Zoot výdejny radosti – rozšiřují se hlavně v nákupních střediscích

Zoot výdejny radosti – rozšiřují se hlavně v nákupních střediscích

Módní e-shop ZOOT rozšiřuje výdejny radosti. Celkem jich bude 150, a to především v nákupních střediscích. Platí pro nové výdejny i nová pravidla? 

ZOOT se řadí společně s Urban store a Bibloo pod skupinu Digital People. Zatímco ZOOT se zaměřuje na široké spektrum nabídky oblečení, doplňků a obuvi, zbylé dvě společnosti nabízejí zboží pro konkrétnější cílovou skupinu. Co konkrétně nabízí a jak nakupovat na Bibloo a Urban store?

Výdejny radosti ZOOT se objeví v nákupních centrech spolu s vybranými partnery

Na jejich e-shopu je k dispozici nespočet módních značek včetně těch pro domov, krásu a zdraví. ZOOT často komunikuje prostřednictvím slev, influencerů i reklam. Nabízí také vlastní značky, díky kterým i pomáhá.

DOBRO ZOOT

Jednou z vlastních značek je již dlouho působící značka DOBRO., kdy zákazník nákupem DOBRO. věcí přispěje konkrétním projektům a neziskovým organizacím. ZOOT vlastní i další módní značky jako Zoot.lab, Zoot Baseline, Zoot Original, Ojju a nejnovější Metroopolis.

Není to jediná prosperita, kterou ZOOT nabízí. Snaží se také o zodpovědnější přístup k nakupování. Čím méně zboží se vrátí, tím menší bude uhlíková stopa objednávek a zákazník získá od ZOOTu i výhody pro další nákup.

Určitě každý zažil někdy situaci, kdy si objednal na internetu a nebyl spokojený s dodaným zbožím. Nesedící velikost je jedním z nejčastějších důvodů vracení. ZOOT umožnil svým zákazníkům zboží objednat do Výdejny radosti, vyzkoušet a zaplatit jen za to, co mu opravdu sedí

ZOOT pobočky už tímto krokem přispívají k lepším podmínkám a šetří planetu. Momentálně navíc testují samoobslužné vyzvednutí s vyzkoušením na místě

Výdejny radosti již fungují dlouhodobě. Aktuálně jen přechází na jiný systém.

Lidé poslední dobou hodně využívají nakupování online. Proč se vyplatí nakupovat online? Důležité je vždy si konkrétní e-shop ověřit. Kdo rád nakupuje na čínských webech, měl by být obezřetný a vždy si vyhledat nezávislé recenze – takové jsou např. dostupné na portálu Slevove.cz.

TIP: Stále více e-shopů nabízí odloženou platbu – Jak funguje a proč ji lidé využívají?

Samostatné výdejny radosti jsou již minulostí

ZOOT se spojil s konkrétními značkami po celé České republice. Výhody to má přinést i vybraným značkám, kterým ZOOT nabízí pomoc s prodejem, marketingem, obchodem a slibuje jejich rozšíření do obchodních center. 

Všechny značky si ZOOT pečlivě vybírá a v několika z nich bude nabízet i vlastní kolekce. Počet Výdejen radosti Zoot neustále zvyšuje a brzy by se měly objevit ve všech krajských a okresních městech. E-shop momentálně testuje i virtuální zkoušení oblečení, což jistě ocení mnoho zákazníků.

Publikováno: 22. 12. 2021

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang