Palmknihy – recenze, slevový kód, kupón

Palmknihy – recenze, slevový kód, kupón

Přestože e-knihy stále nepředčily klasické papírové knihy, jejich obliba stoupá. Knihkupectví Palmknihy se zaměřuje právě na prodej digitálních titulů, avšak tradiční papírovou knihu si zde čtenáři koupí také. V každém případě se jedná o e-shop s největší nabídkou e-knih v tuzemsku. Jaké jsou na Palmknihy recenze? A co všechno toto knihkupectví nabízí?

S teplým počasím přichází čas na nákup knižních novinek. Přestože bývá četba často spojována naopak se zimním obdobím, slunné víkendy lze venku strávit příjemně právě s knihou.

Knihy Dobrovský pro studenty poskytuje slevu 3 % s průkazem ISIC.

Nakoupit knihy se slevou >

Palmknihy se na tuzemském knižním trhu pohybují již 2 dekády, a to v různých formách. Zpočátku majitelé serveru nabízeli veškeré tituly Palmknihy zdarma. Od roku 2010 se však server přeměnil do vzhledu, jenž se podobá tomu dnešnímu.

Palmknihy e-knihy jsou hlavním zbožím, které si lze v knihkupectví koupit. Vůně papíru a omak tradičních knih však stále přebíjí elektronické verze, a tak si zde čtenáři bez problémů zakoupí i takové tituly.

V roce 2016 se knihkupectví dostalo pod křídla nové mateřské společnosti, kterou je Albatros Media – největší mediální vydavatelství v České republice.

E-shop Palmknihy

E-knihy, audioknihy i tradiční papírové knihy – Palmknihy nabízí skutečně širokou škálu knížek. V uspěchané době jsou právě audioknihy oblíbeným způsobem, jak vstřebávat informace efektivní a nenáročnou cestou.

Audioknihy pro děti a audioknihy ke stažení zdarma mohou zkrátit cestu tramvají nebo dlouhé odpoledne. E-knihy Palmknihy tvoří hlavní část celé nabídky. Záběr žánrů je skutečně široký a v dílčích knižních variantách si lze tituly třídit dle různých žánrů.

Na hlavní stránce knihkupectví jsou vyobrazeny doporučované tituly.

V knihkupectví Palmknihy si lze koupit českou i světovou beletrii, naučnou literaturu, horory, dětskou literaturu a zkrátka všechny žánry, se kterými se čtenáři v rámci knižního světa setkají.

Na rozdíl od jiných knihkupectví se obchod Palmknihy, stejně jako populární e-shop Svojtka, zaměřuje pouze na samotné knihy. V nabídce tedy nenajdeme společenské hry ani kancelářské potřeby. Pro ty se vyplatí zvolit například SEVT nebo Knihy Dobrovský.

Na druhou stranu, například knihy, jejichž filmové adaptace lze vidět i na Netflixu nebo HBO GO, tady fanoušci najdou bez jakýchkoliv potíží.

E-knihy Palmknihy

Obchod Palmknihy e-knihy distribuuje již několik let a patřil k vůbec prvním místům, kde bylo možné elektronické verze knih pořídit. Literární scéna sledovala nástup e-knih s pocitem, že v digitální době budou právě takové tituly hrát prim.

Opak je pravdou, a i když se alternativním způsobům, jak číst, daří, tradiční knihy jsou stále v kurzu. Novinky Palmknihy nabízejí tituly ze všech tří oblastí – elektro, audio i papíru.

A jak probíhá nákup e-knihy Palmknihy? Ti, kteří se s nákupem elektronických knih doposud nesetkali, budou dost možná překvapeni, že se jedná o velmi jednoduchou činnost. Nákup e-knihy Palmknihy probíhá naprosto totožným způsobem, jako koupě tradiční knihy.

E-knihy Palmknihy tvoří hlavní část nabídky knihkupectví.

Ovšem s tím rozdílem, že knihu je možné začít číst během několika okamžiků. Stačí být majitelem čtečky nebo chytrého telefonu, i zde lze formát e-knihy jednoduše přečíst a při cestách hromadnou dopravou se může jednat o skvělý způsob, jak si krátit čas.

Po zaplacení se uživateli e-kniha stáhne rovnou do počítače, ze kterého už si stačí soubor pouze přetáhnout. A jakou čtečku pro čtení zvolit?

Čtečka Palmknihy

Za nejznámější čtečku je pravděpodobně považován Amazon Kindle, který čtení elektronických knih rozšířil opravdu značným způsobem. V dnešní době však existuje podobných zařízení celá řada.

Čtečka Palmknihy lze považovat za jednu z nich, ačkoliv se jedná o mobilní aplikaci.

Čtenáři však mohou sáhnout i po pouhém tabletu, kam si stačí stáhnout aplikaci na čtení e-knih. Specializované čtečky jsou však většinou příjemnější variantou pro oči. Takovou je kupříkladu čtečka Pocket Book, kterou lze zakoupit během pár kliknutí na Datart.

Levné knihy se slevou až 80 % lze pořídit na Dobré-knihy.cz

Využít 80% slevu na Dobré knihy >

Aplikace Palmknihy

Autorizovaná aplikace Palmknihy je ideálním místem, kam si ukládat elektronické verze knih. Dostupná je jak pro zařízení s operačním systémem Android, tak pro uživatele se systémem iOS.

Aplikace Palmknihy pro operační systém iOS není dle recenzí zrovna spolehlivou.

Aplikace Palmknihy slučuje přes 28 tisíc knižních titulů, které si lze prostřednictvím obchodu zakoupit, přičemž přes 2 tisíce z nich, je k dispozici zcela zdarma.

Obchod Palmknihy zdarma rozdával knihy ve svých začátcích, ve své podstatě od této činnost však neustoupil. Čtenáři si mohou knihy navíc pouze vypůjčit, což představuje zajímavou funkci, se kterou se u jiných knihkupectví setkat nelze.

Oficiální Palmknihy aplikace nabízí následující služby:

 • přes 28 tisíc knih na e-shopu
 • přes 2 tisíce knih zdarma
 • import vlastních knih
 • offline čtení
 • psaní poznámek
 • žádné reklamy

Aplikace Palmknihy je ke stažení v obchodech Google Play a App Store, nicméně uživatelské recenze této čtečky nejsou nikterak oslnivé. Uživatelé Android zařízení tuto aplikaci ohodnotil průměrnými 3 hvězdičkami z celkových 5.

Majitelé zařízení s iOS jsou k aplikaci Palmknihy ještě kritičtější a hodnotí jí pouze na 1,8 hvězdičky. Za největší nedostatky čtenáři považují časté zasekávání a nedostatečná rozšiřující nastavení.

Novinky Palmknihy

Novinky Palmknihy tvoří jednu z kategorií, dle nichž se lze v knihkupectví orientovat. Následující výběr 3 knižních novinek přináší jeden titul z řad elektronických knihy, audio knih i tradičních papírových knížek. Jaké novinky Palmknihy svým zákazníkům nabízí?

Půl žlutého slunce – Chimamanda Ngozi Adichieová

Verze: e-kniha
Kategorie:
světová literatura
Počet stran: 504
Cena: 279 Kč

V tomto románu se slučuje drásavá lekce z historie a podmanivý lidský příběh. Nigerijská separatistická republika Biafra se prezentuje znakem vycházejícího slunce. Jenže co se stane, když slunce zapadne dřív, než stihne vyjít nad obzor? 

Hostující profesoři – David Lodge

Verze: audiokniha
Kategorie:
humor
Délka: 8 hodin a 46 minut
Cena: 349 Kč

Humorný román staví ve vtipném, někdy také dokumentárním stylu do kontrastu anglický a americký vysokoškolský systém. Dále se zde David Lodge zamýšlí nad některými hlubšími problémy mladých lidí a jejich pedagogů.

Co jsem nezapomněl – Jan Burian

Verze: vázaná kniha
Kategorie:
hudba
Počet stran: 411
Cena: 344 Kč

Text knihy vyobrazuje cestu života na Hradčanech v rodině divadelníka E. F. Buriana přes hledání vlastní umělecké cesty v komunistickém Československu až k otevření nových možností po roce 1989, kdy Janu Burianovi začala být přiřazená role písničkáře s klavírem těsná.

Platba a doprava – Palmknihy

Každá objednávka nad 799 Kč obsahuje automaticky poštovné zdarma, a tak se hodí na jeden nákup pořídit co nejvíce nového čtiva. Pokud navíc zákazníci učiní objednávku do 12 hodin v pracovní dny, ještě tentýž den dojde k jejímu odeslání.

Dopravci, kteří se starají o přepravu knih až přímo domů k zákazníkům, jsou vyobrazeny v následující tabulce.

DopravaCena
Česká pošta – Balík do ruky89 Kč
DPD – Kurýrní služba – na adresu99 Kč
DPD – Pickup – odběrné místo79 Kč
Česká pošta – Balík na poštu79 Kč
Česká pošta – Balíkovna 79 Kč
Zásilkovna 59 Kč

Při nákup e-knihy Palmkniihy samozřejmě není volba dopravce nutná, soubor bude po uhrazení objednávky dostupný ihned ke čtení na zvoleném zařízení. A jaké platební metody jsou zde k dispozici?

Kromě dobírky, za kterou je nutné připlatit dodatečných 39 Kč, jsou výše uvedené platební metody zcela bez poplatků. Expresní převod však musí daná banka svým klientům umožňovat.

Expresní bankovní převod umožňují banky ČSOB, Komerční banka, UniCredit Bank, Fio banka, Česká spořitelna, mBank nebo také Equa bank.

Ani na tradiční papírové knihy v Palmknihy nezapomněli.

Palmknihy kredity

Zaplatit za čerstvou porci knih umožňuje knihkupectví také prostřednictvím kreditů. Kredit Palmknihy lze předplatit pouze registrovaným uživatelům, kteří se díky této funkci vyhnou nutnosti projít platební bránou.

Kredity je možné průběžné dobíjet, případně jimi lze doplatit část objednávky – kombinace standardní platby a kreditů je možná.

Kredity mohou zákazníci pořídit také jako dárek svým blízkým a nemají žádné časové omezení. Pro pravidelné čtenáře se jedná o zajímavou platební alternativu. Jak navýšit kredit Palmknihy a jak postupovat při založení účtu, popisují následující odstavce.

Tematické balíčky přímo od vydavatelství na Palmknihy.cz

Registrace Palmknihy

Palmknihy registrace probíhá velmi jednoduše a nezabere víc než pár chvil. Pro úspěšné založení účtu stačí uvést pouze e-mailovou adresu, zemi a celé jméno.

Po přihlášení Palmknihy nabízejí novým členům knižního klubu také odběr novinek, v nichž se mohou zákazníci dozvědět o nejnovějších akcích a slevách.

Jak navýšit kredity Palmknihy:

 1. provést přihlášení Palmknihy
 2. v horní liště kliknout na záložku „Kredity“
 3. v poli ,,Kód zakoupeného kreditu“ napsat kód kreditu
 4. použít kód a začít nakupovat (případně provést odhlášení Palmknihy)

Dobít účet lze formou kreditů již od 10 Kč. Kredity mohou uživatelé využít také prostřednictvím dárkového poukazu. Nákup e-knihy Palmknihy nikdy nebyl jednoduší. Registrace Palmknihy navíc umožňuje získávat nežhavější novinky z knižního světa.

Sleva Palmknihy – slevový kód a kupón

Palmknihy slevu poskytuje na tisíce vybraných knižních titulů od audioknih až po paperbacky. Akce a slevy knihkupectví nabízí v různých tematických balíčcích jako Jarní romantické čtení nebo Hobby literatura.

Sleva Palmknihy v těchto balíčcích momentálně dosahuje až 40 %. Slevový kód Palmknihy knihkupectví bohužel neposkytuje, a tak je vhodné sledovat právě tyto slevy a výprodeje. Pakliže jsou zákazníci registrováni, nejnovější akce jim nikdy neutečou.

Knihy zdarma Palmknihy, jak již bylo řečeno, poskytuje taktéž. Vybrané knižní tituly lze na e-shopu najít skutečně s cenovkou 0 Kč, a tak se lze do knižního světa ponořit takřka okamžitě.

Sleva Palmknihy lze uplatnit rovněž formou dárkového poukazu.

Půjčování e-knih Palmknihy

Palmknihy zdarma půjčuje knihy v tuzemských knihovnách, s nimiž má uzavřené spolupráce. Půjčit knihy přes Palmknihy si tedy lze prostřednictvím vybrané knihovny, avšak pouze s vlastním účtem v tamní knihovně. Tuto funkcionalitu ocení zejména studenti.

Půjčit knihy přes Palmknihy umožňuje například Knihovna Jan Drdy Příbram, Severočeská vědecká knihovna Ústí nad Labem, Knihovna Jiřího Mahena v Brně a bezpočet dalších.

Palmknihy jsou poskytovatele digitálních knih pro různé tuzemské knihovny. Stačí se zeptat v nejbližší knihovně a knihy mohou být na dosah.

Palmknihy soutěž

Jednou začas dokonce pořádá knihkupectví Palmknihy soutěž. V loňském roce se soutěžilo o 5 čteček Pocket Book. Přestože tuto soutěž Palmknihy znovu neopakuje, v budoucnu jistě dojde ke slosování jiných cen.

V případě, že noví členové provedou na Palmknihy registraci, soutěž o nové knihy nebo třeba čtečky jim neunikne. Skutečně se to vyplatí.

Knihy Dobrovský právě nabízí knihy až s 97% slevou. Nenechte si to ujít.

Nakoupit knihy s 97% slevou >

Palmknihy recenze

Recenze Palmknihy jsou velmi pozitivní. Na Heureka.cz si knihkupectví od svých zákazníků vysloužilo 4,9 z celkových 5 hvězdiček, což z něj dělá kvalitní e-shop, ověřený zákazníky.

Recenze Palmknihy na serveru Heureka.cz

Recenzenti si nejvíce cení následujících služeb:

 • rychlost doručení
 • přehlednost webu
 • komunikace
 • možnost přečíst si ukázku knihy
 • časté slevové akce

Díky rozsáhlé síti výdejních míst vybraných dopravců mohou mít zákazníci své nové knihy opravdu rychle. U elektronických verzí se jedná pochopitelně o minuty. Svět knihy je díky digitálu mnohem dostupnější a Palmknihy jsou na tomto trhu zkrátka jedničkou.

E-shop může být skvělou volbou také pro nákup dárků. Jestliže člověk hledá nějaké tipy na vánoční dárky, tipy na dárky pro muže či tipy na dárky pro ženy čtenářky, Palmknihy jsou tím pravým místem.

Podobně kladným hodnocením disponují i další tuzemská knihkupectví, o čemž se lze přesvědčit v článku recenze Knihy Dobrovský. Obchod Dobré knihy pak disponuje obdobným sortimentem jako Palmknihy.

Ačkoliv se jedná o menší knihkupectví co do počtu papírových knih, na poli digitálních titulů nemá obchod konkurenci, což dokazují rovněž recenze Palmknihy.

Publikováno: 20. 04. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang