Jak vypadat na fotkách vždy dobře: jednoduchý hack‍

Jak vypadat na fotkách vždy dobře: jednoduchý hack‍

Je velmi důležité mít skvělé fotografie sebe sama. Pokud chcete budovat svou osobní značku jako uchazeč o zaměstnání, profil na online seznamce nebo jen chcete dokumentovat svůj život, je důležité pořizovat skvělé fotografie. Pokud vypadáte jako většina lidí, pravděpodobně se vám vaše fotografie nelíbí. Možná dokonce nesnášíte, jak vypadáte na fotografiích, a za každou cenu se vyhýbáte fotoaparátu.

Pokud se však naučíte vypadat na fotografiích vždy dobře, vaše selfie už nikdy nebudou jako dřív. Vypadejte dobře na fotografiích podle těchto jednoduchých tipů a triků vytvořených Depositphotos.com, které vám pomohou vytvořit působivé selfie a způsoby, jak dosáhnout toho, aby každá fotografie s přáteli a rodinou vypadala ještě lépe než dříve. Přečtěte si tajemství, jak vypadat na fotografiích vždy dobře:

Než začnete fotografovat, definujte svou značku

Nejprve definujte svou značku a teprve potom začněte fotografovat. I když možná nemáte značku jako takovou, pravděpodobně máte osobnost, kterou chcete na svých fotografiích ztvárnit. Zamyslete se nad tím, jaký typ fotografií chcete pořídit, aby zobrazovaly vaši osobnost: Budete pořizovat hodně selfie? Portréty přátel a rodiny? Kandidátské fotografie na akcích nebo večírcích? Pokud budete hodně fotit sami sebe, nezapomeňte pořizovat fotografie z různých úhlů. Nechcete, aby všechny vaše fotografie vypadaly stejně. Při fotografování si všímejte svého okolí: Jsou na fotografiích nějaké zajímavé předměty nebo textury?

Upravte osvětlení fotografií

Upravte osvětlení fotografií. Osvětlení je při pořizování lichotivých fotografií klíčové. Vyhněte se fotografování na přímém slunci, protože vaše pleť pak může vypadat příliš leskle a vaše oči mohou mhouřit oči, takže budete vypadat rozrušeně a nepříjemně. Pokud fotíte v interiéru, snažte se fotografovat pokud možno přirozeným světlem. Díky tomu budou vaše fotografie vypadat profesionálněji a méně jako pořízené levným fotoaparátem chytrého telefonu. Pokud nemůžete fotografovat s přirozeným světlem, můžete k napodobení efektu použít levnou stojací lampu za 20 dolarů.

Vždy používejte aplikaci pro úpravu fotografií

Vždy používejte aplikaci pro úpravu fotografií. Pokud máte chytrý telefon, stáhněte si aplikaci, která vám umožní upravovat fotografie před jejich zveřejněním na sociálních sítích. Ušetříte si tak čas, který byste museli věnovat pozdějším úpravám fotografií, a umožní vám to, abyste na každé fotografii vypadali co nejlépe. Stačí jakákoli aplikace na úpravu fotografií (pokud je zdarma), pokud můžete upravit jas, kontrast a barvy fotografií. V případě, že potřebujete odstranit pozadí, měli byste zkusit https://cz.depositphotos.com/bgremover.html. Vyhněte se přílišným úpravám fotografií, jinak si lidé budou myslet, že se příliš snažíte vypadat dokonale. Jakmile si na úpravu fotografií zvyknete, budete překvapeni, o kolik lépe na svých fotografiích vypadáte ve srovnání s dobou, kdy jste s fotografováním začínali.

Jak vypadat na fotkách vždy dobře

Nezapomeňte se usmívat – a nacvičte si úsměv se zavřenými ústy.

Nezapomeňte se usmívat – a nacvičujte úsměv se zavřenými ústy. Úsměv je klíčem k tomu, aby každá fotografie vypadala veseleji a přirozeněji. Pokud si pořizujete selfie, můžete být v pokušení usmívat se s odhalenými zuby. Ve skutečnosti však můžete vypadat méně atraktivně. Místo toho se usmívejte se zavřenými rty a skrytými zuby. Budete tak vypadat mnohem přitažlivěji a atraktivněji. Pokud máte problém s přirozeným úsměvem se zavřenými rty, nacvičte si úsměv se zavřenými zuby při pohledu do zrcadla. Možná si budete připadat hloupě, ale pomůže vám to získat lepší úsměv při příštím pořizování selfie.

Před zveřejněním fotografií na internetu přidejte kontext

Před zveřejněním fotografií na internetu přidejte kontext. Před zveřejněním fotografií na sociálních sítích uveďte krátký, ale popisný titulek, který vysvětlí fotografii a její význam pro vaše sledující. V ideálním případě by měl mít popisek méně než 70 znaků, aby nebyl příliš dlouhý. Použití aplikace pro úpravu fotografií vám umožní přidat popisek jedním kliknutím. Pokud nemáte přístup k aplikaci pro úpravu fotografií, můžete krátký popisek napsat ručně a zkopírovat a vložit jej před zveřejněním fotografie na sociálních sítích.

Závěr

Lidé chtějí na vašich sociálních sítích vidět víc než jen selfie. Sociální média jsou skvělá, protože můžete zveřejňovat fotografie a videa z jakékoli události, bez ohledu na to, jak je velká nebo malá. Svým sledujícím tak můžete dát nahlédnout do svého života, aniž byste museli pokaždé psát dlouhý příspěvek na blog. Pokud nemáte na svých sociálních sítích zveřejněno mnoho fotografií, začněte více fotit a zveřejňovat je na internetu. Je to jednodušší, než si myslíte, a díky těmto tipům budete na každé pořízené fotografii určitě vypadat vždy co nejlépe.

Publikováno: 28. 09. 2022

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang