Emco Klub – body, dárky, výhody

Emco Klub – body, dárky, výhody

Křupavé müsli s oříšky či sušeným ovocem jsou ideální formou snídaně pro mnoho lidí. Zavedená značka Emco dobře ví, co zákazníkům chutná. Aby jim nákupy co nejvíc zpříjemnila, provozuje Emco klub, díky němuž si zákazníci mohou přijít na spoustu dárků. Jak Emco klub funguje? Jaké má výhody?

Rodinná firma Emco se po českém spotřebitelském trhu pohybuje už od roku 1990. Je zaměřena na veškeré myslitelné cereální výrobky, ovesné kaše, tyčinky, kukuřičné lupínky a další podobný sortiment.

Staňte se členem věrnostního programu Emco klub a získejte slevy a atraktivní dárky.
Více o výhodách Emco klubu >

Zdravá snídaně je základ dne a není radno ji podceňovat. Napomůže k úspěšnému hubnutí a snižování váhy. Návod, jak zeštíhlit, nabízí článek 5 rad, jak hubnout levně a účinně.

Pestrou müsli nabídku doplňuje lyofilizované ovoce, neboli ovoce sušené mrazem. Tímto způsobem lze zpracovat ananas, maliny nebo jahody, které si zachovávají barvu, chuť i nutriční hodnotu se všemi vitamíny.

TIP: Jak na zdravou stravu při sportu? Napoví článek Sportovní jídelníček nebo Fitness jídelníček.

Bohatá nabídka mysli produktů nejen na snídani a svačinu. S čokoládou, s oříšky nebo sušeným ovocem.

Dále se e-shop Emco orientuje směrem světovým a zprostředkovává výrobky ze světa, jako je sušené maso, sójové nápoje, či BBQ omáčky. Ty jsou vhodné k tortillám a tortillovým chipsům.

Emco pamatuje i na zákazníky se zdravotním omezením a prodává bezlepkovou granolu s jahodami a mandlemi. Výrobek neobsahuje ani v poslední době negativně přijímaný palmový olej.

Emco Klub

Součástí e-shopu a Emco společnosti obecně je věrnostní klub Emco. Jedná se o bezplatné členství v komunitě příznivců Emco výrobků, za níž se skrývá množství výhod. Jaké to jsou?

Každý registrovaný zákazník získává především možnost nakupovat na e-shopu za výhodnější ceny, a to mnohdy i o 35 %. Je také pravidelně informován o novinkách a výhodných akcích.

Nabídka pro milovníky sladkého, i pro ty, kteří touží zhubnout. To je Emco mysli.
Prohlédnout nabídku Emco >

Získává přístup k různým soutěžím a za každý zakoupený výrobek z rodiny Emco se mu na Emco účet připisují body, jež je možné proměnit za atraktivní dárky a praktické předměty.

I gluten free výrobky jsou součástí Emco klubu. Bez lepku se prodává čím dál více výrobků a na e-shopu lze najít i mnoho bezlepkových receptů. Zdravé výrobky bez lepku nabízí také Frutiko a e-shop Prozdravi.

Každý výrobek ná svůj počet bodů, které se připisují na účet Emco klubu.

Jak probíhá registrace do Emco Klubu? Přihlášení, respektive registrace vyžaduje povinné položky jméno a příjmení, e-mail, heslo, ověření hesla a určení, zda je zákazník muž či žena.

Ostatní údaje jsou nepovinné, ovšem za jejich dodatečné vyplnění získává každý člen klubu 10 bodů navíc. Vyplatí se zejména uvést datum narození, protože Emco každému k jeho významnému dni rozdává drobnou pozornost.

Až do konce roku 2021, konkrétně do 31. prosince 2021 probíhalo sbírání bodů paralelně, tedy jak fyzicky vystřihováním z obalů, tak elektronicky na e-shopu. V roce 2023 je však možné sbírat body pouze v e-shopu.

Přičemž počet Emco klub bodů se u jednotlivých výrobků liší a lze ho zjistit buď načtením QR kódu na výrobku, nebo na e-shopu v detailu konkrétního produktu.

Prozatím sběr bodů funguje vystřižením nepoškozeného a neznehodnoceného QR kódu z výrobku, který je možné nalepit na libovolný arch papíru a v jakémkoli množství zaslat na adresu společnosti Emco: Emco Klub, Emco spol. s r. o., Hrdly 121, 412 01 Litoměřice.

Do soutěže se mohou zapojit i občané Slovenska, kteří své obaly zasílají do Bratislavy, konkrétně na adresu: Emco Slovensko spol. s r. o., Vajnorská 103/A, 831 04 Bratislava.

Lákavá miska s lahodným Emco mysli nenechá v klidu žádného příznivce zdravého stravování.

Do klubu se dle platných psaných pravidel nemohou zapsat zaměstnanci firmy Emco, ani jejich rodinní příslušníci a osoby jim blízké. Dále ani pracovníci společností, které nakládají s výrobky a obaly výrobků Emco.

Z klubu mohou být vyloučeni i zákazníci, jejichž počet nasbíraných bodů výrazně překročí průměrnou spotřebu cereálií na osobu v České republice. Tito zákazníci mohou být osloveni k vysvětlení.

Emco klub – dárky

Vybírat z dárků lze na Emco klubu za body nasbírané nákupem mysli, vloček a ostatních Emco výrobků. Platí, že jeden bod se rovná jedné koruně. Při nedostatku bodů lze dárky doplácet penězi.

Pro představu co vše se nachází v dárkové sekci e-shopu, jsou to konvice, knížky, hry, Lego, batohy, nádobí, hodinky, kempingové potřeby jako stan či spacák, outdoorové oblečení, výtvarné potřeby, drobné elektro, cyklodresy a další.

Emco müsli klub dárky shromažďují něco pro každého. Kompletní pravidla jsou k nahlédnutí na stránkách Emco. Pro dotazy ke klubu, pravidlům a dárkům fungují Emco klub kontakty – linka 477 070 783 nebo e-mail klub@emco.cz.

Nejoblíbenějšími dárky z katalogu Emco klubu jsou konvice, bajky a svačinový box.

Objednávky dárků lze realizovat buď přímo na e-shopu, e-mailem nebo písemně na výše uvedenou adresu v Litoměřicích.

Dárky jsou expedovány do šesti týdnů od objednávky. Obchod si vyhrazuje právo dárky vyměnit, v případě, že zvolený typ není skladem. E-shop zpravidla odesílá dárky ve stejné bodové hodnotě, případně v hodnotě vyšší.

Pokud zákazník s tímto dárkem nesouhlasí, může jej vrátit a klubové body mu budou navráceny zpět na Emco účet. Členství v klubu je nezávazné, bezplatné a lze ho kdykoli písemně odvolat.

Publikováno: 08. 05. 2021

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang