Jak si vybrat trendy tričko s potiskem?

Jak si vybrat trendy tričko s potiskem?

Základní kousek šatníku, tričko, nemusí být jen nudným oblečením bez významu. Naopak, ten mu můžete dodat vhodným potiskem, který si vyberete sobě na míru. Potištěná vtipná trička představují v poslední době nejen originální oblečení, ale jsou také skvělým dárkem pro příležitosti, které si budete chtít zapamatovat: narozeniny, výročí nebo rozlučky se svobodou. Podle čeho si vybrat to svoje a na co se zaměřit, aby koupě stála za to?

Trendy se mění jako na běžícím pásu. Trička ale stále tvoří základ, bez kterého si těžko umíme představit šatník. Stejně jako si je můžete pořídit v různých střizích tak, aby pasovala k vaší postavě, tak i potisk a barvu si zvolíte dle svého gusta. Než si ale bezmyšlenkovitě vyberete první kousek, na který narazíte, je třeba zvážit pár základních bodů. 

Minimalismus vs. extravagance

Trička s vtipnými potisky mohou být jednoduchá, minimalistická a decentní. Nebo ne. Někdo se cítí lépe v jednoduchém outfitu, který doplní džínami a teniskami, druhý dá přednost výraznějším nápisům, které budou více vystihovat jejich charakter. Tady si jen pohlídejte, zda daná událost není příliš formální. Vtipná trička s potiskem se totiž hodí více na volnočasové aktivity ve familiárním prostředí. Zároveň je vždycky lepší si pohlídat i samotné znění nápisu nebo potisku – pro některé příležitosti mohou být méně vhodné. https://trickovy.cz/ nabízí celou řadu vzorů i barev. 

tričko s potiskem

Najděte si své téma 

S tím souvisí i to vaše téma. Jedná se o rozlučku se svobodou? Zaměstnání, které vás vystihuje? Motto oblíbeného filozofa? Nebo oblíbenou hlášku z filmu? Na nápisech je skvělé, že si každý může vybrat ten svůj. Zároveň existuje i možnost vlastního potisku, který využijete třeba pro vytvoření originálního vzpomínkového trička, které nikdo jiný mít nebude. Trička využijete pro: 

  • narozeniny
  • konkrétní druh povolání
  • koníček a hobby 
  • dárek pro člena rodiny

TIP: Vybírejte trička podle svého. Velký výběr triček pro různé příležitosti najdete na: https://trickovy.cz/49-vtipna-tricka-a-mikiny-s-potiskem

Vybírejte kvalitní materiál 

Materiál trička by měl být nejen pohodlný, ale zároveň i prodyšný. Nejčastěji narazíte na bavlněná trička, ideálně ze 100% bavlny. Ještě jemnější vlákno představuje 100% česaná bavlna, která je lesklejší a příjemnější na dotek. Bavlněná trička obecně dobře sají pot a odvádí vlhkost. 

Narazit můžete i na bavlnu v kombinaci s elastanem. Tričko je elastičtější a dlouhodobě drží tvar. Díky bavlně navíc poskytuje svým nositelům podobné vlastnosti, jako čistě bavlněná trička – odvádí vlhkost i pot. 

Některá trička se vyrábí z kombinací různých materiálů, většinou se jedná o bavlnu, elastan, viskózu a polyester. Díky tomu tak tričko bude mít požadované vlastnosti. 

Vhodná kombinace je klíč

Jak už jsme psali, džínami a teniskami nic nezkazíte. S potištěnými tričky se dá ale vymyslet celá řada kombinací a outfitů. Skvěle vypadají s volnými károvanými košilemi a sneakers botami, pro letní dny je zase můžete doplnit plátěnými kraťasy a džínovou bundou. Velkou roli ale hrají i doplňky – kšiltovky, mikiny, batohy či tašky, brýle nebo hodinky. 

Máte-li výrazné tričko s potiskem, zbytek oblečení pak volte spíše bez potisku. Tričko tak samo o sobě více vynikne. Stejně tak je lepší mít ve skříni pár kousků, které budete často a s chutí nosit, než vtipná trička po desítkách, které mnohdy ani neupotřebíte. 

Publikováno: 18. 07. 2022

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang