JRC Ostrava, Olomouc, Brno – recenze, slevový kód

JRC Ostrava, Olomouc, Brno – recenze, slevový kód

Jen málokdo toho pro svět videoher v České republice udělal tolik jako JRC Gamecentrum. Řeč je o obchodě, který se zaměřuje na prodej počítačových a konzolových her, včetně jejich příslušenství. JRC Gamecentrum nabízí pro všechny gamery jak osvědčené klasiky, tak čerstvé novinky. Jak zde ušetřit a vydělat si na nějaké nové herní kousky?

JRC – tyto 3 písmena v herním průmyslu rezonují poměrně dlouho, jelikož tento český e-shop se na trhu pohybuje již od roku 1988. Za uplynulých více jak 30 let se z obchodu stala jednička mezi prodejci her v tuzemsku.

Při nákupu nad 2 000 Kč získá zákazník dopravu zdarma.
Prozkoumat herní svět JRC >

Sortiment JRC

JRC Gamecentrum mimo fyzické nosiče nabízí také digitální distribuci. Díky tomu není nutné zboží objednávat domů nebo chodit do některé z vybraných poboček. Prostřednictvím herních klíčů lze ihned po uhrazení hru nainstalovat a začít hrát.

Na své si zde přijdou uživatelé všech zařízení, jelikož JRC shop poskytuje hry pro:

 • PC
 • Mac
 • Xbox
 • PlayStation
 • Nintendo

Obchod si je rovněž vědom, že nespočet hráčů netrpělivě čeká na uvedení nejnovějších titulů, a proto si je možné JRC hry dopředu předobjednat. Tímto způsobem se tak gameři dostanou k nejžhavějším titulům co nejdříve.

Mimo hry lze však na JRC e-shopu nakoupit i konzole samotné. Dále zde nechybí ani příslušenství jako ovladače, kabely, sluchátka a další vybavení pro pohodlnější hraní. Repasované počítače lze koupit na e-shopu Počítače24.cz.

V sortimentu JRC nalezneme také předplacené karty, například na Netflix, Blizzard nebo Steam. Součástí nabídky obchodu je také merchandise, ať už formou sběratelských figurek, hrnků či triček a další módy. Merchandise oblíbených streamerů a youtuberů lze zakoupit na e-shopu či v prodejně RealGeek.

JRC Gamecentrum nezapomíná ani na reálný svět, tedy ten mimo hry, a proto si zde můžeme pořídit i společenské hry, a to jak karetní, tak deskové.

Již zmiňované herní klíče lze pořídit i na dalších e-shopech. Mezi ně patří například Fanatical, G2A, Green Man Gaming nebo Paradox Store. Naopak ryze českým obchodem zaměřujícím se na hry je e-shop Konzoliště. Herní klíče pak v Česku nabízí také GameSale.cz.

JRC výkup her

Výkup her patří mezi oblíbené služby JRC shopu. Většina hráčů dohrané hry již znovu nevyužije, čímž akorát zabírají místo na poličce a figurují už jen jako lapače prachu.

Prostřednictvím JRC výkupu her lze nevyužívané hry odprodat a časem si tímto způsobem našetřit na nějaký vysněný herní titul. Podmínkou výkupu je samozřejmě dobrý stav daného nosiče.

Zájemci o prodej her si mohou na internetových stránkách JRC vyhledat konkrétní hru a prozkoumat, jakou částku mohou za uvedený titul inkasovat. Nemusí se vždy jednat o horentní sumy, avšak stále je to více než vrstva prachu v případě nevyužití.

Pokud je však prodejce hry s uvedenou částkou spokojen, daný herní titul stačí donést na kteroukoliv z prodejen JRC Gamecentrum.

S výkupem her JRC spojuje i druhou stranu, kterou je nákup použitých her. E-shop JRC disponuje opravdu rozsáhlou nabídkou již hraných konzolových her, a to se zárukou 24 měsíců.

Veškeré hry JRC náležitě kontroluje, tím pádem nehrozí, že by si zákazník objednal, nebo odnesl z prodejny, vadné zboží. Perfektní stav bez škrábanců je podmínkou každého výkupu.

Speciální nabídkou je akce, kdy lze vybrané hry pořídit již za 1 Kč. Hráči zkrátka vymění novou hru za některou ze svých starých her, která však musí splňovat určitá kritéria. V každém případě se jedná o skvělý způsob, jak při nákupu ušetřit.

Při prodeji 5 a více her lze získat 50% slevu na bazarovou hru.
Vstoupit do JRC shopu >

Jak nakupovat na JRC

Zkušení gameři už se pravděpodobně v nakupování na JRC vyznají. Ani noví zákazníci však nebudou mít s nákupem sebemenší problém.

Jak již bylo uvedeno výše, hry můžeme členit na základě zařízení, tedy PC, Mac, Xbox, PlayStation nebo Nintendo. Nabídka e-shopu JRC čítá tisíce herních titulů, které může zákazník třídit dle vybraných kritérií.

Vyhledávat tak lze od nejdražších po nejlevnější, od nejprodávanějších nebo od nejnovějších her. Dále pak můžeme dané tituly vybírat na základě dostupnosti, stavu předobjednávek nebo dle bazarových her.

Vždy je vhodné, aby si zákazník zkontroloval dostupnost hry. V případě digitální distribuce však hru získat pomocí několika kliknutí.

Pro nejnovější hry stačí vstoupit do JRC shopu a pomocí několika kliknutí začít hrát.

Každý produkt obsahuje náležitý popis, datum vydání a délku záruky. Některé herní tituly se rovněž mohou lišit na základě edice, což se v konečném důsledku projevuje také na ceně.

V neposlední řadě se zde dočteme o lokalizaci a nechybí ani přiložené ukázkové video a fotografie. Zboží pak můžeme rezervovat na některé z prodejen, nebo rovnou přistoupit k objednávce. A jaký máme výběr?

Po rozkliknutí zákazník vidí všechny důležité specifikace.

JRC – doprava a platba

Zboží bývá dodáváno nejpozději do 24 hodin od expedice a zákazníci mají možnost volby mezi několika dopravci. Cenu za jejich doručení vyobrazuje následující přehled:

Přepravní společnostCena za doručení
PPL49 Kč
Česká pošta – balík do ruky49 Kč
Česká pošta – balík na poštu49 Kč
Zásilkovna49 Kč
Osobní odběr na prodejnězdarma

Při objednávce nad 2000 Kč pak mají zákazníci dopravu zdarma. Během doručovacího procesu je možné využít služby PPL sledování zásilky nebo Česká pošta sledování zásilky.

O stavu objednávky se však zákazníci mohou dozvědět i prostřednictvím čísla objednávky a e-mailu přímo na e-shopu JRC.

Platebních metod obchod podporuje celou řadu a zákazníci mohou využít následující způsoby:

 • platební karta
 • online platba
 • Magnus
 • Platba 24
 • dobírka
 • Twisto
 • platba na prodejně

Výše uvedené platební metody jsou převážně zdarma, avšak v případě platby na prodejně a při dobírce je nutné uhradit 45 Kč, respektive 35 Kč.

Při samotném nákupu zákazník ihned vidí, v jakých prodejnách je zboží dostupné a jaké datum doručení mohou přepravní společnosti zajistit.

Na e-shopu JRC momentálně probíhá povánoční výprodej – slevy až 60 %.
Chci nakoupit se slevou >

Vrácení zboží na JRC Gamecentrum

Odstoupení od smlouvy a s tím spojené vrácení či reklamace zboží není žádný problém. Stačí správně vyplnit formulář pro odstoupení od smlouvy dané zboží zaslat zpět do obchodu.

Právo na odstoupení mají zákazníci do 14 dnů od zakoupení zboží. Podrobnější podmínky lze najít přímo na stránkách JRC.cz.

A kdy nelze vrátit? Hlavním důvodem, kdy daný produkt nepůjde vrátit, je porušení původního obalu. To se týká všech počítačových a konzolových her.

Veškeré digitální zboží vrátit také nelze. Jinak tomu může být pouze v případě souhlasu výrobce, s tím se však zákaznici stýkají jen velmi zřídka.

Prodejny JRC – Ostrava, Olomouc, Brno, Praha

Obchod JRC svou první kamennou pobočku otevřel již v roce 1989. Tehdy hry netvořily hlavní business celé firmy, mimo jiné se zde prodával například software.

V současné době se prodejny JRC nacházejí ve všech větších městech a jejich počet se momentálně zastavil na hodnotě 36. I to svědčí o oblíbenosti e-shopu a rostoucí popularitě hraní.

 • JRC Ostrava – Nová Karolina
 • JRC Olomouc – Galerie Šantovka
 • JRC Brno – Vaňkovka
 • JRC Praha – Palladium
 • JRC Pardubice – AFI Palace

Následující tabulka vyobrazuje prodejny JRC ve větších městech, jejich kompletní přehled však lze najít na webu JRC.cz.

JRC Praha JRC Brno JRC Pardubice JRC OstravaJRC Olomouc
Palladium
náměstí Republiky 1081/7
110 00
Staré město
Vaňkovka
Ve Vaňkovce 1
602 00
Brno-střed
AFI Palace
Masarykovo náměstí 2799
530 02
Forum Nová Karolina
Jantarová 3344/4
702 00
Galerie Šantovka
Polská 1
779 00

Ve vybraných městech mohou zákazníci najít i více než jednu prodejnu JRC. Tyto kamenné pobočky slouží, mimo klasický prodej, rovněž jako výdejní místa internetových objednávek.

Jako alternativu pro nákup v kamenném obchodě lze využít pobočku českého prodejce Xzone Brno. I zde gaměři najdou všechny potřebné produkty pro pohodlné hraní.

Uživatelský účet JRC

Z registrace na e-shopu JRC může plynout několik výhod. Vytvořením uživatelského účtu mají zákazníci dokonalý přehled o svých objednávkách a o jejich stavu.

Uvedením e-mailové adresy se lze taktéž přihlásit k odběru JRC newsletteru, díky čemuž gamerům neutečou žádné zásadní novinky ze světa her.

Další výhodou je jednodušší postup při objednávce, jelikož systém si doručovací údaje předvyplní z předchozích objednávek. Vlastní účet na JRC se tak vyplatí zejména pravidelným zákazníkům.

A mnohdy se může vlastnictví účtu může opravdu vyplatit, jelikož e-shop pro registrované hráče připravuje speciální výprodeje a slevy, na které jiný běžný smrtelník tak snadno nedosáhne.

Provést registraci je možné skrze tento odkaz.

JRC Klub

Věrnostní program JRC nabízí pro své členy zákaznickou kartu, o kterou je však nutné požádat při jakémkoliv nákupu. Z každého nákupu pak členové obdrží určitou částku formou JRC korun právě na tuto kartu.

Při následném využití slevy platí poměr 1 JRC koruna = 1 Kč.

Po obdržení karty je nutná její aktivace, jež se provádí online. Ve svém základu pak karta připisuje 2 % z celkové hodnoty nákupu a využít získané slevy může zákazník až do 80 % hodnoty objednávky.

Podmínkou je věk 15 let a taktéž platí, že nevyužité body budou smazány. V případě, že zákazník nakoupí přes e-shop, body budou na účet přičteny po uplynutí 14denní lhůty.

Slevový kupón JRC

Pravidelní zákaznici, avšak nejen ti, zcela jistě ocení slevový kupón JRC. Jeho prostřednictvím lze totiž určitou částku z objednávky ušetřit a ponechat si ji na další nákup.

Pro pravidelné slevy se vyplatí sledovat cashback portály. A co je to cashback? S jeho pomocí lze obdržet určité procento z nákupu zpět, a to dokonce opakovaně. U vyšších procent už se jedná o skvělý způsob, jak ušetřit na výdajích.

Jedním takovým je například portál Tipli. Právě zde mají možnost zákazníci JRC narazit na nejnovější slevové kupóny týkající se vybraného zboží nebo nárazových akcí.

Cashback na JRC Gamecentrum dosahuje výše 2,5 %, a to z každého nákupu. Stačí pár kliknutí a peníze poputují zpátky do naší peněženky.

Nejžhavější slevové kupóny poskytuje Tipli.cz, a to včetně cashbacku.
Získat slevový kupón JRC >

JRC kontakt

Pro veškeré nesrovnalosti mají zákazníci možnost obrátit se na zákaznický servis, jenž je pro ně k dispozici v pracovních dnech od 9:00 do 17:30. V případě jiných nejasností se lze obrátit na následující JRC kontakt:

podpora@jrc.cz
212 249 520

Sídlo společnosti:

JRC Czech a.s.
Naskové 1100/3
150 00 Praha 5

Vždy je možné řešit problémy rovnou v některé z vybraných prodejen, které jsou pro zákazníky k dispozici ve většině velkých měst po celé České republice.

Svět hraní se neustále rozvíjí a jeho popularita roste. JRC však drží krok, a proto zde můžeme nakoupit nejnovější herní tituly.

Recenze JRC

JRC Gamecentrum může být v Česku považováno za průkopníka v oblasti prodeje her. Svědčí o tom mimo jiné více jak 30letá historie firmy a její neustálá expanze do všech koutů republiky.

V jejím sortimentu lze najít tisíce herních titulů různých žánrů. Na své si zde přijdou jak zkušení hráči, tak ti začínající.

O rostoucí popularitě e-shopu JRC hovoří i kladné recenze na nezávislém hodnotícím serveru Heureka. Obchod si zde vysloužil úctyhodných 4.2 hvězdiček z celkových 5, čímž jasně prokazuje svou kvalitu.

Mezi většinou kladných recenzí lze najít i pár negativních, kupříkladu ohledně rozdílnosti cen na e-shopu a v kamenné pobočce.

Naopak na již zmíněném Tipli, kde lidé mohou také obchody hodnotit, je JRC považováno za naprosto spolehlivý e-shop, u kterého je navíc dlouholetá historie považována za přidanou hodnotu.

A jaké jsou alternativy? Pro herní příslušenství se mnohdy vyplatí i nakupování v zahraničí. Čínské e-shopy typu AliExpress, DealExtreme, LightInTheBox nebo GearBest se v poslední době těší nesmírné popularitě.

Tyto obchody je však vhodné využít právě pro již zmiňované příslušenství. Sběratelské figurky, kterými JRC rovněž disponuje, lze koupit levněji i v jiných e-shopech.

Pro takové nákupy se vyplatí další internetová tržiště, mezi které patří například Amazon, eBay nebo Wish. Jedná se o jedny z nejznámějších internetových obchodů, které čítají několik milionů produktů.

Publikováno: 30. 01. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang