Mall.cz – recenze – akce, výprodej a slevy

Mall.cz – recenze – akce, výprodej a slevy

Mall.cz patří mezi velmi oblíbené a vyhledávané české e-shopy. Jeho nabídka zahrnuje různorodou škálu zboží. Mall.cz často pracuje s výprodeji nebo s různými slevovými akcemi. Během těchto zvýhodněných nabídek lze ušetřit poměrně dost peněz. Slevy totiž mohou dosahovat až 80 %. Jaké výprodeje a slevy Mall.cz nabízí, za jakých podmínek a kdy je očekávat?

Na Mall.cz se lze setkat s několika typy slevových akcí, podobně jako je tomu u výprodejů a slev na Alza.cz. Během roku Mall.cz prezentuje hned několik slevových kampaní, které se od sebe liší rozsahem, výší slev i dobou platnosti. O jakých konkrétních nabídkách je řeč?

Získejte slevu až 30 % během Mall dnů! Mall pravidelně aktualizuje nabídku ve slevě.

Získat slevu až 30 % na Mall.cz >

Maximallní výprodej a slevové akce Mall

Zajímavou přesmyčkou pojmenoval Mall.cz jednu ze svých slevových akcí. Ta nabízí slevy na vybrané zboží z mnoha různých oblastí. Aktuálně se například v této sekci nachází slevy až 64 % na vybranou elektroniku, oblečení (především sportovní), sportovní potřeby nebo krmivo pro zvířata.

I když se v nabídce musí trochu hledat, slevy jistě nejsou zanedbatelné. Milovníci kávy ocení slevu 900 korun na Krups KP 1205 Nescafé Dolce Gusto Mini Me. Ten se v současnosti ve výprodeji Mall.cz nalézá za cenu 1 899 Kč, navíc s dopravou zdarma. Pravda je ale taková, že se kávovar dá na internetu sehnat ještě levněji. Nejedná se ovšem o tak známé e-shopy jako Mall.cz.

Zboží označené žlutou vlaječkou Akce a navíc upozornění na dopravu zdarma. Tak vypadá jedna prezentace slevové akce na Mall.cz.

Pravidelné slevy Mall a slevové kampaně

Rozsáhlé slevové kampaně jsou u Mall.cz poměrně běžné. Například v době tvorby tohoto článku probíhala Slevománie se slevami až 80 % (ještě vyšší slevy nabízí například Glami výprodej). Zařazeno v ní bylo více než 1 000 produktů, přičemž u každého produktu se odpočítávala zbývající doba platnosti slevové akce.

Výběr zboží ve Slevománii je velmi pestrý.

Jak je vidět z grafiky, u mnoha výrobků se jednalo o výprodej, zbývalo již jen pár kusů. Nejčastěji se jednalo o:

  • Mall výprodej hraček
  • Mall výprodej televizí
  • Mall výprodej vysavačů
  • Mall výprodej ledniček
  • Mall výprodej kuchyňského vybavení apod.

Výprodej či sleva Mall na konkrétní značku

Kromě obecných výprodejových nebo slevových akcí probíhají u Mall.cz různé kampaně podporující konkrétní značku. V prvním lednovém týdnu 2020 se například jednalo o Xiaomi týden s dárkem k vybraným produktům. Pravidelně se vyhlašuje také Víkendománie, tj. slevy na vybrané produkty konkrétní značky platné vždy od čtvrtka do neděle.

Vyhlašují se také mimořádné akce, příkladem může být aktuální Měsíc velkých TV. V Mall výprodeji televizí si mohou televizní fandové s výraznou slevou pořídit televize od značek Samsung, Philips, Sony nebo LG. Slevy dosahují klidně 50 % a více.

Na webových stránkách Mall.cz se prezentuje také zcela mimořádná slevová akce nazvaná Trefa dne. Jedná se skutečně o „cenovou bombu“. Zde je příklad takové nabídky:

Stejně jako mnoho jiných prodejců i Mall.cz má ve své nabídce i rozbalené, zánovní nebo použité zboží za zvýhodněnou cenu (podobně to chodí například v IKEA výprodeji). U tohoto typu zboží přitom Mall.cz garantuje, že je zcela funkční, poskytuje 100% záruku a nabízí i standardní možnost vrácení zboží do 14 dnů.

Velmi oblíbené jsou také povánoční výprodeje Mall.cz. Na ně čeká každoročně čím dál tím více lidí. Mnoho zákazníků si například pod vánoční stromek dá jen minimum dárků, a naopak velké nákupy chystají až po svátcích. Výprodeje po Vánocích Mall zahajuje prakticky hned po Štědrém dnu. Nejčastěji se v nabídce objevuje elektronika, sportovní vybavení nebo třeba hračky.

Jak je vidět, Mall výprodejů a slev nabízí skutečně velké množství v pravidelných i jednorázových nabídkách. Tím ovšem stále ještě výčet nekončí.

Slevové poukazy Mall.cz

Ve výjimečných případech, především jako bonus nebo kompenzaci v rámci nejrůznějších akcí a soutěží vydává Mall slevové poukazy. Je na nich vždy uvedena výše poskytnuté slevy, logo Mall.cz, datum, do kdy může být poukázka uplatněna, unikátní kód a podmínky použití.

Unikátní kód se poté vyplňuje při objednávce na e-shopu Mall.cz a cena se tím relevantně snižuje. Člověk tak okamžitě vidí, jaká částka zbývá doplatit.

Jak u Mall.cz ještě ušetřit?

Kromě všeho výše uvedeného existují ještě další možnosti, jak při svých nákupech u Mall.cz ušetřit. První z nich představuje registrace na Mall.cz. Díky ní může registrovaný zákazník mimo jiné využívat mnohých nabídek slevových akcí, kuponů apod.

Registrace na Mall.cz spočívá v zadání několika osobních údajů.

Své výhody má také věrnostní program Mall Plus, i když někoho může odradit fakt, že se jedná o placený zákaznický program. Platí se 599 Kč za každý rok členství a zákazník tím získává především:

  • doručení zdarma (standardní poštovné přitom stojí od 59 Kč)
  • prodloužená doba možného vrácení zakoupeného zboží ze standardních 14 na 30 dnů
  • speciální slevy
  • možnost využívání speciální zákaznické linky

Členem Mall Plus se může zákazník stát také bez poplatku. Automaticky se tak stává při jednorázovém nakoupení zboží v hodnotě minimálně 50 000 Kč. Podmínkou automatického členství je také to, že nákup musí učinit registrovaný zákazník.

Ušetřit lze také ještě prostřednictvím kreditní karty Mall.cz. Nabízí například 2 % zpět při nákupu na internetu nebo v zahraničí, maximální výše odměn však dosahuje 6 000 Kč ročně. Hodit se může také možnost nákupu na splátky na MALL.cz bez jakéhokoliv navýšení.

Mall.cz ve spolupráci se startupem Lemonero nově přichází s akcí Mall Financing. Mall chystá půjčky pro menší e-shopy.

Publikováno: 02. 09. 2020

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang