MyProtein.cz – vrácení zboží, jak nakupovat, slevový kupón a recenze

MyProtein.cz – vrácení zboží, jak nakupovat, slevový kupón a recenze

Myprotein se poprvé objevil na trhu v roce 2004 a za tu dobu si v odvětví se sportovní výživou vytvořil zvučné jméno. Na evropském trhu se jen těžko hledají přímí konkurenti této značky nabízející špičkové produkty pro sportovce. Myprotein.cz je tu pro všechny sportovní nadšence, kteří vyžadují tu nejlepší možnou výživu pro podporu jejich kondice. Jak na Myprotein.cz nakupovat, a ještě získat slevový kód? A jak funguje na Myprotein vrácení zboží?

Nikdo nechce, aby čas strávený v posilovně nebo při jakémkoliv jiném sportu přišel nazmar. Právě proto je tady Myprotein se svými doplňky pro podporu tréninku. Kdo by totiž nechtěl nechat vyniknout své svaly?

Klíčové informace článku:

MyProtein.cz je populární e-shop nabízející širokou škálu sportovní výživy a doplňků stravy.

Zákazníci chválí kvalitu produktů, konkurenceschopné ceny a rychlé doručení, ačkoli se někdy objevují stížnosti na komunikaci se zákaznickým servisem a proces reklamací.

Celkově je MyProtein.cz považován za spolehlivý e-shop pro všechny, kdo hledají kvalitní sportovní doplňky za rozumnou cenu.

Co je Myprotein?

Jedná se o původně britskou společnost se sídlem v Manchesteru, která však v současné době působí v téměř 70 zemích světa a stále roste. Čeští zákazníci mají k dispozici oficiální český e-shop Myprotein.cz, jehož cílem je nabídnout ty nejlepší služby.

V nabídce lze tak najít celou řadu různých produktů, a to například proteinové prášky, vitamíny a minerály, potraviny s vysokým obsahem bílkovin a mimo jiné vlastní řadu sportovního oblečení. Myprotein.cz nabízí produkty, které jsou vyráběny ve vlastních továrnách za těch nejvyšších standardů.

Mezi klienty Myprotein.cz nalezneme jak profesionální sportovce, tak pouhé nadšence nebo úplné začátečníky. Cílem značky je nabídnout svým zákazníkům přesně to, co pro zdokonalení svého tréninku potřebují, a to za co nejpříznivější ceny.

TIP: Podobně zaměřeným e-shopem je Protein.cz, mladší pobočka slovenského obchodu Protein.cz. Kvalitní sportovní výživu nabízí také e-shop Inkospor.

Při nákupu nad 1 500 Kč je možné získat doručení po České republice zcela zdarma.
Získat dopravu zdarma na Myprotein.cz >

Jak funguje Myprotein.cz

Internetové stránky myprotein.cz působí velmi minimalisticky, což umožňuje dokonalý přehled veškerého zboží. V případě, že jde člověk po konkrétním produktu, může využít vyhledávací lištu, která se nachází na horním okraji webové stránky.

Pro lepší orientaci lze pak zvolit jednotlivé kategorie, které Myprotein rozděluje následovně:

 • doplňky stravy
 • oblečení
 • vitamíny
 • výživa na míru
 • dietní potřeby
 • řady
 • blog
 • slevy a akce

Jednotlivé kategorie jsou nadále rozděleny do více specializovaných podkategorií, které se zákazníkovi rozvinou po pouhém najetí kurzorem myši. V několika podkategoriích lze navíc narazit na různé akce a slevy pro dané produkty, o tom však později.

Myprotein.cz slevy a vouchery

Na e-shopu Myprotein.cz se značka snaží nabízet produkty za ty opravdu nejlepší možné ceny. Přesto může být celková objednávka ještě levnější, a to za použití Myprotein slevového kupónu, který je možné získat přes tento odkaz.

Navíc díky cashback portálu Tipli je možné obdržet až 4 % z každého nákupu zpět. V aktuální nabídce na Tipli lze získat slevový kupón Myprotein.cz na 60% slevu na outlet oblečení.

Na cashback portálu Tipli lze získat až 4 % z každého nákupu zpět.
Získat slevu na Myprotein.cz >

Recenze a zkušenosti s Myprotein.cz

Hodnocení Myprotein jsou vcelku rozporuplná. Člověk může narazit na spoustu negativních komentářů, které se týkají například doby doručení nebo správnosti objednávky. Podstatně lépe vypadají recenze GymBeam, e-shopu se stejným zaměřením.

Níže lze naleznout konkrétní zkušenosti zákazníků:

 • Jan K. (Heureka.cz): „S nákupem na Myprotein.cz jsem velmi spokojený. Široký výběr a rychlé doručení.“
 • Petra M. (Trustpilot): „Produkty jsou kvalitní a za dobrou cenu. Jen komunikace se zákaznickým servisem by mohla být lepší.“
 • Martin S. (Zboží.cz): „Objednávka dorazila včas a vše bylo v pořádku. Určitě zde budu nakupovat znovu.“
 • Alena H. (Google Reviews): „Měla jsem problém s jedním produktem a řešení reklamace trvalo déle, než jsem očekávala.“

Tyto recenze ukazují, že většina zákazníků je s nákupem spokojena, i když se občas vyskytnou menší problémy s komunikací a reklamacemi.

Je však zapotřebí brát v potaz rychlý růst celé firmy, což mělo za následek přetížení celého objednávkového systému. Většina pozitivních komentářů skrz internetem naopak vypichuje kvalitu výrobků a příznivé ceny.

Myprotein se navíc může pyšnit spoustou ocenění. Například v roce 2015 byla firma oceněna ve speciální ceně poroty na Best Factory Awards za výrobní zařízení. Na serveru Trustpilot si Myprotein doposud připisuje hodnocení 4,6 hvězdiček a zákazníci si obchod chválí.

TIP: Pro sportovní vybavení je také možnost využít sportovní obchod inSPORTline. Již z inSPORTline recenzí je patrné, že je nabízen široký a rozmanitý sortiment.

Každý produkt na stránce Myprotein.cz má také vlastní hodnocení. Lidé, kteří si produkt již zakoupili, mají možnost napsat uživatelskou recenzi a registrovaní uživatelé mají zase možnost dané příspěvky hodnotit či komentovat. Díky tomu si člověk může udělat dokonalou představu jak o konkrétním výrobku, tak o Myprotein.cz samotném.

Myprotein.cz se etabloval jako spolehlivý a oblíbený e-shop pro sportovní výživu a doplňky stravy. Většina zákazníků oceňuje široký výběr kvalitních produktů, přijatelnou cenu a rychlé doručení. I když se občas vyskytnou problémy s komunikací zákaznického servisu a reklamací, celkově jsou zkušenosti zákazníků pozitivní. Myprotein.cz je tedy vhodným místem pro nákup sportovní výživy pro ty, kdo hledají spolehlivé produkty a dobrý poměr cena-výkon.

Nabídka na Myprotein.cz

Jelikož se Myprotein.cz snaží poskytnout co největší nabídku opravdu pro všechny, v sortimentu je možné najít výrobky, které jsou vhodné například i pro vegetariány a vegany. Nechybí ani bezlaktózové a bezlepkové produkty, takže si zde vybere naprosto každý.

Podobné zboží lze najít i v českých lékárnách, kterou je například Lékárna Pilulka.

Jak už bylo řečeno výše, jednotlivé kategorie jsou rozděleny na jednotlivé části. Zákazník má tak možnost vybrat si přesně to, co pro svůj trénink potřebuje. A nemusí se jednat jenom o přípravky, které jsou určeny pro užívání před tréninkem nebo po něm.

Na Myprotein.cz lze pořídit také různé doplňky stravy, které lze najít i v sortimentu e-shopu Fitness4u, nebo také Herboxa zkušenosti.

V následujícím seznamu je jen malý výčet těch, které má zákazník k dispozici. Jedná se o:

 • proteiny a proteinové tyčinky
 • ochucovadla a sladidla
 • ořechová másla
 • proteinové snacky
 • vitamínové a minerální doplňky
 • vláknina a esenciální tuky
 • sacharidy
 • kreatin
 • aminokyseliny

a mnoho dalších…

Ať už se chce člověk jenom držet ve formě nebo nabírat svaly, ideální doplněk si určitě najde každý. Jsou zde k dostání v různých formách, například v prášku nebo tabletách. Stejně tak je zboží k dostání i v různých příchutích a také velikostech nebo objemech.

Doplňky stravy jsou vhodnou volbou i pro lidi, kteří bývají v časovém presu. Samozřejmě se však nejedná o plnou náhradu celé stravy. Skvělým českým produktem, který naopak kompletní jídlo nahradit dokáže, je MojeMana.

Myprotein.cz nezapomíná ani na začínající sportovce nebo zákazníky, kteří zrovna začínají s hubnutím. I proto značka nabízí i produkty podporující hubnutí či proteinovou dietu.

Kdo by chtěl proteinovou nebo keto dietu vyzkoušet, ovšem nemá dostatek znalostí o výživě, může vyzkoušet hotová jídla a koktejly KetoFit. Jedná se o plnohodnotné náhražky běžné stravy, které podporují hubnutí. Stejně tak je možné vyzkoušet keto dietu Prodietix.

TIP: Pro aktivní sportovce je velmi důležité, z čeho se jejich jídelníček skládá a jak jíst při aktivním sportování.

Po rozkliknutí vybraného produktu na MyProtein.cz si každý může přečíst popis daného výrobku, dále pak jeho klíčové výhody, navrhované využití, složení a v neposlední řadě i nutriční informace. Člověk je tak o svém nákupu dokonale informován a Myprotein.cz dokáže poskytnout odpovědi, proč zvolit zrovna daný produkt.

Prohlédnout si vybrané produkty Myprotein.cz je možné přes tento odkaz.

Každý produkt obsahuje detailní popis a navrhované využití.

Výživa na míru na Myprotein.cz

Jak rychle zhubnout s výživou od Myprotein? Jedinečnou příležitost, jak se dostat k tomu pravému produktu, má zákazník díky funkci ,,Výživa na míru“. Zde si má člověk možnost, na základě svých sportovních cílů a návyků, vybrat produkty, které jsou mu šité na míru.

TIP: Hubnutí či snaha o sestavení správného fitness jídelníčku mohou být někdy nákladnou změnou. Jak hubnout levně a účinně?

Po vybrání daných preferencí a na základě pohlaví e-shop vyhodnotí několik výrobků, se kterými by měl daný člověk začít svou sportovní cestu. Firma ani zde nezapomíná na zákazníky se speciálními výživovými požadavky, tudíž nabízí i veganské, vegetariánské, bezlepkové a bezlaktózové varianty.

Jedná se mimo jiné o tyčinky, pilulky nebo kaše. Takové produkty nabízí i česká firma Emco, která se specializuje na výrobu podobných doplňků stravy a zdravých svačin či snídaní.

Nakupovat ty nejlepší produkty na Myprotein.cz je možné přes tento odkaz >

Oblečení na Myprotein.cz

Ačkoliv se značka specializuje převážně na sportovní výživu, nabízí také několik řad sportovního oblečení. Jednotlivé kolekce oblečení Myprotein.cz disponují skvělým designem a díky němu může značka nabídnout svým zákazníkům mimo výživu i komfortní trénink.

Registrace na Myprotein.cz

Založení účtu na Myprotein.cz není nic složitého a samotná registrace zabere jenom několik chvilek. Zákazník má možnost zaregistrovat se pomocí Facebook účtu, nebo je možné propojit e-shop i s účtem od Googlu. Pokud však člověk nechce zadávat tyto data, registrace čistě přes e-mail je také možná.

V takovém případě zákazník vyplňuje klasická pole. Konkrétně se jedná o:

 • celé jméno
 • e-mailovou adresu
 • heslo
 • telefonní číslo

Zadávání mobilního čísla je volitelné, slouží pro upozornění na různé slevové akce a výprodeje. Po dokončení registrace má člověk možnost ukládat si konkrétní produkty do seznamu oblíbených položek a proces objednávky se tím výrazně urychlí.

Jednou z výhod registrace na Myprotein.cz je možnost získat bonusový kredit, a to v případě, že na základně zákazníkova doporučení na e-shopů nakoupí další člověk. Jedná se o akci výhodnou i pro tohoto zákazníka, jelikož získává unikátní možnost obdržet slevu 30 % na první objednávku.

Doprava a platba na Myprotein.cz

Myprotein.cz nabízí několik možností doručení, které se odvíjejí od hodnoty dané zásilky. Pokud objednávka přesáhne hodnotu 1500 Kč, je doručení po celé České republice naprosto zdarma. Poté se doprava liší následovně:

Objednávky v hodnotě 600 – 1499 Kč89 Kč
Objednávky v hodnotě nižší než 599 Kč129 Kč
Standardní doprava v ČR

E-shop pro doručování zásilek využívá standardních kurýrů. Jedná se o PPL, kde může zákazník využít PPL sledování zásilky, DPD a DHL. Jelikož bývají produkty zasílány ze zahraničí, doba doručení se může pohybovat v rozmezí 3 až 7 dnů.

V případě platby má zákazník 4 možnosti, a to:

 • platbu přes platební kartu
 • platbu skrze platební systém PayPal
 • platbu skrze platební systém GPay
 • platbu skrze platební systém TrustPay

Myprotein.cz však upozorňuje, že v při zvolení platební metody PayPal bude k celkové objednávce přičteno 1 %. Nicméně všechny způsoby platby jsou bezpečné a zároveň rychlé. Po vyplnění doručovací adresy zákazník obdrží potvrzovací e-mail a objednávka se začne vyřizovat.

Podívat se na nabídku Myprotein.cz je možné zde >

Myprotein: Vrácení zboží a reklamace

Podmínky reklamace zboží na Myprotein.cz jsou naprosto standardní. U položek s oblečením má zákazník možnost vrátit zboží do 30 dnů od zakoupení objednávky, podobně jako ostatní české e-shopy, musí však zůstat nepoškozené. Co se ostatního zboží týče, každý má možnost vrátit zboží bez udání důvodu, nejdéle však do 14 dnů.

Stejná doba platí i pro vrácení položky, která přišla navíc nebo nebyla obdržena položka správná. Pokud objednávka nedorazila vůbec, je nutné informovat e-shop o nedoručení objednávky nejdéle do 21 dnů od obdržení potvrzovacího e-mailu.

Po vyřešení reklamace se Myprotein.cz zavazuje o navrácení peněz nejdéle do 30 pracovních dnů.

Více se lze dočíst o podmínkách reklamace na Myprotein.cz přes tento odkaz.

Blog Myprotein.cz

Myprotein.cz přejímá od své mateřské společnosti obsah na blog. Zde pro své fanoušky publikuje různé tréninkové tipy, například jak rychle zhubnout břicho, dále pak novinky a v neposlední řadě také například recepty na nejlepší smoothie či nejlepší recepty pro zdravou snídani.

Člověk se na blogu může mimo jiné dočíst o ambasadorech Myprotein, kteří na něj přispívají i svými tipy, například v oblasti suplementů.

Každý, kdo hledá inspiraci, si zde najde kousek pro sebe. Blog Myprotein.cz může posloužit i motivačně, jelikož spoustu článků je publikováno právě v tomto duchu.

TIP: Pro rychlou energii a spoustu bílkovin lze sáhnout například po sušeném mase. Český e-shop Maso Here disponuje rozsáhlým výběrem.

Publikováno: 02. 06. 2024

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang