MediaShop – recenze – ponožky Neuro Socks

MediaShop – recenze – ponožky Neuro Socks

Německá firma MediaShop nabízí skutečně pestrý sortiment. Její produkty, které lze znát především z televizních reklam, jsou k objednání v e-shopu MediaShop.cz. Značkové prodejny MediaShop nejsou k dispozici, lze však využít odběrných míst jiných internetových obchodů, které mají zboží MediaShop ve své nabídce. Co všechno lze na MediaShop.cz sehnat a jak při nákupu ušetřit? Jak probíhá reklamace na MediaShop.cz a co o tomto obchodě říkají zákazníci?

Nabídka společnosti MediaShop zahrnuje zboží, které je dobře známé z teleshoppingu – inteligentní ponožky, ergonomické polštáře, masážní přístroje a další. Produkty jsou k dostání jak v oficiálním e-shopu MediaShop.cz, tak v jiných českých e-shopech.

Na AliExpressu lze sehnat vše, na co si člověk vzpomene. Pokud se zaregistrujete, získáte navíc slevový kupón v hodnotě $ 2.
Chci slevu $ 2 >

Zákazníci mohou při nákupu v e-shopu MediaShop.cz využít různých druhů slev a výhod:

  • slevový kupón 100 Kč při nákupu nad 500 Kč
  • doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
  • slevy a akce se zákaznickou kartou MediaShop

Slevový kupón se novým zákazníkům zobrazí automaticky po navštívení e-shopu. Rovnou si lze objednat také MediaShop zákaznickou kartu a stát se tak členem MediaShop zákaznického klubu.

Máte zálusk na zboží známé z televizních reklam? Pak navštivte e-shop TV PRODUCTS, který k vybraným produktům nabízí dopravu zdarma.
Nakupovat s dopravou zdarma >

Produkty MediaShop je možné zakoupit mimo jiné na Alza.cz. Držitelům karty ISIC Alza nabízí slevu až 15 % na téměř celý sortiment e-shopu.

Zákaznická karta MediaShop

Zákaznická karta MediaShop je součástí MediaShop věrnostního programu. Zájemci si ji mohou objednat v e-shopu MediaShop.cz za cenu 699 Kč. Členství v programu se zřizuje na 1 rok a přináší následující výhody:

  • doprava zdarma
  • akce, v nichž lze zakoupit zboží s 10%, 25% nebo 50% slevou
  • klubové ceny
  • informace o speciálních nabídkách
  • 30denní záruka vrácení peněz za produkty zakoupené v e-shopu
  • přednost v zákaznickém centru

Číslo MediaShop zákaznické karty slouží k přihlášení do zákaznického účtu, které se provádí na MediaShop.cz v sekci MediaShop zákaznický klub. Po přihlášení jsou k dispozici výše zmíněné výhody věrnostního programu.

Držitelé zákaznické karty MediaShop nakupují za klubové ceny.

Členství ve věrnostním programu je platné od zaplacení MediaShop zákaznické karty. Po uplynutí 1 roku členství automaticky zaniká.

Nabídka – ponožky Neuro Socks – zkušenosti

Sortiment firmy MediaShop je velmi pestrý. Zahrnuje autokosmetiku, domácí potřeby, kuchyňské potřeby, různé přístroje pro snazší hubnutí, kosmetické produkty a mnoho dalšího. Nabídku je možné znát z teleshoppingu, podobně jako sortiment prodejen Topshop Praha a TV PRODUCTS.

Mezi hojně vyhledávané zboží patří inteligentní ponožky MediaShop, které jsou k dostání ve třech provedeních. Ponožky MediaShop, oficiálním názvem Neuro Socks, mají zajistit příjemný pocit z nošení, a to během sportovních aktivit, při práci i ve volném čase.

Ponožky Neuro Socks mají vetkaný vzor Neuro-Tech a polstrování na spodní straně. Podle zkušenosti ponožky Neuro Socks udržují chodidla v chladu, suchu a zabraňují tvorbě nepříjemných puchýřů.

Zákazníci mohou v internetovém obchodě zakoupit například i ergonomické polštáře, domácí kina, parní čističe, masážní přístroje, cvičební pomůcky, ochlazovače a zvlhčovače vzduchu nebo interaktivní hračky pro kočky.

Nechybí ani produkty z oblasti krásy a zdraví, jako jsou dezinfekční gely, čelenky proti chrápání nebo čističe uší. Kompletní nabídku zboží lze zobrazit v e-shopu MediaShop.cz.

Slevy a výprodeje na MediaShop

Existuje několik způsobů, jak na MediaShop.cz ušetřit. Jak již bylo řečeno, nárok na výhodnější, klubové ceny mají držitelé zákaznické karty MediaShop, pro něž jsou připraveny také speciální slevové akce.

Další možností je využití slevového kupónu 100 Kč, který je nabízen novým zákazníkům, popřípadě nákup zlevněného zboží ze sekce Výprodej.

Ušetřit lze také na poštovném – pro členy věrnostního programu je automaticky zdarma, pro ostatní je zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

Nákup na MediaShop.cz

Nakupování v internetovém obchodě MediaShop.cz je snadné a intuitivní. Zákazníci, kteří jsou členy zákaznického klubu, se mohou přihlásit pomocí čísla MediaShop zákaznické karty a objednávat tak produkty za výhodnější ceny.

Platba a doprava

Zásilky z internetového obchodu MediaShop.cz jsou vždy doručovány poštou na dobírku, tudíž je lze sledovat pomocí trackingu České pošty a mít o nich neustálý přehled.

U objednávek nad 1 500 Kč a u objednávek provedených držiteli zákaznické karty MediaShop je poštovné zdarma.

Reklamace na MediaShop.cz

Z různých důvodů se může stát, že zboží objednané z e-shopu je potřeba vrátit či reklamovat. Jak na vrácení zboží nebo reklamaci na MediaShop?

Zákazníci, kteří si přejí zboží zakoupené na MediaShop.cz vrátit, tak mohou učinit v zákonné 14denní lhůtě bez udání důvodu. Je nutné sepsat odstoupení od kupní smlouvy a zaslat jej společně s vráceným zbožím nebo e-mailem.

Odstoupení od smlouvy musí obsahovat číslo objednávky, datum nákupu a adresu pro vrácení peněz. Platba bude vrácena do 14 dní od odstoupení od smlouvy. Náklady na vrácení zásilky nese zákazník.

Na nové zákazníky čeká MediaShop slevový kupon v hodnotě 100 Kč.
Na nové zákazníky čeká MediaShop slevový kupón v hodnotě 100 Kč.

Délka záruční lhůty je 24 měsíců od data nákupu a vztahuje se pouze na prokazatelné výrobní vady. V případě takových vad mají zákazníci právo na reklamaci, v rámci níž je prodejce povinný zboží vyměnit či opravit.

Nárok na vrácení peněz při reklamaci vzniká jen ve specifických situacích (např. při reklamaci jedné a té samé vady již potřetí, při zásadním porušením smlouvy apod.).

Kompletní informace týkající se vrácení zboží jsou k nalezení na MediaShop.cz v sekci Obchodní podmínky. V případě nejasností je možné kontaktovat MediaShop na zákaznické lince.

Prodejny MediaShop v České republice

Kamenné prodejny MediaShop nejsou dohledatelné, ačkoliv je firma ve svém e-shopu zmiňuje. Není tedy zcela jasné, zda se prodejny MediaShop v České republice nacházely či nacházejí.

Jak již bylo zmíněno, produkty této značky je možné zakoupit jak v oficiálním internetovém obchodě MediaShop, tak v jiných českých e-shopech, například na Mall.cz nebo Alza.cz. Ve výprodeji Alzy lze zakoupit vybrané zboží se slevou, která leckdy dosahuje více než 90 %.

Produkty MediaShop Praha

Prodejny MediaShop v Praze momentálně nejsou provozovány. Pokud však zákazník zboží MediaShop objedná na Alza.cz nebo Mall.cz, může zvolit osobní převzetí objednávky na jednom z odběrných míst.

Produkty MediaShop Brno

Firma MediaShop má v Brně svůj P.O. Box, prostřednictvím něhož přijímá vrácené či reklamované objednávky.

Kamennou prodejnu MediaShop v Brně však nelze dohledat, proto je za účelem osobního vyzvednutí zboží možné využít služeb jiných e-shopů.

Produkty MediaShop Olomouc

Výše zmíněné platí i pro prodejny MediaShop v Olomouci. Ani v tomto případě nejsou kamenné obchody k nalezení, proto si lze zboží MediaShop objednat z jiných českých e-shopů, které mají pobočky v Olomouci, popřípadě zde umožňují osobní převzetí.

Recenze MediaShop

Recenze firmy MediaShop, které lze dohledat například na portálech Heureka.cz nebo Zbozi.cz, nejsou vůbec pozitivní. Spíše naopak – na portálu Zbozi.cz získala 4 %, což je velmi chabé hodnocení.

Lidé si v recenzích MediaShop stěžují například na to, že firma uvádí nepravdivé informace o nabízených produktech, na vysoké ceny, dlouhou dobu doručení, nízkou kvalitu zboží a v neposlední řadě i na neuspokojivou komunikaci se zákaznickým servisem – mnozí se pokoušeli dovolat na zákaznickou linku MediaShop, bohužel bezúspěšně.

Zákaznická linka MediaShop – kontakt

V případě problémů lze e-shop MediaShop kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Telefonní číslo
Objednávky: 255 790 576
Zákaznický servis: 234 261 900

E-mail: zakaznickyservis_cz@mediashop.tv

Adresa:
Mediashop GmbH
P.O. Box 9
Depo Brno 71
60010

Na výše uvedenou adresu lze zasílat vrácené či reklamované produkty firmy MediaShop.

Publikováno: 06. 05. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang