Tchibo slevový kód – slevy a aktuální kupón

Tchibo slevový kód – slevy a aktuální kupón

Vychutnat si šálek dobré aromatické kávy patří ke každodenním rituálům mnoha lidí. Zatímco jeden si bez dvojitého espressa neumí představit začátek nového dne, druhý nedá dopustit na degustativní cappuccino po vydatném obědě. Vhodnou kávou pro každou situaci je Tchibo. Jak získat Tchibo ve slevě? Kde sehnat a uplatnit slevový kupón?

Společnost Tchibo byla založena koncem čtyřicátých let minulého století a od té doby si drží svůj standard, jakost a renomé. Už tehdy si německý obchodní Max Herz zakládal na tom, aby každý zákazník spolu s nákupem pražené kávy získal jedinečný zážitek.

E-shop s kávou a čajem Oxalis nabízí dopravu zdarma k objednávkám nad 700 Kč.
Objednat kávu z Oxalis a získat dopravu zdarma >

Zavedl možnost ochutnat šálek kávy ještě před jejím nákupem a také začal balení kávy nabízet v pekárnách a cukrárnách, což byl v té době revoluční způsob prodeje. Objednané zásilky kávy Tchibo doručovalo v praktických dózách nebo utěrkách.

TIP: Slevové kupóny nabízí celá řada českých e-shopů, v čele s domácími potřebami 4Home, Bighome, nebo sportovním oblečením Nessi.

Základním stavebním kamenem je káva všech druhů a příchutí, kávovary a kapsle. Dnes už ovšem Tchibo není jen o kávě, nýbrž o spoustě dalších přídavných výrobků, domácí a sportovní potřeby, oblečení, spodní prádlo, cestovní výbava, či nábytek.

TIP: Spodní prádlo není k sehnání jen na Tchibo. Úspěšně mu šlape na paty Dedoles se svými pestrobarevnými podprsenkami a kalhotkami. Nakoupit je lze s Dedoles slevovým kupónem 2023.

Slevy e-shopu Tchibo jsou stálou kategorií. Sezónní výprodeje se těší mezi zákazníky velké oblibě.

Tchibo soustavně rozvíjí svoje portfolio kamenných poboček, tak sortiment e-shopů. Pro podporu prodeje často využívá nabídky slevových kódů Tchibo, výprodejových akcí, věrnostních programů a Tchibo slevy.

TIP: Tchibo nabízí také dámské a pánské noční prádlo. Ty nejpohodlnější župany a noční košile najdou zákazníci na českém e-shopu Skippy.

Doprava zdarma ke každé objednávce Tchibo

Doprava zboží nakoupeného na e-shopu Tchibo je obvykle zpoplatněna, s výjimkou objednávek nad 1 590 Kč. E-shop však po dobu trvání uzavření obchodů nabízí dopravu veškerého zboží zdarma, a to včetně dobírky.

TIP: Ke kávě se výborně hodí čokoláda z e-shopu Chocolissimo či LeChocolat, jež se doslova rozplývá na jazyku. Káva a čokoláda může být výborným dárkem pro ženy pro každou příležitost.

Nákupy přes internet se tedy o nic neprodraží, než v kamenných obchodech. Navíc bude zboží doručeno až k domovním dveřím, což má své nesporné výhody. Dopravce DPD navíc umožňuje sledovat zásilku na její cestě z obchodu až domů.

Slevový kód Tchibo 10 %

Slevové kódy Tchibo jsou populární devízou Tchibo e-shopu a lze díky nim ušetřit na výdajích. Lze je sehnat například přihlášením k odběru newsletteru, kde se vždy nachází aktuální slevový kód Tchibo.

TIP: Za odběr newsletteru lze získat slevy na Answear, Orsay, Spartoo a Mohito.

Za odběr letáku Tchibo nabízí slevu 10 % na další nákup. Každá Tchibo sleva se počítá.

Aktuálně lze získat 10% slevu Tchibo při zadání slevového kódu NL10%. Tento kód lze uplatnit při zadávání objednávky v online nákupním košíku, po přihlášení k účtu, výběru adresy doručení a platby a před konečným potvrzením objednávky.

Slevová karta TchiboCard

S věrnostní kartou TchiboCard budou nákupy ještě výhodnější. Karta v sobě pojí veškeré výhody, které Tchibo nabízí. Není třeba slevových poukazů Tchibo, ani slevových Tchibo kódů. Pro využívání výhodnějších cen a akcí je ideální právě TchiboCard.

Jaké výhody lze s TchiboCard získat?

  • doprava a dobírka zdarma
  • za každý nákup Věrnostní zrnka. Každá utracená koruna znamená jedno Zrnko
  • každých 50 Zrnek lze uplatnit za slevu v hodnotě 1 Kč, od minimální hranice 50 nasbíraných Zrnek
  • za každý čerstvě připravovaný nápoj v kávovém baru 1 razítko na tzv. Kávenku. Po nasbírání deseti razítek 11. šálek kávy zdarma
  • 1. a 3. pátek až neděli v měsíci pořádá TchiboCard DNY KÁVY, tzn. 2+1 balení zrnkové kávy zdarma
  • každý poslední víkend v měsíci se koná CAFISSIMO VÍKEND. Ke čtyřem balením kapslí jedno balení zdarma
  • 5násobný počet Zrnek za nákup jakékoliv zrnkové kávy Tchibo nebo kávového příslušenství ke koupi jednoho z plně automatických kávovarů Esperto
  • porce extra Zrnek v rámci pravidelných akcí (dvojnásobek Zrnek nebo bonusová Zrnka)
  • Vybrané spotřební zboží a káva za zvýhodněné ceny

Zrnka lze sbírat i v nákupních řetězcích Globus, kde Tchibo mívá svůj vyhrazený prostor. Nasbíraná zrnka mají svoji trvanlivost. Propadají vždy k poslednímu dubnu, avšak nejdříve po uplynutí 24 měsíců od nákupu.

Sbírání pomyslných Tchibo zrnek se vyplatí. Za každých 50 Zrnek lze získat slevu 1 Kč.

Do programu TchiboCard se lze přihlásit zdarma v e-shopu, v kamenných obchodech nebo telefonicky na bezplatné zákaznické infolince 800 900 826. Plastovou kartu Tchibo rozesílá během následujících čtyř týdnů.

Až 50% sleva Tchibo na Hobby a volný čas + doprava zdarma

Tchibo pořádá pravidelné výprodejové akce, zpravidla sezónní. Informuje o nich několik dní s předstihem ve svém newsletteru, na e-shopu nebo přímo v kamenných pobočkách.

TIP: Slevový kupón Astratex nabízí atraktivní ceny za kvalitní spodní prádlo.

Slevy Tchibo se vztahují na veškeré zboží, ať už se jedná o oblečení, domácí potřeby nebo sportovní vybavení. Vyplatí se si tyto akce pohlídat a nepropásnout.

Publikováno: 05. 04. 2021

Štítky:

Slevový kupón

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang