HUDY sport e-shop – recenze, vrácení zboží

HUDY sport e-shop – recenze, vrácení zboží

Na e-shopu HUDY sport je k sehnání především outdoorové oblečení vhodné do přírody. Jak na tomto e-shopu nakupovat? Dá se na HUDY sport uplatnit slevový kupón? A jak jsou s HUDY sportem v recenzích spokojeni jeho zákazníci?

Na e-shopu HUDY sport si přijdou na své především všichni sportovci, které baví pobyt v přírodě. HUDY.cz nabízí kvalitní vybavení a oblečení do přírody pro ženy, muže i děti. Jaké konkrétní zboží lze na e-shopu sehnat?

E-shop 4camping nabízí vybavení do přírody a na kempování za výhodné ceny.
Nakupovat výhodně na 4camping >

Jak nakupovat na HUDY sport?

Zboží na HUDY sport je přehledně rozděleno do několika kategorií, podle nichž je jednoduché se v nabídce produktů zorientovat. Oblečení je rozděleno do sekcí „Ženy“, „Muži“ a „Děti“.

Na HUDY sport nechybí ani vybavení na kempování.

Dále je možné vyhledat zboží podle druhu sportu či aktivity. Zde jsou produkty zařazeny do sekcí „Turistika a kemping“, „Lezení“, „Zimní sporty“ a „Další“. Nicméně ještě širší výběr sportů, pro které jsou produkty určeny, lze najít v kategorii „Aktivity“. Vyhledávat zboží na e-shopu lze také podle značek.

HUDY sport sortiment

A jaký sortiment e-shop HUDY sportu nabízí? Pro ženy, muže i děti je zde k dispozici veškeré oblečení a obuv vhodné do přírody či na treky. Zákazníci zde seženou bundy, kalhoty, čepice, pláštěnky, funkční prádlo i nepromokavé oblečení. Na HUDY sportu nechybí ani široký výběr různých druhů batohů vhodných pro různé příležitosti.

TIP: Širokou nabídku sportovního oblečení nabízí také Sportisimo, Nessisport nebo Zalando.

Na e-shopu HUDY sport nezapomněli ani na veškeré vybavení na turistiku a kempování. K sehnání je zde vybavení od stanů, spacáků, karimatek, kempingového nábytku až po pomocníky do outdoorové kuchyně včetně potřeb na hydrataci.

Na HUDY sport nechybí ani široký výběr batohů.

Na e-shopu nakoupí veškeré vybavení také příznivci lezení. K výběru jsou zde různé druhy lan, sedáků, karabin, avšak také třeba helem či lezeckých bot. Na HUDY nechybí ani vybavení pro zimní sporty.

Obchod HUDY se specializuje na outdoor sortiment, a tak v jeho katalogu chybí fitness móda. Skvěle vypadající a kvalitní oblečení do posilovny lze zakoupit třeba u GymBeam, výživu pro sportovce nabízí také Inkospor a Protein.cz.

HUDY sport slevy

Jak nakoupit na HUDY sport levněji? Jednou z možností je sledovat výprodeje a akce, které na e-shopu aktuálně probíhají. E-shop HUDY zařadit všechny zlevněné kousky do kategorie „Výprodej“, tudíž je snadné je najít.

Následně lze získat slevu využitím dostupných aktuálních slevových kódů. A jak jej získat? Stačí napsat do internetového vyhledavače „HUDY sport aktuální slevový kupón“ a zvolit jeden z těch vhodných.

Na HUDY sport lze nakoupit vybavení do přírody se slevou.

Další z možností, jak na HUDY nakoupit levněji, je využití cashbackových portálů, například Tipli, které vrací část peněz z utracené částky zpět. Zákazníci mohou získat na e-shopu HUDY také slevu na první nákup při registraci k odběru newsletteru.

Outdoorové vybavení nabízí také Alza.cz. Levněji zde lze nakoupit s Alza slevovým kupónem nebo je možné na Alze využít ISIC kartu.

HUDY Partner Program

HUDY Partner Program je věrnostní program, kterého mohou využít zaregistrovaní zákazníci na HUDY. Registrace i vystavení věrnostní karty je zdarma. A jaké výhody tento věrnostní program zákazníkům přináší?

Zákazníci mohou s HUDY kartou nakupovat nezlevněné zboží se slevou 7 % a využít slevu na lezecké stěny v Brně a Ústí nad Labem. Výše slevy na nezlevněné zboží se odvíjí také od toho, jakou částku zákazník v HUDY sportu utratil.

Členství v HUDY věrnostním programu má několik výhod.

Členové věrnostního programu mají prodlouženou lhůtu na vrácení zboží a v HUDY půjčovnách s outdoorovým vybavením mohou využít slevu 20 %.

Fitness vybavení a produkty nabízí e-shop inSPORTline.
Nakupovat fitness vybavení na inSPORTline >

HUDY sport prodejny

HUDY sport má také síť kamenných prodejen po celé České republice, kde si mohou zákazníci zboží prohlédnout. Prodejny fungují také jako výdejní místa. V tabulce níže jsou uvedeny vybrané HUDY prodejny.

TIP: Také e-shop Martes sport provozuje síť kamenných prodejen po celé České republice.

Prodejna:Adresa:
HUDY sport PrahaHavlíčkova 11, 110 00 Praha 1
HUDY sport BrnoVeveří 13, 602 00 Brno 2
HUDY sport OstravaMasarykovo náměstí 3/3, 702 00 Ostrava
HUDY sport Liberec5. Května 15, 460 01 Liberec

Platba na HUDY sport

Na HUDY sport lze za zboží zaplatit několika způsoby:

  • online kartou
  • online převodem
  • dobírkou
  • hotově nebo kartou na prodejně

Všechny výše uvedené způsoby platby jsou na HUDY sport zdarma.

HUDY sport doprava

Zboží z e-shopu HUDY sport doručí zákazníkům buď Česká pošta nebo PPL. PPL doručí zásilku buď jako soukromý balík nebo lze zboží vyzvednout v PPL Parcel Shopu.

Dopravu zásilek z HUDY sport zajišťují PPL a Česká pošta.

Česká pošta doručí objednávku buď jako Balík do ruky, Balík na poštu nebo do Balíkovny. Na Slovensko doručuje PPL zboží za 350 Kč. Všechny způsoby dopravy při objednávkách do 500 Kč jsou za 120 Kč. Za objednávky nad 500 zákazníci nic neplatí.

Recenze na e-shop HUDY sport

Recenze na HUDY sport na portálu Heureka jsou především kladné. V celkovém hodnocení má e-shop 98 % a 4,9 hvězdiček z 5.

Recenze na e-shop HUDY sport na Heurece jsou především kladné.

Zákazníci jsou spokojeni s rychlostí doručení zboží, jeho kvalitou a výběrem, s přehledností webu a komunikací e-shopu. Naopak někteří zákazníci nejsou spokojeni s cenami na e-shopu.

HUDY vrácení zboží 

V případě, že je zákazník z nějakého důvodu nespokojen se zbožím, může do 14 dní odstoupit od smlouvy bez udání důvodu, jak udává občanský zákoník. Tedy pokud byla objednávka uskutečněna přes internet. I tehdy, byla-li zakoupena online a poté vyzvednuta na jedné z kamenných prodejen.

Obchodní podmínky HUDY ostatní vratky neakceptují: „Ustanovení § 1829 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku o odstoupení od kupní smlouvy se nevztahuje na zboží rezervované prostřednictvím webových stránek a následně zakoupené na kamenné prodejně HUDYsport.“

Vrácené zboží musí být naprosto kompletní. Nesmí být poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno nebo vráceno bez veškerého příslušenství (záruční list, manuál, obal apod.). Oznámení o HUDY vrácení zboží musí být uskutečněno výlučně prostřednictvím formuláře Odstoupení od kupní smlouvy.

Při posílání a přebírání poštovních balíků a dalšího zboží je důležité si pohlídat dodací list a další dokumenty pro hladký průběh potenciální reklamace a vracení nechtěného zboží.

Poté nevhodnou kompletní objednávku zákazník předá na kamenné pobočce nebo zašle na vlastní náklady a bez dobírky na adresu expediční pobočky uvedené v průvodním dokladu k zásilce (faktura). Ke zboží je nutné přiložit kopii faktury a kopii Odstoupení od kupní smlouvy. Následně HUDY vrátí peníze.

Zboží nelze vrátit, pokud bylo upravováno na přání zákazníka. Dále se nárok na vrácení nevztahuje na zboží v uzavřeném obalu, které kupující z obalu vyňal a z hygienických důvodů je není možné vrátit (př. plavky).

Publikováno: 09. 04. 2022

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang