LovelyWholesale – recenze, jak nakupovat, slevový kupón

LovelyWholesale – recenze, jak nakupovat, slevový kupón

Všechno oblečení v šatníku se zdá již onošené? E-shop LovelyWholesale pomůže nudný šatník pořádně oživit. Tento internetový obchod se specializuje na dámskou módu, v jeho nabídce si však vyberou i pánové. Jaké má LovelyWholesale recenze? A nabízí LovelyWholesale slevový kupon pro své zákazníky?

Stejně tak jako ostatní e-shopy, i tento obchod s oblečením nabízí různé slevy a výprodeje. Zejména u sezónního zboží pak může zákazník nakoupit za velmi dobré ceny. LovelyWholesale nabízí také slevový kupón NEW8. Tento kód je možný využít prostřednictvím tohoto odkazu.

Využijte slevový kód NEW8, který nabízí 8 % slevu pro nové zákazníky.

Využít kód je možné kliknutím na tento odkaz >

Nabídka zboží LovelyWholesale

Jak již bylo zmíněno, tento obchod patří do e-shopů zaměřených na módu. Podobný sortiment najdeme na e-shopech Sinsay, Bellelily, Yoins, AliExpress a dalších čínských e-shopech. Zákaznice zde najdou vše od trendy topů, pohodlných kalhot, letních bot až po různé doplňky.

V nabídce nechybí ani trenčkoty a cardigany, které jsou perfektním outfitem na podzim. Milovnice skutečně ženského oblečení zde najdou zavinovací šaty, které každé ženě zvednou sebevědomí. Prohlédnout si kompletní nabídku zboží je možné na LovelyWholesale.com.

Zákaznice zde najdou vše od trendy topů, pohodlných kalhot, letních bot až po různé doplňky.
Zákaznice zde najdou vše od trendy topů, pohodlných kalhot, letních bot až po různé doplňky.

Tento internetový obchod také nabízí kategorii Curve+Plus, ve které jsou k nalezení produkty ve velikosti až 5XL. V této sekci je k nalezení celá řada oblečení od roláků a džínových kombinéz až po vánoční šaty. Kategorii Curve+Plus nalezneme i na e-shopech jako je Shein, ChicMe nebo Floryday.

Kategorie dámského oblečení Curve+Plus nyní nabízí další speciální slevový kód. Kód DCMNPLUS stačí vepsat do příslušného políčka před provedením platby. Tento kód nabízí extra 5 % slevu na zakoupené oblečení.

Využijte 5 % slevu se slevovým kódem DCMNPLUS.

Využít slevu na LovelyWholesale >

V kategorii Curve+Plus jsou k nalezení produkty ve velikosti až 5XL
V kategorii Curve+Plus jsou k nalezení produkty ve velikosti až 5XL

Kromě dámského oblečení si zde na své přijdou i pánové. Sekce pánského oblečení nabízí zejména pohodlné mikiny, tepláky, kalhoty a teplákové soupravy. V nabídce jsou však i pánské kabáty, bundy a elegantní oblečení. Projít si kategorii pánského oblečení je možné zde.

LovelyWholesale disponuje i sekcí dětského oblečení. Rodiče zde tak vyberou stylové, ale zároveň pohodlné soupravy pro malé sportovce nebo krásné šatičky pro malé princezny. Přestože se jedná o dětské oblečení, LovelyWholesale trendy rozhodně nešetří ani v této kategorii.

TIP: Dětské oblečení, kde si maminky dokonce mohou sladit oblečení se svými dětmi, nabízí i e-shop PatPat.

S dámským, pánským i dětským oblečením může tento e-shop obléknout celou rodinu.
Nakupovat na LovelyWholesale zde >

LovelyWholesale platba a doprava

Tento e-shop podporuje platbu pomocí kreditní karty a platbu skrz platební bránu PayPal. PayPal je považován za velmi bezpečný způsob platby, a proto lze vyvodit, že LovelyWholesale není podvodný e-shop. Jiné možnosti platby momentálně bohužel nejsou podporovány.

A jak je to s dopravou? Tento e-shop má své sklady v Číně, a proto je veškeré zboží odesíláno odtamtud. Pokud zákazník preferuje vybírat zboží ze skladů v Evropě, může využít např. e-shopy LightInTheBox nebo CooliCool. Je však třeba počítat s nižší nabídkou.

Celková dodací lhůta zahrnuje dobu zpracování, která je 1 až 7 dní, a samotnou dobu dodání. Jakmile je objednávka odeslána, závisí doba přepravy na způsobu dopravy, kterou si zákazník zvolí. LovelyWholesale nabízí 3 způsoby dopravy:

  • Zrychlená doprava (5-10 pracovních dnů)
  • Standardní doprava (10-15 pracovních dnů)
  • Paušální doprava (15-25 pracovních dnů)

Pokud si zákazník založí vlastní účet, může v něm skrz své objednávky sledovat svou zásilku. Zásilku je možné sledovat i na příslušných webových stránkách pomocí trekovacího čísla.

LovelyWholesale recenze

Na stránce trustpilot.com si potenciální zákazníci mohou přečíst recenze zákazníků, kteří s tímto e-shopem mají zkušenosti. Tato stránka dává tomuto e-shopu celkové hodnocení 3,2 hvězdiček z 5. Jedná se o průměr, kterým disponuje celá řada čínských e-shopů.

Z pozitivních recenzí se dá vyčíst, že mnoho zákaznic je s tímto e-shopem spokojených. Chválí si oblečení, které dorazilo a některé z nich zde nakupují i opakovaně. Mnoho z nich bylo také příjemně překvapeno materiálem oblečení. Oblečení dle jejich názoru sedí a vypadá dobře. Pozitivem jsou i nízké ceny.

Negativní recenze se týkají především dlouhé doby dodání a špatného zákaznického servisu. Celá řada zákaznic doporučuje najít si raději jiný e-shop. Mnoho zákaznic si stěžuje na špatnou velikost, nekvalitní materiál a celkově na celý obchod. Dle některých se dokonce jedná o podvod.

LovelyWholesale si na základě zákaznických recenzí vysloužil hodnocení 3,2 hvězdiček z 5.
LovelyWholesale si na základě zákaznických recenzí vysloužil hodnocení 3,2 hvězdiček z 5.

Při nakupování na těchto e-shopech je třeba mít na paměti, že se jedná o levné oblečení z Číny. Nízké ceny sice potěší, je však třeba myslet i na to, že ceně může odpovídat i horší kvalita. Materiály nemusí být kvalitní a může se stát, že oblečení se brzy poškodí. Pak zákazníka čeká reklamace z Číny.

Při větších zásilkách je třeba myslet i na DPH a clo z Číny. Ve výsledku se pak celková cena balíčku může pořádně prodražit. Je tak na samotném zákazníkovi, jestli se mu raději nevyplatí nákup z nějakého českého e-shopu.

Publikováno: 18. 11. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang