Glami recenze – výprodej, slevy

Glami recenze – výprodej, slevy

Módní vyhledávač Glami zná asi každý, kdo se jen trochu zajímá o módů a módní doplňky. Kromě skutečně nepřeberného množství produktů nabízí různé slevové akce a pochopitelně také výprodeje. Díky tomu může člověk ušetřit nemalou částku, slevy ve výprodejích dosahují klidně i mnoha desítek procent. Jak slevy vyhledávat?

Oblíbený portál Glami.cz shromažďuje nabídku mnoha různých módních e-shopů (například Gate, Botovo.cz, Cropp, Camaieu, Zara, Stradivarius, Fusakle nebo Carpisa či Boohoo). Ke dni vzniku tohoto článku Glami uvádí, že má ve své nabídce 2 406 853 produktů od 22 916 značek. To vše z 1 345 e-shopů. Slušná nabídka, že?

TIP: Na podobném principu funguje například i čínský e-shop AliExpress. Na svém portálu sice neshromažďuje známé módní značky, ale levné zboží z Číny od různých prodejců. Prohlédnout nabídku AliExpressu je možné zde >

Celé to funguje tak, že si na základě velmi pokročilé kategorizace a různých filtrů zákazník vybere požadovaný produkt. Ve chvíli, kdy na něj klikne, je již přesměrovaný na konkrétní e-shop. Glami nic neprodává, pouze umožňuje snadnější vyhledávání a koncentruje nabídky módy a doplňků na jednom místě. Kromě produktů a jejich specifikací také zobrazuje informace o tom, zda na vybrané zboží poskytuje e-shop nějakou slevu nebo zda není ve výprodeji.

O tom, jak moc lidé touží po zvýhodněných nákupech svědčí čísla související s hledáním sousloví „Glami výprodej“ na známém portálu Seznam.cz. V průměru se jedná o více než 3 000 hledání měsíčně. V lednu, kdy lidé očekávají slevy v souvislosti s povánočními výprodeji, se tato hodnota zvyšuje dokonce na 14 tisíc vyhledávání.

Glami má slevy chtivým nakupujícím co nabídnout. Následující tabulka ukazuje počet zlevněného oblečení a obuvi v jednotlivých kategoriích ke lednu 2020:

Kategorie zbožíZlevněné dámské zbožíZlevněné pánské zbožíZlevněné dětské zboží
Oblečení177 182124 31428 401
Obuv51 73925 6207 390
Doplňky34 49021 905997
Šperky a hodinky18 6289 901

Z tabulky jasně vyplývá, že výprodej Glami si užijí především ženy, pro které se v nabídce nachází nejvíce zlevněného oblečení, obuvi, doplňků, šperků a hodinek.

Jak hledat Glami výprodej a slevy

Vyhledání zlevněného zboží na Glami zvládne absolutně každý. Využít k tomu může hned několik způsobů. První spočívá ve vyhledání speciální kategorie slevy“, kde se nacházejí všechny zlevněné produkty v dané kategorii. Na homepage Glami stačí najet myší nebo kliknout na označení „ženy“,„muži“ nebo „děti“ na horní liště webových stránek. Zobrazí se nabídka podkategorií a zde už je možné rovnou zvolit pouze zboží se slevou nebo ve výprodeji Glami. Podobný princip vyhledávání slev a výprodejů využívá také Alza.cz.

Druhý způsob využívá vyhledávací pole na homepage Glami. Do něho stačí vepsat slovo „sleva“ nebo konkrétní požadavek např. „Desigual sleva“, Mohito výprodej či boty Zoot a zobrazí se další upřesnění. Díky Glami lze ušetřit cenné peníze i při nákupu dražšího oblečení, které nabízejí např. značky Benetton nebo Street One.

Vyhledávání slev a výprodejů Glami ve vyhledávacím poli nabízí rychlý a přehledný způsob, jak zjistit, jaké slevy se aktuálně nabízejí. A jak dokládá obrázek, může se jednat skutečně o cenové bomby až 90 %. Velice jednoduše si tak může zákazník vyfiltrovat takové slevy, které považuje za zajímavé.

A o jaké zboží se například jedná? Většinou se ve výprodeji objevuje sezónní zboží. Takže například na podzim se jedná o Glami výprodej plavek, Glami výprodej šatů, Glami výprodej obuvi a naopak na konci zimy se nejčastěji vyhledává Glami výprodej bundy, Glami výprodej kabáty, Glami výprodej kozačky. Bez ohledu na sezónu mají lidé zájem o Glami výprodeji kabelek nebo Glami výprodeji bot.

Slevy a výprodeje nejsou cizím pojmem ani pro mezinárodní online tržiště eBay, které funguje zároveň jako nákupní i prodejní místo a aukční síň.
Prohlédnout slevy a výprodeje na eBay je možné zde >

TIP: Velmi vysoké slevy nabízí také výprodej Mall.cz. Zde se slevové nabídky poměrně často mění, slevy dosahují až 80 %.

Slevové kupóny

Kromě slev, které nabízejí jednotlivé e-shopy, mohou zákazníci využít také nabízené slevové kupóny od Glami. V jednotlivých kategoriích lze zboží filtrovat mimo jiné i podle toho, zda je pro ně aktuálně platný slevový kupón či nikoliv.

Pro mnoho desítek produktů platí slevové kupóny Glami.

Prezentace konkrétního kousku oblečení, u kterého existuje i platný slevový kupón, pak kromě běžných informací obsahuje také:

  • informaci o tom, kolik činí sleva (v % nebo celkové částce)
  • pro jaký obchod slevový kupón platí
  • kdy končí platnost slevového kupónu
  • samotný slevový kód

Nabídka slevových kuponů opět není zanedbatelná – jedná se o mnoho desítek slevových nabídek.

Jak ještě více ušetřit na Glami.cz

Na Glami se sdružují nejen nabídky zboží z jednotlivých e-shopů, ale také nabídky všech souvisejících slevových akcí a výprodejů. K tomu pochopitelně patří i doprava zdarma. I podle tohoto požadavku lze zboží na Glami.cz pohodlně filtrovat. Podobně je tomu i u výprodeje Zoot.cz.

TIP: Dopravu zdarma mají automaticky všichni uživatelé věrnostního programu Alza Premium. Nabízí ji i řada čínských e-shopů, například LightInTheBox. Navštívit přímo tento e-shop, který se nabídkou zboží podobá např. AliExpressu či Wishi, je možné díky tomuto odkazu.

Veškeré filtry se nacházejí po výběru kategorie v levém menu. Pro někoho může být zajímavé také to, že si může nechat prostřednictvím filtrů zobrazit jen pouze zboží s českým designem nebo produkty z udržitelných materiálů.

Publikováno: 04. 09. 2020

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang