Slevomat

Slevomat

Slevové nabídky jsou k dispozici na nejrůznějších slevových portálech. Mezi ty nejznámější a u nás patří Slevomat, který se zaměřuje na hromadné slevy. Co vše Slevomat nabízí a jak zde vyhledávat konkrétní zlevněné zboží?

Slevomat denně přichází se zajímavými slevami, které mohou být inspirací například na vánoční dárky pro maminky, babičky, dědečky a další příbuzné.

TIP: Na Slevomatu je možné sehnat slevy i na doplňky pro domácnost, jako je například praktický elektrický sušák na prádlo, který patří mezi dražší varianty sušáků.

Slevomat je přehledný pro každého. Filtrování si lze zvolit jak podle aktuálnosti slev, tak i podle města, kde se má slevová akce konat. Slevovat ukáže slevy v místě bydliště uživatele či jeho okolí.

TIP: Ušetřit lze také na běžných nákupech v supermarketu. Například Billa body, které zákazníci sbírají v rámci Billa bonus clubu, zlevní nákup v obchodním řetězci Billa.

Hledat je možné také pouze dnešní slevy, nebo všechny slevy, které jsou ještě aktuální. U každé slevy je uveden čas, který zbývá do jejího ukončení a u žádné nabídky se nacházejí také detailnější popisy.

Milovníci a milovnice módy jistě potěší slevy na oblečení Gant nebo Guess či slevy na kabelky Wittchen. Na Slevomatu pohodlně nakoupí jak muži, tak ženy.

TIP: Zejména muži ocení zábavu v podobě videoher. Ty nejlepší lze nakoupit na serveru G2A.

Slevový portál Slevomat nabízí jak hmotné slevy, tak slevy na zážitky. Poslední dobou je v módě darovat zážitky a ty bývají poněkud drahé. S principem hromadných slev a díky Slevomatu tyto lze zážitky zakoupit s obrovskými slevami.

Na Slevomatu slevy běžně dosahují i 50 % a ani slevy ve výši 70 % nejsou výjimkou. Lze tak celkem levně darovat skvělý zážitek v podobě adrenalinového sportu nebo krásného relaxačního víkendu či romantické večeře. Nabídky jsou denně aktualizovány a tak je téměř nemožné si alespoň jednu nevybrat.

Slevomat kromě slev nabízí i další výhody, jako je například Kolo štěstí. Každý den si lze zatočit a vyhrát tak kredity zdarma, které je pak možné uplatnit při nákupu.

Nakupování se Slevomatem je zkrátka zábava. Zákazník má jistotu, že zboží opravdu přijde, protože Slevomat je ověřený a poctivý. Denně se zde nachází mnoho nových nabídek, díky nimž lze ušetřit vysoké částky. Není nic jednoduššího než se na Slevomat vydat a začít nakupovat.

Publikováno: 26. 05. 2014

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang