Kytary.cz – recenze, slevový kupón, sleva

Kytary.cz – recenze, slevový kupón, sleva

E-shop Kytary.cz nabízí ve svém sortimentu nejen kytary, jak by se mohlo podle názvu obchodu zdát. Na své si zde přijdou muzikanti ovládající různé druhy hudebních nástrojů. Jak ale probíhá nákup na tomto e-shopu? Jak je to s dopravou a platbou? A jak hodnotí Kytary.cz v recenzích zákazníci?

E-shop Kytary.cz s kamennými pobočkami v Praze a Brně nabízí kromě klasických kytar a kytarového příslušenství také široký výběr sortimentu pro ostatní hudebníky hrající nejen na strunné nástroje. Kdo si všechno na e-shopu Kytary.cz vybere?

Využijte slevový kupón „benex1“ a získejte slevu na nezlevněné zboží na Kytary.cz.

Využít slevový kupón na e-shopu Kytary.cz >

Kytary.cz sortiment

Jak již naznačují předchozí řádky, na e-shopu Kytary.cz lze nakoupit různé druhy hudebnin, nejen kytary. Všechno dostupné zboží je přehledně rozděleno do různých kategorií, tudíž se zákazníci na e-shopu pěkně zorientují.

První kategorií jsou kytary. Kromě klasických, včetně levorukých kytar jsou zde k sehnání také ukulele, banja, mandolíny a veškeré kytarové příslušenství. To samé platí pro následující kategorii baskytar. I zde jsou k sehnání kromě kytar různé druhy příslušenství, jako například kabely, či komba.

Na e-shopu jsou k dispozici jak klasické kytary, tak baskytary.

Následuje kategorie „Klávesy“. Zde jsou k sehnání nejen digitální piana nebo keyboardy, ale třeba také akordeony. V sekci „Bicí“ lze koupit jak celé bicí soupravy, tak zvlášť činely, či blány. K dispozici jsou také menší bubínky, či takzvané perkuse.

TIP: Dalším z českých hudebních e-shopů, který si zákazníci chválí v recenzích, je Music-city.cz.

Následující kategorie nabízí všechno potřebné ke zvukové technice, do studia nebo pro DJ. Nesmí zde chybět mixážní pulty, reproduktory, mikrofony, sluchátka či gramofony. Samostatná kategorie je věnovaná také světlům.

TIP: Různé druhy sluchátek a reproduktorů jsou k dispozici také na e-shopu Expert.cz.

I mixážní pulty jsou nedílnou součástí sortimentu.

V další kategorii najdou zákazníci rozličné dechové nástroje. Nabídka je opět velmi široká. Od zobcových a příčných fléten, přes klarinety, saxofony, harmoniky, hoboje, fagoty, trombony, lesní rohy až po tuby.

Kompletní sortiment je k dispozici na stránkách e-shopu Kytary.cz.

Podívat se do e-shopu Kytary.cz >

Také hudebníci hrající na smyčcové nástroje si na e-shopu přijdou na své. V nabídce jsou housle, violy, violoncella i kontrabasy. Všechny v provedení buď akustickém nebo elektrickém. Samozřejmostí je výběr příslušenství.

E-shop Kytary.cz nabízí také široký výběr smyčcových nástrojů.

Mimo hudební nástroje a jejich příslušenství jsou k sehnání na Kytary.cz také noty. Speciální kategorií je takzvaný „Boutique“, kde najdou zákazníci ke koupi starožitné originální nástroje.

Kytary.cz prodejny

E-shop provozuje dvě kamenné prodejny. Jedna se nachází v Praze a druhá v Brně. Obě prodejny fungují také jako výdejní místě. Jak v Praze, tak v Brně si lze zboží vyzkoušet.

K dispozici je na obou prodejnách také odborný personál, který zákazníkům poradí a pomůže s výběrem. Následující tabulka uvádí adresu prodejen a jejich otevírací doby.

ProdejnaAdresaOtevírací doba
Kytary.cz BrnoMezi Vodami 23, 143 00 Praha 4po-ne: 10-19h
Kytary.cz Praha ModřanyLidická 28, 602 00 Brnoút-pá: 9-18h
so: 9-15h

Prodejna v Praze je navíc vybavena zkušebnami, kde je možné zboží vyzkoušet. V pražské prodejně je také k dispozici kavárna ON AIR Café, ve které se zákazníci mohou občerstvit.

Kytary.cz platba

E-shop Kytary.cz nabízí možnost zaplatit za zboží jak hotově, tak bezhotovostně online. Na e-shopu je možné koupit zboží také na splátky. Více informací k prodeji na splátky je k dispozici na tomto odkazu. A jak přesně lze za zboží zaplatit?

Na e-shopu lze zaplatit mimo jiné kartou online.
  • hotově (či kartou) při převzetí na prodejně
  • hotově při převzetí od dopravce (účtováno 49 Kč)
  • online kartou (přes bezpečný systém GoPay)
  • bankovním převodem

Pouze platba při převzetí zboží od dopravce je zpoplatněna částkou 49 Kč. V ostatních případech jsou všechny platby zdarma.

Kytary.cz doprava

E-shop nabízí různé způsoby doručení zboží. Protože se v některých případech může jednat o objemnější kousky, mysleli na Kytary.cz i na doručovatele, kteří si s objemnější zásilkou poradí. Níže jsou uvedené možnosti dopravy i s cenami (ČP = Česká pošta):

Využijte dopravu zdarma na kamenné prodejny e-shopu Kytary.cz.

Získat dopravu zdarma na Kytary.cz >

Způsob dodáníCenaMax. rozměrMax. hmotnost
Prodejnyzdarma
ČP Doporučený dopis59 Kč500 mm0,2 kg
ČP Balík na Poštu89 Kč1 800 mm50 kg
PPL Parcel Shop89 Kč1 000 mm30 kg
DPD Pickup89 Kč1 000 mm20 kg
Zásilkovna89 Kč700 mm5 kg
ČP Balík na Balíkovnu89 Kč700 mm20 kg
PPL99 Kč2 000 mm45 kg
ČP Balík do Ruky99 Kč1 800 mm35 kg
Kurýr po Praze129 Kč1 500 mm25 kg
DHL nadrozměr190 Kč3 000 mm800 kg
Kurýr po Brně199 Kč1 500 mm25 kg
DHL nadrozměr do patra390 Kč3 000 mm80 kg

Volba způsobu dopravy záleží do velké míry na tom, jaké zboží si zákazník na e-shopu objedná. Například struny lze zaslat i doporučeným dopisem, nicméně při koupi piana bude třeba zvolit jiný způsob dopravy.

TIP: O tom, jak probíhá sledování zásilky u DPD pojednává tento článek.

E-shop nabízí také osobní vyzvednutí na prodejně, které je zdarma. U prodejny v Praze i v Brně je k dispozici parkoviště, tudíž si mohou zákazníci vyzvednout zboží i svým vlastním autem.

Kytary.cz slevy

Jak nakoupit zboží na Kytary.cz levněji? Jde to hned několika způsoby. Například lze získat slevové kupóny, které jsou dostupné na internetu. Stačí zadat do vyhledavače „Kytary.cz slevový kód“ a vybrat si nějaký z aktuálně dostupných.

Dalším ze způsobů je využití takzvaných cashbackových portálů, které zákazníkům vrací určitou částku z jejich nákupu. Jedním z takových je například Tipli.

Podívejte se na dostupné slevy na e-shopu Kytary.cz.

Získat slevy na e-shopu Kytary.cz >

V neposlední řadě lze využít také slev a akcí, které jsou dostupné přímo na stránkách e-shopu. Nejen, že je na Kytary.cz k sehnání spousta krátkodobého zlevněného zboží, dají se zde najít také kousky za doprodejové ceny.

Na e-shopu Kytary.cz lze koupit zboží za akční ceny.

K dispozici je na Kytary.cz také použité zboží za akční ceny nebo zvýhodněné sestavy různých hudebních setů, například po baskytaristy či pianisty. Všechno akční zboží lze na e-shopu najít v záložce „AKCE“.

TIP: Levnější hudební nástroje jsou k dispozici také na e-shopu eBay Deutschland.

Kytary.cz bonusový program

Stejně jako mnoho jiných e-shopů, i Kytary.cz odměňuje své věrné zákazníky prostřednictvím takzvaného bonusového programu. Jak tento věrnostní program na Kytary.cz funguje?

Za každou objednávku získá zaregistrovaný zákazník takzvané „bonusy“, s tím, že 1 bonus se rovná 1 Kč. Tuto částku lze později odečíst z jedné z dalších objednávek, a tím ušetřit na nákupu.

Zaregistrujte se do bonusového programu na Kytary.cz a čerpejte z jeho výhod.

Zaregistrovat se do bonusového programu na Kytary.cz >

Výši bonusu z každé objednávky se dozví zákazník na potvrzovací stránce objednávky. Bonus se kupujícímu přičte na účet ve chvíli, kdy uplyne lhůta 30 dnů na vrácení zboží. Více informací o bonusovém programu na Kytary.cz je k dispozici na tomto odkazu.

Kytary.cz komunita

E-shop si hýčká komunitu svých fanoušků. Pro své příznivce vydává podcasty a na svém YouTubeovém kanálu zveřejňuje pro muzikanty zajímavá videa. Fanoušci se mohou spojit s e-shopem také na Facebooku.

Přímo na e-shopu lze najít také poradnu, kde jsou tipy především pro začínající hudebníky. V článcích se zákazníci dočtou, jak správně vybrat hudební nástroje či DJ a zvukovou techniku.

Na Kytary.cz funguje také bazar, kde zákazníci prodávají zboží, které již nevyužijí.

Zákazníci najdou na Kytary.cz také bazar, kde mohou prodat nástroj nebo techniku, kterou již nevyužijí. Zároveň zde mohou hudebníci podat inzerát na zboží, které shání. Bazar na Kytary.cz se tudíž vyplatí jak těm, kteří chtějí zboží koupit levněji, tak těm, kteří se některých hudebnin potřebují zbavit.

Kytary.cz reklamace a servis

Pokud se na zakoupeném výrobku vyskytne vada, má zákazník právo na jeho reklamaci. Na zboží zakoupené na e-shopu Kytary.cz se vztahuje záruční lhůta 36 měsíců.

Pokud se závada objeví hned při prvním použitím výrobku, zařídí e-shop zákazníkovi rychlou výměnu zboží, pokud je na skladě. V případě, že se vada projevila déle než za tři dny, je třeba zboží reklamovat.

Zjistěte přesné reklamační podmínky e-shopu Kytary.cz.

Podívat se na podmínky reklamace na Kytary.cz >

Zboží je možné reklamovat buď na jedné z prodejen nebo prostřednictvím dopravce. K reklamovanému zboží je třeba vyplnit také reklamační formulář. Zároveň je kupující povinen dokázat, že zboží zakoupil na Kytary.cz.

O reklamaci by měl e-shop rozhodnout nejpozději do tří dnů. V případě uznání reklamace e-shop vymění nebo opraví zboží nejpozději do 30 dnů.

E-shop nabízí také servis různých druhů hudebních nástrojů.

E-shop nabízí také servis hudebních nástrojů. Postará se o opravy i údržbu téměř všech hudebních nástrojů, které jsou na e-shopu k dispozici. Ceník i konkrétní druhy oprav, které e-shop zařídí jsou k dispozici na stránkách e-shopu na tomto odkazu.

Kytary.cz recenze

Podle recenzí a hodnocení e-shopu Kytary.cz na portálu Heureka.cz lze usoudit, že jsou zákazníci s e-shopem velmi spokojeni. Celkově jej hodnotí 98 % a 4,8 hvězdičkami z 5.

Zákazníci si e-shop Kytary.cz chválí.

V kladných hodnoceních zákazníci nejčastěji uvádí rychlost doručení, široký výběr zboží či příznivé ceny. Mezi negativními zkušenostmi se v hodnoceních objevuje nespokojenost s komunikací e-shopu. Na negativní recenze e-shop ovšem reaguje a za vzniklé nepříjemnosti se omlouvá a snaží se situaci se zákazníky řešit.

Publikováno: 07. 03. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang