Wittchen kufr – recenze

Wittchen kufr – recenze

Značka Wittchen nabízí kvalitní kožené doplňky, jak pro ženy, muže, tak i pro děti. Známá je především díky svým kufrům Wittchen. Wittchen nabízí spoustu luxusních a také elegantních kousků. Kufry Wittchen disponují mimořádnou lehkostí, kvalitou a také moderním designem. Jaké tedy kufry Wittchen nabízí a za jaké ceny?

Značka Wittchen se může pyšnit především nejvyšší kvalitou svých výrobků a také ruční výrobou. Kufry Wittchen jsou vyráběny z polypropylenového materiálu, disponují tedy mimořádnou lehkostí. Mimo klasických kufrů Wittchen nabízí také kufry pro děti nebo i celé sady kufrů Wittchen.

Kufry Wittchen vydrží opravdu vše, díky své pevnosti, i přejetí autem.

E-shop Wittchen nabízí širokou nabídku kufrů Wittchen. E-shop lze využít v případě, že v kamenných prodejnách nenalezne zákazník tolik výrobků nebo si chce vybrat z pohodlí domova.

Materiálově jsou kufry Wittchen vyrobené tak, aby se při cestování nepoškrábaly a disponují otočnými kolečky pro lehkou manipulaci.

TIP: V případě levnějších variant kufrů lze využít nějaký z čínských e-shopů, např. AliExpress, Wish nebo eBay a z jeho široké nabídky.

Nabídka kufrů Wittchen

Nabídka kufrů Wittchen je opravdu velmi rozmanitá. Samotná sekce kufrů Wittchen je rozdělena do několika kategorií, ze kterých lze vybírat:

  • Příruční kufry
  • Malé kufry
  • Střední kufry
  • Velké kufry
  • Kufry pro děti
  • Sady kufrů
  • Kosmetické tašky a kufříky
  • Cestovní příslušenství

V každé kategorii lze zboží filtrovat dle kategorie, barvy, druhu kufru, materiálu, kolekce nebo ceny. Lze si tak vybrat kufr dle svých představ. Kufry lze pořídit i ve výprodeji za velmi výhodné a nízké ceny.

Příruční kufry Wittchen

Příruční kufry Wittchen jsou nabízeny také dle jednotlivých leteckých společností, takže se nemůže stát, že by na palubě nevyhovoval rozměr kufru. Cenově se příruční kufry Wittchen pohybují od 679 Kč do 6 119 Kč.

Příruční kufry Wittchen jsou nabízeny v různých barevných provedení i z různých materiálů.

V nabídce jsou 4 druhy materiálů, ze kterých lze vybírat. Od textilních kufrů až po ty skořepinové pevné.

Malé kufry Wittchen

Malé kufry Wittchen disponují kódovými zámky proti odcizení věcí z nich. Tyto kufry jsou vhodné především na krátké cesty nebo jsou vhodné také i jako příruční zavazadla. Kufry jsou uvnitř vybaveny popruhy, aby se při cestování udržel obsah na svém místě a v bezpečí.

Malé kufry Wittchen lze využít také jako přruční zavazadlo.

Cenově se malé kufry Wittchen pohybují od 679 Kč do 4 079 Kč. I v této kategorii lze vybírat ze 4 druhů materiálů.

Střední kufry Wittchen

Tyto kufry jsou vhodné pro delší cestování. Disponují dvojitým zipem a kódovým zámkem proti odcizení obsahu. Střední kufry Wittchen lze vybírat nejen klasické, ale také z nabídky moderního designu, který nikdo nepřehlédne.

Střední kufry Wittchen lze vybírat z mnoha barev a materiálů.

Cenově se střední kufry Wittchen pohybují od 899 Kč do 4 485 Kč.

Velké kufry Wittchen

Tyto kufry jsou také vhodné pro delší cestování nebo pro cestování s rodinou. Velké kufry Wittchen se pyšní především své velké odolnosti proti deformaci a svou pevností. Všechny nabízené kufry Wittchen splňují požadavky všech dopravců. I u těchto kufrů je k dispozici kódový zámek proti odcizení.

Velké kufry Wittchen jsou nabízeny v různých barvách a stylech.

Cenově se velké kufry Wittchen pohybují od 1 019 Kč do 5 099 Kč.

TIP: Velké kufry lze pořídit i ze široké nabídky eBay za skvělé ceny.

Kufry pro děti

Kufry pro děti disponují designem roztomilých zvířátek, aby si vybralo každé dítě. Kufry pro děti jsou vyrobeny z velmi odolného plastu, který je odolný i proti poškrábání. Kufry disponují rukojetí a uvnitř kufru jsou k nalezení různé přihrádky pro udržení pořádku.

Dětské kufry jsou nabízeny s motivy roztomilých zvířátek.

Sady kufrů Wittchen

V této kategorii jsou nabízeny výhodné sady kufrů Wittchen za výhodné ceny. Sady jsou v nabídce buď s 2 nebo 3 kufry. K dispozici jsou i velké sety, které obsahují velký kufr, střední kufr, příruční kufr a kosmetickou tašku. Výběr setů je tedy velmi široký.

Sady kufrů Wittchen jsou nabízeny v elegantním, ale i v moderním designu.

Cenově se sady kufrů Wittchen pohybují od 2 578 Kč do 15 016 Kč.

Kosmetické tašky a kufříky

Ke každému kufru lze vybrat ve stejné barvě a designu i kosmetickou tašku nebo malý kufřík. Kosmetické tašky jsou nabízeny jak pro ženy, tak i pro muže. Kufříky lze pohodlně umístit při přemisťování na vrchní část kufru k rukojeti a mít tak „jeden celek„.

Kosmetické tašky a kufříky jsou nabízeny pro každý kufr, aby ladily k sobě.

Kosmetické tašky a kufříky se cenově pohybují od 405 Kč do 3 806 Kč.

TIP: V případě, že by zákazník sháněl levnější variantu kosmetických tašek a kufříků, lze vybírat z nabídky eBay.

Cestovní příslušenství

Cestovní příslušenství je velmi důležitým prvkem pro lidi, kteří hojně cestují. V této kategorii lze nalézt visací zámky na kufry, ochranné pásy na kufry, cestovní polštáře, kryty na kufry, váhy na zavazadla a jmenovky na kufry Wittchen.

Cestovní příslušenství je nezbytnou součástí každého cestovatele.

Cenově se cestovní příslušenství pohybuje od 65 Kč do 1 219 Kč.

Wittchen recenze

Wittchen recenze na kufry jsou velmi kladné. Mnoho zákazníků byla kvalitou kufrů Wittchen velmi překvapena a kdyby mohla, doporučila by je každému, případně koupila znovu.

Wittchen recenze jsou velmi kladné.

Zákazníci také doporučují podívat se na kufry Wittchen osobně na prodejně a poté např. objednat online, pokud není dostupné na prodejně. Dále doporučují ke kufrům pořídit obal, ačkoliv by kufry měly být nepoškoditelné, ochrana je zde určitě na místě.

Publikováno: 18. 09. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang