BeWooden náramky – recenze, zkušenosti, slevový kupon

BeWooden náramky – recenze, zkušenosti, slevový kupon

Originální módní doplňky obohacené o dřevěný prvek – tak lze stručně popsat nabídku e-shopu BeWooden. Firma na trh vstoupila v roce 2013, a to s dřevěnými motýlky. Po velkém úspěchu se sortiment rozšířil o další módní doplňky. V nabídce BeWooden dnes nechybí ani šperky. Jaké nabízí BeWooden náramky? A jak je to s velikostmi náramků?

Prvním produktem, s nímž česká firma BeWooden vstoupila na trh, byly dřevěné motýlky. Jednalo se tehdy o poměrně netradiční doplněk. Jelikož dřevěné motýlky BeWooden sklidily velký úspěch, nabídka e-shopu se začala postupně rozšiřovat.

S kódem BWDN10 získáte slevu 10 % při nákupu nad 500 Kč!

Přejít do e-shopu BeWooden.cz >

V současné době je sortiment e-shopu velmi široký. Nabídka zahrnuje hodinky, šperky, kancelářské potřeby, peněženky a spoustu dalšího zboží. V reakci na pandemii koronaviru v e-shopu nedávno přibyly i roušky proti koronaviru.

Firma BeWooden si zakládá na kvalitě a originalitě svých výrobků. Ruční výroba zaručuje, že je každý kousek originál. Všechny produkty jsou ručně vyráběny v BeWooden dílně.

Při zadání kódu ZDARMADOPRAVA je doručení z BeWooden zdarma.

Nakupovat s dopravou zdarma >

Udržitelnost výrobků je v dnešní době poměrně častým tématem. BeWooden považuje udržitelnost za jednu ze svých priorit. Výrobky jsou proto tvořeny výhradně z přírodních materiálů. Často se jedná o zbytky dřeva z dílen, které by se jinak vyhodily.

Náramky BeWooden

Jedním z produktů, které lze v nabídce BeWooden najít, jsou náramky. Nabídka však není omezena pouze na dámské náramky. Svůj kousek si tedy vyberou i pánové. BeWooden nabízí tři typy náramků. Prohlédnout BeWooden náramky >

Prvním typem jsou náramky na řetízku, vhodné spíše jako dámské. Vznikly spojením chirurgické oceli a dřeva. Náramky na řetízku lze kombinovat s ladícími náušnicemi a náhrdelníky BeWooden.

Druhým typem náramků jsou náramky z korálků. Vznikly kombinací dřeva a kamenů. Kameny jsou pečlivě vybírány dle významu, který mají představovat. Tento typ náramků je vhodný pro obě pohlaví. Náramky z korálků jsou vyráběny i jako párové náramky.

Třetím, nejnovějším typem náramků BeWooden jsou kožené náramky. Ty jsou nabízeny ve dvou tloušťkách a třech barevných provedeních. Jsou vhodné jak pro pány, tak pro dámy. Náramek lze ještě více personalizovat v případě přidání vlastního textu.

V případě nejistoty při výběru velikosti náramku se doporučuje zvolit velikost menší.

Při výběru náramku je dobré využít tabulku rozměrů. Ta je k nalezení u každého produktu. Pokud si zákazník není jistý a váhá mezi dvěma velikostmi, doporučuje se zakoupit velikost menší. Náramky lze nakupovat na tomto odkaze.

Náramky na řetízku

BeWooden nabízí minimalistické náramky na řetízku. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli. Přívěsky jsou obohaceny o dřevěný prvek. Konkrétně u tohoto typu šperku není možné nechat vyrýt vlastní text.

Argenti Hexagon Bracelet

 • Cena: 980 Kč
 • Možnost gravírování: ne

Koupit >

V nabídce BeWooden lze najít různé barevné kombinace dřeva a kovu. Vybere si tedy zaučeně každý.

Virie Hexagon Bracelet

 • Cena: 980 Kč
 • Možnost gravírování: ne

Koupit >

Náramky na řetízku se dají kombinovat s ladícími náušnicemi a náhrdelníky, které BeWooden nabízí. Právě tyto náramky či sady šperků mohou být dobrým tipem na dárek pro ženy.

Náramky z korálků

Tento konkrétní kousek je žhavou novinkou v sortimentu. Tmavě modré kameny mají napomoct logickému myšlení a podpořit sebedůvěru jedince. Korálky z tmavě modrých kamenů jsou nakombinovány s tropickým dřevem.

Calmo Bracelet

 • Cena: 690 Kč
 • Možnost gravírování: ano

Koupit >

Náramek Viame má ve svém nositeli probouzet tvořivost. Je vyroben z šedého kamene a javorového dřeva. Dřevěná část je zdobená, není proto možné přidat na náramek vlastní text.

Viame Bracelet

 • Cena: 890 Kč
 • Možnost gravírování: ne

Koupit >

V nabídce jsou k nalezení nejrůznější kombinace dřeva a kamenů. Právě náramky z korálků bývají občas v akci. Pokud chce zákazník ušetřit, vyplatí se pohlídat si svůj vysněný kousek.

Párové náramky z korálků

Náramky pro páry lze zakoupit v setu se slevou. Místo běžných 1 780 Kč jsou k dostání za 1 602 Kč. Na párové náramky jsou vždy využívány dva druhy kamenů, které dohromady tvoří dokonalou souhru.

Duo náramků Cora & Lava je vyrobeno z jaspisu a lávového kamene. Jaspis má přivolávat štěstí, přinášet klid a oporu. Lávový kámen má podpořit životní energii, dodat pocit bezpečí a odvahu.

Cora & Lava Couple Bracelets

 • Cena: 1 602 Kč
 • Možnost gravírování: ano

Koupit >

Sada náramků Cassio & Tauris jsou vyrobeny z kamenů býčí oko a onyx. Kámen býčí oko má posilovat vůli, sebevědomí a motivaci. Pomáhá v uvědomění si vlastní hodnoty. Kámen onyx má podporovat optimismus a dodávat sílu.

Cassio & Tauris Couple Bracelets

 • Cena: 1 602 Kč
 • Možnost gravírování: ano

Koupit >

I u párových náramků je možnost gravírování vlastního textu. Tím mohou být například jména partnerů či datum výročí. Náramky pro páry lze nakoupit prostřednictvím tohoto odkazu.

TIP: Zásnubní šperky s možností gravírování nabízí e-shop Italo Jewelry.

Kožené náramky

Kožené náramky jsou nabízeny ve dvou tloušťkách. Tlustší náramek je široký 16 milimetrů, tenčí náramek je 10 milimetrů široký. Zapínání u náramků je z chirurgické oceli.

Cognac Leather Bracelet

 • Cena: 690 Kč
 • Možnost gravírování: ano

Koupit >

Náramky jsou dostupné ve třech barvách – koňaková, tmavě hnědá a černá. U obou typů náramků je možnost přidání vlastního textu.

Brunn Leather Bracelet Thin

 • Cena: 590 Kč
 • Možnost gravírování: ano

Koupit >

Náramky jsou vyráběny z pravé kůže. K dostání jsou ve velikostech XS – XXL. Celou nabídku si lze zobrazit přes tento odkaz.

Gravírování

U vybraných produktů BeWooden je nabízena možnost gravírování či ražby vlastního textu. Díky tomu bude výsledný produkt ještě originálnější. Přidat vlastní text lze za 350 Kč.

Pokud člověk kupuje produkt jako dárek, přidání vlastního textu zajistí, že bude dar ještě více osobitý. Lidé nechávají zpravidla gravírovat data výročí či narození, jména…zkrátka cokoliv má pro ně nebo obdarovaného hlubší význam.

Hledáte originální dárek? Vsaďte na dřevěný doplněk s vlastním textem.
Objednat produkty s vlastním textem >

Doprava a platba BeWooden

Doručení zboží je možné buď na některou z poboček Zásilkovny, nebo prostřednictvím dopravních společností PPL a Česká pošta. Ceník za jednotlivé typy doručení je k nahlédnutí zde:

BeWooden nabízí i možnost osobního odběru zboží. Osobní převzetí je možné buď v některé z kamenných prodejen, nebo přímo v dílně. Přehled poplatků za osobní převzetí je zde:

 • osobní převzetí v kamenné prodejně – 29 Kč
 • osobní převzetí v dílně ve Fryčovicích – 19 Kč

U objednávek nad 2 000 Kč je doprava zdarma. E-shop zasílá také na Slovensko. Dopravné stojí v tomto případě 120 Kč.

Zboží z BeWooden je možné platit buď předem, nebo až při převzetí na dobírku. V případě doručení Českou Poštou a PPL se za dobírku platí 40 Kč navíc.

BeWooden prodejny

Někteří zákazníci preferují nákupy na e-shopech, jiní nedají dopustit na kamenné prodejny. BeWooden má celkem 2 kamenné prodejny, v Praze a v Brně. Na prodejnách je možné si zboží přímo osobně prohlédnout. Více si lze zobrazit na tomto odkaze.

BeWooden Brno
Galerie Vaňkovka
Ve Vaňkovce 462/1,
602 00, Brno-střed
BeWooden Praha
Obchodní dům Kotva v Praze,
nám. Republiky 656/8,
110 00 Staré Město
pondělí – neděle, 9:00 – 21:00
telefon: +420 604 348 305
přízemí, naproti H&M
pondělí – pátek, 9:00 – 20:00
telefon: +420 608 524 363
přízemí u hlavního vchodu a eskalátorů

V kamenných prodejnách si lze vyzvednout e-shopovou objednávku. Vrácení zboží z e-shopu však na prodejně možné není. Kromě BeWooden e-shopu a kamenných prodejen je možné část sortimentu zakoupit i na e-shopu Zoot.

BeWooden recenze

Produkty od firmy BeWooden mají na internetu převážně pozitivní recenze. Zákazníci vyzdvihují zejména kvalitu výrobků, která je na vysoké úrovni. Dále je oceňováno rychlé dodání zboží a bezproblémová komunikace se zákaznickým servisem.

V neposlední řadě je vychvalována originalita výrobků. Třeba takový dřevěný motýlek může být dobrým tipem na dárek pro tatínka. BeWooden šperky pak mohou být hezkým dárkem pro maminku.

Publikováno: 11. 08. 2021

Štítky:

ČeskyJak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang