Tipli.cz – recenze, obchody, jak funguje

Tipli.cz – recenze, obchody, jak funguje

I přesto, že se Tipli.cz řadí mezi naše nejmladší cashbackové portály, za svou dobu působení si portál zajistil celkem vysokou oblibu. Tu získal především díky vysokým cashback odměnám, které lze na webu získat až ve výši 33 %, a širokému výběru spolupracujících e-shopů. Co lidé na Tipli říkají? Jaké výhody Tipli.cz nabízí? A co cashback vlastně znamená?

Cashbackový portál Tipli.cz se řadí k těm největším a nejoblíbenějším v Česku. Své působení rozšířil i na Slovensko a do Polska, díky čemuž dnes disponuje již více jak 1,5 milionem uživatelů.

Tipli dále expanduje po Evropě – v Rumunsku již funguje pod doménou www.tipli.ro. Plánuje také vstoupit i na maďarský trh.

Jen v ČR nabízí peníze zpět z nákupů ve více než 800 e-shopech.

Tipli.cz navíc poskytuje přehled různých akčních letáků oblíbených obchodů nebo slev a výprodejů od více než tisíce českých či zahraničních e-shopů. Sám pořádá různé atraktivní soutěže.

Čím dalším je Tipli tak výjimečné? Jak lze díky tomuto portálu ušetřit při nákupech?

Tipli.cz nabízí při sdílení na sociální sítě bonus 150 Kč za každého nově registrovaného přítele.
Nakupovat s výhodami přes Tipli.cz je možné zde >

Co je Tipli?

Společnost Tipli se zrodila teprve nedávno, a to v roce 2016. Za jejím vznikem stojí investiční společnost Wasa Group a podnikatel Michal Hardyn, odborník na business v digitálním světě. M. Hardyn dále stojí za dalšími projekty jako VímVíc.cz nebo PestrýJídelníček.cz.

Tipli se řadí mezi tzv. cashback portály, jejichž prostřednictvím je možné při nakupování z více jak 1 500 propojených e-shopů získat několik procent zpět.

Cashback jako takový však není jedinou službou, kterou Tipli.cz nabízí. Zákazníci, kteří dávají přednost nákupům v kamenných prodejnách, jistě ocení možnost prohlédnout si aktuální akční letáky oblíbených obchodů, jako je Lidl, Billa, Tesco či Kaufland, dále např. Pepco, TETA Drogerie, Avon a mnoho dalších.

Díky Tipli.cz je možné si prohlédnout aktuální akční letáky mnoha českých obchodů. A to online a na jednom místě.

Cashback: co to znamená?

S webem Tipli.cz se pojí pojem „cashback“. Cashbackové portály nabízí zajímavou formu ušetření peněz při nákupech na internetu. Jak fungují? A co to cashback je?

„Cashback“ by se dalo doslovně přeložit jako „vrácení peněz“ nebo „peníze zpět“. Přesně tak totiž cashbackové portály fungují. V této formě nejsou nabízeny slevové kupóny nebo kódy, odměnou tu je vrácení určitého procenta utracených peněz na e-shopu, který je s cashback portálem propojený.

Cashbackové portály propojují internetový obchod a koncového zákazníka. Jedná se o princip affiliate marketingu, který lze nazývat též jako partnerský marketing nebo provizní prodej. Znamená to, že cashback portál jakožto affiliate partner sežene e-shopu zákazníky a získá za to provizi.

V dnešní době je možné využívat i platební kartu a cashback, čímž se každý nákup online nebo v obchodě může o určité procento snížit. Celá řada bankovních i nebankovních institucí již vydává karty, které vracejí peníze.

Tipli.cz díky své spolupráci s českými i zahraničními e-shopy propojuje zákazníky a již více než 1 500 obchodů.
Nakupovat výhodně přes Tipli.cz je možné zde >

Tyto portály využívají toho, že provozovatelé e-shopů platí internetovým serverům za přivedení nových zákazníků a právě o tuto provizi se s nimi dělí.

K levnějším nákupům na partnerských e-shopech je možné docílit jednoduchou registrací, poté stačí kliknout na slevu, již chce zákazník uplatnit, nakoupit v obchodě, zaplatit a po dokončení nákupu si určené procento nechat vrátit zpět na účet.

Kromě Tipli.cz se mezi cashback portály řadí např. Plná peněženkaVratné penízeRefundo či Získejte.cz. Trochu odlišně pak fungují slevové portály, kde je možné zakoupit voucher, který lze uplatnit na nákupy jak v kamenných prodejnách, tak na internetu.

Tipli.cz nabízí možnost nakupovat přes internet výhodněji a výrazně levněji. Kromě cashbackových odměn je možné zde najít množství slevových kupónů nebo přehled o akčních letácích.

Jak funguje Tipli

Tipli.cz nabízí jak cashback z nákupů, tak hromadu slevových kupónů, díky nimž lze ušetřit i bez nutné registrace na portálu. Tyto slevy se nachází pod kolonkou „Slevové kupony a slevy“ přímo na hlavní stránce. Po vybrání požadované slevy pak stačí stisknout oranžové tlačítko, které přesměruje přímo na vybraný produkt či prodejce.

Pro získávání cashback odměn je třeba se na portál Tipli.cz registrovat. Požadovanou kolonku lze najít v horní části webu. Díky Tipli je možné u nákupů přes internet ušetřit až několik tisíc ročně.

Vyplácení Tipli garantuje již do 2 dnů od zažádání o výplatu nasbíraných odměn. Ty je možné nechat si vyplatit od nejnižší možné částky, tedy od 1 Kč.

Registrací na Tipli.cz mohou zákazníci čerpat cashbackové odměny, které portál vyplácí již od 1 Kč.
Registrovat se na Tipli.cz je možné zde >

1. Registrace na Tipli.cz

Registrace na Tipli.cz je možná přes facebookový účet, Google účet nebo zadáním e-mailové adresy. Vytvoří se zákaznický účet Moje Tipli, čímž zákazník získá hned několik výhod.

Pro kompletní registraci a čerpání Tipli výhod je potřeba vyplnit požadované údaje. Pod přihlašovací ikonkou stačí přejet na kolonku „Nastavení účtu“ a vyplnit zde osobní údaje, kontakt a bankovní účet, následně zaškrtnout, co zasílat na e-mail a do SMS (newsletter, notifikace, pravidelné tipy a rady), aktualizovat heslo a uložit.

Registrace na Tipli.cz přináší hned několik výhod. Díky ní lze např. čerpat cashback odměny nebo získávat různé bonusy, díky nimž lze na nákupech ušetřit ještě více.

2. Moje Tipli

Po registraci na portál Tipli.cz lze snadno využívat slev, akcí i cashback programu. Zákaznický účet Moje Tipli nabízí přehled o získaných odměnách, možnost odměny vyplatit nebo v případě nastalých potíží kontaktovat zákaznickou podporu přes tlačítko „Garance spokojenosti“.

Tipli.cz je možné za odměny také doporučovat. Stačí sdílet na sociálních sítích a za každé prokliknutí a následnou registraci přítele lze získat 150 Kč.

3. Tipli bonusy

Při nakupování přes Tipli lze ještě více ušetřit díky různým bonusům, kterých portál nabízí poměrně hodně. Jmenovat lze například vstupní bonus v hodnotě 100 Kč nebo bonus za doporučení (150 Kč).

10 Kč bonus lze získat i přidáním Tipli do prohlížeče. Nabízen je také zlatý účet, který funguje jako Tipli věrnostní program.

TIP: Jsou věrnostní programy výhodné pro zákazníky, nebo jen pro obchody? Někdy členství v klubu slíbené výhody přinášet nemusí.

Nakupování s Tipli.cz

Online nakupování přes cashbackový portál Tipli.cz probíhá jako při klasických nákupech. Po přihlášení stačí kliknout na požadovanou slevu (např. 10 % zpět při nákupu na e-shopu s módou). Následně web automaticky přesměruje do vybraného e-shopu, kde stačí dokončit nákup jako obvykle.

Po přidání zboží do nákupního košíku se objednávka zaplatí, nákup se ničím neliší. Již do několika minut od dokončení však zákazník nakupující přes Tipli.cz může na svém zákaznickém účtu Moje Tipli shledat připsanou odměnu.

Cena pro cashback je vypočítávána bez DPH a dopravy. Více informací je k nalezení přímo na stránkách Tipli.cz pod kolonkou „Jak získat odměny s Tipli?“.

Tipli.cz nabízí kromě cashback odměn také různé bonusy či slevové kupóny. Výjimkou není ani vstupní bonus, který činí 100 Kč.
Registrovat se na Tipli.cz a využít vstupní bonus >

Jak uplatnit slevový kupón z Tipli.cz

Kromě cashback odměn se na Tipli nachází nespočet slevových kupónů a kódů. Stejně jako v případě cashbacku stačí stisknout požadované tlačítko, přejít přímo do obchodu a nakoupit jako obvykle. V tomto případě není potřeba registrace, bez ní se však nenačítají výhody a odměny za nákupy.

V případě slevového kódu ho po přesměrování do obchodu stačí vepsat do příslušného políčka ještě před zaplacením. Tato pole jsou většinou označena jako „Vložit slevový kód“.

Pod kolonkou „Slevové kupóny a slevy na Tipli.cz se skrývá nespočet aktuálních slev pro stovky českých i zahraničních e-shopů.

Akce na Tipli.cz

Tipli na svých stránkách průběžně aktualizuje různé akce nebo vkládá skvělé soutěže. V zimním období nesmí samozřejmě chybět vánoční slevy, díky kterým lze ušetřit na vánočních nákupech (ať se jedná o dárky, výzdobu či potřeby na pečení) nebo oblíbený Black Friday.

V rámci zimních soutěží pro rok 2020 lze například vyhrát 3x iPhone nebo získat až 300 Kč bonusu k odměnám z nákupů přes portál. Tipli své akce vkládá přímo do hlavních kategorií nebo na hlavní stránku.

Obchody na Tipli.cz

Českých e-shopů, které s Tipli spolupracují, je nespočet. Tipli nabízí slevy a akce např. pro:

… a mnoho dalších.

Tipli navazuje spolupráci i se zahraničními obchody, nechybí ani oblíbené čínské e-shopy, jako je AliExpress, Wish, Banggood, Alibaba, LightInTheBox, GeekBuying atd.

Po kliknutí na kolonku „Obchody“ se zobrazí různé kategorie e-hopů, na nichž lze při nákupech přes Tipli.cz ušetřit.

Na levnější nákupy přes Tipli.cz si rozhodně přijdou i zákazníci světových velikánů, jako je kupříkladu eBay.

Obchody spolupracující s Tipli a s možností nakupovat přes tento portál levněji je možné dohledat pomocí vyhledávacího pole v horní části webu. Přehled o partnerských obchodech lze také najít pod rozcestníkem „Obchody“, který se následně dělí do jednotlivých podkategorií:

 • všechny obchody
 • AliExpress a zahraniční
 • ubytování a cestování
 • móda a obuv
 • parfémy a kosmetika
 • lékárny
 • elektro a PC
 • domácnost a zahrada
 • zvířata
 • maminky a děti
 • hobby a sport
 • auto & moto
 • služby

Z tohoto výčtu je patrné, že na Tipli si z množství slev a cashback odměn vybere opravdu každý. Pokud je člověk příznivcem online shoppingu, nakupování přes Tipli.cz mu může přinést až několika tisícovou úsporu na ročních nákupech.

Ušetřete s cashbackovým portálem Tipli.cz při nákupech na internetu až několik tisíc ročně.
Nakupovat výhodně přes Tipli je možné zde >

Tipli.cz – recenze a diskuze

Jak je uvedeno na samotném začátku, Tipli se sice řadí mezi nejmladší cashbackové portály, ovšem díky vyšším odměnám a velkému množství partnerských e-shopů se za relativně krátkou dobu vyšplhal mezi ty nejoblíbenější.

Tipli.cz se v diskuzích těší nemalé oblibě. Zákazníci chválí možnost vyplácení již od nejnižší částky, tedy 1 Kč, a ušetření na odměnách až 33 %. Tipli dále disponuje kvalitní zákaznickou podporou, která dokáže rychle a ochotně poradit nebo vyřešit nastalé potíže s případným nepřipsáním odměny apod.

Tipli recenze jsou ve velké míře pozitivní. Zákazníci chválí četnost jednotlivých bonusů i akcí, dále přehlednost webu či rychlost komunikace podpory, například přes Live chat.

Dále je za kladné považováno rozšíření v prohlížeči nebo možnost využití mobilní aplikace. Díky ní je možné nakupovat levněji i na cestách, v práci nebo při posezení v kavárně.

Publikováno: 29. 11. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang