Boty z NewChic – recenze, zkušenosti

Boty z NewChic – recenze, zkušenosti

NewChic je jedním z čínských e-shopů, které nabízejí módu, módní doplňky, kosmetiku, ale i bytové doplňky. V nabídce jsou velmi zajímavé boty NewChic. Obuv NewChic je k dispozici pro ženy, muže i děti. Jaké boty NewChic nabízí a za jaké ceny? To vše nabízí tento článek.

Boty NewChic nabízí v různých kategoriích. V nabídce jsou boty pro ženy, muže i děti. Lze vybírat z mnoha variant obuvi NewChic. V nabídce jsou jakékoliv boty, které si zákazník přeje od klasických tenisek až po domácí obuv. Stejně jako u většiny ostatních čínských e-shopů je výchozím jazykem angličtina. Existuje ale řada způsobů, jak mít Newchic česky.

Zákazníci mohou využít slevový kód 20BF2020NC pro 20 % slevu.

Využít slevový kód NewChic pro levnější nákup >

TIP: V případě, že si chce zákazník objednat obuv bezpečně z ČR, je možnost využít e-shopy eObuv, Footshop nebo CCC.

Nabídka obuvi NewChic.

NewChic dámská obuv

Nabídka NewChic dámských bot je velmi obsáhlá. Lze vybírat z různých materiálů, barev, velikostí. Sekce s obuví obsahuje vše od domácí obuvi, žabek přes kotníkové boty až po klasické tenisky. Kompletní nabídka NewChic dámské obuvi je možná zobrazit ZDE.

Výběr NewChic dámské obuvi potěší opravdu každou ženu. V nabídce jsou zařazené i sportovní boty pro aktivní ženy. Cenově se NewChic dámská obuv pohybuje od 50 Kč do 2 673 Kč.

TIP: Pro ženy, které shání značkovou obuv je k dispozici nabídka 50 style, About You či Zalando nebo případně levnější varianta bot na AliExpressu, Časnaboty či Wish boty.

Jednotlivé druhy NewChic dámské obuvi jsou rozděleny do kategorií, které jsou přehlednější pro lepší orientaci v nabídce. Je dostupný i filtr, kde lze zvolit cenu, velikost, barvy a další parametry. U každého produktu je navíc podrobný popis a také recenze od zákazníků.

  • Dámské pantofle
  • Dámské běžecké tenisky
  • Dámské módní sandálky

NewChic pánská obuv

Nabídka NewChic pánské obuvi se ničím neliší od té dámské. Muži na NewChic seženou také klasické, běžecké nebo i fitness tenisky, sandály, pantofle či kotníkovou obuv. K dispozici je také NewChic pánská vycházková obuv. Kompletní nabídka pánské obuvi je dostupná ZDE.

Po rozkliknutí každého produktu je dostupný podrobný popis produktu a také recenze zákazníků. I u pánské obuvi je možnost filtrovat dle ceny, velikosti či barvy. NewChic pánská obuv se cenově pohybuje od 243 Kč do 3 493 Kč.

TIP: Širokou nabídkou pánských vycházkových bot disponuje značka Lacoste či Jack Wolfskin.

  • NewChic pánská vycházková obuv
  • Pánské sandály
  • Pánské kotníkové boty

NewChic dětská obuv

Nabídka dětské obuvi na NewChic není tolik obsáhlá a rozmanitá jako u dámské či pánské obuvi. Ovšem i zde je možné najít velmi zajímavé kousky. U dětské obuvi jsou nejzajímavější kategorií především sportovní botytenisky a sandály, ale i zimní obuv. Kompletní nabídka dětské obuvi je dostupná ZDE.

Dětská obuv je rozdělená na dívčí a chlapeckou kategorii. Cenově se dětské boty pohybují od 169 Kč do 1 028 Kč. I zde je možnost filtrovat dle ceny, velikosti či barvy.

TIP: Širokou nabídkou dětské obuvi disponuje značka PatPat.

  • Dětské tenisky ala „Converse
  • Dětské zimní outdoorové boty
  • Holčičí sandálky s perlami

Recenze obuvi NewChic

Při nákupu obuvi NewChic je stejně, jako u všech čínských e-shopů, důležité prohlížet u produktů i recenze od zákazníků, kteří již zboží zakoupili. Tyto recenze mohou napomoct k výběru správné velikosti, případně, zda prohlížené zboží opravdu koupit či nikoliv. Ve většině NewChic recenzí jsou přiložené i reálné fotografie produktu.

Kdo dává přednost kvalitě, jistě ho uspokojí boty Gant. Značkovou obuv lze sehnat i na českém e-shopu Zoot. V nabídce bot Zoot nechybí výrobci jako Adidas, Reebok či Vans, jejichž produkty je díky Zoot výprodejím a slevám možné pořídit za velmi příznivé ceny.

Publikováno: 26. 07. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang