Billa bonus club a karta – výhody, aplikace, založení

Billa bonus club a karta – výhody, aplikace, založení

Obchodní řetězec Billa prodávající potraviny je v České republice velmi známý. Pro své věrné zákazníky připravila Billa takzvaný bonus klub, v rámci kterého mohou členové ušetřit na různých produktech a čerpat z něj výhody. Jak ale členství v Billa bonus clubu funguje? Jaké z něj plynou výhody a jak přesně lze sbírat Billa body?

Billa se objevila na českém trhu již na počátku 90. let minulého století. Řetězec ovšem vzniknul původně v Rakousku, konkrétně v roce 1953. V současnosti působí již v několika evropských zemích.

Pro zákazníky v České republice funguje napříč pobočkami Billy takzvaný Billa bonus klub. Díky tomuto klubu mohou zákazníci nakoupit produkty za výhodnější ceny a získat mnoho výhod. Jak se ale stát členem Billa bonus klubu?

Registrace do Billa bonus clubu

Registrovat se do Billa bonus klubu je možné hned několika způsoby. Je pouze na zákazníkovi, jakou možnost si vybere.

  • registrace na webových stránkách Billy
  • registrace v Billa aplikaci
  • na prodejně

Registrace na webových stránkách Billy lze prostřednictvím registračního formuláře. Ten je k dispozici v záložce „Bonus club“. Poté stačí kliknout na „Nová registrace“ a vyplnit formulář.

TIP: Několik potravinových řetězců působících v Česku nabízí zákazníkům také různé věrnostní programy. Také díky bonusovému klubu v Glóbusu a Penny kartě lze na nákupu potravin ušetřit.

Zaregistrovat se lze do Billa bonus clubu také online z pohodlí domova.

Do formuláře je třeba vyplnit e-mail, telefonní číslo, datum narození a adresu. Při registraci je možné si také zažádat o zaslání plastové karty. Pokud tak zákazník neučiní, může využívat kartu v digitální podobě.

Po registraci mohou zákazníci čerpat ze všech výhod, které členství v Billa bonus clubu přináší. O jaké výhody se konkrétně jedná?

Billa bonus club sbírání bodů

V rámci Billa bonus clubu sbírají jeho členové při každém nákupu Billa body. Výše připsaných bodů závisí na celkové ceně nákupu. Za každých 50 korun je zákazníkovi připsán jeden bod. Dále je připsán bod navíc za každých 10 Kč přesahující částku 50 Kč.

TIP: Jak nenaletět na triky supermarketů radí tento článek.

Aby bylo možné body připsat na účet zákazníka, je třeba po každém nákupu načíst Billa kartu. Také je důležité myslet na to, že každý bod má omezenou platnost, konkrétně 1 rok. Po této lhůtě se veškeré nevyužité body smažou.

Nákupem v Bille lze sbírat body do Billa bonus clubu.

A jakým způsobem lze body z Billa bonus clubu využít? Možností je několik. Buď je možné body vyměnit za slevy na zboží a odměny, které se pravidelně mění. Většinou se jedná o různé kuchyňské potřeby či hračky pro děti.

TIP: Při nákupu potravin v řetězci Albert a platbě kartou České spořitelny nebo Air Bank dostává zákazník část peněz zpět na základě služby Cashback Albert.

Další z možností je získání slevy na letecký zájezd, či zájezd s vlastní dopravou od cestovní kanceláře Exim Tours.

Výhody členství v Billa bonus clubu

Kromě výhod ze sbírání bodů s sebou přináší členství v Billa bonus clubu také další akce. Jednou z nich je například nákup zboží za zvýhodněné klubové ceny. Billa pro členy svého klubu zlevňuje pravidelně až 700 různých produktů. Toto zboží je v prodejně označeno štítkem „Klubová cena“.

Členové Billa bonus klubu mohou nakupovat vybrané zboží výhodněji.

Zákazníkům, kteří v registraci uvedou datum svého narození připravila Billa narozeninový dárek. Při prvním nákupu v měsíci, kdy má zákazník narozeniny, dostane kupón se slevou 10 % na příští nákup. Tento kupón musí uplatnit do 30 dní.

Členové Billa bonus klub získají zdarma také Gusto magazín, jehož běžná cena je 19,90 Kč. Tento časopis je dostupný na prodejnách a nové číslo vychází každé 3 měsíce. Jeho obsahem bývají většinou různé recepty a nápady.

Pro členy Billa bonus clubu jsou také připraveny slevové kupóny na nákup u partnerů Billy. Jejich kompletní seznam je na internetových stránkách obchodu. K nalezení jsou zde slevy na knihy, prostěradla, boty, kuchyňské potřeby, či muzea, muzikály nebo cestování.

Billa bonus club aplikace

Pro přehled všech slev a akcí připravila Billa pro členy svého klubu aplikaci. Je k dispozici jak pro zařízení používající iOS, tak Android. Do aplikace lze nahrát také digitální členskou kartu, kterou poté zákazníci již nemusí nosit s sebou fyzicky.

Billa bonus club má také aplikaci, do které lze nahrát členská karta v digitální podobě.

A jaké funkce aplikace nabízí? V aplikaci lze například vyhledat nejbližší Billa prodejnu a zapnout si k ní navigaci. Kromě toho aplikace umožňuje vytvoření vlastního nákupního seznamu a nahlédnutí do aktuálního letáku.

TIP: Mobilní aplikace lze využít také u několika známých prodejců jako například:

Samozřejmostí je také kompletní správa účtu Billa bonus clubu, včetně seznamu slevových kupónů a všech důležitých informací týkajících se členství.

Publikováno: 13. 03. 2021

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang