Lacoste – recenze

Lacoste – recenze

Lacoste je francouzskou oděvní společností, která byla založená roku 1933 René Lacostem v Paříži. Značka Lacoste se zprvu orientovala na výrobu tenisového a sportovního oblečení. V současnosti Lacoste disponuje širokou nabídkou módy, obuvi, doplňků, ale i parfémů. Co všechno značka Lacoste nabízí a za jaké ceny? Kde je možné nalézt kamenné prodejny? To vše nabízí tento článek.

Lacoste nabízí módu nejen pro ženy a muže, ale také i pro děti. Dále také disponuje i nabídkou Lacoste parfémů, kabelek Lacoste, hodinek Lacoste či bot Lacoste. Nabídka je velmi široká. Více v nabídce zde.

Široký výběr nabízí oficiální internetové stránky Lacoste.cz, kde si zákazník může vybrat oblečení z pohodlí domova. Navíc při registraci dostane 10 % slevu na celý nákup.

Při regsitraci na Lacoste obdrží zákazník 10 % slevu.

Velmi širokou nabídkou produktů značky Lacoste disponují například e-shopy Footshop, eObuv, About You, Zalando, Glami nebo Sportisimo či Modivo.

TIP: V případě výběru levnější varianty obuvi, je možné vybírat z nabídky NewChic obuvi.

Boty Lacoste

Nabídka Lacoste bot je velmi široká. Lacoste nabízí boty pro ženy i pro muže. V nabídce jsou Lacoste tenisky, žabky, zimní boty, pantofle, sportovní boty či baleríny. Zákazník může vybírat z různých materiálů a barevných variant. Více z nabídky zde.

  • Dámské boty Lacoste

Dámské boty Lacoste nabízí v různých barevných variantách a také z různých materiálů. K dispozici jsou například Lacoste tenisky, sportovní obuv, baleríny, pantofle, žabky, ale také i zimní obuv. Cenové rozpětí bot závisí na typu bot. Zpravidla se dámské boty Lacoste pohybují od 1 189 Kč do 3 899 Kč.

  • Pánské boty Lacoste

Pánské boty Lacoste nabízí v různých barevných variantách a na výběr je také z různých materiálů. K dispozici jsou Lacoste tenisky, sportovní obuv a zimní obuv. Pánské Lacoste boty se cenově pohybují od 1 199 Kč do 4 499 Kč.

TIP: Širokou nabídkou pánské i dámské sportovní obuvi disponuje také e-shop 50style, který nabízí výrobky značek Adidas, Nike, Puma, Vans, Converse a dalších. Zákazník, který s tímto obchodem nemá zkušenosti, by si neměl zapomenout přečíst 50style recenze.

Pánské boty Lacoste jsou k dispozici v různých variantách.

Hodinky Lacoste

Hodinky Lacoste nabízí jak pro ženy, tak i pro muže. Na výběr je z různých variant – barevné ciferníky, kožené pásky, kovové pásky, různá šířka řemínků i ciferníků. Na výběr je také ze spousty barevných variant hodinek Lacoste.

  • Dámské hodinky Lacoste

Dámské hodiny Lacoste nabízí v různých variantách. Na výběr jsou například hodinky Lacoste s kamínky, různé barevné provedení a různá provedení řemínků. Cenově se dámské hodinky Lacoste pohybují od 1 190 Kč do 5 490 Kč.

Dámské hodinky Lacoste v různých provedeních.
  • Pánské hodinky Lacoste

Pánské hodinky Lacoste jsou dostupné v různých variantách. Na výběr je z elegantních hodinek Lacoste, ale také i ze sportovních hodinek Lacoste. Cenově se pánské hodinky Lacoste pohybují od 1 190 Kč do 5 390 Kč.

Pánské hodinky Lacoste jsou elegantní, ale také sportovní.

Mikiny Lacoste

Mikiny Lacoste jsou velmi pohodlné a především sportovnějšího stylu, působí ovšem i velmi elegantně. Dají se snadno kombinovat například s košilí. Na výběr jsou mikiny Lacoste s kapucí, bez kapuce, se zipem nebo přes hlavu.

Mikiny jsou k dispozici pro ženy, muže, ale i děti všech věkových kategorií. Cenově se Lacoste mikiny pohybují od 1 149 Kč do 7 199 Kč. Více z nabídky mikiny Lacoste zde.

  • Pánské mikiny Lacoste
Pánské mikiny Lacoste jsou velice kombinovatelné.
  • Dámské mikiny Lacoste
Dámské mikiny Lacoste působí nejen sportovně, ale také elegantně.

Trička Lacoste

Lacoste nabízí trička pro ženy, pánská trička Lacoste, ale i trička pro děti. Trička Lacoste působí nejen sportovně, ale také elegantně. V nabídce jsou klasická trička, ale také polo trička. Cenově se trička Lacoste pohybují od 1 049 Kč do 2 999 Kč. Veškerá nabídka Lacoste triček zde.

  • Pánská trička Lacoste
Pánská trička Lacoste působí sportovně, ale i elegantně.
  • Dámská trička Lacoste
Dámská polo trika Lacoste jsou elegantním módním kouskem.

Kabelky Lacoste

Kabelky Lacoste nabízí opravdu ve velkém. Na výběr je ze spousty barevných kombinací, různých materiálů a velikostí. Kabelky Lacoste jsou od malých velikostí až po ty velké tzv. „shopperky“.

Cenově se kabelky Lacoste pohybují od 1 805 Kč do 7 199 Kč. Více z nabídky kabelek Lacoste zde.

Parfémy Lacoste

Parfémy Lacoste jsou v nabídce jak pro ženy, tak i pro muže. Na výběr je ze sladkých letních vůní až po ty sportovní typy vůní. Na své si tedy přijde opravdu každý zákazník.

Nejvíce oblíbenými parfémy Lacoste jsou Lacoste Pour Femme pro ženy a Lacoste Essential pro muže.

Parfémy Lacoste jsou vyráběny v různých velikostech, aby si každý mohl vybrat, jak velký parfém Lacoste chce mít doma.

Cenově se parfémy Lacoste pohybují od 150 Kč do 2 100 Kč. Největší nabídkou parfémů Lacoste disponuje Notino.cz. K porovnání značek lze vyhledat např. seznam nejlepších parfémů na Notino.

Parfémy Lacoste jsou široce nabízeny na Notino.

Lacoste prodejny

Lacoste disponuje také širokou nabídkou kamenných prodejen v Praze, Brně a dalších městech. Jedná se o následující prodejny.

Lacoste Praha
Atrium Flora
Adresa
Vinohradská 2828/158
Otevírací doba
Po – Ne: 9 – 21
Lacoste Praha
Palladium
Adresa
Náměstí republiky 1/1078
Otevírací doba
Po – Ne: 9 – 21
Lacoste Praha
OC Nový Smíchov
Adresa
Plzeňská 8
Otevírací doba
Po – Ne: 9 – 21
Lacoste Praha Adresa
Na Příkopě 16/856
Otevírací doba
Po – Ne: 9 – 21
Lacoste Plzeň
OC Plaza
Adresa
Radčická 2861/2
Otevírací doba
Po – Ne: 9 – 21
Lacoste Brno
Galerie Vaňkovka
Adresa
Ve Vaňkovce 1
Otevírací doba
Po – Ne: 9 – 21
Lacoste Ostrava
Forum Nová Karolina
Adresa
Jantarová 3344/4
Otevírací doba
Po – Ne: 9 – 21

Lacoste recenze

Mnoho zákazníků, kteří zakoupili nebo pravidelně kupují módu, doplňky či kosmetiku Lacoste, si chválí nejen kvalitní zpracování, ale také design a kombinovatelnost mezi sportovním a elegantním stylem.

Ženy si pochvalují také Lacoste kabelky, které jsou velmi precizně zpracovány a mají hezký design. Působí jak sportovně, tak zároveň i velmi elegantně. To samé jsou i Lacoste recenze na Lacoste hodinky.

U značky Lacoste je ovšem na místě dát si pozor na fake značkové oblečení.

Publikováno: 29. 05. 2021

Štítky:

ČeskyJak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang