Frutiko – recenze, sleva

Frutiko – recenze, sleva

V dobách, kdy člověk takřka všechno má, je čím dál těžší najít dárek, který překvapí. Frutiko má řešení. Ovocné kytice s nádechem belgické čokolády v bezkonkurenční podobě. Jako dárek jsou trefou do černého. Jaké jsou recenze? Nabízí Frutiko slevy? A jak nakupovat?

Netradiční nápad se zrodil roku 2012 v hlavě Kláry Sezgin, ředitelky společnosti Frutiko. Tehdy se poprvé setkala s ovocnými kyticemi v tureckém Istanbulu a hned se rozhodla s manželem zavést tento předmět podnikání v České republice.

Přes 100 nejrůznějších druhů a chutí čokolád té nejvyšší kvality nabízí obchod Le Chocolat.

Vybírat luxusní čokoládu Le Chocolat >

Nyní už v ČR fungují dvě pobočky a firma prodává okolo stovky kytic denně. V prodejní nabídce zákazník najde také dorty, cupcaky a klasické kytice z živých řezaných květů.

Originální ovocné kytice Frutiko jsou skvělým dárkem ke všem příležitostem, jako jsou svátky, narozeniny, výročí, maturita, promoce, povýšení, narození miminka, Valentýn, MDŽ, Den matek, poděkování, omluvy, nebo prostě jen tak pro radost.

TIP: Mnoho atraktivních dárků je možné získat v klubu Emco po nasbírání Emco klub bodů za nákup mysli produktů.

Ovocné kytice Frutiko jsou skvělým dárkem pro ty, kteří mají všechno.

Ovocné kytice, které v byznysu Frutika hrají první housle, jsou vytvářeny ručně v den dodání, doručovány v chladících přepravních vozech a jejich součástí je i osobní vzkaz v blahopřání.

Oxalis je synonymem požitku a potěšení. Výborné místo, kde nakoupit dárky pro zaryté příznivce čaje a kávy.

Do e-shopu Oxalis.cz >

Čerstvost použitého ovoce je samozřejmostí, stejně jako kvalitní belgická čokoláda Callebaut s vysokým obsahem kakaa, bez tuku, jen s kakaovým máslem. Cupcaky mohou obsahovat alergeny a lepek, proto je třeba se na složení informovat ještě před objednávkou.

„Jedlé kytice jsou celosvětovým hitem již mnoho let, nicméně v Česku tato kouzelná služba chyběla. Rozhodli jsme se začít zde byznys.

Klára Sezgin, ředitelka a zakladatelka Frutiko

Frutiko sortiment je ideální jako dárkové zboží pro firmy a jejich zaměstnance. Na jahody polité čokoládou, cupcaky nebo podobné výrobky stačí přidat logo společnosti, což ozdobí nejeden firemní vánoční večírek.

Populární šampaňské s jahodami se dá s výrobky Frutiko pojmout v novém čokoládovém kabátě.

Kromě pestrého výběru barevných, ovocných a jedlých výrobků je součástí webových stránek a e-shopu také informativní blog plný užitečných článků, tipů, rad a receptů.

TIP: Výborné a kvalitní oříšky a ovoce sušené mrazem v čokoládě různých příchutí vyrábí firma Svět plodů s.r.o.

Frutiko – jak nakupovat

Nakupovat lze kromě ovocných kytic také dárkové krabice s živými květy, jež nadělají velkou parádu a potěší snad všechny slečny, dámy a paní v jakémkoli věku.

Skvělým místem, kde se dá nakoupit prakticky cokoli, myslitelného či nemyslitelného, je AliExpress. Nízké ceny a obrovský výběr čehokoli.

Nakupovat na AliExpressu >

Pro děti Frutiko přichystal dětskou sekci s originálními tematickými 3D dorty plnými barev a postaviček, které děti tolik milují. Populárními se na českém e-shopu staly také Frutiko zástěry s jemným potiskem.

Dárkové krabice Frutiko jsou báječným tipem na dárek pro každou ženu a dívku.

Na e-shopu si lze zvolit velikost ovocných kytic v řadě S, M a L, přičemž nejmenší velikost váží 1 kg a měří 25 cm. Největší už je o váze 1,6 kg a velikosti 30 cm.

Vždy je nutné zvolit kraj doručení nebo vyzvednutí a do poznámky neopomenout zmínit případné alergie na jednotlivé druhy ovoce, nebo preference produktů. Objednávkám šitým na míru se meze nekladou.

Kvůli zdobení a balení je doporučováno vybrat také, pro jakou příležitost je kytice objednávána. Plus je nezbytné sepsat vzkaz, který má být napsán v přiloženém blahopřání.

Dokončení objednávky a platba už probíhá v klasickém stylu, jako v každém jiném e-shopu. Vybrat adresáta, typ platby a termín doručení. Frutiko.cz doručuje i o svátcích a víkendech.

Drobné zdobené cupcaky Frutiko prosvítí každou oslavu, potěší a rozzáří den.

Společnost má otevřeny dvě pobočky – Frutiko Praha a Frutiko Brno, kde lze objednávku osobně vyzvednout i objednat. Pro objednání a dotazy jsou zřízeny telefonní linky 728 855 611 a 261 106 620 i e-mail info@frutiko.cz.

Frutiko PrahaVýrobna kytic a dortů Frutiko Praha
Mezi vodami 1955/19 Praha 4
Otevírací doba
Po – Pá 8:00 – 19:00
So – Ne 8:00 – 15:00
Frutiko BrnoVýdejní místo Brno
Lahůdky Brno Česká
Solniční 241/10, 602 00 Brno-střed
Otevírací doba
Po – Pá 9:00 – 18:00
So 9:00 – 12:00

Zákazníci často poptávají také prodejnu Frutiko Ústí nad Labem, ovšem ta zatím otevřena není. Vzhledem k oblíbenosti produktů Frutiko se dá do budoucna předpokládat, že bude síť poboček růst.

Frutiko sleva

Frutiko má bohatý bonusový program, jímž oceňuje věrné zákazníky. Registrací do klubu klient získává přístup k mnoha výhodným akcím a Frutiko slevám.

Především každý registrovaný uživatel dostane od Frutika slevový kupón na 100 Kč a pošle-li ho i známému, ten na oplátku obdrží slevu 10 % na veškeré produkty. Podobně fungují slevové kódy Bontia.

TIP: Originální dárky z vlastních fotografií jsou k dostání na e-shopu Colorland, kde je možné získat produkty levněji s využitím Colorland slevového kupónu.

Za každou uskutečněnou objednávku jsou zákazníkům do věrnostního programu přičítány bonusové body Frutiko až do výše 150 Kč, které se dají využít jako sleva na příští nákup.

Navíc kdo se podělí o radost a fotografii doručené kytice, a to buď na facebookové stránce Frutika nebo na e-mail, dostane automaticky Frutiko slevu 100 Kč na další nákup.

V nabídce e-shopu Frutiko jdou dobře na odbyt i ovocem zdobené dorty.

Frutiko nabízí na svém e-shopu i pravidelné slevové akce s časově omezenou nabídkou. Například slevu 50 Kč na vybrané ovocné kytice. Dodatečné slevy jsou poskytovány studentům ve výši 11 % na základě karet ISIC, ITIC, IYTC A ALIVE.

Sleva 10 % patří držitelům karet věrnostního programu Sphere Card.

Frutiko shop si vyhrazuje pravidlo uplatnit na jednu objednávku pouze jeden slevový kód nebo jedny bonusové body. Navíc na zboží v akci nelze využít slev či bodů.

Výhodná je objednávka s cashbackem, neboli částí peněz z nákupu zpět. Optimální příležitostí, jak tak nakoupit, je přes slevový portál Tipli, kde proklikem na Frutiko získá zákazník 2,5 % z nákupu zpět na svůj bankovní účet.

Frutiko recenze

Zákaznické ohlasy jsou plné názorů, negativních i pozitivních. Z těch zklamaných převažují komentáře na nepovedené doručení, vysokou cenu, nebo že ovocné kytice vypadají ve skutečnosti jinak než na obrázku.

Objevují se názory na malou nabídku dortů, nepříliš chuťově výrazné cupcaky nebo že byly dorty suché a s hnijícím ovocem. Povadlé ovoce se ostatně v záporných recenzích objevuje relativně často.

Kladných reakcí je na internetu spousta. Na recenzních webu Heureka je Frutiko pozitivně hodnoceno dokonce 97 procenty zákazníků a obdrželo 4,9 hvězdiček z pěti.

Nadšené komentáře nešetří chválou na originalitu dárku, skvělou alternativu ke klasickým bonboniérám, objevují se četné výrazy typu fantazie, krása, báječné překvapení.

Mnoho zákazníků si chválí individuální a bezproblémovou domluvu s obchodem, dodání i ve svátek, rychlé doručení, kvalitu a výběr.

Publikováno: 21. 04. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang