Maso Here – recenze a slevový kód

Maso Here – recenze a slevový kód

Maso Here je česká firma, která se zaměřuje na výrobu a prodej sušeného masa. Jedná se o rodinnou firmu, která si mimo jiné dává za cíl popularizovat sušená masa u nás i na Slovensku. Ať už je člověk horolezcem nebo úředníkem, výrobky od Maso Here jsou vhodné jak pro běžnou svačinu, tak pro získání potřebné energie při různých aktivitách.

Firma v samém počátku nesla název Hootova Farma. Od roku 2016 však na trhuje funguje pod jménem Maso Here a daří se jí výtečně. Za posledních pár let se v České republice téma sušení masa poměrně rozšířilo a firma stála u samého počátku.

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava na Maso Here zcela zdarma.

Nakupovat sušené maso na Maso Here >

Co je Maso Here?

Jak již bylo řečeno v samotném úvodu, jedná se o českou firmou zaměřující se na sušené maso. A jde skutečně o všechny aspekty. Mimo vlastní výrobky lze totiž na e-shopu Maso Here narazit i na nespočet různých evropských značek a jejich výrobků

Ve svých začátcích se firma zaměřovala na prodej výrobků na různých trzích, pojmy jako „jerky či „biltong“ však byly pro českou klientelu něco neznámého.

Nyní se Maso Here může pyšnit skutečně rozsáhlou nabídkou sušeného masa různých kategorií, vlastním e-shopem, kamennou prodejnou a zvučným jménem.

Mimo vlastní e-shop lze na výrobky od Maso Here narazit například v obchodní síti značky Hervis a firma stále rozšiřuje svoje aktivity ve velkoobchodu.

Přesto se však stále jedná o rodinnou firmu, ve které probíhá výroba i nadále manuálně, a to ručním krájením masa. Pokud tedy zákazník hledá ideální obchod se sušeným masem v tuzemsku, Maso Here může být ideální volba.

Maso Here nabízí přes 60 druhů sušeného masa.

Prozkoumat nabídku na Maso Here >

Jak funguje e-shop Maso Here

Internetový obchod Maso Here je uživatelsky velmi přívětivý a umožňuje dokonalý přehled všech produktů. V případě, že se zákazník v sušeném mase vyzná, může hledat konkrétní produkty ve vyhledávací liště.

Pro někoho se však může jednat o zcela neprobádanou oblast, a proto je na e-shopu zboží rozděleno do několika kategorií. Konkrétně se jedná o:

 • naše sušené maso
 • jerky
 • biltong
 • droëwors 
 • další druhy
 • velké krabice
 • domácí sušení
 • dárkové balíčky
 • merch

Každá kategorie obsahuje detailní popis konkrétního druhu masa a stylu přípravy. Maso Here popularizuje mimo známější ,,jerky“ i tzv. biltong. Jedná se o jihoafrický styl sušení masa a firma zde čerpá ze zkušeností jednoho zakladatelů právě z farmy v Jihoafrické republice.

Produkty je nadále možné řadit dle nejprodávanějších, dle ceny nebo abecedně. Zákazník má tedy dokonalý přehled o veškerém zboží.

Maso Here se sušení věnuje už od roku 2011 a pro své výrobky používá výhradně maso z českých chovů. Druhů mas je na výběr hned několik, a to hovězí, krůtí a jelení. Poté už zbývá maso pouze okořenit a nakonec usušit. A jak tedy vypadá samotná nabídka sušeného masa?

E-shop Maso Here působí minimalisticky a přehledně.

Nabídka na Maso Here

Maso Here pravděpodobně nebude vyhledávanou značkou mezi vegetariány a vegany. Nicméně veškeré produkty jsou vhodné i pro diabetiky a lidi na bezlepkové dietě.

Sušené Maso Here se navíc může pyšnit nulovým obsahem alergenů a éček. Jedná se tedy o zcela přírodní produkt s vysokým obsahem bílkovin.

Jak již bylo řečeno, zákazník má na výběr ze tří druhů – Maso Here hovězí maso, dále pak jelení a krůtí. Při nákupu na e-shopu Maso Here lze navíc produkty filtrovat na základě několika kritérií.

Konkrétně je možné vybírat v každé kategorii dle jednotlivých značek, druhu masa, gramáže, stupně pálivosti, příchutě a v neposlední řadě dle země původu.

Tyto parametry jsou navíc uvedeny u každého výrobku po jeho rozkliknutí. Maso Here pak u svých produktů uvádí rovněž složení, nutriční hodnoty detailní popis výrobku.

Jelikož je firma dost aktivní i na sociálních sítích, u většiny produktů se tak setkáme i s informačním videem o daném zboží. Mimo jiné je zde uvedeno i hodnocení od předchozích zákazníků.

Jelikož se Maso Here snaží o popularizaci sušeného masa, mimo nejznámější druhy „jerky a „biltong tak nabízí i další druhy, které se liší právě stylem přípravy před samotným sušením.

Maso Here nabízí celkem přes 60 druhů sušeného masa. Výrobky vlastní značky jsou na e-shopu doplněny i o další české i zahraniční značky. Zákazník tedy může vybírat následovně z následujících:

 • Maso Here
 • Kaštánkovo sušené maso
 • Habanson
 • Beef Jerky Slovenia
 • Zulu Biltong
 • Telce
 • Usušil & syn

a mnoho dalších…

Na úvodní stránce pak Maso Here vystavuje ty nejnovější produkty k dostání. V případě, že se zákazník nemůže rozhodnout nebo hledá ideální dárek, je vhodné sáhnout po dárkových balíčcích, které v nabídce najdeme rovněž.

Balíčky jsou tematicky stylizovány, a i v této kategorii toho má člověk na výběr skutečně dostatek.

Rozsáhlý výběr sušených mas lze mimo české e-shopy najít například i na Amazonu. Nákup na německém Amazon.de tak může, díky dopravě zdarma nad 39 eur, vyjít ještě levněji než na Maso Here.

Nespočet druhů sušeného masa, různé značky, jeden e-shop.

Podívat se na nabídku Maso Here >

Registrace na Maso Here

Pro pravidelné zákazníky nabízí e-shop Maso Here registraci, díky které mohou být další nákupy pohodlnější a rychlejší. Samotný registrační formulář je naprosto standardní a jeho vyplnění nezabere víc než pár sekund.

Pokud se však člověk nechce zaobírat klasickým vypisováním údajů, Maso Here nabízí i možnost registrovat se skrze facebookový profil.

V samém závěru vytváření profilu je pak na každém zákazníkovi, zda bude chtít odebírat newsletter či nikoliv. Maso Here je v oblasti novinek a blogování poměrně aktivní, k tomu však později.

Prohlédnout si nabídku produktů na Maso Here je možné zde.

Každý produkt obsahuje detailní popis a hodnocení.

Doprava a platba na Maso Here

Zákazník má vybrané sušené maso vložené v košíku. Jak je to však s dopravou a placením? Maso Here nabízí hned několik možností. Přehled všech druhů doručení včetně platby je k dispozici v následující tabulce:

ZásilkovnaDoručení na adresuČeská poštaOsobní převzetí
Dobírka95 Kč124 Kč144 Kč0 Kč
Platba kartou on-line75 Kč99 Kč109 Kč0 Kč
Bankovní převod75 Kč99 Kč109 Kč0 Kč
Nad 1 500 Kč0 Kč0 Kč0 Kč0 Kč
Hotově při převzetí0 Kč

Všechny on-line platby jsou naprosto bezpečné a procházejí skrze platební systém GoPay. Mimo jiné lze k uhrazení objednávky využít i české fintechové služby Twisto. Pro doručení přímo na konkrétní adresu pak Maso Here využívá služeb PPL a DPD.

Objednávku je možné vyzvednout i osobně na prodejně Maso Here.

Nakupovat sušené maso na Maso Here >

Blog Maso Here

Jednou z kategorií na e-shopu Maso Here je i blog. Maso Here se jeho prostřednictvím snaží dostat sušení masa do širšího povědomí lidí. Můžeme zde najít jak články o nových produktech, tak i recepty. Firma rovněž vydává články s radami ohledně domácího sušení.

Tento obsah je rozšířen i o videa na platformě YouTube. Maso Here je aktivní i na dalších sociálních sítích, například na Instagramu. Zajímavostí je zcela určitě tvorba vlastního podcastu, který lze vyhledat pod název Maso Here Live.

Jak je tedy vidět, Maso Here se snaží být průkopníkem sušení masa v České republice a prostřednictvím komunikačních kanálů tvoří komunitu lidí, kteří se o toto téma zajímají.

Na blogu Maso Here lze načerpat velkou dávku inspirace.

Slevový kupón Maso Here

Maso Here disponuje kvalitním sušeným masem z těch nejlepších chovů a osobitý přístup dává výrobkům přidanou hodnotu. V nabídce lze najít jak levnější balení, tak dražší výběrová masa. I proto se může při nákupu na e-shopu hodit slevový kupón na Maso Here pro levnější objednávku.

Díky cashback portálu Tipli lze získat na Maso Here až 4,5 % z každého nákupu zpět. Tipli rovněž nabízí různé slevy a kupóny pravidelně aktualizuje. Každý zákazník má tedy možnost uplatnit slevu.

Cashback portál Tipli nabízí slevu až 4,5 % z každého nákupu zpět.

Získat slevu na Maso Here >

Recenze a zkušenosti s Maso Here

Jelikož se jedná o rodinnou firmu, kvalita je zde na prvním místě, což vede k velké spokojenosti zákazníků. Důkazem jsou kladné recenze napříč internetem. Většina lidí si chválí skvělou komunikaci, rychlost dodání, design balení nebo práci s komunitou.

Celý nákup na Maso Here je velmi jednoduchý, přehledný a rychlý. Samozřejmě mohou nastat situace, že výrobky zákazníka neoslní. Nabídka je však tak rozmanitá, že si zde vybere opravdu každý. Samotné recenze lze najít i na e-shopu Maso Here, nicméně i zde najdeme samé pozitivní reakce.

Práce s komunitou je další přidanou hodnotou. V kombinaci s příběhem značky a osobitým přístupem majitelů se jedná o velmi kvalitní e-shop se sušeným masem.  

Nakupovat na Maso Here je možné přes tento odkaz.

Publikováno: 15. 11. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang