Italo Jewelry – jak nakupovat, recenze a slevový kupón

Italo Jewelry – jak nakupovat, recenze a slevový kupón

Italo Jewelry je čínská firma nabízející neobvyklé šperky za dostupné ceny. Cílem e-shopu je zajistit unikátní šperky všem bez ohledu na finance. I přestože Italo Jewelry poskytuje v nabídce převážně zásnubní prsteny, vybírat zákazník může i z mnoha dalších šperků ať už na svatbu či jinou důležitou událost. Vyplatí se nakupovat šperky na Italo Jewelry? Jaké jsou zákaznické recenze?

Italo Jewelry se snaží o skloubení nejvyšší kvality, originálních stylů a nízkých cen. Zákazníky na Italo Jewelry baví hlavně široký sortiment.

Nepopiratelně dokáže e-shop potěšit i toho nejnáročnějšího zákazníka, protože šperky přizpůsobuje a dle domluvy tvoří i personalizovaný sortiment. 

Noví zákazníci získají na Italo Jewelry 15% slevu a navíc dopravu zdarma na veškeré zboží.
Nakupovat na Italo Jewelry >

Nabídka Italo Jewelry

Italo Jewelry svým zákazníkům nabízí šperky, které nejsou k dostání v klasických obchodech. Snaží se svým sortimentem odlišit a současně jej nabízet za nízké ceny, aby byl dostupný pro všechny. V nabídce se objevují šperky pro ženy i pro muže.

Pokud zákazník shání levnější variantu, AliExpress šperky by mohly být tou pravou variantou. Nakupovat na Italo Jewelry >

Snubní prsteny Italo Jewelry

Snubní prsten je tím nejdůležitějším šperkem, který žena v životě obdrží. Jak říká samotný e-shop, láska finance nezná, a tak není pro všechny páry možné nakupovat snubní prsteny za desítky tisíc korun.

TIP: Široký výběr snubních a zásnubních prstenů nabízí také e-shop Šperky.cz a Klenota.

Italo jewelry se snaží za nízkou cenu přinést tu nejvyšší kvalitu a nezapomenutelný zážitek ze žádosti o ruku ještě zlepšit.


Snubní prsteny na Italo Jewelry se snaží poskytovat tu nejvyšší kvalitu za přátelské ceny. Nabídka obsahuje nespočet barev, stylů i tvarů.

Snubní prsteny od Italo Jewelry se finančně pohybují okolo 2 tisíc korun. Výběr je vážně téměř nekonečný a zahrnuje všechny styly, barvy i tvary.

Navíc u každého prstenu jsou k dispozici recenze a fotografie ostatních zákazníků, pomocí kterých může být výběr ještě jednodušší. Nakupovat na Italo Jewelry >

TIP: Pro zájemce o kvalitní šperky se v poslední době stávají stále populárnější investice do kovů. Investiční stříbro a investiční zlato stále získávají na hodnotě.

Jiné šperky

Italo Jewelry se sice zaměřuje převážně na svatební šperky, zejména svatební prsteny, na e-shopu si však lze objednat i další zboží.

Kromě již zmiňovaných svatebních šperků, do kterých patří různé sety náhrdelníků, náramků, náušnic i prstenů, nabízí e-shop i klasické šperky za dostupné ceny. Většina sortimentu nestojí více než 2 tisíce korun

Italo Jewelry mimo svatební šperky nabízí i doplňky na každodenní nošení. Opět jsou k výběru v mnoha barvách a za dostupné ceny.

Italo Jewelry tvoří i vlastní kolekce, k dispozici zatím jsou květinové a motýlové vzory šperků. Objednat zákazník může i personalizované šperky, což znamená náhrdelníky, náramky či náušnice s jménem. Ty mohou být skvělým dárkem pro ženu.

Šperky mohou nosit i muži a Italo Jewelry jim proto nabízí elegantní prsteny a náušnice. Originální náramky nabízí česká firma BeWooden. Nakupovat na Italo Jewelry >

TIP: Kvalitní šperky nabízí také Pandora nebo je lze nalézt na e-shopu Vivantis.

Jak nakupovat na Italo jewelry

Nákup na Italo Jewelry probíhá úplně stejně jako na jiných čínských e-shopech s poštovným zdarma. Po výběru produktu, zadání velikosti a případném vznesení požadavku na vyrytí slov či písmen se zákazník může přesunout k platební bráně.

Platba dobírkou z čínských e-shopů není často možná a Italo Jewelry netvoří výjimku. Zaplatit lze kartou nebo přes PayPal. Pro nákupy z Číny se doporučuje pro bezpečnost užívat PayPal. Poté se může přejít ke způsobu dopravy.

Italo Jewelry na některé produkty nabízí dopravu zdarma. Zboží by mělo dorazit nejpozději do 20 dnů, pokud zákazník připlatí za expresní variantu může mít šperk doma již během 2 dnů. Cena za poštovné se vždy počítá individuálně. Nakupovat na Italo Jewelry je možné zde.

E-shop poskytuje 60 denní lhůtu na vrácení zboží, během které nemusí zákazník udávat důvod. Zároveň platí na všechny šperky záruka 1 rok. E-shop se zaručuje vrátit veškeré peníze, pokud přijde zákazníkovi jiné zboží, nebo jeho zboží je poškozeno. Bohužel vrácení se nevztahuje na personalizované zboží. 

Recenze Italo Jewelry

Recenzním server Trustpilot shrnuje přes 300 hodnocení zákazníků. Ti hodnotí e-shop 4,2 hvězdičkami. Podobně jako u jiných čínských e-shopů recenze jsou buď velmi spokojené nebo naopak vůbec spokojené.

Zákazníci, kteří e-shop chválí, vyzdvihují hlavně široký výběr a stav produktu, ve kterém byl doručen. Naopak negativní recenze stojí na pomalém doručení a problémech s vrácením zboží

Hodnocení Italo Jewelry jsou velmi rozporuplné. Někteří zákazníci chválí všechny službu e-shopu, naopak jiní jsou naprosto nespokojení.

Podobně rozporuplné recenze nabízí i Sitejabber. Zde má e-shop podobný počet hodnocení, který ho ohodnotil 4 hvězdičkami. V posledním roce však pozitivní recenze tvořily pouze 52 % všech hodnocení. Negativní recenze kritizují kvalitu výrobku a opět pomalé doručení. Naopak pozitivní hodnocení chválí komunikaci e-shopu i jeho produkty. 

Jednoznačně tedy nelze určit, zda e-shop opravdu nabízí kvalitní zboží a vyplatí se na něm nakoupit. Zákazník musí vždy hledat i konkrétní recenze u jednotlivých produktů a nakupovat s opatrností.

Publikováno: 10. 12. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang