Vivantis recenze – zkušenosti s nákupem, hodnocení

Vivantis recenze – zkušenosti s nákupem, hodnocení

Od kabelky po parfémtak zní slogan českého e-shopu Vivantis. Nakoupit je zde možné kosmetiku, módu, šperky nebo také zdravou výživu. V sortimentu e-shopu Vivantis je navíc zastoupená celá řada známých značek jako Calvin Klein, Guess, Dior, Lancôme a další. Jaké jsou na Vivantis recenze? Jak mají lidé zkušenosti s nákupem na Vivantis?

Vivantis je bezpochyby jedním z kvalitních českých e-shopů, který na trhu působí již přes 20 let. Díky dlouholetým zkušenostem poskytuje zákazníkům prvotřídní služby. Je jedním z míst, kde lze nakoupit značkové produkty za příznivé ceny.

Při nákupu nad 2 500 Kč lze na e-shopu Vivantis získat dopravu zdarma.
Nakupovat na Vivantis s poštovným zdarma >

Nabídka e-shopu Vivantis

Vivnatis.cz udělá radost každému, kdo si potrpí na kvalitních produktech světoznámých značek. V nabídce zákazníci naleznou špičkové zboží jak pro ženy, tak pro muže.

Jak již bylo řečeno, k dostání je zde kosmetika, šperky či módní kousky. Konkrétně lze vybírat z těchto kategorií:

 • parfémy – parfémové a toaletní vody
 • kosmetika – péče o tělo, dekorativní kosmetika
 • šperky – náušnice, prsteny, náušnice
 • hodinky – elegantní, sportovní, chytré
 • móda – oblečení a módní doplňky
 • boty – kotníková obuv, kozačky, tenisky
 • zdraví – vitamíny, roušky, zdravá výživa

Zmíněné zboží je k dispozici za skvělé ceny, ačkoliv se z většiny jedná o značkové produkty. Nakupující jsou nadšení z výhodných slev a akcí či slevových kupónů Vivantis.

Vivantis je speciální svým širokým výběrem zboží, čímž se odlišuje od jiných českých e-shopů. Značkovou kosmetiku a parfémy lze nakoupit také v obchodech Sephora či Notino. Módní kousky známých značek jsou zase k dispozici na About You, Zoot či Zalando.

TIP: Pod Vivantis spadá i e-shop Prozdravi.cz, kde může registrovaný zákazník sbírat body za své nákupy.

Vivantis recenze a zkušenosti

Zkušenosti s Vivantis jsou většinou pozitivní, lidé jsou s nákupem spokojeni a e-shop si velmi pochválují. Recenze na Vivantis jsou na všech hodnotících portálech velmi příznivé, není tak třeba se obávat, že by nakupování na tomto e-shopu nebylo bezpečné.

Dá se říct, že Vivantis patří mezi nejlépe hodnocené e-shopy v Česku. To je známkou toho, že obchod poskytuje vynikající servis a svým zákazníkům nabízí jen kvalitní produkty.

TIP: Velmi dobře vypadají také recenze Zalando.cz. E-shop nabízí nápaditou módu a doplňky pro všechny generace.

Vivantis je jedním z nejlépe hodnocených e-shopů v Česku. Na Heuréce dosahuje hodnocení 4,8 z 5.
Prohlížet nabídku Vivantis je možné zde >

Vivantis recenze obchodu na Heuréce a Zboží.cz

Mezi nejvýznamnější hodnotící portály patří v České republice jednoznačně Heuréka a Zboží.cz. Vivantis zde hodnotily tisíce zákazníků. Drtivá většina hodnotících je s Vivantis obchodem v recenzích nadmíru spokojena.

Vivantis získal také certifikát Heuréka.

Hodnocení Vivantis na Heuréce se pohybuje ve vysokých číslech. E-shop by doporučilo až 97 % nakupujících. Celkové hodnocení zde činí 4,8 hvězdiček z 5. I slovní hodnocení se hemží jen samou chválou.

Na Heuréce e-shop již ohodnotilo přes 9 tisíc zákazníků. Pouhých 341 recenzí je negativních.

Vivantis na Zboží.cz hodnotilo 1 176 zákazníků.

Podobně si Vivantis.cz vede také na Zboží.cz. Spokojených zákazníků je zde 97 %. Téměř stoprocentní je také spokojenost s termínem dodání či komunikací e-shopu. Vivantis si zde drží skvělé hodnocení 5 hvězdiček z 5.

Pozitivní zkušenosti s Vivantis

E-shop je tedy velmi dobře hodnocený. Co si zákazníci pochvalují nejčastěji a v čem spatřují největší výhody Vivantisu?

Zdaleka nejčastěji zmiňovaným plusem obchodu je rychlost doručení. Za poslední půlrok bylo s rychlostí doručení spokojeno na Heuréce přes 500 lidí. Udává se zde, že 99 % zákazníků se ze své zásilky mohlo radovat již dříve než za 10 dnů.

Pozitivní hodnocení e-shopu Vivantis také často hovoří o rozsáhlém výběru zboží. Objevují se zde hesla jako „přehledná nabídka a šíře sortimentu“ či „velký výběr zboží“. Recenze na Vivantis parfémy rovněž vyzdvihují rozsah nabídky.

Na Heuréce se stále objevují nové a nové pozitivní recenze od ověřených zákazníků.

Nakupující také nedají dopustit na kvalitu zboží, příznivé ceny či komunikaci e-shopu. Udávají, že je e-shop spolehlivý a komunikuje rychle a bez problémů.

Z pozitivních recenzí na obchod Vivantis se lze přesvědčit, že Vivantis patří mezi prvotřídní e-shopy v Česku. Vstřícně komunikuje se zákazníky, problémy s reklamací jsou minimální a zboží je zde nabízeno v dobrém poměru cena – kvalita.

Negativní hodnocení Vivantis

Negativní recenze na účet e-shopu Vivantis se příliš často neobjevují. Stejně jako u jiných obchodů, lze i zde však na pár stížností narazit.

Nespokojené hlasy se ozývají převážně v souvislosti s individuálními problémy. Někteří lidé nejsou spokojeni s kvalitou výrobků. Recenze na šperky Vivantis občas zmiňují poškození produktů již při doručení. Ani recenze Floryday neoplývají příliš pozitivními ohlasy.

Na negativní recenze obchod vždy reaguje. Zklamaným zákazníkům se omlouvá a navrhuje řešení vzniklých komplikací, například pomocí reklamace. Komunikace e-shopu směrem ke stížnostem je tak na velmi vysoké úrovni.

Padělky Vivantis nepodporuje

Nakupování online je pohodlné a dostupné, nicméně skýtá i určitá rizika. Jedním z nich je možnost narazit na padělky značkového zboží. Avšak e-shop samotný na svém online magazínu vydává články s praktickými informacemi ohledně zboží od padělatelů. I když Vivantis padělky nepodporuje a je ověřený, vždy se hodí vědět, jak nešťastnému nákupu předejít.

Jak poznat padělek?

 • Cena: Padělky se obvykle prodávají za výrazně nižší cenu než originální produkty. Pokud je cena produktu podezřele nízká, je vysoká pravděpodobnost, že se jedná o padělek.
 • Kvalita: Padělky se vyznačují horší kvalitou materiálů a zpracování. Mohou se na nich vyskytovat nedostatky jako nekvalitní švy, potisky, loga, chybějící detaily, nebo nepříjemný zápach.
 • Značení: Padělky často nesou nesprávné logo, chybějící sériové číslo, nebo jiné nesrovnalosti v označení produktu.

Co má zákazník dělat, má-li pocit, že zakoupil padělek na Vivantis?

 • Stačí kontaktovat zákaznický servis: Jak již bylo řečeno, padělky Vivantis nepodporuje, má totiž striktní politiku proti fake zboží, a v případě prokázání padělku automaticky vrací peníze.

Vivantis – hodnocení u produktů

Na e-shopu Vivantis je také možné si zobrazit recenze ostatních zákazníků u jednotlivých produktů. Po rozkliknutí detailu produktu se ihned pod fotografií ukazuje počet hvězdiček, který daný výrobek získal.

Vedle počtu hvězdiček se zobrazuje také počet hodnotících uživatelů.

Po kliknutí na odkaz Hodnocení bude nakupující přesměrován na slovní recenze k danému produktu. Ty mohou být velmi nápomocné při výběru zboží. Na následujícím obrázku jsou příklady recenzí k Vivantis parfému Guess, jehož celkové hodnocení dosahuje 98 %.

Zkušenosti s Guess parfémem zde sdílelo 12 lidí.

Své zkušenosti obvykle sdílí jen jednotky zákazníků. I tak se ovšem jedná o cenné informace při rozhodování o koupi. Značkové produkty představují vyšší výdaje a jejich koupi si je třeba dobře rozmyslet. Recenze zákazníků jsou skvělou příležitosti, jak se dozvědět něco více o zvoleném produktu a jeho kvalitě.

Certifikáty e-shopu Vivantis

Kvalitní e-shop lze poznat také podle certifikátů, které v průběhu svého působení získal. Vivantis se může pochlubit hned dvěma takovými certifikáty.

Heuréka uděluje e-shopům s výborným hodnocením vlastní certifikát Ověřeno zákazníky Heuréka. Certifikát není doživotní, po několika negativních recenzích ho může e-shop celkem snadno ztratit.

Vivantis si díky 97 procentům spokojených zákazníků dlouhodobě drží zlatou variantu certifikátu Heuréka.

Druhým certifikátem, které si za své skvělé služby Vivantis vysloužil, je APEK certifikovaný obchod. Tento certifikát mohou získat jen důvěryhodné a spolehlivé e-shopy. E-shop musí například řádně komunikovat se zákazníky či splňovat legislativní požadavky.

Publikováno: 18. 04. 2024

Štítky:

Recenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang