Martes sport e-shop – recenze

Martes sport e-shop – recenze

Martes sport nabízí široký výběr sportovního oblečení a obuvi pro celou rodinu. Jak na tomto e-shopu nakupovat? Jaké jsou na Martes sport recenze? A jak zde nakoupit se slevou?

Martes sport je jedna z největších polských sítí zaměřených na prodej sportovních potřeb. Martes sport e-shop nabízí sportovní oblečení, obuv a doplňky pro muže, ženy i děti. A jaké konkrétní zboží je na tomto e-shopu k dostání?

Sportovní oblečení je k sehnání se slevou také na e-shopu Shein. Jedná se ovšem o čínský e-shop, proto je dobré si nejdříve přečíst na Shein recenze.

Prohlédnout si slevy na e-shopu Shein >

Sortiment e-shopu Martes sport

Na Martes sport si přijdou na své milovníci různých druhů sportů, od cyklistiky, přes fitness až po halové sporty. Nicméně nakoupí zde také zákazníci, kteří preferují sportovní styl oblékání, ať už ve svém volném čase, či zaměstnání. Martes sport nabízí sportovní vybavení také pro děti.

TIP: Sportovní oblečení je k sehnání také na e-shopech Zalando, Answear, Zoot či About You.

Na Martes sport je mimo jiné k dispozici vybavení pro cyklistiku.

A jaké konkrétní produkty e-shop Martes sport nabízí? K sehnání jsou zde:

  • boty
  • bundy
  • mikiny
  • plavky
  • trika
  • kalhoty
  • sportovní doplňky a vybavení

Širokou nabídku potřeb pro fitness nabízí e-shop Fitness4u, kde je možné využít slevu za registraci.

Zaregistrovat se a využít slevu na Fitness4u >

Na e-shopu je k dostání zboží různých známých i méně proslulých značek. Martes sport prodává značky jako například Adidas, Nike, Puma, Reebok, Asics, New Balance, Arena, Iguana, Martes a mnoho dalších. Tyto a jiné sportovní značky nabízí například také e-shopy Sportisimo, Nessi sport nebo inSPORTline.

Na Martes shop je mimo jiné k dispozici široký výběr sportovní obuvi.

Martes sport kamenné prodejny

Martes sport provozuje také několik kamenných prodejen po celé České republice. Zde je možné si objednané zboží vyzvednout a vyzkoušet. V tabulce jsou uvedeny vybrané prodejny včetně jejich adresy:

ProdejnaAdresa
Martes sport PrahaRadlická 117, 158 00 Praha 5
Martes sport ŠumperkVítězná 3188/9, 787 01 Šumperk
Martes sport ZnojmoDobšická 3929/4, 669 02 Znojmo
Martes sport PřerovČechova 929, Město, 750 02 Přerov
Martes sport TřinecZa Tratí 1359, 739 61 Třinec
Martes sport ChomutovObchodní zóna 262, 431 11 Otvice
Martes sport LiberecČeské mládeže 456, 463 12 Liberec
Martes sport PísekHradišťská, 397 01 Písek

Martes sport e-shop slevy

Na e-shopu Martes sport je možné nakoupit produkty levněji. Zlevněné zboží mohou zákazníci najít přímo na stránkách e-shopu.

TIP: Také na e-shopu HUDY sport je možné nakoupit kvalitní zboží se slevou. Sportovní a zdravou výživu lze levněji nakoupit na emco.cz.

Další z možností, jak nakoupit levněji zboží z Martes sport letáku, je využít takzvaných slevových kupónů, které jsou volně dostupné na internetu. Tento slevový kód poté stačí zadat při nákupu v košíku.

Martes sport recenze

Na portálech Zboží.cz a Heureka nejsou recenze od zákazníku dobré. Na Zboží.cz je s obchodem spokojených jen 18 % zákazníků. Mnoho stížností se objevuje především na špatnou kvalitu zakoupeného zboží a problémy s jeho reklamací.

Recenze na e-shop Martes sport nejsou dobré.

V pozitivních recenzích si zákazníci pochvalují především nízké ceny zboží. Nicméně je třeba dodat, že valná většina recenzí pozitivních není a zákazníci se zakoupeným zbožím spokojeni nejsou.

Publikováno: 28. 06. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang