejně jako mnoho dalších internetových obchodů (např. Elka Underwear, Zara, Vero Moda nebo Cropp), i Fusakle nabízejí možnost se registrovat a založit si vlastní uživatelský účet. Pro nákup to není podmínkou, ale zákazník tím získá řadu výhod. Mimo jiné rychlejší platby, možnost správy více adres a také možnost sledování stavu objednávky.

Jak probíhá založení účtu? Stačí kliknout na ikonu osoby v pravém horním rohu webových stránek. Zde se musí zvolit nabídka Registrovat. Zákazník následně vyplňuje krátký formulář, kam zadává jméno, příjmení, email, datum narození, pohlaví, případně DIČ. Vyplňuje také heslo. Následně stačí kliknout na Vytvořit účet a je hotovo.

Možnosti dopravy a platby za Fusakle

Jak již bylo nastíněno, sortiment se díky aktuální situaci rozšířil o roušky. Změnily se ale také možnosti dopravy a platby. Jelikož se však předpokládá, že tato situace nebude trvalá, popisují následující odstavce standardní možnosti dopravy a platby bez vlivu aktuálního dění.

Zaplatit za Fusakle je možné tradičně kartou nebo převodem na účet skrze platební bránu GoPay. Kdo nechce platit za zboží dopředu, má k dispozici také dobírku. To znamená, že peníze předá kurýrovi v den doručení.

Dopravu zásilek pro české zákazníky zajišťuje společnost DPD. Cena za dopravu dosahuje 99 Kč, při objednávce nad 600 korun se za poštovné neplatí nic. Balíček může nakupující očekávat do dvou dnů. DPD umožňuje sledovat zásilku a o stavu doručení informuje také prostřednictvím SMS.

Obchody Fusakle

Objednané zboží z internetového obchodu si také zákazník může vyzvednout v kamenných obchodech značky Fusakle. Nazývány jsou jako showroomy a v rámci České republiky se nacházejí v Praze a Brně:

Westfield Chodov
Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4
otevírací doba: pondělí až neděle 9 – 21 hod.

Galerie Vaňkovka
Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno, Trnitá
otevírací doba: pondělí až sobota 9 – 21 hod., neděle 10 – 20 hod.

Dodací lhůta objednaného zboží na tyto showroomy se pohybuje do 4 dnů. Nakupující je k vyzvednutí zboží vyzván e-mailem.

Kromě těchto kamenných obchodů mají Fusakle v mnoha obchodních centrech ještě pop-up stánky, které také obsahují širokou nabídku nejen ponožek, ale také dalšího sortimentu.

Pop-up stánky Fusaklí hrají všemi barvami.

Kde všude se dá s těmito stánky setkat? V Praze se jedná o celkem šest obchodních center, v Brně o dvě. Podrobnosti nabízí následující tabulka:

Místo stánkuAdresaOtevírací doba
Fusakle Praha – Nový SmíchovPlzeňská 8, 150 00 Praha 5 pondělí až neděle
9:00 – 21:00 hod.
Fusakle Praha – Arkády PankrácNa Pankráci 86, 14000 Praha pondělí až neděle
9:00 – 21:00 hod.
Fusakle Praha – Centrum Černý MostChlumecká 765/5, 198 19 Praha 9 pondělí až neděle
9:00 – 21:00 hod.
Fusakle Praha – Atrium FloraVinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3 pondělí až sobota
9:00 – 21:00 hod,
neděle
10:00 – 21:00 hod.
Fusakle Praha – Westfield ChodovRoztylská 2321/19, 148 00 Praha 4 pondělí až neděle
9:00 – 21:00 hod.
Fusakle Praha – Metropole ZličínŘevnická 1, 155 21 Praha-Zličín pondělí až neděle
9:00 – 21:00 hod.
Fusakle Brno – Galerie VaňkovkaVe Vaňkovce 1, 602 00 Brno pondělí až sobota
9:00 – 21:00 hod,
neděle
10:00 – 20:00 hod.
Fusakle Brno – OlympiaU Dálnice 777, 664 42 Modřice pondělí až pátek 10:00 – 21:00 hod,
sobota, neděle 9:00 – 20:00 hod.

Lidé si často pletou značku Fusakle s obchodem České Fusekle. Jedná se ale o dvě různé firmy, přičemž k záměně dochází mimo jiné i proto, že mají kamennou prodejnu České fusekle v Brně. I webové adresy jsou si podobné, změna je jen v jednom jediném písmenu: Fusakle (www.fusakle.cz) a České fusekle (www.fusekle.cz).

Publikováno: 24. 04. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang