Náramky pro páry – couple, kožené – recenze

Náramky pro páry – couple, kožené – recenze

Když se dva lidé zamilují, často chtějí dát najevo, že jeden bez druhého nedokáže existovat. Touží vlastnit něco, co jim bude každým dnem připomínat, že se v tomhle velkém světě nachází někdo, kdo na ně stále myslí a miluje je bez ohledu na čas a vzdálenost. A partnerské náramky toto pouto vystihují. Kde se však dají takové náramky sehnat? Z jakých materiálů si zákazníci mohou vybírat? Existují i jiné párové náramky než partnerské neboli couple náramky?

Partnerské náramky vyjadřují lásku a věrnost tomu druhému, člověku dodávají pocit souznění a vzájemného pouta. Nejen české, ale například i čínské e-shopy tyto náramky nabízí v mnoha jedinečných provedeních. Je možné sehnat například krásné korálkové, jednoduché provázkové nebo luxusní z chirurgické oceli.

Dnešní trh nabízí hned několik možností, jak partnerské náramky zakoupit. Některé obchody je prodávají v jednom balení, jinde si zákazník může náramky nakombinovat podle barev i materiálů. Oblíbené jsou také náramky s gravírováním nebo vyrytými jmény, důležitými daty nebo originálním vyznáním lásky.

Na své si však nepřijdou jen zamilované páry. Internetové obchody nabízí množství krásných náramků i pro maminky a dcery, sourozence nebo přátele. Párové náramky jsou totiž krásným a originálním dárkem pro všechny spřízněné duše.

Párové náramky jsou oblíbeným dárkem nejen pro zamilované.

Náramky pro páry se jmény

Výběr náramků pro páry se jmény je na dnešním trhu široký. Oblíbené je gravírování nebo rytí do náramků převážně z chirurgické oceli. Mnoho z e-shopů nabízí volbu vlastních nápisů, jejich fontů, zarovnání apod. Tyto náramky se však v mnoha případech dají kupovat jen po jednom, nikoli v setu.

 • Název: Náramek Mína UNISEX
 • Obchod: ryjeme.cz
 • Cena za 1 kus: 598 Kč

Krásou a jedinečností pak oplývají párové korálkové náramky se jmény seskládaných z jednotlivých písmenek. V mnohých e-shopech se dají sehnat i v setech. Inernetové obchody i kreativní weby (například fler.cz) nabízí pestrou škálu těchto korálkových náramků, na některých je dokonce možnost navrhnout si své vlastní. Každý pár se tak může pyšnit korálkovou originalitou vyjádření svého romantického pouta jednoho k druhému.

 • Název: Přírodní náramky pro páry se jmény
 • Obchod: Náramky na přání
 • Cena za set: 250 Kč

Set přírodních náramků obsahuje jeden pro ženy s achátovými, dřevěnými, bílými a průhlednými korálky a druhý pro muže s korálky ze skvrnitého obsidiánu, lávy a dřeva. Náramky se skvěle doplňují svým barevným provedením, ladí k sobě stejně jako jejich nositelé.

 • Název: Vesta
 • Obchod: Náramky od srdce
 • Cena za set: 405 Kč

Krásné a něžné zpracování náramků pro páry nabízí internetový obchod Náramky od srdce. Dokonalá souhra bílé a zlaté s něžným doplňkem andělských křídel dokonale vystihuje vzájemnou souhru dvou spřízněných duší.

E-shop navíc nabízí možnost návrhu vlastních náramků – od barev korálků až po komponenty a ozdoby si zákazník může navrhnout vlastní partnerské náramky.

Korálkové náramky pro páry

Korálky jsou při výrobě šperků velmi oblíbeným materiálem. V případě párových náramků tomu není jinak. Mnohé z e-shopů nabízí škálu korálkových náramků pro dva nejen se jmény či iniciály, ale také v různém barevném odlišení.

Nabídka korálkových partnerských náramků a jejich materiálu je široká. Možné je vybírat z korálků nejen umělohmotných, ale i dřevěných či vyrobených z drahých kamenů a minerálů. Nejlevnější varianty nejen korálkových náramků pro páry pak nabízí např. čínské e-shopy jako Wish nebo AliExpress.

Párové náramky z eshopů Wish nebo AliExpress jsou levněší variantou ke korálkovým náramkům ruční výroby nebo vyrobených z přírodních materiálů.

Korálkové náramky pro páry vyrábí i známá rakouská značka šperků Swarowski. Jejich korálky jsou tradičně z broušeného křišťálového skla. Swarowski tyto náramky nabízí v několika barevných provedeních a velikostech. Jejich cena se na e-shopu berare.cz pohybuje od 320 Kč za jeden, jeho součástí je i krásná dárková krabička.

Korálky párových náramků značky Swarowski jsou vyrobeny z křišťálového skla.

Náramky z minerálů pro páry

Některé internetové obchody nabízí párové náramky s korálky vyrobenými z drahých kamenů a minerálů. Na výběr jsou korálky z onyxu, lávy, howlitu nebo třeba akvamarínu. Právě drahé kameny jsou známé pro své léčivé a uklidňující účinky.

Následujících pět tipů náramků z minerálů pro páry seznamují nejen s jejich krásou, ale také s povahou minerálních a drahých kamenů, z nichž jsou korálky vyrobeny.

1. Tmavý onyx a býčí oko – Couple

 • Název: Cassio & Tauris Couple Bracelets
 • Obchod: BeWooden
  Cena za set: 1602 Kč (po slevě)

Tato tmavá dvojice párových náramků je vyrobena ze dvou různých kamenů – tmavého onyxu a býčího oka. Jejich barvy však spolu dokonale ladí a skvěle doplňují partnerské pouto. Navíc jsou náramky BeWooden vyrobené v české dílně BeWooden, jejichž výrobky se těší vysoké kvalitě a jedinečností.

Tmavý onyx je silným ochranným kamenem. Dodává sílu a sebedůvěru, ochraňuje před negativitou a utišuje strach. Býčí oko oproti tomu podporuje vitalitu, povzbuzuje, dodává motivaci a posiluje uvědomění si vlastních hodnot. Je to kámen optimismu. Společně pak kameny vytváří dokonalou souhru. Stejně jako milující pár.

2. Akvamarínové náramky

 • Název: Náramek pro páry z akvamarínových kamenů
 • Obchod: onHand
 • Cena za set: 399 Kč

Nádhernou souhru akvamarínu a howlitu představuje korálkový náramek pro páry z e-shopu onHand. Ladící jemné barvy vyznačují něhu a souznění zamilované dvojice.

Akvamarín je kamenem odvahy, naděje a lásky. Uklidňuje mysl a vnáší do ní pocit spokojenosti. Howlit zas přináší hluboký klid, dodává harmonii a stejně jako akvamarín potlačuje stres. Společně pak, v podobě krásných párových náramků, značí dokonalou souhru a harmonii partnerů.

3. Láva a křišťál

 • Název: Double love
 • Obchod: Magické náramky
 • Výrobce: Hande made
 • Cena za set: 620 Kč

Černobílé provedení korálkového náramku společně se stříbrnými přívěsky v podobě dvou dělených srdcí se svým romatnickým vzhledem stává dokonalým dárkem pro spřízněnou duši. Právě polovina srdce, která dokonale zapadá do té druhé, vždy připomene vzájemnou lásku a souznění.

Korálky vyrobené z lávy vyjadřují silnou ochranu. Díky svému původu dodávají sílu země a žár ohně. Láva je kamenem odvahy, ochrany a emocí, zároveň poskytuje pomoc při boji se stresem a strachem. Křišťál je oproti tomu kamenem harmonie, síly a léčení. Zároveň zesiluje a správně reguluje energii, dodává sebevědomí a sklidňuje. Společně pak tyto kameny souzní stejně jako milující partneři.

4. Černý achát a tyrkysový howlit

 • Název: Partnerské korálkové náramky tyrkysový a černý
 • Obchod: BeYou
 • Cena za set: 290 Kč

Internetový obchod BeYou ke krásnému páru partnerských náramků nabízí i možnost přikoupení dárkové karty s milým nápisem nebo dárkové krabičky. Kupující si mohou na e-shopu jednotlivé produkty i prohlédnout. Dohromady pak náramky, vzkaz i krabička tvoří dokonalý dárek za přívětivou cenu.

Achát je známým kamenem rovnováhy. Dodává odvahu, jistotu a podporuje sebedůvěru. Také však pomáhá při velké psychické zátěži. V kombinaci s howlitem, který přináší harmonii a hluboký klid, je skvělým pojítkem dvou spřízněných duší.

5. Sokolí a tygří oko

 • Název: Párový provázkový náramek sokolí oko a hnědé tygří oko
 • Obchod: BeRare
 • Cena za set: 280 Kč

Internetový obchod BeRare nabízí kromě celokorálkových náramků i párové náramky provázkové. Díky jejich jednoduchosti vynikne jedinečnost a krása dokonale zbroušených kamenů. Jejich součástí je i dárkový pytlík a čistící hadřík.

Sokolí oko je kamenem ochrany, bohatství a energie. Chrání před nebezpečím a posiluje sebedůvěru. Také však přitahuje bohatství. Je jednou z odrůd tygřího oka, silného ochranného kamene. Tygří oko posiluje energii, empatii a koncentraci, zvyšuje vitalitu a sílu. Drobný korálek z achátu zachovává rovnováhu.

Kožené náramky pro páry

Internetové obchody kromě jiného nabízí i množství párových kožených náramků buď z koženky, nebo i pravé kůže. Některé e-shopy nabíjí i možnost vlastního textu na ozdobnou destičku, jiné je vyrábí s vlastním originálním designem. Koženkové partnerské náramky nabízí i Wish nebo AliExpress.

Mnoho e-shopů však náramky prodává spíš jednotlivě. Nabízí se však možnost náramky spárovat ve stejném designu, ale v odlišném barevném provedení nebo s jiným vlastním textem. Díky tomu se dá podtrhnout jedinečnost každého náramku a přitom zůstat v souznění s milovanou osobou.

Kožené náramky jsou stylovým a módním doplňkem jak pro ženy, tak pro muže. Proč rovnou nesdílet ten samý s milovanou osobou?

Náramky pro páry z chirurgické oceli

Dalším oblíbeným materiálem pro partnerské náramky je chirurgická ocel. Šperky z této oceli jsou krásné, vkusné, moderní a díky svému složení na těle nezanechávají nepříjemné červené stopy, jaké u některých lidí zanechává například stříbro.

Oblíbené jsou v tomto případě nejen náramky se štítky, na která se dá vyrýt jména či láskyplná slova, ale také s motivy „His Queen/Her King“, „His Princess/Her Prince“ apod. Náramky pro páry se stejnými i jinými nápisy se dají sehnat i ve stříbřených verzích.

 • Název: Luxusní náramek pro dva z chirurgické oceli
 • Obchod: Pro krásu
 • Cena za set: 499 Kč
 • Materiál: chirurgická ocel

Dokonalé náramky pro dokonalý pár. Vysoce kvalitní chirurgická ocel těchto skvostů je s leštěným povrchem a nápisy „His Princess/Her Prince“ dodají náramkům nádech romantiky a pocit souznění.

 • Název: Náramky lásky
 • Obchod: onHand
 • Cena za set: 399 Kč
 • Materiál: speciální stříbřená slitina zinku

V podobném duchu jsou designovány i párové náramky z e-shopu onHand. Nabízené jsou ve dvou verzích, „Her King/His Queen“ a „His Beauty/Her Beast“. Tyto náramky jsou však ze stříbřené slitiny zinku, což rozhodně neubírá na jejich kráse nebo jedinečnosti.

Oblíbené motivy partnerských náramků

Vedle již výše zmíněných nápisů, rytin jmen či významů spárovaných minerálů partnerských náramků existují další oblíbené motivy, které obchody nabízí.

Romantické duše jistě potěší srdíčka. Tyto symboly lásky jsou k vidění na korálkových, provázkových i kovových náramcích. Svá kouzla mají vcelku i rozdělená, která se při shledání s druhou polovičkou opět spojí dohromady.

Srdce je oblíbeným motivem pro partnerské náramky.

Vedle srdcí se dají vyhledat párové náramky s originálními motivy korunek pro krále a jeho královnu. Symbol nekonečna oproti tomu vyjadřuje nevyčíslitelnou hodnotu vzájemných citů, křížky zas vystihují víru v tak posvátné pouto.

Náramky pro matky a dcery, babičky, táty, sourozence i přátele

Milostné pouto není jediným spojením lásky a důvěry, která mezi milovanými osobami vzniká. Své si v množství párových náramků najdou i matky a dcery, kamarádi či kamarádky nebo jiné spřízněné duše. Kdo by si nepamatoval například staré dobré náramky přátelství?

Nabídka pro ostatní milované osoby je vesměs stejná jako u výše uvedených partnerských náramků. Například známý internetový obchod BeYou však nabízí širokou škálu osobních dárkových karet s párovými náramky.

Jak ale takové karty vypadají? Kolik mohou stát? Následující tři tipy seznamují s krásou a jedinečností dokonalých dárků nejen pro maminky.

 • Název: Dárková karta pro maminku a dceru
 • Obchod: BeYou
 • Materiál: chirurgická ocel
 • Cena za set: 570 Kč

Krásný set párových náramků pro maminku a dceru jistě potěší každou ženu. Dárek je vhodný jak k narozeninám či svátku, tak i ke Dni matek. Jako dárek jistě potěší i dceru. Tčeba jen tak, z lásky… Náramek s výřezem srdce je určen pro milovanou maminku a srdíčko pro milující dceru.

Obchod tento typ nabízí i v provedeních Maminka a dcery či Maminka a děti, kdy přívěsek pro maminku je se dvěma či třemi výřezi a drobná srdíčka ve stejném počtu jsou určena jejím milovaným dětem.

 • Název: Dárková karta pro tátu a dceru
 • Obchod: BeYou
 • Materiál: minerály
 • Cena za set: 390 Kč

Nejen maminky, ale i tátové mají rádi, když jim jeho milované dítě poděkuje za to, že tu pro něj je. A tyto párové Yin-Yang náramky jim budou připomínat, že mají na světě někoho, kdo je miluje a myslí na ně i v tom nejvzdálenějším koutě světa.

Krásná a originální jsou i provedení těchto BeYou párových náramků s nápisy Máma a syn nebo Rodina. Vždyť i tak drobné dárky dokáží pohladit na duši a potěšit nejednoho blízkého člověka.

 • Název: Dárková karta z přátelství
 • Obchod: BeYou
 • Materiál: chirurgická ocel, šňůrka
 • Cena za set: 570 Kč

Kromě rodinných motivů nabízí e-shop BeYou i párové náramky pro přátele. S oblíbeným citátem a drobnými srdíčky z chirurgické oceli se šperk z přátelství stává dokonalým dárkem pro spřízněnou duši.

Stejně jako u výše zmíněných dárkových karet je součástí i vkusná papírová krabička, která potěší svým krásným vzhledem jen o chlup méně než samotný šperk uvnitř.

Publikováno: 15. 03. 2021

Štítky:

ČeskyRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang