Knihy Dobrovský – sleva, klub, slevový poukaz

Knihy Dobrovský – sleva, klub, slevový poukaz

Že jsou Češi národem čtenářů, ví snad každý. I ti, kdo je s láskou prodávají. Knihy Dobrovský „mají lásku ke čtení v krvi, jak hlásají na svých webových stránkách. A je nezbytné jim dát za pravdu. Krásné a příjemné prodejny, přehledný e-shop, široký výběr papírových, audio i elektronických knih, každý týden nové akce… Knihy Dobrovský se o své zákazníky a především knihy řádně starají. Co vše Knihy Dobrovský nabízí? Kde všude lze navštívit jejich kamenné prodejny? A co lze najít na e-shopu?

Od jednoho stolku s knížkami k více jak 30 prodejnám. Tak moc se rodinné knihkupectví Knihy Dobrovský rozrostlo od roku 1990, kdy jeho vlastníci na Pankráci prodali své první knihy. Dnes KD knižní sklad čítá více jak 85 200 knih a stále přibývají nové – společně s kamennými obchody.

U objednávek nad 899 Kč je doprava z KnihyDobrovsky.cz zdarma.
Vyžít dopravu zdarma >

Kromě prodejen, kde se každý měsíc pořádají různé autogramiády, autorská čtení apod., se Knihy Dobrovský rozrostly o přehledný a hojně navštěvovaný e-shop. Prohlédnout nabídku KnihyDobrovsky.cz >

Příznivci knihkupectví Knihy Dobrovský se mohou přidat do facebookové skupiny „KNIŽNÍ ZÁVISLÁCI“, v níž si čtenáři vyměňují názory o přečtených knihách a správci zde pořádají různé soutěže a informují o nových slevových akcích.

E-shop Knihy Dobrovský

Český e-shop Knih Dobrovský přináší opravdu širokou škálu knížek – ať už papírových, audio nebo elektronických. Vedle nich lze v tomto internetovém obchodě objednat mnoho deskových a společenských her, papírnických a školních potřeb, dárkových předmětů a spoustu dalšího. Vybírat ze zboží Knih Dobrovského lze přes tento odkaz >

Držitelé průkazů ISIC získávají slevu 10 % na veškerý sortiment v prodejnách a slevu 3 % na nákup v e-shopu.
Do e-shopu KnihyDobrovsky.cz >

Kromě knižního a doplňkového zboží lze na Knihy Dobrovský e-shopu zabruslit do „Dobrovských“ akcí a slev, stát se členem klubu (stejně jako jiná knihkupectví, například členství Knižní klub premium), přečíst si zajímavé články a recenze apod. O veškerých kategoriích e-shopu Knihy Dobrovský referují následující kapitoly tohoto článku.

Láska ke knihám je u každého knihkupce či nakladatele nutnou nezbytností. A Knihy Dobrovský tento aspekt splňují.

Podobně široký sortiment jako Knihy Dobrovský nabízí také knihy Barvič a Novotný, brněnské knihkupectví s více než stoletou tradicí.

1.Knížky z Knih Dobrovského

E-shop Knih Dobrovský a jejich kamenné prodejny se v dnešní době pyšní nabídkou více jak 85 200 knižních titulů. Nabízí knihy tištěné (hardback i paperback), elektronické i audioknihy. Prohlédnout nabídku KnihyDobrovsky.cz >

V knihkupectví Knihy Dobrovský lze na rozdíl od e-shopu Svojtka, který se specializuje na knihy pro děti, sehnat knížky různých žánrů. Nabízí vše od populárně-naučných přes beletrii, detektivky, thrillery, horory, sci-fi, fantasy až po kuchařky, cestopisy, dětskou literaturu a mnoho dalšího.

Hledané tituly lze na e-shopu Knihy Dobrovský vyhledávat buď pomocí vyhledávače v podobě lupy, nacházejícího se v horní části hlavní stránky, nebo přes rozcestník „Knihy“ vlevo.

Posléze jsou Knihy Dobrovského rozděleny do 3 kategorií (Papírové knihy, E-knihy, Audioknihy) a podkategorií tvořených z žánrů, top autorů (např. J. K. Rowling, Stephen King, JoJo Moyes atd.), výběrů (Novinky, Bestsellery, Připravujeme apod.) nebo top sérií jako je Harry Potter, Zaklínač nebo třeba Cizinka.

V oblasti e-knih na českém trhu dominuje knihkupectví Palmknihy, které pro své zákazníky vydalo i vlastní čtečku. Zde lze pořídit vybrané tituly dokonce zcela zdarma.

Vyberte si z široké nabídky elektronických knih na KnihyDobrovsky.cz a mějte svůj oblíbený titul vždy při sobě.
Prohlédnout nabídku e-knih >

Připravované nebo nové knihy Dobrovský představuje ve „Výběru“ (Novinky či Připravujeme) a v recenzích na Dobrovském Blogu.

E-shop Knihy Dobrovský nabízí přehledné nakupování jak papírových knih seřazených např. podle žánru či autora, tak i audioknih či e-knih.

TIP: Webový portál Human nabízí kromě jiného zajímavé články ohledně tipů audioknih pro děti nebo webů s audioknihami ke stažení zdarma. Magazín Times zas poskytuje několik recenzí ohledně knih, které jde na e-shopu Knihy Dobrovský zakoupit. Jedná se například o recenzi knihy knihy Mnich, který prodal své ferrari nebo recenzi knihy Na odpis od Dana Lyonse.

2. Hry z Knih Dobrovského

Vedle široké nabídky českých i cizojazyčných knih lze na e-shopu Knih Dobrovského zakoupit spoustu rodinných, společenských či stolních her (oblíbené Člověče, nezlob se, Kouzelné čtení, Carcassonne apod.), dále například:

 • kreativní sady (dětské laboratoře, výrobny slizů, mýdel apod., vybarvovací sady, kouzelnické sady, vlasová studia atd.)
 • puzzle (deskové, dřevěné, klasické na dílky, pro nejmenší, pěnové, 3D puzzle atd.)
 • domino (dětská domina s motivy zvířátek, pohádek, aut apod., dřevěné, klasické atd.)
 • velké knihy her (pohádkové motivy, zvířata, kouzla, omalovánky atd.)
 • stavebnice (Lego, různé modely, kuličkové, magnetické atd.)
 • hlavolamy (rébusy, Rubikova kostka, ježek v kleci, sirkolamy, případy Sherlocka Holmese atd.)
 • sběratelské hry (Hra o trůny, Pokémon atd.)
 • PC hry

Zobrazit nabídku deskových her >

Nestárnoucí klasika hry pro celou rodinu „Člověče, nezlob se! je na e-shopu Knihy Dobrovský k sehnání v mnoha různých baleních či s rozličnými motivy. Dá se zde sehnat retro balení, cestovní, maxi, s motivem oblíbeného Ledového království apod.

TIP: Skutečně širokou nabídku společenských her, kreativních sad, stavebnic a dalšího sortimentu je možné nalézt v kamenných prodejnách a e-shopu Sparkys, který patří mezi nejlepší hračkářství u nás.

3. Papírnictví v Knihách Dobrovského

Dalším rozsáhlým sortimentem nabízeným na e-shopu a v prodejnách knihkupectví Knihy Dobrovský je papírnictví a školní či výtvarné potřeby. Neotřelé papírenské zboží v krásných designech lze zakoupit také například na e-shopu Vemzu.

 • Školní potřeby

Školáci a studenti mohou v Knihách Dobrovský vybírat z množství školních pomůcek, jako jsou kufříky, penály, pouzdra, svačinové boxy, psací potřeby, rýsovací potřeby, lepidla či lepicí pásky, nůžky, kalkulačky, opakovací sešity, učebnice, vedle toho různé školní batohy, tašky, aktovky apod.

Na e-shopu je pro školáky vyhraněná celá podkategorie s názvem „Hurá do školy“. Více informací poskytuje tento odkaz >

Potřeby pro školáky jsou v knihkupectví Knihy Dobrovský k dispozici celoročně, proto lze mít potřebnou výbavu již v první školní den. Kdo nákupy odloží na později, však také bez problému sežene vše, co potřebuje.

Obrovská nabídka školních potřeb včetně učebnic pro základní, střední, speciální a další školy je k nalezení také v e-shopu SEVT.cz. Díky slevovému kuponu SEVT a dopravě zdarma lze navíc dosáhnout skutečně atraktivních cen.

 • Papírnictví

Se školními potřebami úzce souvisí i papírnictví. V Knihách Dobrovského lze sehnat všechny možné typy sešitů od linkovaných, kostkovaných, v měkkých deskách, v tvrdých deskách, sešity a bloky různých formátů (A3, A4, A5 atd.), s všelijakými motivy (Ledové království, auta, zvířata, příroda atd.) apod.

Vedle sešitů je na e-shopu Knih Dobrovského nabízeno mnoho krásných diářů a zápisníků, deníků, kalendářů, papírů (barevné, pauzovací, vlnité či skládané, s motivy atd.) a mnoho dalšího.

 • Výtvarné potřeby

Nejen výtvarníci ocení obsáhlou nabídku výtvarných a uměleckých potřeb v Knihách Dobrovského. V nabídce e-shopu i na KD prodejnách mohou zákazníci vybírat se škály různých pastelek, tužek, akvarelů, vodových či temperových barev, tuší, štětců, skicáků, kreslicích kartonů, náčrtníků, pláten, modelovacích podložek, plastelín a modelovacích hmot atd.

Školáky, studenty i výtvarníky jistě potěší obsáhlá nabídka výtvarných, školních i papírenských potřeb na e-shopu i v prodejnách Knih Dobrovského.

TIP: Široký výběr nejkvalitnějších školních a výtvarných potřeb od českých i světových značek nabízí e-shop Activáček.cz.

4. Dárkové předměty Knihy Dobrovský

K darované knížce se vždy hodí ještě drobnost darovaná od srdce. Knihy Dobrovský nabízí škálu krásných a milých dárkových předmětů. Koupit dárky na KnihyDobrovsky.cz >

Díky rozmanitosti sortimentu e-shopu KnihyDobrovsky.cz letos seženete všechny dárky na jednom místě.
Do e-shopu KnihyDobrovsky.cz >

Zákazníci, kteří chtějí podarovat blízkou osobu skvělou knížkou nebo krásným doplňkem, mohou vybírat například z roztomilých hrníčků, klíčenek, voňavých svíček, cukrovinek, stylových plátěných „dobrotašek“, záložek (magnetické, papírové, provázkové, kožené, se zvířátky, s kytkami, 3D záložky,…) a ze spousty dalšího.

Ke skvělé knížce se hodí krásná záložka. Proč blízkou osobu nepodarovat rovnou obojím? Knihy Dobrovský nabízí mnoho báječných titulů i pěkných knižních záložek.

TIP: Stává se, že si člověk mnohdy neví rady s výběrem dárků nejen na Vánoce a bohužel ne každého potěší kniha. S několika tipy na vhodné dárky mohou pomoci následující články:

Tipy na nápadité dárky pro celou rodinu lze najít například také na e-shopu Butlers.

Knihy Dobrovský: slevy a výprodeje

Jestli jsou Knihy Dobrovský něčím výjimečné, tak je to množství Dobrovských slev a výprodejů. Veškeré akce a slevy Knih Dobrovského jsou k nalezení na e-shopu v sekcích „Mega slevy“ nebo „Akce a autogramiády“. Jednou z akcí je „Březen měsíc knihy„.

Knižní slevy se v Knihách Dobrovského denně aktualizují. Týkají se nejen vyprodávaných titulů, ale také novinek, doprodejů, zajímavých titulů a podobně. Zobrazit aktuální slevy na KnihyDobrovsky.cz >

Raritou je pak místní DOBRO.BLEŠÁK, na němž lze sehnat skvělé a zajímavé knížky za opravdu nízké ceny. Pokud zákazníkovi padne do oka nějaká kniha, musí být rychlý: Dobro.blešák je totiž velmi oblíbený a časově omezený.

Slevy jsou v prodejnách i e-shopu Knihy Dobrovský nabízeny neustále. Nabídka zboží ve slevě je denně aktualizována, proto se vyplatí ji pravidelně sledovat.
Zobrazit slevy na KnihyDobrovsky.cz >

Skvělé akce se nachází také v sekci Akce a autogramiády, kde pravidelně každé pondělí přistávají nové akce jako např. 1+4 knihy zdarma, různé žánrové akce (oblíbenými se staly akce jako např. Thrillerobraní, Napětí za 99 Kč, Romantické čtení za 99 Kč, fantastika za 59 Kč atd.), výběry knížek za 49 Kč, 99 Kč, autorské akce (např. Jules Verne 1+1 zdarma, Darcy Coates 1+1 zdarma,…), nové knihy za akční ceny,… jednou za čas se také objeví velmi oblíbená akce na poštovné zdarma od 299 Kč.

DOBRO.BLEŠÁK nabízí spoustu skvělých knižních titulů za bezkonkurenční ceny.

E-shop Knihy Dobrovský: jak nakupovat?

Nakupovat v internetovém obchodě Knihy Dobrovský je velmi jednoduché. E-shop je přehledný a nakupování zde nezabere příliš času – pokud tedy zákazníka neuchvátí moře skvělých knižních titulů.

Se slevovým kódem TIPLI6AFKD získáte slevu 100 Kč u objednávky nad 1 499 Kč.
(+ až 10 % zpět při nákupu přes Tipli.cz)
Využít slevu 100 Kč >

Jak už bylo zmíněno výše, vyhledávat v Dobrovského zboží lze buď pomocí vyhledávače, kam se zadá konkrétní titul, nebo prohledávat kategorie a akce. Vybrané knihy se pak jednoduše vloží do košíku.

Po kliknutí na nákupní košík se objednávka zrekapituluje. Knihy Dobrovský zde zákazníkovi nabídnou ještě přehled několika zlevněných titulů s názvem „Pořádně Dobrovská nabídka!“ s opravdu nízkými cenami.

Pro dokončení objednávky stačí kliknout na modré tlačítko „Pokračovat k objednávce“. Následně se vyplní požadované údaje jako je kontaktní adresa, způsob platby a dopravy. Doprava je u Knih Dobrovského zdarma při objednávce nad 899 Kč.

Platba

Na e-shopu Knihy Dobrovský lze vybrat hned z několika způsobů platby, a to:

 • platební kartou online
 • běžný bankovní převod
 • okamžitý bankovní převod
 • Twisto
 • Google Pay
 • Gallery Beta
 • Benefity
 • Benefit Plus
 • Dobírka

Všechny způsoby platby jsou kromě dobírky zcela zdarma. Při výběru platit na dobírku se platí poplatek 30 Kč.

Moderní doba nám nabízí mnoho vymožeností. Například nakupování knih z pohodlí domova.

Doprava

Při výběru způsobu dopravy lze na e-shopu Knihy Dobrovský vybrat buď osobní odběr zdarma, nebo zaslání balíčku od 39 Kč. Možnosti dopravy jsou následující:

 • Zásilkovna
 • GLS
 • PPL (o sledování zásilek k přečtení zde >)
 • Česká pošta (o sledování zásilek k přečtení zde >)
  • Balík Na poštu
  • Balík Do balíkovny
  • Balík Do ruky
 • Balík na prodejnu

Knihy Dobrovský zasílají zásilky i na Slovensko:

 • Zásilkovna – Slovensko (59 Kč)
 • GLS – Slovensko (89 Kč)

Při objednávce nad 899 Kč je doprava zcela zdarma. Při akci „Doprava zdarma“ se dopravné zpravidla neplatí při objednávkách od 299 Kč.

Dodací dobu uvádí Knihy Dobrovský u každého online nákupu. O expedici zboží a jeho předání dopravci vždy informují prostřednictvím e-mailu.

Knihy Dobrovský – slevový poukaz a kupón

Slevové poukazy Knihy Dobrovský nabízí řada slevových portálů. Příkladem je Tipli.cz, na němž lze najít jak slevové kupony, tak informace o aktuálních výprodejích a dalších slevách. Tipli.cz nabízí také slevu 10 % z každého nákupu ve formě cashbacku.

Využijte slevový kód TIPLI6AFKD a získejte slevu 100 Kč na svůj nákup.
Uplatnit slevu 100 Kč >

Knihy Dobrovský rovněž často nabízí vlastní slevové kódy, např. v rámci „závisláckých slev“ na facebookové skupině, a pořádá slevové akce. Zobrazit slevy na KnihyDobrovsky.cz >

A jak takový Knihy Dobrovský slevový poukaz uplatnit? Je to zcela jednoduché:

 1. krok: výběr slevového poukazu, který chce zákazník na nákup uplatnit
 2. krok: zkopírování slevového kódu pro Knihy Dobrovský
 3. krok: vybrat zboží na e-shopu a přejít do nákupního košíku
 4. krok: zaškrtnout políčko „Mám slevový poukaz“
 5. krok: vložit zkopírovaný kód do příslušné kolonky a stisknout „Použít slevový kód“
 6. krok: dokončit objednávku
KD slevový kód se vkládá do příslušné kolonky na konci nákupního košíku před samotným dokončení objednávky.

Vrácení a reklamace

V případě reklamace KD zboží při koupi na prodejně je nutné reklamovaný produkt donést na Knihy Dobrovský prodejnu společně s dokladem o nákupu. Pro rychlejší vyřízení je možné kontaktovat knihkupectví dopředu na e-mailovou adresu eshop@knihydobrovsky.cz nebo zavolat na zákaznickou podporu.

Při reklamaci v případě zaslání zboží dopravní službou se zasílá řádně zabalený balíček s přiloženým dokladem o zaplacení, číslem objednávky a uvedeným důvodem reklamace na adresu:

E-shop Knihy Dobrovský, Reklamace
Mladoboleslavská 15/1113
197 00 Praha 9

Reklamační proces pak trvá maximálně 30 dní od obdržení reklamovaného produktu.

Pro navrácení zboží zakoupeného v Knihách Dobrovského se vztahuje doba maximálně 14 dní bez nutnosti udání důvodu.

Klub Knihy Dobrovský

Do Klubu Knihy Dobrovský, který přináší skvělé výhody a věrnostní slevy, se lze jednoduše registrovat na prodejně nebo online z pohodlí domova – přes e-shop. Zaregistrovat se do Klubu Knihy Dobrovský >

Tento věrnostní program je určen všem vášnivým čtenářům a věrným zákazníkům Knih Dobrovský. Přináší výhody jako:

 • registrace zcela zdarma
 • členství v Klubu bez závazků
 • body za každý nákup s platností 2 roky
 • narozeninové a svátkové slevy
 • klubové akce
 • a další

Nasbírané klubové body lze pak v prodejnách proměnit za KD slevové poukázky v hodnotě 100 Kč, 200 Kč nebo 500 Kč. Za každou utracenou korunu se na zákaznické konto načte 1 bod.

Po registraci do věrnostního programu Klub Knihy Dobrovský získají zákazníci klubovou kartu.

Staňte se členem Klubu Knihy Dobrovský a začněte využívat klubové slevy, slevové kupony a další výhody.
Registrovat se do Klubu >

V případě, že se zaregistrují rovnou na prodejně, obdrží dočasnou papírovou kartu, kterou lze využívat do doby, dokud na zadanou kontaktní adresu nedorazí plnohodnotná klubová karta. Při registraci online je karta zasílána automaticky.

Klub Knihy Dobrovský je skvělým věrnostním programem pro všechny milovníky knih.Nabízí nejen sbírání bodů na klubovou kartu, ale také spoustu věrnostních akcí a slev. (Zdroj: www.knihydobrovsky.cz)

Knihy Dobrovský a sociální sítě – slevy

Jedním z velkých plusů pro Knihy Dobrovský je každodenní aktivita na sociálních sítích, zejména na Facebooku. Kromě oficiálního profilu Knihy Dobrovský pak funguje čtenářská základna KNIŽNÍ ZÁVISLÁCI.

V této veřejné skupině, která čítá již přes 17 tisíc milovníků knih, mohou čtenáři sdílet své dojmy z přečtených knih, diskutovat nad nimi, doporučovat, ale také dotazovat se a komunikovat s místními správci z Knih Dobrovského, dozvídat se o nových titulech, o příchozích akcích a slevách a podobně.

Tato KD komunita navíc nedávno rozjela vlastní projekt v rámci této závislácké skupiny, kdy se zdejší čtenáři mohou na týden stát „hlavním závislákem“, tedy jakýmsi průvodcem knihami, který sdílí a doporučuje milované tituly či žánry a tvoří tak prostor pro skvělé čtenářské diskuze.

Ve skupině se též každou chvilku soutěží o zajímavé knížky.

Facebooková skupina KNIŽNÍ ZÁVISLÁCI vznikla pod záštitou Knih Dobrovského. Milovníci knih tu tvoří skvělou čtenářskou komunitu a společně sdílí své dojmy z přečtených knížek.

Knihy Dobrovský: prodejny

V dnešní době Knihy Dobrovský čítají celkem 33 prodejen. Nejvíce obchodů se nachází v Praze (celkem 8). Dále mohou zákazníci navštívit kamenné prodejny Knihy Dobrovský v Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Hradci Králové atd.

Přehled o všech 33 prodejnách Knihy Dobrovský poskytují následující tabulky:

 • Knihy Dobrovský: prodejny Praha
Název obchoduOtevírací doba
Knihy Dobrovský Praha – OC Arkády PankrácPo-Ne: 9-21 hod.
Knihy Dobrovský Praha – Anděl CityPo-Pá: 8-20 hod., So-Ne: 9-20 hod.
Knihy Dobrovský Praha – Pasáž U Stýblů (Václavské nám.)Po-Pá: 9-18:30, So: 10-12:30, 13:30-17 hod.
Knihy Dobrovský Praha – NC Metropole ZličínPo-Ne: 9-21 hod.
Knihy Dobrovský Praha – OC LetňanyPo-Ne: 9-21 hod.
Knihy Dobrovský Praha – DejvicePo-Pá: 8-20 hod., So: 9-17 hod.
Knihy Dobrovský Praha -Vivo! HostivařPo-Pá: 9-21 hod., So-Ne: 10-21hod.
Knihy Dobrovský Praha – NC EdenPo-Ne: 9-21 hod.
 • Knihy Dobrovský: prodejny Brno
Název obchoduOtevírací doba
Knihy Dobrovský Brno – JoštovaPo-Pá: 8-19 hod., So: 9-17 hod.
Knihy Dobrovský Brno – Galerie VaňkovkaPo-So: 9-21 hod., Ne: 10-20 hod.
 • Knihy Dobrovský: prodejny Ostrava, Olomouc, Opava
Název obchoduOtevírací doba
Knihy Dobrovský Ostrava – Forum Nová KarolinaPo-Ne: 9-21 hod.
Knihy Dobrovský Ostrava – OC GaleriePo-Ne: 9-20 hod.
Knihy Dobrovský Olomouc – Galerie ŠantovkaPo-Ne: 9-21 hod.
Knihy Dobrovský Olomouc – CityPo-Ne: 9-21 hod.
Knihy Dobrovský Opava – OC SilesiaPo-Ne: 9-20 hod.
 • Knihy Dobrovský: Plzeň, Liberec, České Budějovice
Název obchoduOtevírací doba
Knihy Dobrovský Plzeň -Náměstí RepublikyPo-Pá: 8:30-18 hod., So: 9-12 hod.
Knihy Dobrovský Plzeň – SedláčkovaPo-Pá: 8-18 hod., So: 8-12 hod.
Knihy Dobrovský Plzeň – OC PlzeňPo-Ne: 8-20 hod.
Knihy Dobrovský Liberec – OC NisaPo-Ne: 9-21 hod.
Knihy Dobrovský Liberec – NG PlazaPo-Ne: 9-20 hod.
Knihy Dobrovský České Budějovice – IGY CentrumPo-Ne: 9-21 hod.
Knihy Dobrovský České Budějovice – OD PriorPo-Pá: 8-18 hod., So: 8-13 hod.
 • Ostatní prodejny Knihy Dobrovský
Název obchoduOtevírací doba
Knihy Dobrovský Hradec Králové – OC AtriumPo-Pá: 9-20 hod., So-Ne: 9-18 hod.
Knihy Dobrovský Cheb – Nám. Krále Jiřího z PoděbradPo-Pá: 9-18 hod., So: 9-12 hod.
Knihy Dobrovský Jihlava – TescoPo-Ne: 9-20 hod.
Knihy Dobrovský Karlovy Vary – OC FontánaPo-Ne: 10-20 hod.
Knihy Dobrovský Karviná – TescoPo-Ne: 10-20 hod.
Knihy Dobrovský Kolín – OC FuturumPo-Ne: 9-21 hod.
Knihy Dobrovský Most – CentralPo-Ne: 9-20 hod.
Knihy Dobrovský Pardubice – Atrium PalácPo-So: 9-21 hod., Ne: 10-21 hod.
Knihy Dobrovský Teplice – Galerie TeplicePo-Ne: 9-21 hod.
Knihy Dobrovský Tachov – Náměstí RepublikyPo-Pá: 9-17 hod.
Knihy Dobrovský Ústí nad Labem – OC ForumPo-Ne: 9-21 hod.

Knihy Dobrovský: autogramiády a autorská čtení

V prostorách prodejen Knih Dobrovského se často provádí různé besedy, autogramiády či autorská čtení známých českých autorů. Z již uskutečněných akcí letošního roku lze jmenovat například:

 • Autogramiáda Radky Třeštíkové ke knize Foukneš do pěny (19. 6. 2020, Brno – Joštova)
 • Autogramiáda Miroslava Žambocha (26. 2. 2020, Praha – Arkády Pankrác)
 • Autogramiáda Karlose „Terminátora“ Vémoly (1. 2. 2020, Praha – Arkády Pankrác)
 • Autogramiáda Karla KOVYHO Kováře (9. 1. 2020, Liberec) atd.

Knihy Dobrovský: Recenze

Knihy Dobrovský se u zákazníků těší vysoké oblíbenosti. Na srovnávacích portálech se pyšní hodnocením nad 95 % spokojenosti a hodnocení Knihy Dobrovský bývají velmi kladné. Podobně kladným hodnocením se těší také knihkupectví Dobré knihy.

U zákazníků Knih Dobrovského se kladného hodnocení dočkalo např.: rychlost dodání objednaného zboží, široký výběr nabízeného sortimentu, komunikace s personálem a zákaznickou linkou, slevové akce apod.

Jako snad každý obchod se ani Knihy Dobrovský nevyhnuly negativním připomínkám, které se většinou podle recenzentů týkají o něco vyšších cen než u konkurence nebo nemožnost objednat knihu až domů s tím, že je dostupná jen na určitých prodejnách.

Avšak nemalé hodnocení a obrovský počet spokojených zákazníků společně s několika oceněními (např. vítěz ceny kvality Shop roku 2017 a 2018, SuperBrands) vypovídá o vysoké kvalitě i oblíbenosti tohoto obchodu.

Publikováno: 28. 07. 2021

Štítky:

ČeskyJak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang