Billa body – za nákup, bonusy za registraci, jak zjistit kredit

Billa body – za nákup, bonusy za registraci, jak zjistit kredit

Billa je jedním ze známých potravinových řetězců působících v České republice. Svým zákazníkům nabízí bonusový program, ve kterém mohou využít výhodu z nasbíraných Billa bodů. Jak nasbírat a využít body v Billa bonus clubu, jak zjistit aktuální Billa body? A jaké výhody zákazníkům sbírání bodů přináší, případně jak zjistit kredit bodového konta?

Billa supermarket je obchodní řetězec, zaměřující se na prodej potravin. Firma vznikla v roce 1953 v Rakousku. Do České republiky se Billa dostala na počátku 90. let minulého století. Aktuálně je jedním z nejznámějších potravinových řetězců v Česku.

Shrnutí článku

Billa body fungují tak, že za každý nákup získává zákazník body, které může následně směnit za různé odměny.

Za Billa body za nákup je možné nejen uskutečnit nákup, navíc také získat slevy. Samotné body je možné získat jak jinak než na nákup v supermarketu Billa.

Aktuální stav Billa bodů a výhody členství – aktuální Billa body mohou zákazníci najít v aplikaci, kde je také možné najít probíhající akce a využít tak výhody členství naplno.

Ztráta nebo poničení karty – v případě, že zákazníci stále používají plastovou kartu, může se stát, že se poničí nebo ztratí. V takovém případě je vhodné kontaktovat zákaznickou linku a současně si zařídit kartu do telefonu.

Billa supermarket

Billa je rakouský řetězec supermarketů, který působí v několika zemích, včetně České republiky. Billa supermarket nabízí široký sortiment potravin, včetně čerstvého ovoce a zeleniny, pečiva, masných výrobků, mléčných výrobků, alkoholických i nealkoholických nápojů a různých dalších produktů.

Billa se zaměřuje na kvalitu a čerstvost svých výrobků a často nabízí také akční slevy a speciální nabídky pro své zákazníky.

Jaké výhody kromě sbírání bodů přináší členství v Billa bonus klubu, objasňuje tento článek.

Billa body za nákup

V dnešní době se mnoho obchodů snaží získat si a udržet své zákazníky. Jednou z oblíbených metod jsou věrnostní programy, které odměňují zákazníky za jejich nákupy a zúčastňování se různých aktivit. Jedním z nejznámějších systémů věrnostních bodů je program Billa body za nákup.

Sbírání Billa bodů za nákup je součástí věrnostního programu, který je spojen s nákupy a návštěvami obchodů řetězce Billa. Jeho princip je jednoduchý – za každý nákup získává zákazník body, které může následně směnit za různé odměny.

Tato odměna se pak automaticky započítává při dalších nákupech, čímž se zákazníkům poskytuje další motivace nakupovat právě v obchodech Billa.

Odměny, které si zákazníci mohou za své nastřádané body vybrat, jsou různorodé a přizpůsobené zákazníkům. Jednou z možností je například sleva na další nákup, kterou si zákazník může uplatnit při svém příštím nákupu v obchodech Billa.

Další variantou je možnost získání dárkových poukázek nebo vstupenek na různé akce či atrakce. Zákazníci mohou také využít možností, jako je například nákup zlevněných výrobků, využití služeb partnerských společností nebo účast na soutěžích a losováních s lákavými cenami.

Billa body aktuálně

Získání bodů je velmi jednoduché. Stačí při každém nákupu předložit svou věrnostní kartu nebo zákaznickou kartu s čárovým kódem a body se automaticky započítají na účet. Kromě nákupů je možné získávat body také účastí v různých soutěžích či akcích, které Billa organizuje.

Co koupit za Billa body?

Věrnostní program Billa Bonus Club nabízí svým členům mnoho výhod, včetně možnosti sbírat body za každý nákup. Nasbírané body pak lze vyměnit za různé odměny, jako jsou slevy na nákup, produkty zdarma nebo cashback.

Co lze koupit za Billa body? Možnosti, jak uplatnit Billa body, jsou rozmanité. Zde je několik příkladů:

1. Slevy na nákup:

  • Za nasbírané body si zákazníci mohou vyměnit slevové kupóny na vybrané produkty nebo na celý nákup.
  • Výše slevy se liší v závislosti na počtu nasbíraných bodů.

2. Produkty zdarma:

  • Billa nabízí široký výběr produktů, které mohou zákazníci vyměnit za Billa body.
  • V nabídce jsou potraviny, drogerie, oblečení, elektronika a mnoho dalšího.

3. Cashback:

  • Nasbírané body lze dokonce vyměnit za peníze, které budou následně připsány na Billa kartu.

4. Další možnosti:

  • Další možností toho, co si můžu koupit za Billa body jsou také vstupenky na kulturní a sportovní akce.

Kolik mám bodů?

Pokud využívá zákazník program věrnostních bodů od společnosti Billa a klade si otázku „kolik mám bodů“, není to vůbec složité zjistit.

Prvním krokem je přístup na webovou stránku společnosti Billa. Tuto stránku je možné najít pomocí internetového vyhledávače. Po kliknutí na položku Věrnostní program se otevře nová stránka, kde je možné najít informace o programu a také možnost se přihlásit do svého účtu.

Pokud má zákazník už zaregistrovaný účet, stačí se přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla. Po úspěšném přihlášení se dostane zákazník do svého uživatelského prostoru, kde najde přehled svých věrnostních bodů.

Stačí najít příslušnou položku, která uvádí počet bodů. Někdy je zde také možnost zjistit historii bodů, tedy kolik bodů zákazník získal v minulosti a jakou má možnost využití.

Pokud se nezobrazují žádné body nebo se počet bodů neshoduje s očekáváními, je vhodné kontaktovat zákaznickou podporu společnosti Billa.

Další variantou je podívat se do mobilní aplikace.

Jak sbírat Billa body?

Sbírání Billa bodů není vůbec složité. Stačí se zaregistrovat do Billa bonus clubu. Registrace je možná buď přes internet, v Billa aplikaci nebo přímo na jedné z Billa prodejen.

Nově zaregistrovaný zákazník obdrží Billa kartu, kam se body připisují. Pro získání Billa bodů je nutné při každém nákupu načíst Billa kartu, aby se body mohly připsat na účet zákazníka.

Při platbě na samoobslužné pokladně lze kartu načíst pomocí platebního terminálu. U klasických pokladen kartu načte prodavač, či prodavačka.

A jak bodový systém v Bille funguje? Při nákupu za 50 Kč se na kartu načte jeden bod. Za každých dalších 10 Kč se na účet přičítá také jeden bod. Záleží tedy na celkové hodnotě nákupu, kolik bodů zákazník nasbírá.

Pokud se zákazníkům nechce jít na nákup do Billy, mohou využít rozvozových služeb, které jim dovezou již uvařené jídlo. Jídlo rozváží například Wolt.

Při platbě se načítá také Billa karta, na kterou se bonusové body připisují.

Billa club – jaké přináší výhody

Členové Billa Clubu jsou také informováni o aktuálních akcích, zvýhodněných nabídkách a novinkách prostřednictvím speciálních newsletterů.

Další výhodou Billa Clubu je možnost využívat předběžného nakupování před zahájením slevových akcí. Členové tak mají možnost vybrat si z nabízených akcí a zboží dříve než ostatní zákazníci.

Výhody Billa bonus klubu:

Billa bonus karta nabízí několik výhod, mezi které patří například

  • účast na promo akcích a soutěžích
  • sledování nákupů online, resp. stav bodů
  • speciální nabídky slev pro zákazníky s Billa bonus kartou

Billa bonus karta v aplikaci

Zákazníci mohou čerpat výhody Billa bonus karty pouze v případě, že k registraci si také vytvoří online účet.

To je možné v mobilní aplikaci, případně na webových stránkách supermarketu Billa. Navíc stejnými údaji je možné se přihlásit také do e-shopu Billa.

Billa bonus club registrace – co přináší

Díky registraci v Billa bonus clubu je možné získat nejen výhodnější ceny na vybrané produkty.

Nasbírané body je navíc možné vyměnit za exkluzivní značkové produkty s výraznou slevou. Pro registrované v Billa bonus clubu je také připravená narozeninová sleva v celkové výší 10 procent na celý nákup.

Bonusy za registraci v podobě slevových kuponů

Bonusy za registraci je možné si vybrat také v podobě slevových kuponů u partnerů Billy. Jedná se tak například o slevy z celkové výše nákupů u prodejců oblečení, potravinových doplňků, kosmetiky nebo elektroniky.

Jako další bonusy za registraci je možné si vybrat zvýhodněné produkty typu 1+1 zdarma nebo slevy na vstupenky do muzeí a jiné kulturní akce.

Mezi odměnami za Billa body se objevují třeba také kuchyňské potřeby.

Billa bonus club odměny za body

Jakým způsobem lze Billa body využít? Je jich hned několik. Billa nabízí výměnou za nasbírané body různé odměny, akce a výhody.

Za Billa body lze pořídit například nádobí za výhodnější ceny. Výměnou za body získají členové Billa bonus clubu slevy až 75 procent. Podrobnosti k akci jsou k dispozici na internetových stránkách Billy.

Nicméně nabídka odměn, které mohou zákazníci za Billa body získat se pravidelně obměňuje. Proto je dobré aktuální odměny sledovat ať už v prodejnách, nebo na internetu a nenechat si je ujít. Někdy jsou v nabídce kuchyňské potřeby, jindy například hračky pro děti.

Další z akcí, kterých mohou členové Billa bonus clubu za své body využít, jsou slevy na zájezdy u cestovní kanceláře Exim Tours. A jak slevy na zájezdy fungují? Pro zájezdy u Exim Tours s vlastní dopravou jsou slevy následovné:

500 Billa bodůsleva 250 Kč
1 000 Billa Bodůsleva 500 Kč

Pro zájezdy s leteckou dopravou u cestovní kanceláře Exim Tours jsou výhody popsané v tabulce níže:

1 000 Billa bodůsleva 500 Kč
1 500 Billa bodůsleva 750 Kč
2 000 Billa bodůsleva 1 000 Kč

Přesné podmínky pro využití slev na zájezdy jsou k dispozici na internetových stránkách Billy. Za zakoupený zájezd u Exim Tours je také možné připsat na Billa kartu bonusové body. Více informací je opět na internetových stránkách obchodu.

Je dobré myslet také na to, že Billa body mají omezenou dobu platnosti, a to 12 měsíců. Pokud je zákazník nevyužije, automaticky se smažou. Toto mazání probíhá každý měsíc, proto je dobré stav bodů pravidelně kontrolovat.

Přestože ne všechny supermarkety nabízejí stejnou možnost bonus karty, nabízejí řezětce určité alternativy. Například při nákupu potravin v řetězci Albert a platbě kartou České spořitelny nebo Air Bank dostává zákazník část peněz zpět na základě služby Cashback Albert

Nicméně je také dobré vědět, jaké triky supermarkety používají, aby nalákaly zákazníky ke koupi co nejvíce zboží.

Sbírat body lze při nákupu ve všech prodejnách Billa.

Důvody pro založení Billa karty

Jaké jsou další důvody pro založení Billa karty? Například získání zdarma časopisu o vaření, uložení si oblíbených produktů a doručovacích adres na další nákupy.

Navíc věrní členové, kteří si Billa kartu založili, získají možnost se jako první dozvědět o novinkách, speciálních akcích nebo slevových kódech.

Billa karta – co dělat při její ztrátě?

V případě, že se zákazníkovi ztratí Billa karta, stačí se zastavit na prodejně a vyplnit příslušný formulář.

Je také možné si zažádat o novou Billa kartu v mobilní aplikaci.

Billa Card – co dělat při poničení karty?

Při zničení Billa Card je vhodné zavolat na bezplatnou infolinku, kde operátoři vyřídí požadavek na novou kartu, případně se také zastavit na prodejně.

Nicméně aby se zamezilo jak ztrátě, tak poškození Billa Card, je dobré si pořídit Billa kartičku v aplikaci Billa.

Billa kartička v aplikaci

Výhodou Billa kartičky v aplikaci je nejen její jednoduchá přenosnost, současně také usnadnění jejího hledání při nákupu.

Aktuální bonusy v aplikaci

Online karta navíc nabízí nejen možnost, jak zjistit kredity. Aplikace umožňuje zjistit si aktuální bonusy a také aktuální stav bodového konta, aktuální letáky, kupóny a další slevy.

Aktuální bonusy je nicméně potřeba co nejrychleji vybrat a nenechat je tak propadnout.

Jak zjistit kredit od ledna 2024

Billa nicméně mění podmínky věrnostního Billa bonus clubu. Nejnovější změna je od ledna 2024.

Od října 2023 se už body za nové nákupy nebudou načítat. O získané body nicméně zákazníci nepřijdou hned. Akce na Billa body aktuálně dobíhá a zákazníci si tak mohou body postupně vybrat. Jejich platnost vyprší k poslednímu prosinci 2023.

Publikováno: 18. 04. 2024

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang