Emco.cz –⁠ müsli, kaše, tyčinky – recenze

Emco.cz –⁠ müsli, kaše, tyčinky – recenze

Emco je dobře známou českou firmou specializující se na výrobu müsli, ovesných kaší, tyčinek a dalších cereálních výrobků. Produkty Emco jsou již řadu let oblíbené zejména u příznivců zdravého životního stylu a jsou k dostání jak v supermarketech, tak v e-shopu. Kromě toho Emco nabízí členství ve věrnostním programu Emco Klub, díky kterému lze za nákupy značně ušetřit. Co vše lze zakoupit v e-shopu Emco a jaké další výhody přináší Emco Klub?

Emco –⁠ mysli na zdraví!

Posláním firmy Emco je vyrábět zdravé, chutné a rychlé snídaně a svačiny. Již od roku 1994 jsou produkty Emco k dostání v supermarketech, v současnosti je lze také objednávat z e-shopu Emco.cz.

Nabídka e-shopu zahrnuje müsli, tyčinky, sušenky, kaše, nápoje, vločky, sušené ovoce, krekry, různé dobroty pro děti a další cereální výrobky. Objednávat lze také tzv. produktové boxy, které obsahují různé specifické produkty pěkně pohromadě. V nabídce najdeme například:

 • box Bez doteku Lepku
 • box Usměvavé ráno
 • box Rozbal to na cestách

Emco vedle toho distribuuje výrobky dalších značek, mezi které patří například Joya (rostlinná mléka, dezerty, tofu apod.), Jim Jerky (sušené maso), Barilla (těstoviny) nebo Heinz (fazole, omáčky apod.). Produkty těchto výrobců jsou v e-shopu Emco.cz rovněž dostupné.

Příznivce cereálních výrobků Emco jistě potěší výhody Emco klubu. Jedná se o věrnostní program, v rámci kterého lze nakupovat za výhodnější ceny, účastnit se soutěží a měnit nasbírané body za dárky.

Staňte se členem věrnostnímu programu Emco klub a získejte slevy a nejrůznější dárky.
Více o výhodách Emco klubu >

Možnost ušetřit při nákupu v e-shopu Emco přináší také cashback portál Tipli. Stačí se na Tipli zaregistrovat, prokliknout se do e-shopu Emco.cz, nakupit jako obvykle a vyčkat na cashback ve výši až 7,5 % z ceny nákupu.

TIP: S Tipli lze nakupovat výhodněji také v mnoha jiných internetových obchodech. Nabízí například cashback z AliExpress, DHgate, Gearbest a dalších oblíbených zahraničních i českých e-shopů.

Ovesné kaše Emco

EMCO OVESNÁ KAŠE (JABLKO & SKOŘICE)

Cena: 49,90 Kč
Cena pro členy Emco klubu: 34,90 Kč

Počet Emco bodů: +5

Do e-shopu Emco.cz >

Ovesné kaše Emco si oblíbí především ti, kteří ráno nestíhají. Ovesnou směs stačí zalít horkou vodu a chutná snídaně je na světě. Zákazníci si mohou vybrat mezi ovesnými kašemi s příchutí (meruňka, čokoláda, jablko a skořice, jahoda, malina, lískové oříšky) či natural, které si lze dochutit dle sebe.

Při nákupu nad 700 Kč je doprava z Emco.cz zdarma.
Nakupovat na Emco.cz >

Jedno balení ovesné kaše Emco s příchutí obsahuje 5 porcí, kaše natural jsou neporcované.

Mysli Emco

EMCO MYSLI NA ZDRAVÍ (ČOKOLÁDA & OŘECHY)

Cena: 94,90 Kč
Cena pro členy Emco klubu: 64,90 Kč

Počet Emco bodů: +6

Do e-shopu Emco.cz >

Emco müsli v e-shopu najdeme pod počeštěným názvem Mysli. Na výběr je hned několik druhů a příchutí:

 • Emco mysli Křupavé (zapékané) –⁠ skořice a mandle, karamel, hořká čokoláda, jahody a mandle, exotické ovoce aj.
 • Emco mysli Lehké & křehké (sypané se 4 druhy vloček) –⁠ mrkev a jablko, brusinky a goji, meruňka a quinoa, semínka a ořechy
 • Emco Super mysli (bez přidaného cukru / s vyšším obsahem proteinu) – ⁠čokoláda a kokos, ořechy a mandle, quinoa a čokoláda, jahoda
 • Emco mysli Sypané (s minimem cukru) –⁠ ořechy, exotické ovoce, čokoláda
 • Emco mysli BIO (100% bio kvalita) –⁠ čokoláda a lískové oříšky, červené ovoce
 • Emco mysli Bezlepkové (obsahuje amarant, jáhly a pohanku) –⁠ čokoláda a mandle, jahoda a mandle

Nabídka zapékaného i zdravějšího sypaného müsli je opravdu široká. To pravé v ní najdou jak milovníci sladkých snídaní, tak například ti, kteří se pokoušejí zhubnout. Ideální variantou pro každého, kdo se snaží omezit přísun sacharidů, je Emco mysli bez cukru (přesněji bez přidaného cukru), které neobsahuje ani žádná umělá sladidla

Z nabízených variant Emco mysli si vyberou všichni – jak milovníci sladkého, tak ti, kteří si přejí zhubnout.
Prohlédnout nabídku Emco >

Emco mysli bez cukru je k dispozici v několika příchutích, ze kterých si vybere téměř každý. Alternativou Emco mysli bez cukru může být müsli z kategorie Lehké & křehké, které obsahuje mix 4 druhů vloček a superpotravin. Tyto produkty Emco se mohou hodit především pro ty, kteří mají nízkosacharidovou dietu.

Ovesné vločky Emco

EMCO OVESNÉ VLOČKY (JEMNÉ S VLÁKNINOU)

Cena: 29,90 Kč
Cena pro členy Emco klubu: 19,90 Kč

Počet Emco bodů: +3

Do e-shopu Emco.cz >

Ovesné vločky jsou velmi hodnotnou potravinou, která by neměla chybět v žádném fitness jídelníčku. Představují skvělý zdroj energie a navíc zasytí na dlouhou dobu, proto si je mnozí připravují ráno jako chutnou snídani.

TIP: V supermarketech Billa lze díky Billa Bonus Clubu nakoupit produkty Emco za výhodné ceny.

Emco ovesné vločky nabízí ve třech variantách –⁠ Lehké & křehké, které obsahují 4 druhy celozrnných vloček, Jemné, které jsou mimořádně měkké a hodí se tak na přípravu ovesných kaší, a Jemné s vlákninou, jež mají 20% podíl pšeničné vlákniny.

Tyčinky Emco

EMCO MÜSLI TYČINKA (OŘECHY & MED)

Cena: 15,90 Kč
Cena pro členy Emco klubu: 12,90 Kč

Počet Emco bodů: +2

Do e-shopu Emco.cz >

V nabídce e-shopu Emco nechybí ani müsli tyčinky, které jsou praktickou svačinkou do práce, do školy či na cesty.

Emco müsli tyčinky jsou k dostání ve velkém množství variant a příchutí:

 • Emco müsli tyčinky Proteinové bez cukru (s obsahem 25 % rostlinného proteinu) –⁠ pistácie, kokos a mandle
 • Emco müsli tyčinky Ořechové (máčené v čokoládě či medu) –⁠ pistácie, ořechy a kanadské brusinky, kešu, ořechy a med
 • Emco müsli tyčinky Ovesné (s vysokým obsahem ovesných vloček a cereálií) –⁠ borůvka a malina, čokoláda a ořechy
 • Emco müsli tyčinky 100% ovocné (bez přidaného cukru, skládající se pouze z ovoce) –⁠ lesní ovoce, višeň, jahoda
 • Emco müsli tyčinky Ořechové s proteinem (obohacené o rostlinný protein) –⁠ pistácie, arašídy, kokos a mandle, čokoláda a mandle, karamel vhodné v proteinové dietě

Ti, kteří potřebují rychle zhubnout, mohou sáhnout po proteinových tyčinkách bez cukru. Tyto tyčinky jsou plné ořechů, neobsahují žádný přidaný cukr a jsou obohacené o rostlinný protein, díky kterému dodají energii na delší dobu.

TIP: Pro rychlou energii, stále však bez cukru, lze využít sušené maso. E-shop Maso Here nabízí několik druhů od různých evropských značek.

Emco klub – dárky, soutěže i výhodnější ceny

Zákazníci e-shopu Emco mohou ušetřit díky členství ve věrnostním programu Emco Klub, který kromě nižších cen přináší i další výhody:

 • možnost vyměnit Emco body za dárky a produkty zdarma
 • přehled o produktech a novinkách
 • pravidelné soutěže pro celou rodinu

Jak to celé funguje? Členové klubu během nákupů sbírají tzv. Emco body, které následně mohou vyměnit za nejrůznější dárky. U každého produktu v e-shopu je uveden počet bodů, jež budou za nákup připsány, a také běžná cena vs. cena pro členy Emco Klubu.

Nasbírané Emco body je možné vyměnit za nejrůznější dárky.
Nasbírané Emco body je možné vyměnit za nejrůznější dárky.

Nabídka dárků v Emco Klubu je skutečně rozmanitá. Zahrnuje například kuchyňské náčiní a menší spotřebiče, hry a knihy pro děti, sportovní oblečení, batohy, stany, fitness náramky či termoobaly.

Členové Emco klubu mohou vybírat z nejrůznějších dárků.
Prohlédnout dostupné dárky Emco klubu >

TIP: Zájemce o sportovní oblečení a doplňky jistě zaujme nabídka e-shopů Sportisimo a 50 style, v nichž lze sehnat nejrůznější druhy sportovního zboží pro ženy, muže i děti.

Zaregistrovat se do Emco Klubu je možné v e-shopu Emco.cz. Členství je bezplatné a nezávazné, aktuální stav bodového konta se zobrazuje v sekci Můj účet.

Jak nakupovat v e-shopu Emco.cz

Emco.cz je přehledným a uživatelsky přívětivým českým e-shopem, který nabízí doručení zdarma u objednávek nad 700 Kč a u objednávek, které obsahují jakýkoliv dárek z Emco Klubu. Další výhodou je, že body za nákup v e-shopu se automaticky přičítají na zákaznický účet. Body lze posléze vyměnit za dárky z aktuální nabídky.

Výběr zboží usnadňují filtry v jednotlivých kategoriích. Díky nim je možné přehledně zobrazit například pouze produkty bez palmového oleje, bez rozinek, bez lepku či bez přidaného cukru. Zákazníci s určitým zdravotním omezením díky tomu najdou to pravé, aniž by museli pročítat složení každého výrobku.

Registrace

Zákazníci mají možnost nakoupit bez registrace či jako registrovaní členové Emco Klubu. Nákup bez registrace je vhodný zejména pro jednorázové objednávky, členství v Emco Klubu se pak vyplatí těm, kteří Emco produkty objednávají častěji.

Registrace do Emco klubu se vyplatí pravidelným zákazníkům e-shopu Emco.cz.
Registrace do Emco klubu se vyplatí pravidelným zákazníkům e-shopu Emco.cz.

K registraci je potřeba vyplnit jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu, pohlaví a volitelné heslo.

Způsoby dopravy

Objednávky z e-shopu Emco.cz jsou odesílány prostřednictvím společnstí Geis a Zásilkovna. Využít lze také osobního odběru v Litoměřicích či na Praze 4.

DopravceCena
Geis CZ79 Kč (zdarma při nákupu nad 700 Kč)
Geispoint67 Kč (zdarma při nákupu nad 700 Kč)
Zásilkovna91 Kč (zdarma při nákupu nad 700 Kč)
Osobní odběrzdarma

Osobní odběr je možný na adrese:

 • Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4 (firemní prodejna v přízemí budovy Prague Gate)
 • Hrdly 121, 412 01 Litoměřice (firemní prodejna v areálu závodu Emco)

Objednávky lze na uvedených adresách vyzvednout do 14 kalendářních dní, poté jsou stornovány a peníze vráceny zpět na účet.

Platba

Objednávku v e-shopu Emco.cz je možné uhradit třemi způsoby:

 • bankovním převodem –⁠ údaje k platbě přijdou e-mailem po zaevidování objednávky
 • platební kartou –⁠ okamžitá online platba přes platební bránu
 • dobírkou –⁠ platba při převzetí zboží

Zákazníci jsou o všem důležitém pravidelně informování e-mailem. V případě dotazů se lze obrátit na zákaznickou podporu na čísle +420 477 070 783 nebo e-mailové adrese e-shop@emco.cz. Prohlížet nabídku Emco a začít nakupovat je možné ZDE.

Příběh společnosti Emco spol. s. r. o.

Firmu Emco založil roku 1990 Zdeněk Jahoda. Zpočátku se zabývala dovozem a vývozem různých potravinářských produktů, z nichž si čeští zákazníci nejvíce oblíbili právě cereálie. Cereální výrobky u nás v té době zatím neměly vybudovanou žádnou tradici.

Značka Emco se na trhu objevila až o pár let později, roku 1994. První produkty, konkrétně mysli a lupínky, byly vyráběny v Německu a nesly německé názvy.

V České republice se produkty Emco vyrábějí od roku 1998. Tehdy začal Zdeněk Jahoda s pečením mysli v klasické kuchyňské troubě. Postupem času se výroba cereálních produktů rozrostla a dnes je již prováděna na profesionální úrovni. Vločky jsou dodávány českými zemědělci a jejich zpracování probíhá ve vlastním mlýně v jižních Čechách.

Sortiment značky Emco se postupně rozrůstal i o další produkty, jako jsou ovesné kaše, müsli tyčinky nebo sušenky. Dnes je Emco velmi dobře známou společností a své výrobky vyváží do 50 zemí světa.

Publikováno: 09. 08. 2021

Štítky:

ČeskyJak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang