AliExpress Shopping App – v češtině v mobilu

AliExpress Shopping App – v češtině v mobilu

Mobilní aplikace AliExpress s názvem AliExpress Shopping App usnadní nakupování a navíc přináší možnost za již levné zboží ještě více ušetřit. Stačí si ji stáhnout do chytrého telefonu nebo tabletu a začít nakupovat s využitím speciálních slev a užitečných funkcí. Jak aplikace AliExpress funguje a co patří mezi výhody, které nabízí svým uživatelům?

Zákazníci mají díky aplikaci AliExpress přístup ke všem druhům zboží i přehledně řazeným slevám a výprodejům, navíc mohou snadno sledovat průběh objednávky prostřednictvím automatických notifikací. Ihned po jejím nainstalování do mobilního telefonu či tabletu si začít užívat nákupy levného oblečení, doplňků, elektroniky a čehokoliv dalšího z bohaté nabídky oblíbeného online tržiště AliExpress.

Kde aplikaci na AliExpress stáhnout?

Mobilní aplikace AliExpress je dostupná pro operační systém Android a iOS a lze ji tedy zdarma stáhnout v obchodě Google Play nebo App Store pod názvem AliExpress Shopping App (App Store) nebo AliExpress – Smarter Shopping, Better Living (Google Play).

Po instalaci se stačí přihlásit pomocí stejných údajů jako na webové stránce AliExpress.com, popřípadě využít rychlejší přihlášení přes Facebook nebo účet Google. V menu si lze poté nastavit zemi, měnu a jazyk. Na rozdíl od webového rozhraní není aplikace AliExpress v češtině a uživatelé si tak musí vystačit s angličtinou či jiným cizím jazykem. Kdo si s angličtinou neporadí, může využít některý z překladačů z angličtiny.

Aplikace také umožňuje nastavení upozornění na výhodné nabídky. Díky tomu není třeba slevové kupony ani další tipy slev složitě vyhledávat.

Co mobilní aplikace AliExpress umí?

Aplikace AliExpress nabízí spoustu užitečných funkcí, díky nimž jsou nákupy z Číny mnohem pohodlnější a rychlejší. Hned po otevření aplikace můžeme vidět ty nejvýhodnější nabídky ze sekce Flash Deals a také slevový kupon pro každého nového uživatele.

Mobilní aplikace na AliExpress je velmi přehledná a její součástí je spousta zajímavých funkcí.
Mobilní aplikace na AliExpress je velmi přehledná a její součástí je spousta zajímavých funkcí.

Zboží je v aplikaci přehledně rozřazeno do stejných kategorií, se kterými se setkáme i na webu. Procházet nabídkou lze také prostřednictvím fulltextového vyhledávání v horní části obrazovky nebo pomocí obrázku uloženého v telefonu.

Samozřejmostí je také možnost sledovat své oblíbené prodejce, jejichž seznam si lze zobrazit v sekci Following a ušetřit tak čas při jejich opětovném vyhledávání.

Díky užitečným funkcím aplikace jsou nákupy na AliExpress rychlejší a pohodlnější.

Stejně jako při nákupech na webu je možné přidávat oblíbené položky na Wish List, zobrazit si naposledy prohlížené produkty a ušetřit díky slevovým kuponům, které najdeme ve speciální kategorii. V záložce Orders si uživatel může zkontrolovat status objednávky. Pokud AliExpress zmrazil objednávku z důvodu podezření na nekalé obchodní praktiky ze strany prodejce, objeví se tato informace rovněž v záložce Orders.

Hodnocení Aplikace AliExpress

Kdo váhá, zda aplikaci AliExpress začít využívat, se může snáze rozhodnout na základě recenzí. Jak jsou s ní spokojení její dosavadní uživatelé?

V App Store již aplikaci hodnotilo přes 120 tisíc zákazníků. Vysloužila si 4,7 hvězdiček, což lze považovat za velmi dobrý výsledek. Je patrné, že pozitivní ohlasy převládají, lze se však setkat i s negativními zkušenostmi. Ty se týkají například nesprávného fungování některých funkcí, nemožnosti odstranit položky z nákupního košíku apod.

V App Store si aplikace získala velmi dobré hodnocení.
V App Store si aplikace získala velmi dobré hodnocení.

Naprosto totožné hodnocení, tedy 4,7 hvězdiček, najdeme v obchodě Google Play. Uživatelé si pochvalují především jednoduchost a přehlednost aplikace, předmětem negativních recenzí je opět nefunkčnost některých prvků, zejména na tabletech.

Také uživatelé operačního systému Android aplikaci hodnotí velmi pozitivně.
Také uživatelé operačního systému Android aplikaci hodnotí velmi pozitivně.

Jelikož je stažení aplikace zdarma, není prakticky co ztratit. Určitě se vyplatí ji vyzkoušet, a pokud někomu vyhovovat nebude, může se jednoduše vrátit k nákupů na AliExpress.com.

Výhody mobilní aplikace AliExpress

Mobilní aplikace na AliExpress zákazníkům přináší různé benefity včetně speciálních slev a funkcí, které nákupy v tomto oblíbeném čínském e-shopu usnadňují. Jaké jsou další výhody, kterých mohou uživatelé aplikace využívat?

  • Rychlé a pohodlné brouzdání nabídkou na AliExpress
  • Exkluzivní slevy, které se vztahují pouze na nákup přes aplikaci
  • Možnost vyhledávání podle obrázků (stačí kliknout na ikonku fotoaparátu a nahrát fotografii z galerie telefonu, popřípadě naskenovat QR kód konkrétního produktu)
  • Výhodnější nákupy díky Flash Deals a Super Deals
  • Sledování průběhu objednávky prostřednictvím notifikací
  • Většinou je při nákupu přes aplikaci AliExpress pošta zdarma (platí pro 99 % případů)
  • Možnost nastavit měnu na CZK

Určitě by se neměla opomenout možnost získat cashback z AliExpress, tedy část útraty zpět. Mezi cashback portály, které nabízejí vrácení peněz za nákup na webu i přes aplikaci, patří například Tipli.cz.

Publikováno: 01. 01. 2021

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang