Zaful.cz – recenze, nákup v češtině

Zaful.cz – recenze, nákup v češtině

Čínský internetový obchod Zaful nabízí široký výběr módy a módních doplňků od oblečení až po boty. V nabídce je i dekorace do domácnosti. Velmi oblíbenými pro zákazníky jsou i nízké ceny zboží. Mezi další výhody patří i to, že je možnost přepnout si přes překladač Zaful do češtiny. Jak tedy nastavit Zaful česky? Veškeré informace nabízí tento článek.

Co je Zaful? Zaful je obrovským čínským e-shopem s módou pro všechny, ať už se jedná o ženy, muže či děti. Nevýhodou pro mnoho zákazníků je, že primárním jazykem je angličtina a ne každý má takové znalosti, aby porozuměl a vytvořil si tak objednávku.

Zaful nabízí možnost získat 15 % slevu při registraci nového uživatele.

Využít slevový kód na 15 % slevu >

Velkou výhodou je, že existuje mnoho způsobů, jak může zákazník provést nákup v českém jazyce. Taková možnost se nabízí dokonce i tehdy, pokud ani samotný čínský e-shop češtinu nenabízí.

Je ovšem nutné, aby zákazník počítal s tím, že ve většině případů je do češtiny přeloženo pouze rozhraní obchodu. Je také možnost využít nějaký z nabízených překladačů z angličtiny.

K nákupům na Zaful láká mimo jiné velmi pestrá nabídka oblečení a módních doplňků. Mezi velmi oblíbené se řadí především dámská móda, například Zaful šaty, Zaful plavky či Zaful mikiny. Celá nabídka zboží na Zaful je k dispozici zde.

Přepnout si Zaful do češtiny není náročné, zvládne to opravdu každý.

Online nákupy na Zaful jsou velmi oblíbené.

Pro každého zákazníka, který se rozhodne nakoupit na Zaful se vyplatí použít cashbackový portál Tipli.cz, který nabízí nejen slevové kupony, ale také cashback v hodnotě 8 % z celého nákupu.

Zaful nabízí široký výběr módy a mnoho výhod. Prohlédnout nabídku na Zaful >

Jak nastavit Zaful česky?

Internetová stránka Zaful.cz bohužel neexistuje, přesměruje zákazníka automaticky na anglickou verzi webu. Zaful czech tedy není dostupný. Ovšem existuje možnost, jak si i v téhle situaci nastavit Zaful česky a porozumět tak všemu. Poté už nic nebrání pohodlným nákupům.

TIP: Stejnými způsoby se dá nastavit i AliExpress česky, Shein česky, eBay česky nebo Wish česky.

Díky nabízeným funkcím u jednotlivých webových prohlížečů je možné přeložit jakoukoliv stránku do požadovaného jazyka. To platí i o všech čínských e-shopech. Lze tak mít i méně známé e-shopy jako NewChic česky. Přepnout si Zaful do češtiny lze jednoduše po rozkliknutí stránky zde.

1. tip – Google Chrome

U prohlížeče Google Chrome mají zákazníci 2 možnosti, jak si přepnout Zaful česky.

  • První možností je využití ikony Google překladače v adresním řádku, kliknout na ni a poté vybrat z nabídky češtinu.
Přes prokliknutí na Google překladač v adresním řádku je možné nastavit Zaful ČR.
  • Druhou možností je kliknutí pravým tlačítkem na myši kdekoliv na stránce a poté vybrat možnost „Přeložit do jazyka čeština“.
Po kliknutí pravým tlačítkem na myši je možné po výběru Přeložit do jazyka čeština, nastavit Zaful česky.

Přepnutí do češtiny je na Zaful velmi snadné. Přepnout Zaful do češtiny ihned v prohlížeči >

2. tip – Mozilla Firefox

Ti zákazníci, kteří používají webový prohlížeč Mozilla Firefox si mohou překladač internetových stránek nainstalovat například jako doplněk, který je určený pro daný prohlížeč.

Nastavení české koruny

Na Zaful je mimo češtiny, také možnost nastavit Zaful czech Kč – tedy nastavení české koruny. Jak tedy na to? Je to velmi jednoduché stejně jako u nastavení jazyka. U přednastavené měny v horní části stránky si zákazník rozklikne „zeměkouli“ a poté nastaví koruny nebo jinou požadovanou měnu. Přepnutí měny přímo na hlavní stránce zde.

Další výhodou je možnost nastavit na Zaful czech Kč – české koruny.

Po nastavení české koruny se už nakupování na Zaful tolik neliší od nakupování na českých e-shopech. Stačí jen, aby se zákazník zaregistroval, vybral zboží a přešel v košíku k výběru dopravy a platby.

Mezi hlavní způsoby platby na Zaful patří mimo jiné i PayPal, který je všeobecně považován za nejbezpečnější způsob online platby. Je samozřejmě nutné pamatovat i na to, že u zboží z Číny platí podmínky pro DPH a clo z Číny. Případně mít na paměti způsob, jak nakupovat čínské zboží bez cla.

Publikováno: 08. 08. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang