Slevomat – kredity zdarma, infolinka, recenze

Slevomat – kredity zdarma, infolinka, recenze

Slevové nabídky jsou k dispozici na nejrůznějších slevových portálech. Mezi ty nejznámější v České republice patří Slevomat, který se zaměřuje na hromadné slevy. Co vše Slevomat nabízí a jak zde vyhledávat konkrétní zlevněné zboží?


Obsah článku

 • Co je Slevomat?
 • Co Slevomat nabízí?
 • Jak hledat na Slevomatu?
 • Slevomat a výhodné nabídky
 • Slevomat kredity – jak získat Slevomat kredity zdarma
 • Kolo štěstí Slevomat – kredity zdarma a vouchery
 • Infolinka Slevomat – refundace
 • Recenze Slevomatu

Slevomat denně přichází se zajímavými slevami, které mohou být inspirací například na vánoční dárky pro maminky, babičky, dědečky a další příbuzné. Jak funguje Slevomat? Co je Slevomat kolo štěstí a jak využít Slevomat kredity?

Co je Slevomat?

Slevomat je oblíbený český web, které nabízí slevové akce a vouchery na různé produkty a služby. Založili jej v roce 2009 Tomáš Čupr a Jiří Sedláček s cílem poskytovat zákazníkům atraktivní slevy na širokou škálu zboží a zážitků.

Slevomat nabízí slevy v nejrůznějších kategoriích, včetně cestování, krásy a wellness, stravování, volnočasových aktivit, kurzů a mnoha dalších. Platforma spolupracuje s různými podniky, jako jsou hotely, restaurace, lázně, fitness centra a prodejci, a nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a akční nabídky.

Webové stránky a mobilní aplikace Slevomatu umožňují uživatelům procházet dostupné nabídky, zobrazovat podrobnosti a přímo nakupovat vouchery, které lez uplatnit díky unikátnímu kódu Slevomat voucheru. Zákazníci mohou vyhledávat nabídky na základě své polohy nebo preferencí, což jim umožňuje pohodlně najít slevové nabídky v požadované oblasti.

Platforma rovněž poskytuje uživatelské recenze a hodnocení, což spotřebitelům pomáhá činit informovaná rozhodnutí před nákupem.

Slevomat si v České republice získal oblibu díky rozsáhlému výběru nabídek a atraktivním slevám. Platforma přináší zákazníkům výhody nejen tím, že poskytuje cenově výhodné možnosti, ale také pomáhá podnikům rozšířit jejich zákaznickou základnu a oslovit širší publikum prostřednictvím svých marketingových aktivit.

Co Slevomat nabízí?

Český Slevomat je oblíbená online platforma, která nabízí zákazníkům v České republice různé nabídky a slevy. Některé z věcí, které Slevomat zákazníkům nabízí, zahrnují:

 • Cestovní a rekreační balíčky: Slevomat nabízí slevy na hotely, letoviska a pobytové balíčky jak v rámci České republiky, tak v zahraničních destinacích.
 • Kosmetické a lázeňské procedury: V nabídce Slevomatu najdou zákazníci slevové poukazy na kosmetické a wellness služby, jako jsou masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra a vlasové procedury.
 • Nabídky stravování a jídla: Slevomat poskytuje slevové poukázky do restaurací, kaváren a na rozvoz jídla, díky nimž si zákazníci mohou vychutnat jídlo za snížené ceny.
 • Zábava a volnočasové aktivity: V nabídce Slevomatu najdou zákazníci slevy na aktivity, jako jsou halové a venkovní sporty, zábavní parky, kina, koncerty, divadelní představení a další volnočasové akce.
 • Zdraví a fitness: Slevomat nabízí slevové poukázky na členství v posilovně, fitness kurzy, cvičení jógy a další zdravotní a wellness služby.
 • Nakupování: Zákazníci mohou najít nabídky na různé produkty, jako je oblečení, elektronika, bytové doplňky a další spotřební zboží, a to buď prostřednictvím slev, nebo kódů voucherů Slevomatu.
 • Služby: Slevomat nabízí slevy na různé služby, jako je údržba automobilů, úklidové služby, fotografování, jazykové kurzy a další.

Milovníci a milovnice módy jistě potěší slevy na oblečení Gant nebo Guess či slevy na kabelky Wittchen. Na Slevomatu pohodlně nakoupí jak muži, tak ženy. Na Slevomatu je možné sehnat slevy i na doplňky pro domácnost, jako je například praktický elektrický sušák na prádlo, který patří mezi dražší varianty sušáků.

TIP: Zejména muži ocení zábavu v podobě videoher. Ty nejlepší lze nakoupit na serveru G2A.

Slevomat poskytuje širokou škálu nabídek a slev v různých kategoriích, čímž vychází vstříc různým preferencím a potřebám svých zákazníků v České republice.

Jak hledat na Slevomatu?

Slevomat je přehledný pro každého. Filtrování si lze zvolit jak podle aktuálnosti slev, tak i podle města, kde se má slevová akce konat. Slevovat ukáže slevy v místě bydliště uživatele či jeho okolí.

Hledat je možné také pouze dnešní slevy, nebo všechny slevy, které jsou ještě aktuální. U každé slevy je uveden čas, který zbývá do jejího ukončení a u žádné nabídky se nacházejí také detailnější popisy.

Slevomat a výhodné nabídky

Slevový portál Slevomat nabízí jak hmotné slevy, tak slevy na zážitky. Poslední dobou je v módě darovat zážitky a ty bývají poněkud drahé. S principem hromadných slev a díky Slevomatu tyto lze zážitky zakoupit s obrovskými slevami.

Na Slevomatu slevy běžně dosahují i 50 % a ani slevy ve výši 70 % nejsou výjimkou. Lze tak celkem levně darovat skvělý zážitek v podobě adrenalinového sportu nebo krásného relaxačního víkendu či romantické večeře. Nabídky jsou denně aktualizovány a tak je téměř nemožné si alespoň jednu nevybrat.

Nakupování se Slevomatem je zkrátka zábava. Zákazník má jistotu, že zboží opravdu přijde, protože Slevomat je ověřený a poctivý. Denně se zde nachází mnoho nových nabídek, díky nimž lze ušetřit vysoké částky. Není nic jednoduššího než se na Slevomat vydat a začít nakupovat.

TIP: Ušetřit lze také na běžných nákupech v supermarketu. Například Billa body, které zákazníci sbírají v rámci Billa bonus clubu, zlevní nákup v obchodním řetězci Billa.

Slevomat kredity

Pokud si člověk založí na Slevomatu účet, může sbírat Slevomat kredity, které lze uplatňovat při placení. Hodnota Slevomat kreditů odpovídá korunám, tedy 100 kreditů Slevomatu je rovných 100 Kč. Uplatňují se tak, že při objednávce přes svůj účet člověk zaškrtne políčko „Uplatnit kredity“.

Hodnotu Slevomat kreditů si může člověk zvýšit sám. Nabít kredity Slevomat lze bankovním převodem, pomocí dárkového poukazu nebo pomocí firemních benefitů (Sodexo, Edenred, Benefika, …).

Jak lze získat Slevomat kredity zdarma?

Slevomat kredity zdarma také rozdává v rámci různých příležitostí. Získat Slevomat kredity zdarma lze následovně:

 • v kole štěstí Slevomat
 • v rámci různých akcí a soutěží
 • na narozeniny
 • po přidání autentické a pravdivé recenze s fotkou

Je dobré vědět, že platnost kreditů Slevomat je omezená a po jejím vypršení již nelze kredity k placení použít. Zároveň lze použít kredity k placení objednávky nad 150 Kč a nelze za ně pořídit dárkové poukazy nebo dárkové karty.

Kolo štěstí Slevomat – kredity zdarma a vouchery

Slevomat kromě slev nabízí i další výhody, jako je například Kolo štěstí. Slevomat denně v kolotoči štěstí nabízí nové slevy, které zákazníkům zpříjemní nákup. Každý den si lze zatočit a vyhrát tak slevomat kredity zdarma, které je pak možné uplatnit při nákupu, nebo samotné nabídky, které by měl člověk uplatnit do druhého dne.

Slevomat kolo štěstí otvírá pouze při různých událostech. Jedná se například o akce v rámci Black Friday nebo výročí založení Slevomatu. Důležité je si pamatovat, že kolo štěstí Slevomatu lze roztočit dvakrát, pokud člověk nechce první výhru. Nicméně pokud není spokojen ani se druhou, tak už se k první vrátit nelze.

Infolinka Slevomat – refundace

Slevomat refundaci nabízí zákazníkům, kteří mají na webu založený účet. Jedná se o vynahrazení voucheru kredity v případě, že voucher propadl a nebyl využit. Voucher nesmí být uplatněný, rezervovaný ani ohodnocený. Této výhody lze využít do 30 dnů od propadnutí voucheru.

Tuto funkci nelze využívat neustále. Slevomat refundaci nabízí jednou ročně, členům Premium klubu 5x za rok. Refundaci může využít jen kupující osoba. V případě jakýchkoliv dotazů se mohou zákazníci obracet na infolinku Slevomatu, kde vždy poradí.

Zákaznická infolinka Slevomatu je na čísle +420 222 745 354. Možné je také kontaktovat Slevomat přes kontaktní formulář na webu.

Recenze Slevomatu

Slevomat se může pyšnit tím, že v rámci zákaznického hodnocení se drží téměř na pěti hvězdách. V průměru hodnotí Slevomat recenze na 4,7 hvězdiček z 5. Zákazníci v recenzích Slevomatu chválí hlavně spolehlivost a stabilitu, protože portál funguje bez chyb již více než 10 let.

Slevomat recenze také poukazují na to, že portál nabízí velmi širokou nabídku akcí, poukazů a voucherů. Dá se říct, že si člověk vybere vždy, ať už se jedná o děti, akční badatele nebo milovníky odpočinku. Slevomat také podporuje malé podniky a OSVČ.

Mezi nevýhody jsou v recenzích slevomatu uvedené například lehký chaos na webu nebo problém s komunikací. Mnozí zákazníci také narazili na problém s uplatňováním voucheru, nicméně vždy se jednalo o zvláštní podmínky.

Publikováno: 01. 01. 2024

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang