Recenze: 50style Česká republika

Recenze: 50style Česká republika

50style je český internetový obchod se sportovní, outdorovou, lifestylovou a neformální módou. E-shop disponuje širokým výběrem oblečení, obuvi i doplňků a výhodami, jako je doprava zdarma, lákavé slevové akce a skvělé ceny. Co si však o tomto prodejci myslí zákazníci? Jaké má ve skutečnosti 50 style recenze?

Celkově vzato se zdá, že 50 Style je průměrný internetový obchod s oblečením. Nabízí rychlé doručení, širokou nabídku a nízké ceny, ale kvalita produktů a zákaznický servis by se dle dostupných recenzí mohly zlepšit. Před nákupem v 50 Style je tedy důležité si přečíst hodnocení a zvážit klady a zápory.

Klíčové informace článku:

Co se dá v 50style pořídit?

Recenze 50style – Česká republika na Heuréce

Další recenze 50style

Vyplatí se nakupovat v obchodě 50style?

Doprava a platba v obchodě 50style

Výměna, vrácení a reklamace zboží z obchodu 50style

Závěr: Je potřeba zvážit klady a zápory

Co se dá v 50style pořídit?

V českém e-shopu 50style se obléknou ženy, muži i děti. Jeho cílem je poskytovat svým zákazníkům kvalitní a pohodlné oblečení, které bude plnit účel při náročných sportovních aktivitách v horách i tělocvičně, ale také zaručí pohodlí a parádu při trávení volného času s rodinou a přáteli. Kompletní katalog je k prohlédnutí na tomto odkazu.

Když se zákazník přihlásí k odběru newsletteru obdrží slevový kupón v hodnotě 10 %.
Získat slevový kód na nákup na e50style.cz >

To všechno v režii světových značek Nike, Adidas, Reebok, Vans, Puma a spousty dalších. Podobným sortimentem disponuje například oblíbené Sportisimo, které si ovšem zakládá především na funkčnosti svých produktů, nebo Freshlabels, v jehož nabídce zase nechybí ani exkluzivnější značky. Stylové a zároveň funkční oblečení je pak doménou e-shopu Woox.

TIP: Kdo shání boty od výše uvedených výrobců, jistě ho uspokojí velice široká nabídka e-shopů Footshop.cz, eObuv a Botovo.

50style Česká republika: Recenze na Heuréce

Při pátrání po zkušenostech s tímto e-shopem je potřeba dát si pozor, že se skutečně jedná o recenze na obchod 50style Česká republika, prodejce totiž působí také v Polsku.

TIP: Moderní, stylové a outdoorové pánské zimní bundy Napapirji lze nakoupit i s padesátiprocentní slevou.

Velké množství hodnocení je k dohledání na recenzním portálu Heureka. Nachází se zde téměř 500 ověřených recenzí, z čehož je 390 pozitivních a 76 negativních. Celkem obchod 50style za posledních 90 dní doporučuje 88 % zákazníků.

Podle recenzentů na Heurece je zboží z 50style doručeno obvykle do 4 dní.

Pozitivní recenze 50style nejčastěji zmiňují rychlé doručení. To průměrně činí 3-4 dny, někteří jedinci ale mluví o dodání během pouhých dvou dnů. Lidé si chválí také velký výběr kvalitního zboží za příznivé ceny a časté slevy a výprodeje. Vyzdvihují i bezproblémovou komunikaci s obchodem a celkovou spolehlivost.

TIP: Mezi nejspolehlivějších a nejoblíbenější tuzemské e-shopy s rozmanitým výběrem módy patří Zalando, About You, Urban Store a Zoot.

Bohužel se prodejce potýká i s nespokojenými zákazníky. Jejich kritika se obvykle zakládá na komplikované komunikaci. Někteří uvádějí, že objednávku provedli již před několika dny a dosud jim nic nebylo doručeno. E-shop údajně nereaguje ani na telefonáty, ani na e-maily, a když ano, není schopen problém řešit.

Další recenze 50style

O zkušenostech s tímto e-shopem se lze mnohé dočíst i na internetových fórech, například na Vinted. I tam jsou názory velice různorodé. Některé uživatelky píšou, že zde nakupují pravidelně a vždy zcela bez potíží, jiné si stěžují na dlouhé čekání a na problémy s reklamací.

Opakují se zde příspěvky o nevracení peněz a hluchých telefonech. Řada zákaznic e-shop označuje jako nesolidní. Podobně jako v recenzích Vova.

K nákupům nad 2 000 Kč poskytuje e-shop 50style dopravu zdarma.
Získat dopravu zdarma na e50style.cz >

Pár recenzí na obchod 50style Česká republika se dá dohledat i na některých slevových portálech a na cashback portálech, například na Tipli. Zde se nachází pouhé dva příspěvky, oba však aktuální a s plným počtem hvězdiček.

Vyplatí se nakupovat v obchodě 50style?

Mezi recenzemi 50style jednoznačně převažují pozitivní zkušenosti. Mnoho zákazníků si e-shop chválí po všech stránkách a dodává, že zde nakupuje opakovaně.

Nejčastěji si zákazníci 50style chválí:

 • velký výběr
 • kvalitní zboží
 • příznivé ceny

Nelze však jednoznačně e-shop označit za oblíbený a spolehlivý. Výjimkou totiž nejsou ani negativní recenze.

Nejčastěji zákazníci 50style kritizují:

 • nedoručení zboží
 • nevracení peněz
 • problematická komunikace

Obecně se dá říci, že nabídka e-shopu se těší přízni. Zákazníci oceňují výběr, kvalitu a slevy na 50style. Obchod se rozhodně neřadí mezi podvodné e-shopy prodávající fake značkové oblečení nebo levné oblečení z Číny.

To, co zapříčiňuje negativní recenze 50style, je zákaznický servis, který se potýká s nedostatky a není vždy ochotný řešit komplikace a nespokojenosti svých klientů. E-shopy, které kromě značkové módy nabízejí také spolehlivý zákaznický servis, jsou například Mohito či Cropp.

obchod 50style
Obchod 50style láká na velice atraktivní výprodeje.

Kdo váhá, zda dát obchodu 50style šanci, naskýtá se mu jednoduché řešení. E-shop totiž umožňuje platbu na dobírku. Je možné si tak zboží objednat a zaplatit až při doručení. Zákazník se tedy nemusí bát, že přijde o své peníze.

Doprava a platba v obchodě 50style

Obchod 50style nabízí dva způsoby platby, a to buď při vyzvednutí zásilky přímo u doručovatele, tedy na dobírku, nebo online přes systém TrustPay. Ten je možné využít pro platbu kreditní kartou i bankovním převodem.

E-shop objednávky zasílá pouze na území České republiky a dodací lhůta činí 2-5 pracovních dní. Lze vybírat z následujících možností doručení:

Česká pošta Balíkovna 69 Kč
Česká pošta Balík na poštu109 Kč
Česká pošta Balík do ruky109 Kč
Kurýr DPD79 Kč

Zákazník může využít služeb sledování zásilky České pošty a sledování zásilky DPD a mít tak o svém balíku dokonalý přehled. Při nákupu v hodnotě nad 2 000 Kč navíc získává nárok na dopravu zdarma. Při platbě na dobírku se k uvedeným částkám přičítá poplatek 30 Kč.

Výměna, vrácení a reklamace zboží z obchodu 50style

Pokud produkt z obchodu 50style nesedí, není problém ho vyměnit za stejný model v jiné velikosti. E-shop neumožňuje výměnu za zboží zcela jiného druhu. Lze však bez udání důvodu nepadnoucí kousek odeslat zpět a vyžádat si vrácení peněz na svůj bankovní účet, a to do 30 dní od převzetí zásilky.

Ať už zákazník zboží vrací či mění, musí vyplnit příslušný formulář, který je, stejně jako adresa pro odeslání zásilky a podrobné návody, k dohledání na webu e-shopu. Zboží musí být v původním stavu a poštovné hradí zákazník.

Reklamaci lze uplatnit na položky, které již při převzetí neodpovídají kupní smlouvě nebo se u nich během 24 měsíců objeví vada. Za vadu se nepovažuje poškození vzniklé přirozeným opotřebováním či nesprávným zacházením.

Při reklamaci zboží musí zákazník předložit prodejní doklad nebo záruční list. Zboží odesílá na adresu e-shopu spolu s příslušným formulářem, který lze najít zde.

Závěr: Je potřeba zvážit klady a zápory

50 Style nabízí širokou škálu oblečení, obuvi a doplňků za nízké ceny a s rychlým doručením. Na druhou stranu někteří zákazníci kritizují nízkou kvalitu produktů a problematický zákaznický servis.

Před nákupem v 50 Style se doporučuje:

 • Pečlivě si přečíst recenze od českých zákazníků.
 • Zvážit klady a zápory obchodu.
 • Porovnat ceny a nabídku s jinými internetovými obchody.
 • Zaměřit se na kvalitu produktů a zákaznický servis.
 • Nakoupit pouze v případě, že si jsou zákaznící jisti, že s produkty a službami 50 Style budou spokojeni.

Je však nutné si pamatovat, že online nákup vždy skýtá rizika. Proto je důležité vybírat si ověřené prodejce a nakupovat zodpovědně.

Publikováno: 06. 05. 2024

Štítky:

RecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang