Billa body – kufry, nádobí – co koupit za body 2023

Billa body – kufry, nádobí – co koupit za body 2023

Billa je jedním ze známých potravinových řetězců působících v České republice. Svým zákazníkům nabízí bonusový program, ve kterém mohou využít výhodu z nasbíraných Billa bodů. Jak ale nasbírat a využít body v Billa bonus clubu? A jaké výhody zákazníkům sbírání bodů přináší?

Billa je obchodní řetězec, zaměřující se na prodej potravin. Firma vznikla v roce 1953 v Rakousku. Do České republiky se Billa dostala na počátku 90. let minulého století. Aktuálně je jedním z nejznámějších potravinových řetězců v Česku.

Jak sbírat Billa body?

Sbírání Billa bodů není vůbec složité. Stačí se zaregistrovat do Billa bonus clubu. Registrace je možná buď přes internet, v Billa aplikaci nebo přímo na jedné z Billa prodejen.

TIP: Pokud se zákazníkům nechce jít na nákup, mohou využít rozvozových služeb, které jim dovezou již uvařené jídlo. Jídlo rozváží například Wolt.

Nově zaregistrovaný zákazník obdrží Billa kartu, kam se body připisují. Pro získání Billa bodů je nutné při každém nákupu načíst Billa kartu, aby se body mohly připsat na účet zákazníka.

Při platbě na samoobslužné pokladně lze kartu načíst pomocí platebního terminálu. U klasických pokladen kartu načte prodavač, či prodavačka.

A jak bodový systém v Bille funguje? Při nákupu za 50 Kč se na kartu načte jeden bod. Za každých dalších 10 Kč se na účet přičítá také jeden bod. Záleží tedy na celkové hodnotě nákupu, kolik bodů zákazník nasbírá.

Při platbě se načítá také karta, na kterou se bonusové body připisují.

Billa bonus club odměny za body

Jakým způsobem lze Billa body využít? Je jich hned několik. Billa nabízí výměnou za nasbírané body různé odměny, akce a výhody.

TIP: Při nákupu potravin v řetězci Albert a platbě kartou České spořitelny nebo Air Bank dostává zákazník část peněz zpět na základě služby Cashback Albert

Za Billa body lze pořídit například nádobí za výhodnější ceny. Výměnou za body získají členové Billa bonus clubu slevy až 75 %. Podrobnosti k akci jsou k dispozici na internetových stránkách Billy.

TIP: Jaké výhody kromě sbírání bodů přináší členství v Billa bonus klubu, objasňuje tento článek.

Nicméně nabídka odměn, které mohou zákazníci za Billa body získat se pravidelně obměňuje. Proto je dobré aktuální odměny sledovat ať už v prodejnách, nebo na internetu a nenechat si je ujít. Někdy jsou v nabídce kuchyňské potřeby, jindy například hračky pro děti.

Mezi odměnami za body se objevují třeba také kuchyňské potřeby.

Další z akcí, kterých mohou členové Billa bonus clubu za své body využít, jsou slevy na zájezdy u cestovní kanceláře Exim Tours. A jak slevy na zájezdy fungují? Pro zájezdy u Exim Tours s vlastní dopravou jsou slevy následovné:

500 Billa bodůsleva 250 Kč
1 000 Billa Bodůsleva 500 Kč

Pro zájezdy s leteckou dopravou u cestovní kanceláře Exim Tours jsou výhody popsané v tabulce níže:

1 000 Billa bodůsleva 500 Kč
1 500 Billa bodůsleva 750 Kč
2 000 Billa bodůsleva 1 000 Kč

Přesné podmínky pro využití slev na zájezdy jsou k dispozici na internetových stránkách Billy. Za zakoupený zájezd u Exim Tours je také možné připsat na Billa kartu bonusové body. Více informací je opět na internetových stránkách obchodu.

TIP: Je také dobré vědět, jaké triky supermarkety používají, aby nalákaly zákazníky ke koupi co nejvíce zboží.

Sbírat body lze při nákupu ve všech prodejnách Billa.

Je dobré myslet také na to, že Billa body mají omezenou dobu platnosti, a to 12 měsíců. Pokud je zákazník nevyužije, automaticky se smažou. Toto mazání probíhá každý měsíc, proto je dobré stav bodů pravidelně kontrolovat.

Publikováno: 12. 03. 2021

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang