Slevomat

Slevomat

Slevové nabídky jsou k dispozici na nejrůznějších slevových portálech. Mezi ty nejznámější a u nás patří Slevomat, který se zaměřuje na hromadné slevy. Co vše Slevomat nabízí a jak zde vyhledávat konkrétní zlevněné zboží?

Slevomat denně přichází se zajímavými slevami, které mohou být inspirací například na vánoční dárky pro maminky, babičky, dědečky a další příbuzné.

Slevomat je přehledný pro každého. Filtrování si lze zvolit jak podle aktuálnosti slev, tak i podle města, kde se má slevová akce konat. Slevovat ukáže slevy v místě bydliště uživatele či jeho okolí.

TIP: Ušetřit lze také na běžných nákupech v supermarketu. Například Billa body, které zákazníci sbírají v rámci Billa bonus clubu, zlevní nákup v obchodním řetězci Billa.

Hledat je možné také pouze dnešní slevy, nebo všechny slevy, které jsou ještě aktuální. U každé slevy je uveden čas, který zbývá do jejího ukončení a u žádné nabídky se nacházejí také detailnější popisy.

Milovníci a milovnice módy jistě potěší slevy na oblečení Gant nebo Guess či slevy na kabelky Wittchen. Na Slevomatu pohodlně nakoupí jak muži, tak ženy.

TIP: Zejména muži ocení zábavu v podobě videoher. Ty nejlepší lze nakoupit na serveru G2A.

Slevový portál Slevomat nabízí jak hmotné slevy, tak slevy na zážitky. Poslední dobou je v módě darovat zážitky a ty bývají poněkud drahé. S principem hromadných slev a díky Slevomatu tyto lze zážitky zakoupit s obrovskými slevami.

Na Slevomatu slevy běžně dosahují i 50 % a ani slevy ve výši 70 % nejsou výjimkou. Lze tak celkem levně darovat skvělý zážitek v podobě adrenalinového sportu nebo krásného relaxačního víkendu či romantické večeře. Nabídky jsou denně aktualizovány a tak je téměř nemožné si alespoň jednu nevybrat.

Slevovat kromě slev nabízí i další výhody, jako je například Kolo štěstí. Každý den si lze zatočit a vyhrát tak kredity zdarma, které je pak možné uplatnit při nákupu.

Nakupování se Slevomatem je zkrátka zábava. Zákazník má jistotu, že zboží opravdu přijde, protože Slevomat je ověřený a poctivý. Denně se zde nachází mnoho nových nabídek, díky nimž lze ušetřit vysoké částky. Není nic jednoduššího než se na Slevomat vydat a začít nakupovat.

Publikováno: 26. 05. 2013

Copyright © 2022 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang