Green Man Gaming – sleva, jak nakupovat, recenze

Green Man Gaming – sleva, jak nakupovat, recenze

Green Man Gaming je online obchod zaměřující se na prodej videoher. Ve svém katalogu nabízí několik tisíc herních titulů a na své si zde přijde herní fanoušek jakéhokoliv žánru. Obchod na trhu operuje již celou dekádu a za dobu své působnosti si ho oblíbili hráči z více jak 190 zemí po celém světě. Jak zde nakupovat a navíc získat slevu?

Fyzické nosiče her jsou pravděpodobně minulostí a většina lidí se mnohem raději uchyluje k nákupu herních klíčů, které mohou mít po zakoupení ve svém vlastnictví do několika vteřin. Právě takové klíče Green Man Gaming nabízí.

Se slevovým kupónem DEC17 lze získat až 17% slevu na PC hry.

Získat slevu na GMG >

Co je Green Man Gaming?

Jedná se o britský e-shop, na kterém je možné zakoupit herní klíče k videohrám napříč různými žánry a pro různé platformy. Greenman Gaming má své nabídce hry od více jak 1 000 vydavatelů a svou činnost zahájil již v roce 2010.

Jelikož v nabídce najdeme přes 9 000 herních titulů, na své si zde přijde opravdu každý. V posledních letech se GMG řadí mezi nejnavštěvovanější obchody v oboru a tvoří tak přímou konkurenci dalším známým obchodům jako jsou G2A, Fanatical nebo Paradox Store.

Český e-shopem zaměřujícím se na distribuci digitálních klíčů je GameSale. Jeho nabídka obsahuje jak herní novinky a nejžhavější tituly, tak dlouhodobě oblíbené stálice. A co říkají na GameSale recenze?

Pokud však zákazníci vyhledávají spíše fyzické nosiče, mohou využít český e-shop JRC, který se mimo jiné právě na fyzické herní tituly zaměřuje. V oblasti her určených pro herní konzole se nabízí taktéž český obchod Konzoliště.

Xzone Ostrava, Brno nebo Praha se pak řadí mezi další české prodejce her.

Jak funguje Green Man Gaming

Ačkoliv GMG funguje v 11 světových jazycích, čeština mezi nimi nefiguruje. Nakupování v e-shopu je však natolik jednoduché a intuitivní, že to nepředstavuje závažnější problém. Pro pohodlnější nákup lze případně využít překladač z angličtiny.

Na Green Man Gaming mají hráči z celého světa možnost nakoupit hry v těch nejžhavějších nabídkách, a to pro PC, Mac, Xbox či VR. Kvalitní PC pro hry lze nakoupit na Počítače24.cz.

E-shop disponuje spolupracemi s těmi nejznámější herními vývojáři, a proto zde nechybí tituly například od Rockstar Games, EA či Warner Bros. Tyto hry lze navíc pořídit na různé herní platformy, mezi které patří Steam, Origin nebo Uplay.

Prohlédnout si nabídku Green Man Gaming je možné na tomto odkaze.

E-shop Greenman Gaming působí velmi přehledně a jednotlivé hry si zákazník může třídit hned dle několika kategorií a na hlavní stránce je obchod rozdělen do několika záložek. Konkrétně se jedná o:

 • platformu
 • nejžhavější nabídky
 • brzy vyjde
 • nově vydané hry
 • herní balíčky (Bundles)
 • XP program
 • komunitu

Po rozkliknutí některých záložek lze spatřit další podkategorie. Děje se tak zejména v případě třídění her.

Kategorie XP program pak nabízí unikátní možnost, jak získat určité odměny. Zejména pravidelní zákazníci mohou prostřednictvím XP bodů ušetřit při dalších nákupech.

Každý den nové akce na vybrané herní tituly.

Nakupovat na Green Man Gaming >

Nabídka na Green Man Gaming

I jednotlivé herní tituly se dají nadále filtrovat a to na základě kritérií, které si zákazník stanoví. V záložce platforma je vhodné zvolit, zda chceme koupit hru pro PC, Mac, Xbox nebo VR. Poté už lze hry třídit dle dalších kritérií, kterými jsou:

 • typ platformy
 • žánr
 • franšíza
 • status vydání

Po detailním náhledu vybraného herního titulu lze spatřit podrobný popis hry, v jakém regionu lze hra aktivovat, minimální požadavky na výkon, žánr a v neposlední řadě recenze od registrovaných uživatelů.

Recenze na herní tituly GMG lze přečíst zde.

Právě na region by si měl každý hráč dávat pozor, jelikož některé herní tituly nejsou aplikovatelné pro všechny země. Další důležitým aspektem je rovněž informace, zda je potřeba účet u třetí strany.

I to se může u vybraných titulů stát, a proto by měl být každý zákazník dokonale obeznámen s požadavky konkrétní hry.

Pro některé hry je možné využíti i nákupu na Amazonu.

Každá hra obsahuje náležitý popis včetně hodnocení předchozích zákazníků.

Registrace na GMG

Každý registrovaný uživatel má možnost ukládat jednotlivé položky do seznamu oblíbených a později se k nim pohodlně navrátit. Účet na Green Man Gaming se vyplatí zejména aktivním hráčům a pravidelným zákazníkům.

S vytvořením účtu je rovněž možné obdržet vouchery nebo speciální nabídky na vybrané hry, čímž se může nákup alespoň o malou částku snížit.

Registrovat se na Green Man Gaming je možné zde.

Samotná registrace pak zabere pouze několik vteřin a zákazníci mají možnost vytvořit účet propojením Steam účtu, dále pak přes Facebook, Twitch a WeChat. Krom těchto variant však lze vytvořit naprosto nový účet speciálně pro GMG.

Přes 9 000 herních titulů a časté slevové akce, to je nákup na GMG.

Prozkoumat nabídku Green Man Gaming >

Platba a podmínky vrácení

Greenman Gaming na svých stránkách udává až na 100 platebních metod, navíc ve 22 různých měnách. Spoustu z nich však pro zákazníky nepředstavuje výhodný nákup, tudíž jsou v následujícím výběru uvedeny pouze ty nejzajímavější.

Kromě klasické platby platební kartou se jedná o následující alternativní metody:

 • Apple Pay
 • Amazon Pay
 • PaySafe Card
 • PayPal
 • American Express

V případě, že by si zákazník nákup po zaplacení rozmyslel, je možné požádat o vrácení peněz. Důležitým aspektem podmínek vrácení je však nutnost nestáhnutí klíče do úložiště ani jakákoliv jiná operace s hrou.

Obyvatelé Evropské unie mají ze zákona možnost vrácení až 14 dnů, přesto je nutné dodržet výše uvedené podmínky a herní klíče ani nijak nedistribuovat.

Prozkoumat nabídku GMG je možné přes tento odkaz.

O novinkách z herního světa se lze dočíst přímo na blogu Green Man Gaming.

GMG blog a fórum

Pokud chce člověk zůstat v obraze nebo získat tipy na zajímavé hry, může využít blog, na který přispívá nespočet autorů.

Různé potíže nebo naopak se pak objevují i na komunitním fóru, na kterém se slučují registrovaní uživatelé.

Podívat se na Green Man Gaming blog je možné zde.

Registrovaní uživatelé mají možnost získat voucher na vybrané hry.

Prozkoumat Green Man Gaming >

Sleva na Green Man Gaming

GMG nabízí řadu vybraných her ve slevě každý den, tudíž lze nakoupit zajímavé tituly i s výraznou slevou. Přesto je možné během roku narazit na výraznější slevové akce.

Právě se slevovým kupónem DEC17 ušetří zákazníci až 17 % z vybraných počítačových her. Tento kupón lze uplatnit při sumarizaci objednávky a jedná se o poměrně zajímavou akci.

Nakupovat se slevou je možné přes tento odkaz.

Spoustu lidí zajisté ocení i řadu online her, které jsou k dispozici naprosto zdarma a představují tak skvělou alternativu pro placené hry. Green Man Gaming jich má ve své nabídce hned několik.

Vybrané onnline hry jsou k dispozici naprosto zdarma.

Podívat se na nabídku Green Man Gaming >

Recenze Green Man Gaming

Pokud hráči hledají další alternativy pro nakupování her online, může pro ně Green Man Gaming představovat ideální volbu. Nabídka e-shopu je skutečně rozsáhlá a přesahuje hranici 9 000 her.

Veškeré hry na Green Man Gaming je možné nakoupit přes tento odkaz.

Své fanoušky si obchod získal ve více jak 190 zemích po celém světě a jeho popularita nadále roste, o čemž hovoří jasně i recenze na nezávislém hodnotícím serveru Trustpilot.

Zde si Green Man Gaming vysloužil 4,6 hvězdiček z 5 celkových většina recenzí pro obchod vyplývá veskrze pozitivně. Spoustu zákazníků si chválí přijatelné ceny, seriózní jednaní a rozsáhlou nabídku.

Jedná se o podobnou nabídku jako například v e-shopu Fanatical, kterou je možné prozkoumat zde.

Publikováno: 11. 12. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang