Prodietix – recenze, sleva, akce

Prodietix – recenze, sleva, akce

Kdo chce letos stihnout plavkovou sezónu, měl by na sobě začít co nejdřív pracovat. Na trhnu je přehršel různých diet, v posledních letech je oblíbená zejména keto dieta. Na tu se specializuje Prodietix. Co nabízí? Jaké jsou zkušenosti zákazníků? Povedlo se jim zhubnout? A je dieta drahá?

Keto dieta, rovněž známá jako ketonová, bílkovinová nebo proteinová dieta, je založena na principu omezení sacharidů a zvýšeném důrazu na příjem bílkovin. Ideální pro ty, kteří touží rychle zhubnout.

Produkty konkurenční značky KetoFit jsou dopravovány zdarma. Při objednávce nad 1 500 Kč.

Nakoupit na e-shopu KetoFit.cz >

Podstatou keto diety je navodit v těle fyzikální stav zvaný ketóza, při němž se díky omezenému přísunů sacharidů a cukrů (maximálně 50 g denně) tělo soustředí na využívání energie z tukových zásob. Podkožních i viscerálních.

Do stavu ketózy se organismus dostává zhruba po 2 až 3 dnech od počátku diety bohaté na bílkoviny, vitamíny a minerály. Prodietix nabízí mnoho variant a dietních balíčků pro všechny zájemce.

Při nákupu bílkovinových výrobků na Protein.cz lze získat vitamíny k nákupu zdarma.

Získat dárek na Protein.cz >

V jídelníčku Prodietix mají místo krémy, polévky, palačinky, proteinové tyčinky a mysli pro zdravé snídaně. Pro keto dietu není sport podstatný, ovšem sportovní jídelníček se výrobky Prodietix hodí.

Keto dieta Prodietix je kombinace normálních jídel s práškovým. Recepty Prodietix pomáhají s pestrostí stravy během redukce váhy.

Prodietix se na dietním poli objevil roku 2016 a získává si své příznivce francouzskou keto dietou, založenou na vyvážených a chutných pokrmech sestavených dle individuálních faktorů.

Zákazník si sám volí délku diety Prodietix, velikost balíčků vypočítanou dle doporučení BMI kalkulačky a hubnoucího cíle a v neposlední řadě také podle chutě. Aniž by se musel spoléhat na mobilní aplikace na hubnutí.

Prodietix proklamuje, že veškerá propagovaná jídla jsou chuťově výrazná a pokud některé z porcí zákazníkům nevyhovují, lze je vyměnit za jiné. Při nespokojenosti obchod garantuje vrácením peněz.

Dieta Prodietix

Obchod i sám zákazník nejvíce těží z dietních balíčků, které jsou na Prodietix e-shopu k dispozici v objemech S, M a L. Volba konkrétního balíčku je ovlivněna tělesnou konstitucí a zamýšlenou redukcí hmotnosti.

Lze si objednat balíček na 15 dní i na 12 týdnů. Ve všech případech by měly být dodrženy tři fáze diety: redukční, stabilizační a fixační. Jen za tohoto předpokladu se zákazník vyhne jo-jo efektu a nenabere shozená kila zpět.

Během první fáze obchod garantuje úbytkem váhy 50 až 70 % ze stanoveného cíle. Obvykle to bývají 2 až 3 kg za týden. Důležitý je pitný režim 2-3l denně, pravidelnost a dojídání se zeleninou v objemu maximálně 1000 gramů za den.

Praktické boxy Prodietix pomáhají kontrolovat a organizovat příjem denních jídel.

Jakékoli vybočení z režimu, zejména příjem sacharidů, celý proces ketózy anuluje. Může jít třeba jen o jeden rohlík či pivo. Restart ketózy si v takových případech nárokuje další dva až tři dny.

Kromě sestavených směsí lze v keto dietě konzumovat také i běžná jídla. Na webu obchodu jsou zveřejněny Prodietix recepty, kterými lze v dalších fázích diety doplnit Prodietix jídelníček. Díky proudu inspirace tak odpadá věčný problém, co dnes uvařit k večeři.

Prodietix dieta není vhodná pro těhotné ženy, pro alergiky, ovšem na své si díky nabídkách bezmasých pokrmů přijdou vegetariáni. Obchod spolupracuje také se sítí výživových poradců.

Prodietix sleva

Ruku na srdce, výrobky Prodietix nejsou zadarmo. Je potřeba do změny tělesné hmotnosti něco investovat, ovšem vyšší cena je vyvážená lepší chutí. Při objednání časově nákladnějších balíčků vychází každé jídlo levněji.

Jedna porce startuje na částce 29 Kč, dle typu balíčku se může vyšplhat až na korun 60. Množstevní slevy v podobě dlouhodobých balíčků se vyplatí.

Bílkoviny a zelenina jsou základem ketonové diety Prodietix.

Obchod každý týden otevírá nové Prodietix akce a slevy a poskytuje slevový kupon Prodietix. Každých sedm dní přichází jiné akce od Prodietix a dochází k jiné výhodné nabídce. Jedná se například o slevy na veškeré zboží v řádech 15 až 30 % nebo na slevu na dopravu.

Výjimkou nejsou ani soutěže, kde lze za nákup objednávky vyhrát voucher na dovolenou, na nákup spodního prádla Astratex, či na výrobky Prodietix.

Prodietix recenze

Hlasy na Heurece hovoří ve prospěch Prodietix výrobků drtivým počtem 97% a nasbíranými 4,8 hvězdičkami z celkových pěti. Přesto jsou Prodietix diskuze vášnivé a protipólní.

Mnozí obchodu a keto dietě obecně nemohou přijít na jméno, protože nezhubli tolik, kolik jim bylo obchodem garantováno. Pro spoustu zákazníků byl nepřekonatelný problém chuť výrobků.

Častokrát si stěžují na práškovou umělou příchuť, mdlý nádech jídla nebo naopak chuť přemrštěnou sladidly. Ačkoli obchod garantoval úbytek chutí i pocitu hladu, u mnoha zákazníků k takovému stavu vůbec nedošlo. Ba naopak.

Cena výrobků je dalším kamenem úrazu. Mnohým sazba připadá nadsazená a neefektivní, zejména pokud člověk přihlédne k faktu, že množství objednávek dorazilo nekompletních a bez slibovaného dárku.

Komunikace se zákaznickým servisem by se podle části zákazníků měla výrazně zlepšit, neodpovídá očekávané profesionalitě.

Naopak pozitivní Prodietix zkušenosti hovoří jinak. Zákazníky je nejvíce ceněna rychlost jak doručení objednávky, tak rychlost prvotního hubnutí.

Spokojení zákazníci si chválí velký výběr jídel, díky němuž se dieta nepřejí a pořád je z čeho vybírat. Jídla Prodietix jsou pro mnoho zákazníků praktická na cesty.

Publikováno: 13. 05. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang