Knihy Dobrovský – recenze

Knihy Dobrovský – recenze

Knihy inspirují, baví a vzdělávají lidi z celého světa. V České republice si tuto myšlenku vzaly za své Knihy Dobrovský, jejichž sortiment čítá téměř 100 000 knih. Nabízí také hry, zboží z papírnictví a dárkové předměty. I přestože se po celé republice nachází již 35 prodejen a e-shop praská návštěvností ve švech, Knihy Dobrovský zůstávají rodinnou firmou a personál tvoří lidé zapálení pro knihy. Jaké jsou recenze na Knihy Dobrovský? Vyplatí se nákup? Jaké zkušenosti mají zákazníci? 

Kamenné prodejny Knihy Dobrovský běžně nabízí mnohem více než „pouze“ knihy. Jak již výše zmiňovaný doplňkový sortiment, tak také autorská čtení, besedy či autogramiády.

V poslední době však na stále větší oblibě získává online obchod. Mezi jeho výhody patří téměř nekonečný sortiment, rychlost vyhledávání a hlavně zákaznické recenze. Z podobně dobrých recenzí se těší také knihkupectví Dobré knihy a Palmknihy.

Na objednávky z Knihy Dobrovský nad 899 Kč platí doprava zdarma.

Využít dopravu zdarma a jiné výhody na Knihy Dobrovský >

Hodnocení e-shopu Knihy Dobrovský na Heureka.cz

Nákupní rádce Heureka porovnává ceny a služby obchodů a napomáhá zákazníkům s bezpečným ale výhodným nákupem. Hodnocení Knihy Dobrovský zde dosahuje 4,8 hvězdiček. Zároveň upřesňuje, že se jedná o e-shop ověřený zákazníky. 

Celkové hodnocení obchodu na Heureka.cz.

Spokojenost s e-shopem dosahuje 95% a recenze na Knihy Dobrovský obsahují převážně chválu. Ještě vyššími čísli disponuje nakladatelství Svojtka, které vydává populární knihy pro děti.

Zákazníci knih Dobrovský nejvíce oceňují:

 • rozsáhlý sortiment
 • rychlost doručení
 • komunikace e-shopu
 • časté akční nabídky
 • spolehlivost
 • možnost vyzvednutí zboží na prodejně zdarma

Negativní hodnocení na Knihy Dobrovský se objevuje pouze zřídka a většinou se shodují na dlouhé době dodání a to i přesto, že právě tento atribut je jednou z výhod e-shopu.

Problém může nastat, když zboží není naskladněno u Knih Dobrovský, čímž se prodlouží doba expedice. Pokud se ale přece jen objevil problém například s doručeným zbožím, recenze na Knihy Dobrovský si chválí rychlou výměnu a skvělou komunikaci. 

Knihy Dobrovský recenze na zboží.cz

Hodnocení Knihy Dobrovský na zboží.cz se skládá ze zpětné vazby téměř 55 000 zákazníků, ze kterých 98 % bylo s nákupem spokojených

Celkové hodnocení Knihy Dobrovský na Zboží.cz

Recenze se příliš neliší od těch na heureka.cz a veškeré aspekty dosahují vysokých hodnocení. Nakupující si opět chválí hlavně:

 • rychlost dodání
 • komunikaci s e-shopem
 • velký výběr
 • esteticky zabalené zboží

Zákazníci také vyzdvihují fungování e-shopu v době pandemie, kdy jsou uzavřené kamenné prodejny a ostatní online obchody prodlužují doby doručení. Nakupovat na Knihy Dobrovský je možné zde.

Recenze na e-shopu Knihy Dobrovský

O výhodách e-shopu již informují ostatní weby. Pokud ale zákazník stojí o recenzi konkrétní knihy či detailech o objednávce, může navštívit samotný web na tomto odkazu.

U každé knihy se nachází sekce hodnocení. V té pomocí hvězdiček a krátkých komentářů hodnotí ostatní zákazníci většinou knihu (ve výjimečných případech i své zkušenosti s e-shopem).

Souhrnné hodnocení knihy na knihydobrovsky.cz
Konkrétní zákaznické hodnocení na knihydobrovsky.cz.

Zastoupenější hodnocení lze hledat u bestsellerů a populárních knih. Protože si ale Knihy Dobrovský opravdu zakládají na lásce ke knihám, nabízí e-shop i sekci blogu plného recenzí knih. 

Jak funguje e-shop Knihy Dobrovský?

Aktuálně nezbývá jiná možnost než využít služby online obchodu. Ty se stále zlepšují díky již zmíněným zákaznickým recenzím na Knihy Dobrovský. Jednou z mnoha výhod, kterou (nejen) e-shop Knihy Dobrovský nabízí, jsou časté akce a slevy.

Mezi výhody e-shopu Knihy Dobrovský patří téměř nekonečný výběr, rychlost vyhledávání a hlavně zákaznické recenze.

Využít výhody e-shopu Knihy Dobrovský >

Na e-shopu je lze jednoduše najít v sekci „Mega slevy“. Ty jsou mezi zákazníky velmi oblíbené, protože se neustále aktualizují a objevují se mezi nimi i velmi oblíbené tituly. Využít slevy na Knihy Dobrovský je možné na tomto odkazu.

Ukázka „Dobrého blogu“, kde se nachází recenze a další informace o knižním světě

Další předností e-shopu je rychlost vyhledávání a rozdělení knih dle žánrů. To funguje podobně jako v kamenné prodejně, online jsou však „na skladě snad všechny tituly, na které si jen čtenář vzpomene.

Navíc u každé knihy mohou sloužit jako inspirace podobné tituly a již zmiňované recenze zákazníků.

Doprava zdarma se vztahuje na objednávky nad 899 kč, pokud neprobíhá akce. Možnosti doručení zboží jsou hojně zastoupeny a zákazník má z čeho vybírat:

 • osobní odběr na pobočce zdarma
 • Zásilkovna – vyzvednutí na výdejním místě – cena 39 Kč
 • GLS – cena 69 Kč
 • PPL – cena 89 Kč
 • Česká pošta – Balík do balíkovny za 59 Kč, Balík na poštu za 69 Kč, Balík do ruky za 79 Kč

Platba zboží je možná opět několika způsoby. Mezi nejužívanější patří platba kartou online či bankovním převodem.

Na popularitě získávají alternativy jako Twisto, Google Pay. Pro mnoho zákazníků je výhodou platba Benefity. Při zvolení možnosti zaplacení zboží dobírkou je zákazníkovi účtováno 30 Kč.

Publikováno: 03. 11. 2021

Štítky:

RecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang